Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סדק בדשבורד, פונטו איבו 2010, התנהלות מול היבואן

GhostBuster
שימו לב! השרשור הזה בן 3476 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש סידרה שלמה שמבוססת על דיאגנוזות שכאלה, קוראים לה תעופה בחקירה!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 359
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

דנידין ממשיך לזרוק שטויות באוויר. טוב לדעת שככה בן אדם מתנהג כשבסך הכל מבקשים ממנו להציג הוכחות, והוא עוד "בעל מקצוע מומחה". אשמח לדעת באיזה מוסך הוא עובד כדי לא להגיע לשם אף פעם.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סדק אצל 700 אנשים באיזור אותו מקום - די מסוכן - כרית אוויר וזה לא גובל בבטיחות?

וסתם נתתי דוגמה זה ברור שרכבים פעם נוסעים טוב אך לא בטיחותיים אני רק אומר שלא היית שומע על ריקולים הזויים ומסוכנים וטיוחים כמו שאתה שומע בשנים האחרונות! מטויוטה המהוללת ועד החברות שלה האחרות.

כמובן שזה גובל בבטיחות, לך תדע אם הכרית תיפתח ולאיפה היא תופנה במקרה תאונה. בעלי הרכבים הנ"ל לא רוצים לבדוק את זה מקרוב.

סליחה?

זה שאתה לא מחנה את הרכב בחוץ, ושאתה מכסה אותו זה טוב ויפה, אבל זה חלילה לא אומר שכך חייב להתנהג לרכב, בטח ובטח שזה לא שם אותך כמטיף מוסר, "תשמרו על הרכב שלכם בקיץ"

מה יהיה הצעד הבא? "סעו במונית בשביל שהרכב לא יעשה קילומטראז!"

רכב לא צריך להיות מתחת לכיסוי בכל פעם שהשמש צצה לה - ברור שזה יותר טוב אבל לא תמיד אפשרי, וממש לא נדיר לראות רכב מסוף שנות ה90 עם דשבורד שלם, ואם כבר סדק- אז לא ברכב בן 4.

לפותח השרשור, לעניות דעתי, הצדק איתך, מקווה שזה יפתר.

מקבל את הטענות. צודק.

stio, כמו שכבר ענו לך, אני מאוד שומר על הרכב. אבל זה לא משנה כלום. רכב זה לא תכשיט יקר ששמים בכספת סגורה. רכב זה כלי עבודה שמשתמשים בו וכחלק מכך הרכב עומד בחוץ, בשמש. היצרנים יודעים את זה ומייצרים חלקים שאמורים לעמוד בזה. במקרה הנ"ל כנראה שיש פגם כלשהו בייצור, או שאפילו, חס וחלילה, יש פגם בכרית האוויר עצמה (כמו סאגת כרית האוויר שמתחוללת כרגע בכל רחבי עולם הרכב בערך), ופשוט לא דואגים לכך. אולי מחכים שהפרשה הזאת תתפוצץ כמו פרשת הסוויץ' הכושל של GM.

בסדר, אתה צודק. כנראה יש פה בעיית ייצור ותכנון מורכבת + התנערות של היצרן או היבואן (או שניהם).

התופעה הזו מתרחשת גם בדשבורדים של העקרבים?

או רק במכוניות הרגילות?

מה זה "מכוניות רגילות" ומכוניות "של העקרבים"? אתה מודע לכך שאבארט היא בעצם פיאט לכל דבר, נכון? זה ששמו סמל של עקרב במקום הסמל הרגיל לא הופך אותה ליצרן אחר.

כמו שלפולקסווגן פולו יש גרסה ספורטיבית שנקראת GTI,

כמו שלסיאט איביזה יש גרסה ספורטיבית שנקראת קופרה,

כמו שלאופל קורסה יש גרסה ספורטיבית שנקראת OPC,

כמו שלפורד פיאסטה יש גרסה ספורטיבית שנקראת ST,

כמו שלאלפא מיטו יש גרסה ספורטיבית שנקראת תלתן ירוק,

כך גם לפיאט פונטו יש גרסה ספורטיבית שנקראת אבארט. זה מאוד פשוט (ובלי שום קשר מדובר במכוניות טובות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מזכיר לי משהו בהקשר של היום ממש (יום כיפור) לפני 41 שנים.

