Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סדק בדשבורד, פונטו איבו 2010, התנהלות מול היבואן

GhostBuster
שימו לב! השרשור הזה בן 3506 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אישית, במהלך החג (לרבות חול המועד) אין לי ציפיות מאף נותן שירות. הייתי מכין את העצבים והמקלדת רק אחרי צאת החג השני ; מאמין שדברים יתחילו לזוז רק אז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 359
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

משה נראלי אתה מצפה לקבל שירות כמו שאתה נותן בBMW.

שחרר אותם קצת כולה עובדי פיאט :lol:

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה אולי לפנות לחבר הפורום בר 72.

כזכור לי אחרי שקיבל מהם בירה ושוקולד.

הוא פתח, ואחד שרשור הלל לסמל"ת.

אולי הוא ייאות לעזור לך, במכתב או משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי שהדיון הוסט ועבר לפסים אישיים, הדיון מטרתו לפתור את הבעיה בין אם היא אסטית או בטיחותית. גם אני בעלים של פונטו איבו עם אותה הבעיה. למה שלא ננצל את כוחו של הפורום ושל המדיה האינטרנטית וננסה להשפיע על היבואן לטפל בבעיה שלנו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנתיים אל תנהג ברכב כי הרכב מסוכן

בוא נגיד והרכב לא מסוכן וכרית האוויר תפתח בדיוק כפי שתוכננה להפתח.

אתה לא חושב שהוא צודק בדרישות שלו בנושא הסדק ובתלונות כלפי התנהלות היבואן?

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

ביום שלישי, 7/10/14, התקשרתי למנהל השירות כדי לשאול אותו מה קורה, לאחר שבשיחה הקודמת הובטח לי כי החלק יגיע לארץ "בתחילת החודש".

נתחיל מזה שאני ממשיך להיות זה שרודף אחריהם כדי לקבל שירות. מנהל השירות הבטיח להתקשר אליי כשהחלק יגיע, כאשר בפועל זה לא קרה ואני צריך להתקשר כדי לגלות שהחלק בארץ. מנהל השירות שאל באיזה מוסך אני מטפל (למרות שהוא כבר יודע כי הוא שאל אותי את זה כבר איזה 4 פעמים), ואמר שעליי ליצור קשר עם המוסך על מנת לתאם את ההחלפה.

אז התקשרתי למוסך, באותו הרגע.

מנהל המוסך שאל אותי "אתה לא יושן בלילה או מה?" וציין "טלפונים מה עם הדשבורד, מה עם הדשבורד, מה עם הדשבורד?".

פה חשוב לציין שהפעם האחרונה שדיברתי עם המוסך היה ב28/9/14 (יום פתיחת השרשור), שכאמור בשיחה הזאת נאמר לי על ידי מנהל המוסך להתקשר פעם בשבוע לשאול אם החלק בכלל במלאי. בפועל לא התקשרתי במשך 9 ימים.

שאלתי אותו אם החלק בארץ ונעניתי שכן. שאלתי מתי אפשר לתאם את ההחלפה, ונאמר לי כי אי אפשר לעשות את זה כרגע ושאני צריך להתקשר אליו בתחילת שבוע הבא (משמע, יום ראשון, 12/10/14) על מנת לתאם תור. שאלתי למה אי אפשר לתאם לשבוע הבא, כבר בשיחה הזאת. לכך הוא ענה לי בזה שיש עכשיו חג של המוסלמים ואז חג סוכות ואין לו עובדים והוא לא יודע מה יהיה בשבוע הבא.

חשוב לציין שהחג של המוסלמים (חג הקורבן - עיד אל אדחא) נגמר באותו יום של השיחה, אז לא ברור לי למה אי אפשר לתאם משהו לשבוע הבא?! הרי ערב חג שני של סוכות יוצא ביום רביעי, למה אי אפשר לתאם משהו בין הימים ראשון - שלישי? הוא אמר שהוא יתקשר אליי יום לפני שאפשר לעשות את זה (משמע אני צריך להיות ב"כוננות" להגיע למוסך, אלוהים יודע כמה זמן).

כשהבנתי ששוב מורחים אותי, שאלתי אם הוא מעדיף שאני אעשה את זה במוסך אחר, הוא אמר שאי אפשר. לא ברור לי למה.

