Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטול עסקת אוויס אקספרס (ליסינג), למרות שהובטח שניתן בכל שלב, אוויס בכל זאת מסרבים!

666pluto
שימו לב! השרשור הזה בן 1262 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פלוטו

היו לי עוד מורות חוץ מרינה:-D

לך לעו"ד תעלה בפניו את מה שהצעתי לך ושמע את דעתו.

תביא לו הן את ההקלטות והן את ההסכם.

בשיחה הראשונה היום הוא אמר לך במפורש יש דרך חד צדדית ויש דרך הפשרה.

נכנסתם למשחקי אגו סתם , היית צריך לתת לו לדבר

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 186
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

פלוטו, מהשיחה עולה שדיברת עם אדם שנכשל בניהול מו"מ וביחסי אנוש אבל גם אתה חייב להרגע ולנטרל אמוציות. מניסיון הדרך היחידה להתמודד עם גופים כאלה זה להיצמד לעובדות בלבד וללא שום מורבות רגשית.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלוטו

בהנחה שיש לך הקלטה שאומרת את מה שאומרת שאתה צריך לשלם X קנס ובזה מסתיימת העיסקה.

לוקח את הרכב למגרש שלהם עם חבר , מצלם את הכל, שם את הרכב מביא מכתב בו אתה מודיע על סיום ההסכם ועל ביטול התשלומים הבאים מחתים את המנהל על העתק המכתב, או מקליט ומצלם את סירובו לקבל את המכתב.

אם התשלום החודשי הוא בשיקים מבטל אותם, אם התשלום בהוראת קבע בבנק מודיע לבנק להפסיק לכבד את ההוראה , אותו דבר אם מדובר בכרטיס אשראי.

עושה את החישוב של הקנס המגיע מקזז מזה את מה ששילמת כמקדמה , ומודיע להם כי כנגד מכתב סיום העיסקה אתה מעביר להם את ההמחאה על הסכום הזה.

סה טו כמו שאומרים באידיש.

מחזק

בדיוק הגישה שלי,

אבל ישה- למיטב זכרוני יש לך רקע משפטי כלשהו ועקשנות לא קטנה :wink: (במדינתנו- בצדק) כך שלך - כמוני, כנראה אין פחד מעימות בבתי משפט/תביעות/ימי דיונים. לא בטוח שזה מתאים לכל אחד, אולי עדיף לשלם עוד כמה שקלים בשביל לקצר את ההליך.

אך אם מעוניינים בצדק ובתוצאה שתגיע לאחר זמן מה - כן ללכת למשפט. לא לצאת פראיירים ולהיכנע ל"שיטות מצליח" לכאורה של חברות (שוב, לא יודע בדיוק מה קרה פה) לבחור פה יש הקלטות, חוזים, אני בטוח שזה יגרום לשופט "לחבב" פחות את אחד הצדדים כאן. במידה ויש אמת בסיפור.

בנוגע למפחדים מהוצל"פ- גם שם, לכשיגיעו אליו, יש דרכים בדין המאפשרות להתמודד עם המצב ולצאת ממנו.

הערה- העובדה שזו הגישה שלי לא אומרת שאני ממליץ למישהו על גישה כזו או אחרת.

בהצלחה לצדק :-P

עריכה אחרונה על ידי shlomi_e11

שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו, אוויס האלה ממש מבצעים ווידוא הריגה לעצמם. נציג שירות מאיים על לקוח; געוואלד, לאן הגענו.

כדאי להתחיל להריץ את האשכול הזה בפייסבוק, לא?

עריכה אחרונה על ידי Keyser

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלוטו,

אני חושב שהגיע הזמן לפנות לשאר אמצעי התקשורת:

- YNET

-כלבוטק

-פייסבוק

-עוד אתרים באינטרנט

פשוט חוצפה שזוהיה ההתנהלות שלהם. במקום לסתום את הפה ולסגור את העניין הם מבצעים ווידוי הריגה לעצמם.

כעת: יונדאי i10 שנת 2015, 1.0, ידנית.

