Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטול עסקת אוויס אקספרס (ליסינג), למרות שהובטח שניתן בכל שלב, אוויס בכל זאת מסרבים!

666pluto
שימו לב! השרשור הזה בן 1240 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תשמע, אמרתי בהתחלה. אתה צודק.

אבל אני אישית קודם הייתי סוגר את העסק עם אוויס ואז הולך ומזמין רכב אחר. או לפחות ישר אחרי ההזמנה ולפני התשלום המלא מודיע לאויס על כוונתי שבמידה ותהיה בעיה אוכל לבטל את ההזמנה אצל היבואן.

ככה היה נראה לי נכון יותר לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 186
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אבל אני אישית קודם הייתי סוגר את העסק עם אוויס ואז הולך ומזמין רכב אחר. או לפחות ישר אחרי ההזמנה ולפני התשלום המלא מודיע לאויס על כוונתי שבמידה ותהיה בעיה אוכל לבטל את ההזמנה אצל היבואן.

מה דין שמיטה לכלי מיטה?

אין קשר בין שני הדברים. זה גם לא מעניינה של אוויס אם הוא הזמין רכב חדש או צי של רכבים. עפ"י הבנתו של פותה"ש בשיחה מול הסוכן, הוא יכל לבטל את העסקה בכל רגע.

1999-2001 - פורד אריקה 90'

2001-2008 - פולקסווגן פולו קלאסיק 00'

2008-2014 - יונדאי אקסנט - חדשה מהניילונים 08'

2014 - - שברולט קרוז - 11'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא דואג, כמו שאמרתי בטוח בפרטי המקרה ומאמין שלא תהיה בעיה לניצחון בבית משפט.

מה שכן, הדרך לשם לא ממש קלה, זה כרוך בהוצאות עורך דין להתייעצויות, המשך תשלום על הרכב לתקופה של פסיקת בית המשפט (בממוצע הבנתי שנה +-), הפסד ימי עבודה, עצבים!

אני לא מבין חברה שההוכחות מול הפנים שלה, הנציג מטעמה עשה טעות, אני מוכן להגיע איתם לפשרה שאפילו אשלם על כמה חודשים קדימה העיקר שנגמור את זה מחוץ לבית המשפט, אבל הם ממש שמים פס ושאלך לחפש...לפי הגיון היו צריכים לנסות בכלל להגיע איתי לפשרה, אבל פה לא היה שום נסיון, תוך שעות ספורות מרגע קבלת התשובה הראשונית, קיבלתי תשובה סופית שזהו וינסו אולי, אולי, בעתיד, לא ידוע מתי ואם בכלל, להוציא אותי מרוצה ולבטל עסקה, אבל זה רק אולי!

באמת מוזר...

מה שאני יכול לייעץ לחברי הפורום, תזהרו ממילים יפות ודיבור חלק של סוכני מכירות. עד למקרה הזה, אין לי ולא הייתה לי שום תלונה על חברת אוויס, העסקה התאימה לי, השירות שנתנו היה מעולה, עזרו לי בזמנו לפתור תקלה מול חברת UMI יבואנית שברולט, מההתחלה ממש עזרו ותמכו והכל. חבל שזה נגמר בהטעייה כל כך בוטה של מנהל תיק הלקוחות שלהם וחוסר לקיחת אחריות מפחידה ברמות!

כל מה שנותר לי לומר הוא אני אפגוש אותם בבית משפט, ועוד שנה, בתקווה פחות, אעדכן אותכם בתוצאות.

אני לא חושב שיהיה צורך להגיע לכך.

כרגע מי שנותן לך את התשובות הם אנשי מכירות ומנהלים. הסמכות שלהם ברגע שזה מגיע למישור המשפטי נגמרת,וגם אתה חש שעמדתם נחושה.

ברגע שאתה תשלח מכתב מעו"ד כאזהרה לפני תביעה,הנושא עובר למישור המשפטי ואז הנושא יגיע לעו"ד של החברה.

ברגע שהם יבינו שיש לך את ההקלטה,ושאכן יש לך "קייס" לזכות בבית משפט,אני מאמין שהם ינחו להגיע איתך לפשרה בהקדם האפשרי.

אתה פשוט צריך להעביר את הנושא לטיפולם. בחר עו"ד,התייעץ עימו,והוא כבר ישלח להם מכתב לפני תביעה.

