Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סדק בדשבורד, פונטו איבו 2010, התנהלות מול היבואן

GhostBuster
שימו לב! השרשור הזה בן 3515 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אולי תערב את היצרן משרד התחבורה.

אני יחפש לך מה אומר היצרן לגבי פגמים כאלו . אולי יש מקרים דומים בעולם.

אני אישית לא הייתי מוותר קוסמטי לא קוסמטי ,יש ספק אין ספק.

מה גם שהובטח לך שזה יתוקן במיטב כספך ,נראה שהם די מתנערים מהמקרה כדי לא לקחת אשמה בכל הסיפור הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 359
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה לא רק עניין פתיחת הכרית כעת.

החריץ מאפשר כניסת אוויר ולחות שלא לדבר על חומרי ניקוי - אי אפשר לדעת מה ההשפעה של זה על שלמות התפקוד של הכרית בעת הצורך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה ממשיך לכתוב דברים ולא מגבה את זה בשום דבר. אבל ממש כלום. או שתתחיל להוכיח את מה שאתה כותב, או שתפסיק לכתוב.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

הייתי נזהר מקביעות כאלה. יש פה מצב נתון שהוא שונה מהמוצר שהיה חדש ותוכנן לקרוס ולהיפתח בזמן פעולת הכרית.

נכון שעפ"י ההיגיון הכרית מתנפחת לכל הכיוונים וצפויה להעיף הצידה את החלק הרחק מפני הנוסע,

אבל זה רק "צפוי". אף אחד לא עשה ניסויים במצב הספציפי.

בנוסף, מסכים עם באגירה לגבי ההשלכות הצפויות.

אגב, אולי קצת טירלול אבל זה לא פגם בייצור. זה יותר גרוע, זה פגם בתכנון.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תראו, במקום להתחיל עם המשחק המאוס הזה של "הישראלי המומחה" שעושים עם כל תחום אפשרי במדינה הזאת, תשכרו מהנדס מהתחום הרלוונטי שיוכיח משפטית שלפגם הזה יש השפעה על מערכת כריות האוויר ברכב, ותלכו עם זה לבית משפט.

אחרת אתם סתם טוחנים מים וזה גובל בהתנצחויות מפגרות. בהתחלה כל אחד אמר את דעתו, שזה לגיטימי, אבל בהמשך כולם הפכו פה למומחי בטיחות בתעבורה מטעם עצמם.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לזה שום משמעות בטיחותית אני מבטיח לכם הכל זה רק עניין קוסמטי

אתה מבטיח? מצויין! ומי אתה כבודו?

איזו השכלה, הכשרה וניסיון יש לך שאתה כותב דברים כאלו בכזו נחרצות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראו, במקום להתחיל עם המשחק המאוס הזה של "הישראלי המומחה" שעושים עם כל תחום אפשרי במדינה הזאת, תשכרו מהנדס מהתחום הרלוונטי שיוכיח משפטית שלפגם הזה יש השפעה על מערכת כריות האוויר ברכב, ותלכו עם זה לבית משפט.

אחרת אתם סתם טוחנים מים וזה גובל בהתנצחויות מפגרות. בהתחלה כל אחד אמר את דעתו, שזה לגיטימי, אבל בהמשך כולם הפכו פה למומחי בטיחות בתעבורה מטעם עצמם.

היחיד שמתיימר להיות מומחה בשרשור הזה זורק הצהרות באוויר בלי שום דבר שיגבה אותם וגם יורד לפסים אישיים.

כל השאר, מעלים השערות כי כמובן שלאף אחד אין את ההכשרה המתאימה בשביל לקבוע עובדות.

במצב הנוכחי, אין צורך ללכת למשפט. כי לפני שאתה עומד מול השופט אתה צריך למזער את הנזק. פות"ש הסכים לקבל את הפשרה שהוצעה לו ע"י היבואן ובחר לשאת בחלק מהעלויות במקום להתקדם למשפט עם התקדים שקיים בפורום הנ"ל.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לזה שום משמעות בטיחותית אני מבטיח לכם הכל זה רק עניין קוסמטי

יש לך חותמת של פיאט?

כמה שווה ההבטחה?

יש המון שרשורים בפורום שמקבלים תגובות מוגזמות, לטוב ולרע, ויש היתפסות לקטנות, אבל כשמדובר בבטיחות אחד הנוסעים, לא הנהג שלקח את הנסיעה ברכב על אחריותו, פה כבר מכפילי כוח, וקשה להתעלם מזה בכזה ביטול.

SCANSPEAK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי בעיה כזאת. קניתי פונטו איבו יד שניה בת 3 שנים. הרכב כבר יצאה מאחריות הם הסכימו להחליף את הדשבורד תמורת 2000 ש''ח(שזה מחיר עלות עבודה. הדשבורד על חשבונם)

עריכה אחרונה על ידי greenhero
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי בעיה כזאת. קניתי פונטו איבו יד שניה בת 3 שנים. הרכב כבר יצאה מאחריות הם הסכימו להחליף את הדשבורד תמורת 2000 ש''ח(שזה מחיר עלות עבודה. הדשבורד על חשבונם)

כמה שעות לקחה העבודה?

