Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סדק בדשבורד, פונטו איבו 2010, התנהלות מול היבואן

GhostBuster
שימו לב! השרשור הזה בן 3480 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אגב תפוחי, גם אבא שלי וגם גיסי הם עורכי דין. אם הייתי רוצה להגיע עם העניין הזה למשפט, כבר הייתי עושה את זה מזמן, וזה אפילו לא היה עולה לי שקל. אבל כמו שאמרתי מההתחלה, המטרה שלי היא לא לריב ולא לסבך את העניינים. המטרה שלי היא לגמור עם הסיפור הזה.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 359
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אגב תפוחי, גם אבא שלי וגם גיסי הם עורכי דין. אם הייתי רוצה להגיע עם העניין הזה למשפט, כבר הייתי עושה את זה מזמן, וזה אפילו לא היה עולה לי שקל. אבל כמו שאמרתי מההתחלה, המטרה שלי היא לא לריב ולא לסבך את העניינים. המטרה שלי היא לגמור עם הסיפור הזה.

זה ממש לא נועד בשביל שיגיע לבית משפט,

זה נטו לגרום להם להבין שהם עומדים מול מישהו רציני.

Infiniti G37-Sold

Toyota Corolla 2014-חזרה לאלבר

Ford Focus 1.5 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו לא חבל על הקשקושים שלך ושל חבריך שלא מבינים כלום מכלום

אני מנהל מקצועי של מוסך וככזה אני מוסמך על ידי משרד התחבורה לקבוע עם רכב תקין בטיחותית או לא כמו כן ראית לא מעט סדקים בדשים וכן רכבים עם כריות אויר שנפתחו ומה הנזקים שנלוים לכך על הדש

סדק בדש כפי שנראה בתמונות לא ישפיע כהו זה על פתיחת כרית האויר כיווונה עוצמתה ויעילותה וזהו פגם קוסמטי בלבד

אתה אולי הכל.

גם בעל בטחון עצמי מופרז !

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נורא מזכיר לי את זה:

scratch.png

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח מבין.

אתה יכול לבדוק בלמים (בנסיעה בוא נאמר).

אבל איך תבדוק כריות אוויר ?

תרסק את הרכב ? תפרק אותן (בטח ! למרות שאולי אם תפתח את הכרית תגלה שהיא נשחקה או נקרעה סמוך למקום הסדק בדאש).

אתה סתם טועה ומטעה.

אבל מותר לך. אדרבא - תוציא לבחור אישור תקינת לכרית אוויר.

זו שרלטנות לשמה.

גם אם אתה מומחה מקצועי - דבריך אינם קודש הקודשים.

מודה ועוזב ירוחם. אבל לא אתה.

עריכה אחרונה על ידי חולגי
איות

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שאולי אם תפתח את הכרית תגלה שהיא נשחקה או נקרעה סמוך למקום הסדק בדאש).

אתה סתם טועה ומטעה.

איך הכרית יכולה להישחק, עקב סדק בדש?

היא נמצאת, בתוך מארז מוגן מתחת לדש.

airbag.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב נו אנשים נתפסים פה על משהו שהם בכלל לא מבינים בו וזה לדעתי רק כדי לנפח עניין כי כנראה הקטע האסטטי/קוסמטי לא מספיק חזק כדי ללחוץ על היבואן שישלם על התיקון במאה אחוז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בזה אתה צודק. אבל אני חושב שכל הסיפור על הבטיחות כאן ממש יצא מפרופורציה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב נו אנשים נתפסים פה על משהו שהם בכלל לא מבינים בו וזה לדעתי רק כדי לנפח עניין כי כנראה הקטע האסטטי/קוסמטי לא מספיק חזק כדי ללחוץ על היבואן שישלם על התיקון במאה אחוז

פעם שניה אני מציינת שאת הודעת הפתיחה לא קראת עד הסוף (כנראה שהיא ארוכה מידי עבור חלק מהמשתתפים בפורום, בדיוק כמו שימוש בסימני פיסוק למשל). אם היית קורא, היית יודע ש"חינם" פות"ש לא מחפש פה, לקבל שרות כמו שהובטח לעומת זאת, כן. ככה שאת את ההתלהמות שלך (שזכינו לראות גם בשרשור של אייל בזמנו, אתה יכול לשמור לעצמך, חבל על האנרגיות).

אני אישית מאוד מקווה שדן ידין צודק, שזה נטו אסטתי. אבל לא רק בשביל הרכב שלי, אלא בשביל כל בעלי הרכבים עם הבעיה המדוברת. בין אם לא שמו לב לבעיה, חושבים שאין מה לעשות בנידון בגלל שהאחריות פגה או כי הרכב שלהם כנראה ישן מידי מכדי שהיבואן יתייחס אליהם (בעקבות התמונה ש"אלפא" העלה לפני כמה ימים, רפרפתי קצת ברשת וגיליתי שגם לא מעט גרנדה פונטו סובלות מהנפיחות הנ"ל).

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דני דין גם אם העניין אסתטי בלבד זה דבר ש:

ל-א

צ-ר-י-ך

ל-ק-ר-ו-ת

נקודה.

הרבה דברים לא צריכים לקרות אבל קורים היי חרא קורה במיוחד ברכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית מאוד מקווה שדן ידין צודק, שזה נטו אסטתי. אבל לא רק בשביל הרכב שלי, אלא בשביל כל בעלי הרכבים עם הבעיה המדוברת. בין אם לא שמו לב לבעיה, חושבים שאין מה לעשות בנידון בגלל שהאחריות פגה או כי הרכב שלהם כנראה ישן מידי מכדי שהיבואן יתייחס אליהם (בעקבות התמונה ש"אלפא" העלה לפני כמה ימים, רפרפתי קצת ברשת וגיליתי שגם לא מעט גרנדה פונטו סובלות מהנפיחות הנ"ל).

זו העבודה שלו כבעל מקצוע מומחה אז את יכולה להיות רגועה שהדברים שהוא כתב זה מניסיון של שנים ולא קישקושי אינטרנט וסרטים ביוטיוב.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה דברים לא צריכים לקרות אבל קורים היי חרא קורה במיוחד ברכב

ברור שזה נכון ובמיוחד ברכב,

אבל באיזה רכב אתה נוהג אם אפשר לדעת?

אם הדשבורד היה מתפוצץ לאחר שנה שנתיים כשהרכב אצלך, מה אתה היית עושה במקרה הדומה הזה?

הולך משלם כמעט עשירייה על החלפה על חשבונך, נאמר שהוצאת אותו מהחברה חדש דנדש?

זה לא כל כך שונה מבעיות המנועים / DSG של VW שפתחו עליהם אין ספור שרשורים בשנים האחרונות בהם אנשים כמעט ואני בטוח שיש גם שכאלה שילמו מכיסם על פגם מהחברה. ביניהם גם חבר קרוב שהספיק להחליף מנוע וגיר בשירוקו 2010.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3480 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...