"that is petrolhead heaven,

and as we've always maintained,the only way you can get there,is in an alfa romeo"

jeremy clarkson - top gear

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Mickbit - פשוט מאוד - אין קשר

אבל זה לא היה מעמיד את פותח השרשור במצב שהוא עכשיו. עם 2 רכבים.

כמו שאמרתי - הוא צודק, אבל בקלות יכל למנוע את המצב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין מאוד פשוט - אוויס לא יפתרו את העניין הזה עד שהשרשור הזה לא יעלה ראשון בגוגל בכל חיפוש על אוויס.

אז הם יתעוררו ויבינו שא' הם לא צודקים, ב' הם לא חכמים. אבל למי איכפת?

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין את מה שאתה מנסה לומר, אבל אני מסביר שאתה מקשר בין שני דברים שלא קשורים אחד לשני בצורה ישירה!

לא ביטלתי את עסקת הרכב מול אוויס לפני הזמנת הרכב החדש מהסיבה הפשוטה שנתנו לי לאמין שביטול העסקה הוא מהיר, קל וישיר! כך שגם על המתנה של 30 יום מראש לא בדיוק דובר, בעל פה לפחות- כי יצא שזה כן מופיע בחוזה.

ובכלל, לא ידעתי מתי אקבל את הרכב החדש. אז לפי הגיון, ולפי הדברים הלא נכונים שנמסרו לי על ביטול עסקה מהיר ונוח, לא היית מחכה בעצמך לבטל את עסקת הליסינג רק אחרי קבלת הרכב החדש? כי לך תדע מתי בכלל יגיע, נתנו לי צפי של 17 ימי עסקים, ואני יום אחד בלי רכב לא יכול כי הוא מביא אותי לעבודה.

אז קניית הרכב החדש היא לא ניסיון שלי להצדיק את הצורך בביטול העסקה, אלא אופן ההטעייה הבוטה של אותו נציג לגבי ביטול העסקה מספיק בפני עצמו כדי לאפשר לי לצאת ממנה, ועוד הסכמתי לשלם קנס מעבר למה שהוגדר בחוזה, שנגיע אפילו לפשרה כלשהי! אבל נציגי החברה אטומים, לא מוכנים לשמוע על כלום ואת המילים היפות של גיל כבר קראת כאן....

אתה מסתכל על זה בצורה לא נכונה. מה יכולתי למנוע, שאני עם שני רכבים עכשיו? ואם לא היה לי רכב נוסף ורציתי רק לבטל את העסקה עם אוויס וזהו ולא היו מאפשרים לי, מבחינתך הכל בסדר?

אני לא הולך לקחת אחריות על שקרים והטעייה של החברה, לא מאשים את עצמי לרגע במצב שנקלעתי אליו.

אני לא הולך ליפול כלכלית בגלל אחזקה של שני רכבים, המשכורת שלי מכסה ומעבר, ובנוסף היא תכסה את עורך הדין שיטפל במקרה, בתקווה שיגיע כבר יום התביעה ובאמת אזכה בסוף ואקבל בחזרה את מה שלקחו ממני במרמה.

עריכה אחרונה על ידי 666pluto
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא איננה שהוא עם שני רכבים. גם אם הוא לא היה מזמין רכב ונאלץ להתנייד על הספארק שלקח מאוויס, הוא לא מרוצה מהרכב.

הוא מעוניין לבטל את העסקה. אז כרגע הבעיה היא איננה שיש לו עוד רכב, אלא שיש לו רכב שהוא לא מרוצה ממנו.

נערך: פותה"ש הקדים אותי :wink:

1999-2001 - פורד אריקה 90'

2001-2008 - פולקסווגן פולו קלאסיק 00'

2008-2014 - יונדאי אקסנט - חדשה מהניילונים 08'

2014 - - שברולט קרוז - 11'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא איננה שהוא עם שני רכבים. גם אם הוא לא היה מזמין רכב ונאלץ להתנייד על הספארק שלקח מאוויס, הוא לא מרוצה מהרכב.

הוא מעוניין לבטל את העסקה. אז כרגע הבעיה היא איננה שיש לו עוד רכב, אלא שיש לו רכב שהוא לא מרוצה ממנו.

הצלחת להסביר אבל בצורה יותר יפה ממני :-D

אני לא חושב שיהיה צורך להגיע לכך.