בסופו של דבר, הוא אמר שהוא יהיה איתי בקשר בתחילת שבוע הבא, עניתי לו שאני מצפה לטלפון ביום ראשון (12/10/14).

אני לא אופטימי לגבי השיחה שלו ביום ראשון, אני כבר לא מאמין שאף אחד יתקשר, אני כבר לא יכול איתם יותר. אני משתגע כבר. אני לא מבין למה אני צריך להתחנן ולרדוף אחריהם בשביל לקבל שירות? ואחרי כל זה אני עוד צריך לשלם כמה מאות שקלים. כיף חיים.

אני מתחרפן מזה כבר. כמות האנשים שאומרים לי לערב עורך דין היא מטורפת, ואני לא יודע אם זה באמת כדאי. זה לא יסבך את העניינים?

באמת שהייתי בטוח שאני אגמור עם הסיפור הזה מהר מאוד. אחרי כל שרשורי ההילולה לסמל"ת שהיו כאן, ציפיתי לקבל שירות טוב. ציפיתי לזה שהכל יטופל במהירות יחסית (אין לי בעיה עם המתנה לחלק שלא בארץ, מקובל בהחלט) אבל ממש לא ציפיתי שימרחו אותי ככה. אחת מחוויות השירות הכי גרועות שקיבלתי בחיי, והיא עוד לא נגמרה.

זה מתחיל להיות הזוי, לי בפירוש נאמר שאני יכול לבחור איזה מוסך מורשה שאני רוצה להחליף בו את הדשבורד.

וההתנהלות הזו מעלה בי עצבים, לדבר אלייך ככה "אתה לא ישן בלילה", יחס כזה אומר מספיק. אני עובד בשירות לקוחות של חברה ענקית בתחום הנגרות, ולעולם לא דיברתי כך ללקוח. הם צריכים להתבייש

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון מהיום.

יצרו איתי קשר מהמוסך (האמת, הופתעתי שזכרו אותי בכלל), ותיאמו לי החלפה של הדשבורד ליום שלישי הקרוב.

צוין כי יש אפשרות שהרכב ייאלץ להישאר במוסך ללילה. לא ברור לי למה, כי לפי שעתון יצרן זה אמור לקחת, במקסימום, 3.8 שעות, אבל לא באמת משנה לי. העיקר שהסיפור הזה ייגמר כבר.

ביום רביעי, אחרי שהרכב יהיה אצלי כבר אחרי ההחלפה, אעדכן כאן.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדשבורד עצמו, ללא עלות, ועל עלות העבודה אני מקבל 50% הנחה.

בשיחה האחרונה שלי עם מנהל השירות הוא אמר שהוא ינסה לעזור עוד קצת במועד ההחלפה. כשאני אהיה במוסך אני אתקשר אליו, ונקווה שהוא באמת יעזור עוד קצת.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מצחיק שהם עושים מזה מסחרה, מחיר ככה לאחד, מחיר כזה לאחר, גם לי הציעו מחיר שונה ממה שהציעו מלכתחילה,

אני עדיין מתלבט אם לעשות זאת.

אבל העיקר שיסיימו איתך לפחות את הנושא הזה

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי מחליף את לוח המחוונים, אלא אם אקבל חוות דעת חד משמעית שעלולה להיות השלכה בטיחותית.

אף אחד לא יערוב לכך שהסדק לא יחזור גם בלוח החדש, ומניסיון, כל מה שפורק לא הוחזר כפי שהיה במקור, קל וחומר שמדובר ברכיב מסובך יחסית.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה פעם שהדש היה מורכב מהרבה חלקים החדשים היום כבר לא עושים בעיות לאחר הרכבה ובכל זאת סיכמנו שהרבה מסוכן לנהיגה בפוטנציאל ולכן אין לנהוג ברכב עד החלפת הדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משה אתה לא חושש מהחלפת הדשבורד?

אני אישית הייתי מפחד,כי לך תדע מה יהיה...צקצוקים,חריקות,נקישות או כל מיני רעשים שעלולים לנבוע מהחלפת הדשבורד.

(במיוחד באיכות ההרכבה של הארץ)

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3506 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...