עודף בטחון.

עודף בטחון מופרז.

גם למי שאמור להיות מומחה בתחומו (ע"ע אלי זעירא...)

בבטיחות ובבטחון - אם יש ספק אז לך עם הספק.

מחפש עדיין מי שיחתום ;)

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שמנסים למרוח אותך עד שהיצרן ישלם את העלות הכוללת של החלק כולל ההתקנה, בנוסף ייגבו ממך כסף על כלום.

ממליץ לשנות את הגישה, חייבים להחליף לך את הדאש ללא שום עלות, זה המינימום, אני גם הייתי מצפה לפיצוי הולם.

תנסה להפיץ ברשתות החברתיות סרטון קצר כמו האמריקאי שדחפו לו רכב עם מלא תקלות, הלך לו לא רע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דנידין ממשיך לזרוק שטויות באוויר. טוב לדעת שככה בן אדם מתנהג כשבסך הכל מבקשים ממנו להציג הוכחות, והוא עוד "בעל מקצוע מומחה". אשמח לדעת באיזה מוסך הוא עובד כדי לא להגיע לשם אף פעם.

מעניין כמה פעמים הוא שיקר ללקוחות ואמר להם "תסמוך עליי" בשביל להוציא עוד כמה מאות שקלים.

גם אתה, לא הצגת שום הוכחה לטענתך, רק תהיות "בטיחותיות" שונות בסגנון של מה יקרה אם.

לדעתי, המפגע האסתטי של הדשבורד המפוצץ חמור מאוד, ועל היבואן להכיר בזה.

כל מי שפירק דשבורד במציאות, ולא דרך יוטיוב מבין, שגם ללא דשבורד כלל, הכרית תפעל את פעולתה.

למיטב ידיעתי, דנידין עובד במורשה רנו-ניסאן לא בפיאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתבתי כבר, הכל השערות. גם מה שאני אומר. לא חידשת פה כלום.

אתה יכול להבטיח במאה אחוז שהכל יעבוד כמו שצריך? כנראה שלא.

הדרך להוכיח את זה לכאן או לכאן, היא להעביר את הרכב מבחן ריסוק אבל עם דשבורד סדוק. בהיעדר אופציה לביצוע מבחן ריסוק, הדרך היחידה שנשארה היא לרסק את הרכב בעצמי לתוך קיר ולראות מה קורה. כנראה שגם את זה אני לא אעשה.

להשאיר את הרכב ככה ולגלות מה באמת קרה לכרית אחרי תאונה חזיתית? אתה מוזמן לעשות את זה עם הרכב שלך.

דבר נוסף, תחת השם שלי לא רשום "בעל מקצוע מומחה". מבחינתו הוא לא מעלה השערות, הוא קובע עובדות. עובדות צריך לגבות. עד עכשיו ההוכחות שלו זה "תסמכו עליי" ו"תאמינו לי".

התנהגות של ילד קטן שמחרטט את חברים שלו עם איזה סיפור הזוי וכששואלים אותו שאלות לאימות הסיפור הוא מתחיל לגמגם. בעצם אפילו יותר גרוע, הוא פשוט מתעלם כי הוא לא יכול באמת להתמודד עם נטל ההוכחה ואין לו ביצים להודות שיש סיכוי שהוא טועה.

כמו שכבר אמרתי, יש סיכוי שזה בטיחותי, אף אחד לא יכול להבטיח לי במאת האחוזים שזה אסתטי בלבד, אף אחד גם לא מוכן להעלות את זה על כתב ולחתום על זה כי האופציה שזה לא רק אסתטי אלא גם בטיחותי קיימת גם קיימת, ואני לא מתכוון לקחת את הסיכון.

כמו שאמרת בעצמך וכמו שאמרו הרבה לפניי, גם אם זה אסתטי בלבד זה עדיין חמור.

עד שלא יוכח שזה אסתטי בלבד, הפוטנציאל לבעיה בטיחותית קיים באותה סבירות כמו שזה אסתטי בלבד.