כרגע מי שנותן לך את התשובות הם אנשי מכירות ומנהלים. הסמכות שלהם ברגע שזה מגיע למישור המשפטי נגמרת,וגם אתה חש שעמדתם נחושה.

ברגע שאתה תשלח מכתב מעו"ד כאזהרה לפני תביעה,הנושא עובר למישור המשפטי ואז הנושא יגיע לעו"ד של החברה.

ברגע שהם יבינו שיש לך את ההקלטה,ושאכן יש לך "קייס" לזכות בבית משפט,אני מאמין שהם ינחו להגיע איתך לפשרה בהקדם האפשרי.

אתה פשוט צריך להעביר את הנושא לטיפולם. בחר עו"ד,התייעץ עימו,והוא כבר ישלח להם מכתב לפני תביעה.

יטופל החל מהשבוע הבא, יש לי שני ימי חופש במקרה, אבזבז אותם על הנושא הזה :-/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חכם לא נכנס לבוץ שפיקח יודע לצאת ממנו.

1) ללכת לקנות רכב חדש בלי להיות בטוח שהעסקה הקודמת ניתנת לביטול בוודאות - זה הימור.

2) לפני סגירת עסקה לא להתבייש לבקש את מה שהוסכם בע"פ גם בכתב.

3) לו אני במקומך הייתי נגש לאוויס לפני סגירת העסקה בכלמוביל ובודק אפשרות להחליף עסקת ליסינג אחת (ספארק) באחרת (ספייס סטאר) במקרה כזה בהחלט יתכן שהם היו מוכנים להתגמש.

לגופו של מקרה: יתכן שהצדק איתך (גם אם הוסכם רק בע"פ) אך ייתכן שעם התנהלות קצת יותר מחושבת היית משיג יותר, בהרבה פחות בלבול מח.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חכם לא נכנס לבוץ שפיקח יודע לצאת ממנו.

1) ללכת לקנות רכב חדש בלי להיות בטוח שהעסקה הקודמת ניתנת לביטול בוודאות - זה הימור.

2) לפני סגירת עסקה לא להתבייש לבקש את מה שהוסכם בע"פ גם בכתב.

3) לו אני במקומך הייתי נגש לאוויס לפני סגירת העסקה בכלמוביל ובודק אפשרות להחליף עסקת ליסינג אחת (ספארק) באחרת (ספייס סטאר) במקרה כזה בהחלט יתכן שהם היו מוכנים להתגמש.

לגופו של מקרה: יתכן שהצדק איתך (גם אם הוסכם רק בע"פ) אך ייתכן שעם התנהלות קצת יותר מחושבת היית משיג יותר, בהרבה פחות בלבול מח.

אתה צודק ב 100%, אבל נמנעתי מלכתוב זאת מכיוון שהטפת מוסר לא עוזרת בשלב זה לפותח האשכול, ואת הלקח שלו הוא כבר למד,

כך שעדיף להתמקד בכתיבה פרודוקטיבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1) אני חוזר ומדגיש, לא רק שמלכתחילה הובהר לי בצורה ברורה שהעסקה ניתנת לביטול בכל שלב, אלא שהגדלתי ראש ובאמת ביררתי את העניין עם נציג אוויס שמנהל את התיק הנ"ל ממש לפני החתימה על הרכב החדש, ושוב קיבלתי אותה תשובה ברורה וחד משמעית שאין שום בעיה לבטל מלבד תשלום קנס.

2) כבר ציינתי כמה פעמים שהיה לי הסכם בכתב, ולא הבנתי אותו בצורה מלאה. זאת הסיבה שמה שלא הבנתי סימנתי בצד ועברתי עם אותו נציג וביקשתי הסבר לכל תוך שאני מקליט את השיחה. לצד החוזה ותוך מתן הסברים, הוא אמר שאין כל בעיה לבטל ורק צריך קנס. כשאני קורא היום את החוזה אני באמת רואה שרשום שהדבר כרוך בשיקול דעת אוויס, אבל בזמנו לא פירשתי את העניין בצורה מלאה, ולצד הבטחת הנציג כי ביטול עסקה מאוד קל גם לא חשבתי לעומק.