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היחיד שמתיימר להיות מומחה בשרשור הזה זורק הצהרות באוויר בלי שום דבר שיגבה אותם וגם יורד לפסים אישיים.

כל השאר, מעלים השערות כי כמובן שלאף אחד אין את ההכשרה המתאימה בשביל לקבוע עובדות.

במצב הנוכחי, אין צורך ללכת למשפט. כי לפני שאתה עומד מול השופט אתה צריך למזער את הנזק. פות"ש הסכים לקבל את הפשרה שהוצעה לו ע"י היבואן ובחר לשאת בחלק מהעלויות במקום להתקדם למשפט עם התקדים שקיים בפורום הנ"ל.

קצת נסחפתם פה להבנתי. לא מבין גדול בדברים הללו אבל הסיכוי שמדובר במשהו שמעבר לפגם האסטטתי קטן מאוד. הציפוי במקומות הללו נועד להיות דק בכדי לאפשר פעולה נכונה ואפקטיבית של כרית האוויר. יחד עם כל זה לא רואה טעם רב בכניסה לענין הזה שכבר הפך אצל חלקכם לסכנת נפשות מידית ודיר באלאק לא לנסוע מטר עם האוטו ( ובהגזמה זו כמו שלי לקה כאן להערכתי גם דנידין כשסיפר על הרגליים הנשיות על הדש בורד, ברור שאין לו מושג מה את עושה איתן בזמן נסיעה ונדמה לי שגם לא התיימר לנחש, אלא להמחיש נקודה כך שענין ההשמצות האישיות נראה לי גם מעט מופרך, אבל זה בינך לבינו ). הענין הוא שגם פגם כזה אסטטתי לא צריך לקרות לאחר תקופה קצרה ויצרן אחראי צריך היה לנהוג אחרת מאשר פיאט בענין הזה. לא די בבונבונירות או בקבוקי בירה בכדי לשמר לקוחות, כדאי גם לגלות אחריות והכרה ב״פשלות״ כמו פגם כזה שאינו יכול להיות אלא ענין של פגם בייצור/תכנון/בחירת חומרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי5, אני באמת לא מצאתי יותר מידי קשר בין התגובה שלי שבחרת לצטט לבין מה שכתבת.

אבל אני אנסה לענות לך לכל נקודה.

קצת נסחפתם פה להבנתי. לא מבין גדול בדברים הללו אבל הסיכוי שמדובר במשהו שמעבר לפגם האסטטתי קטן מאוד. אם אתה לא מבין בדברים האלה, בדיוק כמו שאני לא מבינה גדולה בדברים האלה, אתה יכול רק לשער ולא לקבוע סיכויים.

הציפוי במקומות הללו נועד להיות דק בכדי לאפשר פעולה נכונה ואפקטיבית של כרית האוויר.-נכון, דק ושלם יחד עם כל זה לא רואה טעם רב בכניסה לענין הזה שכבר הפך אצל חלקכם לסכנת נפשות מידית ודיר באלאק לא לנסוע מטר עם האוטו -כשאתה\אשתך\ילדים שלך תסעו ברכב עם פגם דומה, אתה תבחר איך להתייחס אליו. אנחנו כן ממשיכים ליסוע ברכב עם הפגם כי אין לנו כל כך ברירה. ( ובהגזמה זו כמו שלי לקה כאן להערכתי גם דנידין כשסיפר על הרגליים הנשיות על הדש בורד, ברור שאין לו מושג מה את עושה איתן בזמן נסיעה ונדמה לי שגם לא התיימר לנחש, אלא להמחיש נקודה כך שענין ההשמצות האישיות נראה לי גם מעט מופרך, אבל זה בינך לבינו). הציטוט

או שזה מפריע לרגלים הענוגות של זוגתך ששמה אותם על הדש אז רוצים להחליף בחדש

איזו נקודה הוא רצה להמחיש כאן בדיוק? אולי יותר בכיוון של להוציא את פות"ש שקרן\סחטן. כמובן שאם היה קורא את הודעת הפתיחה כמו שצריך (למרות שהיא קצת ארוכה) היה מבין שלא מדובר כאן בשום ניסיון לקבל משהו בחינם.

הענין הוא שגם פגם כזה אסטטתי לא צריך לקרות לאחר תקופה קצרה ויצרן אחראי צריך היה לנהוג אחרת מאשר פיאט בענין הזה. לא די בבונבונירות או בקבוקי בירה בכדי לשמר לקוחות, כדאי גם לגלות אחריות והכרה ב״פשלות״ כמו פגם כזה שאינו יכול להיות אלא ענין של פגם בייצור/תכנון/בחירת חומרים.

שני המשפטים האחרונים שלך מסכמים את העיניין בצורה יפה.

עכשיו מה שיותר מדאיג אותי, זאת התגובה של greenhero, שאומר שזה לוקח יום עבודה שלם. למרות שבמוסך נאמר לנו שזה עיניין של 2.5-3.5 שעות תלוי אם יש מערכת לא מקורית או קודנית. כמובן שהדבר משנה לגמרי את התמחור של העבודה לעומת מה שהוצג בפנינו.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3515 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...