בעבר: יונדאי אקסנט שנת 2005, 1.5, אוטומט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט לא ברור איך חברה רצינית מסמיכה אדם כזה שלא יודע לנהל שיחה להיות בקשר עם הלקוח.

הם יורים לעצמם ברגל.

מה שהיה צריך לעשות מצדם זה להתקשר ולבקש בנימוס להפסיק את הכתיבה בפורום כדי לא לגרום נזק נוסף למוניטין החברה.

והם עשו בדיוק את ההפך..... לא מובן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מחיר שמשלמים על נאיביות- מתחילת השרשור אפשר להבין שהם רצו מולך מלחמה, ואתה היית עדין וחיפשת פשרה. ואצלנו החברות הגדולות פשוט מנצלות את זה.

אתה היית מאוד עדין בפורום ואני לא הייתי מפחד מהאיומים שלהם בתביעה.

בבית המשפט הם ישלמו כסף כמו גדולים ולא יוכלו להתחמק מההבטחות של הנציג שלהם.

עריכה אחרונה על ידי doras
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התפקיד של אותו נציג הוא מנהל תיקי לקוחות ליסינג מימוני בחברת אוויס. מעבר לזה, מעדיף לא לתת פרטים נוספים אודותיו.

מרוב כעס בצהריים, לא הצגתי את התמונה כולה, ובגלל שאני בונה על השרשור הזה כחלק מהראיות בבית משפט להתנהלות הדברים מעדיף להוסיף כאן את מה שהחסרתי! השיחה של אותו נציג לא הגיעה משום מקום, קדמו לה חילופי דברים ביני לבינו, אתם יכולים לקרוא את הטקסט בתמונה המצורפת. אפשר לראות שהייתי די ציני ועוקצני בתשובות שלי אליו, אבל ממש לא תירוץ לשיחה שהוא ניהל איתי טלפונית!

מה שרשמתי אגב לא הומצא, שבוע שעבר הוא באמת טען שאמא של מישהי מהנהלת חשבונות נפטרה ובגלל זה המסמכים יתעכבו, היום הוא טען שמי שעושה את החישובים במילואים עד שבוע הבא. פה קצת התרגזתי, אני לא אוהב שמורחים אותי בתירוצים ועוד מסיבה לא מובנת! אז שלחתי עקיצה, הוא בחזרה, אני החזרתי, כנראה פגעתי לו באגו ואחרי זמן מסויים החזיר לי בשיחה המדוברת בעצבים...

מבחינת עורך דין, השבוע קבעתי מחדש פגישה, כבר הבנתי שאין עם מי לדבר שם.

Screenshot_2014-11-24-22-35-14 (1).jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוויס האלה יירו לעצמם ברגל.

חברים מגיעים מקנדה לכמה שבועות בעוד כחודשיים. פעם שעברה שכרו רכב מאוויס ורצו לשכור שוב. עכשיו כבר לא מהם.

גם אני לא ישכור מהם כשיגיע הזמן בקרוב. מקווה שעכשיו הם מרגישים שה1500 שקל אקסטרא שגבו ממך משתלמים להם!

בהצלחה לך ואל תשבר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוויס האלה יירו לעצמם ברגל.

חברים מגיעים מקנדה לכמה שבועות בעוד כחודשיים. פעם שעברה שכרו רכב מאוויס ורצו לשכור שוב. עכשיו כבר לא מהם.

גם אני לא ישכור מהם כשיגיע הזמן בקרוב. מקווה שעכשיו הם מרגישים שה1500 שקל אקסטרא שגבו ממך משתלמים להם!

בהצלחה לך ואל תשבר!

כל הכבוד!!!

אני חושב שכל מי שיקרא את הדברים הנ"ל בשרשור הזה לא ירכוש שירותים מחברת אוויס אז בהחלט השגנו כאן משהו.

פשוט עצוב שככה חברה מתנהלת...

כעת: יונדאי i10 שנת 2015, 1.0, ידנית.

בעבר: יונדאי אקסנט שנת 2005, 1.5, אוטומט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1262 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...