3) להתגמש? אתה עושה ממני צחוק? הם לא עושים לי טובה, הם הטעו אותי מלכתחילה, אני לא צריך שיתגמשו איתי ובטח שלא להמשיך מעסיקה אחת לאחרת נגד רצוני כשהטעות נובעת מהם!

בלבול מול כאן לא מגיע מהצד שלי.

במילים אחרות, היה עדיף שתקרא את השרשור כולו קודם ולא להגיב בצורה שגורמת להעלאת חשדות (אוויס לא ספונסרים בפורום?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך להתכתבותנו בפרטי, צר לי שאתה מרגיש כך, אך הנושא נבדק וטופל בהתאם

להסכם ההתקשרות שנחתם ואין כאן שום עניין של הטעייה או של סוכן מכירות נלהב.

אוויס מקפידה לפעול בשקיפות והגינות והדברים שנאמרו בעל פה, הם אשר כתובים בהסכם.

נמשיך לעמוד לרשותך ויחד נמצא פתרון מתאים.

1. תכתוב מה כתוב בחוזה ולא רק שזה טופל בהתאם לחוזה.

2. בחיים לא שמעתי על חוזה ליסינג שבו לא ניתן להחזיר את הרכב בהחלטה חד צדדית בכפוף לתשלום קנס מוסכם מראש.

3. במידה ואכן בחוזה שלכם כתוב שנדרשת הסכמת אוויס - זה פשוט תרגילכדי לבטל את האופציה ובחיים לא אמליץ לאף אחד לעשות איתכם עסקים.אותי אישית התנהגות כזאת מגעילה.

4. נציג איוויס (גיל?) - בשונה ממה שאנשים אחרים כתבו כאן - אני מאשים אותך באופן אישי לא פחות מאשר את החברה שאתה מייצג. כנציג שלהם יש לך אחריות מצפונית.

עריכה אחרונה על ידי SLS
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם זה קושי בהבנה או מה...

הוא צודק. אמרתי את זה כבר 4 פעמים לפחות.

אבל! היה יכול לנהוג בדרך שתצמצם לו את הנזקים. כפי שציין צבי.

אני הייתי נוהג אחרת במצב הזה - זה לא משנה כרגע. שיילך לאויס וינסה למצות את הדרכי פעולה שלו מולם.

כי כרגע הוא צודק ומשלם על שני רכבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי, הם לא מוכנים לשמוע כלום! לא רציתי בכלל לפנות לפורום, אבל קיוויתי שזה יפעיל לחץ מסוים וימנע צורך בפנייה לעורך דין, ושנגיע במקום זאת לפתרון הוגן ומוסכם על כל הצדדים. אני עדיין מוכן לשאת על עצמי אחריות מסוימת אפילו ולשלם קנס מוגדל. אבל מבחינת אוויס אין על מה לדבר, זה מה שיש וזהו, שאתבע אותם :-/.

בכל אופן, אני אקשיב לעצה שניתנה לי בפרטי מחבר הפורום ואפסיק להגיב בשרשור הנ"ל בגלל שכרגע זה סופי, אני פונה לעורך דין ומתחיל להזיז עניינים לקראת משפט. בהמשך, כשזה יהיה אפשרי ונכון, אעדכן במה שצריך.

תודה לכל מי שהגיב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1) העובדה שאוויס הוא ספונסר פורום אינה משפיעה כי הוא זה על תגובותיי ואם אני בוחר להתבטא לראשונה בשרשור שכבר נפרש על מס' עמודים, זה רק כדי לנסות להעשיר את הדיון.

2) לעניות דעתי לפנות לערכאות זה בלבול מח - אם לך זה Fun - תהנה :)

3) העובדה שלא הודעת לאוויס על רצונך לסיים את העסקת לפני רכישת הרכב נראית לי תמוהה שכן (כמעט) בכל החוזים שאני מכיר של עסקאות שכירות ארוכת טווח גם אם יש אפשרות יציאה היא כרוכה בהודעה מוקדמת של חודש-חודשיים מראש.

4) לי נראה שבמקום להדיין עם אוויס מעל דפי הפורום - לך להפגש איתם, אני בטוח שעם כבר רצון טוב משני הצדדים יהיה אפשר להגיע לנוסחה שתאפשר את החזרת הרכב תוך צמצום ההפסדים משני הצדדים.

5) בדוק אפשרות לחפש חוכר שיכנס בנעליך.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1240 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...