Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סופרמיני עד 8000

raz_hermon
שימו לב! השרשור הזה בן 3529 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אני שואל כרגע לחברה של אחי

כמו בכותרת היא מחפשת סופרמיני עד 8000 (עקבתי אחרי המדריכים)

שנת 2000 מינימום אפשר לזלוג ל1999

חסכונית כמה שאפשר, אבזור כמה שיותר (לוח שעונים מלא חובה).

מראה חשוב מאוד, הנסועה תהיה באזור משולב בעיקר ונסיעה מחיפה לב"ש פעם בשבועה לפחות

כמו שהבנתם היא צריכה רכב יסחוב כמה שאפשר, ביטוח זול כמה שאפשר חובה + צד ג' (נהגת צעירה)

חשבנו על פונטו ספייסאבל רוצים להיות יותר פתוחים לאפשריות.

תודה לעזורים

http://

y5lmewinzwyn.jpg

:twisted:kirby:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם קראת את המדריך שכתבתי אז בטח קראת שכתתבתי שמצב המכונית לא פחות חשוב מהכישורים שלה במיוחד בתקציב כזה.

זה לא הגיוני למלא רשימת דרישות מבלי להתחשב בהיסטורייה של הרכב ובמצבו המכאני.

בתקציב הזה תחפש את הרכב שטופל בצורה הטובה ביותר עם היסטוריית טיפולים מלאה וטסט הכי ארוך ושכל המכלולים בו עובדים (מזגן, חלונות חשמליים וכו').

זה לא שווה לקנות רכב חסכוני בדלק אבל שיבקר המון במוסך (אפילו שלא יהיו תקלות רציניות, מספיק שכל כמה חודשים יתקלקל חיישן ואתה בכייף יכול להגיע להוצאות ענק על הרכב).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם קראת את המדריך שכתבתי אז בטח קראת שכתתבתי שמצב המכונית לא פחות חשוב מהכישורים שלה במיוחד בתקציב כזה.

זה לא הגיוני למלא רשימת דרישות מבלי להתחשב בהיסטורייה של הרכב ובמצבו המכאני.

בתקציב הזה תחפש את הרכב שטופל בצורה הטובה ביותר עם היסטוריית טיפולים מלאה וטסט הכי ארוך ושכל המכלולים בו עובדים (מזגן, חלונות חשמליים וכו').

זה לא שווה לקנות רכב חסכוני בדלק אבל שיבקר המון במוסך (אפילו שלא יהיו תקלות רציניות, מספיק שכל כמה חודשים יתקלקל חיישן ואתה בכייף יכול להגיע להוצאות ענק על הרכב).

אתה צודק נכון רשמת את זה

אז כלומר ליותר פתוח להכל אנינ יגיד לה את זה תודה

y5lmewinzwyn.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכבת. ברצינות.

רכב שעולה 8,000 ש"ח לא יהיה בטיחותי במיוחד או אמין. אני לא יודע עד כמה הייתי סומך ושמח לנסוע בגרוטאה שכזאת חיפה-באר שבע פעם בשבוע.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכבת. ברצינות.

רכב שעולה 8,000 ש"ח לא יהיה בטיחותי במיוחד או אמין. אני לא יודע עד כמה הייתי סומך ושמח לנסוע בגרוטאה שכזאת חיפה-באר שבע פעם בשבוע.

איתמר

זה לא אני ואני לא חושב שהיא תיסע איתו לבאר שבע אז נוריד את זה רק חיפה

y5lmewinzwyn.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב כזה הרכב לא יהיה הכי אמין ובטח שלא הכי בטיחותי, אלה רכבים משנת 2000 ומטה, אולי אולי 2001.

אין בעיה לקנות רכב כזה אם אתה מתכנן להיות איתו שנה גג.

הכי חשוב זה לקחת את הרכב במצב הכי טוב שאפשר למצוא עם טסט להכי הרבה זמן בכדי שלא תצטרך למצוא את עצמך במוסך מתחיל לתקן את הרכב באלפי שקלים לאחר שרכשת אותו ב-8K ש"ח.

עוד חודשיים היא מגיעה...IBANEZ S5521Q PRESTIGE :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתמר, אתה צודק במאה אחוז. השאלה באיזה מצב היא תהיה.

פות"ש יוכל להוסיף עוד 1K ש"ח ולקחת גטס 2005.

אבל עדיין, בתקציב הזה ובשנים האלה לא פשוט למצוא רכב עם אחזקה וטיפולים כמו שצריך, גם המון סבלנות למצוא רכב במצב טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פונטו ספייס גם אופציה טובה.

לאחרונה נפתחו הרבה שרשורים על רכבים בתקציב כזה או דומה לו, תעשה חיפוש קטן ותראה מה ממליצים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3529 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...