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתבתי כבר, הכל השערות. גם מה שאני אומר. לא חידשת פה כלום.

אתה יכול להבטיח במאה אחוז שהכל יעבוד כמו שצריך? כנראה שלא.

הדרך להוכיח את זה לכאן או לכאן, היא להעביר את הרכב מבחן ריסוק אבל עם דשבורד סדוק. בהיעדר אופציה לביצוע מבחן ריסוק, הדרך היחידה שנשארה היא לרסק את הרכב בעצמי לתוך קיר ולראות מה קורה. כנראה שגם את זה אני לא אעשה.

להשאיר את הרכב ככה ולגלות מה באמת קרה לכרית אחרי תאונה חזיתית? אתה מוזמן לעשות את זה עם הרכב שלך.

דבר נוסף, תחת השם שלי לא רשום "בעל מקצוע מומחה". מבחינתו הוא לא מעלה השערות, הוא קובע עובדות. עובדות צריך לגבות. עד עכשיו ההוכחות שלו זה "תסמכו עליי" ו"תאמינו לי".

התנהגות של ילד קטן שמחרטט את חברים שלו עם איזה סיפור הזוי וכששואלים אותו שאלות לאימות הסיפור הוא מתחיל לגמגם. בעצם אפילו יותר גרוע, הוא פשוט מתעלם כי הוא לא יכול באמת להתמודד עם נטל ההוכחה ואין לו ביצים להודות שיש סיכוי שהוא טועה.

כמו שכבר אמרתי, יש סיכוי שזה בטיחותי, אף אחד לא יכול להבטיח לי במאת האחוזים שזה אסתטי בלבד, אף אחד גם לא מוכן להעלות את זה על כתב ולחתום על זה כי האופציה שזה לא רק אסתטי אלא גם בטיחותי קיימת גם קיימת, ואני לא מתכוון לקחת את הסיכון.

כמו שאמרת בעצמך וכמו שאמרו הרבה לפניי, גם אם זה אסתטי בלבד זה עדיין חמור.

עד שלא יוכח שזה אסתטי בלבד, הפוטנציאל לבעיה בטיחותית קיים באותה סבירות כמו שזה אסתטי בלבד.

נו לא חבל על הקשקושים שלך ושל חבריך שלא מבינים כלום מכלום

אני מנהל מקצועי של מוסך וככזה אני מוסמך על ידי משרד התחבורה לקבוע עם רכב תקין בטיחותית או לא כמו כן ראית לא מעט סדקים בדשים וכן רכבים עם כריות אויר שנפתחו ומה הנזקים שנלוים לכך על הדש

סדק בדש כפי שנראה בתמונות לא ישפיע כהו זה על פתיחת כרית האויר כיווונה עוצמתה ויעילותה וזהו פגם קוסמטי בלבד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכנעת אותי! למה לא אמרת את זה קודם? עכשיו אני רגוע :roll:

אל תוותר לאף אחד.

רכב זה מוצר ששווה המון כסף ומגיע לך שירות.

אל תשכח לתעד כל שיחה וכל התכתבות שלך איתם

Infiniti G37-Sold

Toyota Corolla 2014-חזרה לאלבר

Ford Focus 1.5 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין כמה פעמים הוא שיקר ללקוחות ואמר להם "תסמוך עליי" בשביל להוציא עוד כמה מאות שקלים.

לא יפה ! למה אתה חושב שדנידין משקר ללקוחות ?

לא חורצים דינו של אדם לפני שהוכח בבית המשפט שהוא שקרן.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תוותר לאף אחד.

רכב זה מוצר ששווה המון כסף ומגיע לך שירות.

אל תשכח לתעד כל שיחה וכל התכתבות שלך איתם

התגובה שלי הייתי צינית. כנראה שזה לא היה מובן.

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התגובה שלי הייתי צינית. כנראה שזה לא היה מובן.

הבנתי את זה,

תגובתי היא "אפילו לא בצחוק!".

Infiniti G37-Sold

Toyota Corolla 2014-חזרה לאלבר

Ford Focus 1.5 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3476 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...