Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטול עסקת אוויס אקספרס (ליסינג), למרות שהובטח שניתן בכל שלב, אוויס בכל זאת מסרבים!

666pluto
שימו לב! השרשור הזה בן 1267 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפי דברי הנציג שמוקלט בשיחה פלוטו צריך לחשוש מתביעת דיבה, אז אם כך גם כל המשתתפים בפורום הזה. איך אומרים בגן הילדים? אמא'לה.....

פלוטו,

הצעתי לך בעבר וחוזר ומציע לך, הגש תביעה עם כל הכאב ראש הכרוך בכך. כמו כן הגש תלונה במועצה להגנת הצרכן.

פרסם שרשור דומה בפייסבוק ונסה גם להגיע לסטטוסים מצייצים. שלח מייל ל-ynet וואלה ועוד אתרים שיכולים להיות שופר עבורך.

אני כבר הראתי את השרשור הזה לחבר (שלא מכיר את הפורום...:roll:) שרצה בסה"כ להשכיר רכב לסופ"ש מאוויס.

1999-2001 - פורד אריקה 90'

2001-2008 - פולקסווגן פולו קלאסיק 00'

2008-2014 - יונדאי אקסנט - חדשה מהניילונים 08'

2014 - - שברולט קרוז - 11'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 186
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כאשר מגיע שלב האיומים המסקנה היא

הם מפחדים הם מפחדים ....

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפחדים זה לא מילה.

פירסמתי אתמול בדף הפייסבוק של אוויס את המקרה עם לינק להקלטה ולשירשור הזה.

אתם יכלים נחש מה קרה להודעה הזאת יום בבוקר.

אפס בשירות לקוחות, הגינות ושקיפות

Screenshot_2014-11-25-06-40-19.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אחרי כל מה שאוויס עשו לך, ואחרי שלמרות מה שעשו עדיין שמרת על גישה פייסנית והיית מוכן לשלם אקסטרה בשביל לקבל מה שהובטח לך, הם מתקשרים ומאיימים בתביעת הוצאת דיבה?

ומה הדיבה שטוענים שהייתה? שה1500 ש"ח אקסטרה שמאלצים אותך לשלם זה לא "קנס". זה רק תשלום על הארכת חוזה בניגוד לרצון הלקוח, למרות שבעת ביצוע העסקה הובטח לו שיוכל להפסיק את החוזה בכל שלב שירצה תמורת קנס.

פלוטו, עם כמה שהייתי רוצה להיות מעודכן בכל פרטי המקרה, אני ממליץ לך להעביר את המאבק אל כתלי בית המשפט ולחזור לעדכן רק בתום ההליכים. או לפחות להמשיך לפרסם כאן רק בהתייעצות עם עורך דין.

שיהיה בהצלחה!

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיל מאוויס, גיל מאוויס, גיל מאוויס...אם אתם רוצים עצות איך לקחת את המשבר הזה מנקודת השפל שאליה הוא הגיע, ולמזער נזקים - זה הזמן לפנות לאנשי מקצוע. אתם מתנהלים בחובבנות, תוך חוסר הבנה בסיסי של מדיות חברתיות. הפעילות ששלחו אותך לעשות כאן היא צעד בכיוון הנכון, אבל השאירו אותך לבד עם החיות בגן, ונעלו את השער. אפשר וצריך לסגור את העניין בשיחת טלפון אחת.

אתם צריכי לכנס את כל המעורבים בטיפול בלאון, ולקיים דיון רציני איפה הכשלים שלכם, גם אם כל אחד מהמעורבים פעל בהתאם לנהלי החברה. התוצאה מבחינתכם היא רעה, והיא לא רק 'בפורום הזה של הילדים המתלהבים'.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי...

1. להניח לגיל. הוא עובד באוויס, לא עובד בפורום. אין מקום לפנות אליו אישית.

2. מעכשיו, הוספה רק של תגובות שמוסיפות משהו חדשלדיון. כמו כל דיון ארוך, הגענו לשלב בו יש הרבה טחינה חוזרת, וזה מיותר.

זה שרשור ענייני, בו נשאיר אותו תכליתי, לטובת פותח השרשור וכלל הציבור.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שנים מאוחר יותר...

לצערי הרב רק עכשיו אי רואה את השרשור הזה..

גם אני "אכלתי אותה" עם אוויס.

חתמתי איתם על עסקת ליסינג פרטי. בטלפון הבטיחו לי אספקה בתוך כשבועיים, בנספח לחוזה כתוב שהאספקה תהיה בתוך 25 ימי עבודה, אבל.. בחוזה עצמו, מתחבא בתוך אחד מ-20 הדפים סעיף שמציין שהאמור בנספח הינו מועד משוער בלבד והאספקה תתבצע בתוך 90 יום!!! (אני עכשיו כבר אחרי 30 ימי עסקים מעת ביצוע ההזמנה ועדיין לא ניתן לי תאריך יעד).

גם לי אמרו בטלפון (כמה פעמים) שביטול העסקה כרוך בקנס מסוים ולא הזכירו כלל את העובדה שזה תלוי גם בהסכמתם.

על כל שאלותי ענו רק בטלפון ובשום מקרה לא במייל (ועכשיו אני גם מבין למה, על אף שכל שיחותי מוקלטות).

יום לאחר חתימת החוזה, השירות הופך להיות גרוע ביותר. לא עונים למיילים, בטלפון לא מספקים מידע אלא רק משהו כללי "תחכה שייצרו איתך קשר ממחלקת הזמנות", ובכל התקופה לא יצרו מיוזמתם קשר אפילו פעם אחת על מנת לעדכן ו\או להתנצל על האיחור.

לצערי, מסתבר שהחוזה תפור מכל הכיוונים כך שלא פשוט לבטל את העסקה. לא נותר לי אלא לספר את מה שעברתי ושכל אחד יעשה עם זה כהבנתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוזה 1.pngחוזה 2.png

אני מודע לכך שחתמתי על החוזה ועשיתי טעות שלא עברתי על כל האותיות הקטנות ועכשיו אין הרבה מה לעשות.

אבל ברגע שנציג המכירות אומר לך כמה פעמים בטלפון שהרכב הזה, בצבע הזה, הוא קלאסי וקיים במלאי ואקבל אותו בתוך שבועיים, ובדף ההזמנה כותבים לך שתקבל אותו בתוך 25 ימי עבודה, אתה פחות שם לב לסעיף הזה בחוזה.

אני רוצה להדגיש, בתחילה רציתי להזמין סקודיאק אך נאמר לי ע"י הנציג שזהו רכב שצריך להמתין לו כשלושה חודשים ורק לכן ירדתי ממנו ולקחתי את האאוטלנדר שהובטחה לי הספקה בתוך כשבועיים, הדגשתי לנציג כמה פעמים שאני בעקבות העסקה מחזיר את רכב החברה בעל 7 המקומות שברשותי וחשוב לי לקבל את הרכב כמה שיותר מהר.

הסיבה שהלכתי לליסינג היא מאחר ובכל 21 שנות הרשיון שלי מעולם לא היה לי רכב משלי, תמיד הוא היה רכב חברה. רציתי לבצע את המעבר "לעולם הפרטי" בהדרגה באמצעות רכב ליסינג תפעולי פרטי שאמור לתת לך שקט נפשי. היום לאחר שהתברר לי שבכל שיחות הטלפון הנציג מכר לי את מה שרציתי לשמוע ולא את מה שחתמתי עליו בפועל, ולאחר שיום לאחר החתימה השירות שניתן לי היה גרוע ביותר, איבדתי את השקט הנפשי בנושא. אני כבר לא סומך עליהם שבאם ח"ו תהיה בהמשך תקלה וכדו' אקבל שירות.

ולנציג היקר אני אומר, אם היית אומר לי בהתחלה שזמן ההספקה הוא למעלה מ-30 ימי עסקים (בפועל כבר כחודש וחצי - גם בסופ"ש הרכב בשימוש), בטוח שלא הייתי מזמין אצלך את הרכב, אבל היה לך לקוח רגוע שנפרד ממך מתוך הבנה ומכובדות.

עכשיו אמנם הרווחת לקוח שבוי, אבל לקוח ממורמר שיודע שניצלו את התמימות שלו ודפקו אותו. על כל המשתמע מכך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פניו, סוג העסקאות האלו נראה לי סוג-של:

אתה מתחייב אליהם לא-תשלם-הינה-חוזה-אין-יציאה-תביא-כסף, הם מצידם ... ינסו ... מקסימום, אחרי 90 יום, קח את הכסף חזרה.

לא מבין מה הבעיה פה, נשמע עסקה הוגנת לכל הצדדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אם יש לך את ההבטחות שלהם מוקלטות/מכתב מהם שהאספקה היא בזמן קצר מ90 יום יש מצב שיש לך קייס מסויים על הטעייה - גם אם באותיות הקטנות רשום 90 יום.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1267 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...