Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סובארו XV 1.6 ליטר AWD - החל מ-130 אלף ש"ח

Tzvika-Pick
שימו לב! השרשור הזה בן 3663 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן אבל אתה יודע, זה היה לפני המיסוי הירוק.. המחיר היה שווה ערך לקורולה פחות או יותר?

מה גם שזה היה בתקופה שהפנדה הייתה המיני היחידה בארץ, היום הכבישים מוצפים ברכבים הקטנים האלה, לחסוך זה IN, רכבי מנהלים וSUV גדולים ובזבזניים זה OUT.

אני חושב שישראל 2014 זו פלטפורמה הרבה יותר בשלה להשקה של הפנדה הזאת, במיוחד לאור השיפורים בה ביחס לדור הקודם, אבל עכשיו לסמל"ת יש תחרות מבית, ואם עד היום היה סיכוי כלשהו שיביאו את הצעצוע הזה - עכשיו אותו סיכוי נעלם, לדעתי.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הדאסטר שאמור להגיע לפני סוף השנה, והג'ימני שחוזר בספטמבר.

הדאסטר מגיע?! עם מדבקה של רנו מקדימה כמו שעשו עם הלוגאן?!

נראה לי שאלה הרכבים היחידים שפתורים מחובת פח אשפה בארץ, כל האוטו הזה פח אשפה (על הלוגאן אני אומר מניסיון, ומכיוון שהיצרן הזה מכוון לכיוון מאוד מסוים [רכבים זולים מ-א-ו-ד] כנראה שהדאסטר לא שונה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתגובתך זו, מס' 47, אתה מצטט את דבריי;

ציטוט

מחבר תגובה 29, שבניגוד אליך דווקא יש לו פינה חמה בלב לסובארו, אבל זה לא אומר שהוא חייב לקבל ולהעריך את מדיניות היבואן...

סוף ציטוט

ואז אתה כותב שלתפיסתי היבואן והיצרן חד הם.

זה כבר לא ממבו ג'מבו. זו בעיה בהבנת הנקרא או התעלמות ממנו, העיקר שתוכל להמשיך ולהטיח בנו האשמות, משל היינו שפוטי מותגים והשיפוט שלנו לוקה בחסר.

אבל אתה בסדר, מה גם שאתה לא ממש מחזיק ממבחני רכב. צדקן הדור.

אגב, טרם שיתפת אותנו בזהות הרכב שלך. מה מונע ממך מלעשות כן?

1. טענתך המקורית היתה שאני יוצא להגנת סמל"ת, מה שכמובן לא נעשה, את החיבור הזה אתה עשית. לקחת טענה שלי על זילזול במכונית בשל זהות יצרנה והפכת אותה להגנה על היבואן. כל הסיפורים על פינה חמה בלב פשוט אינם רלבנטיים בהקשר זה.

2. לא טענתי ואיני טוען שאתה שפוט של מותג, אין צורך לענות למשהו שכלל לא נטען.

3. בפוסט הראשון שלי כאן ציינתי שאיני מתלהב ממבחני רכב, זה נכון, אלא שמדובר במקור היחיד שקיים נכון למועד הדיון המעייף הזה ולכן נזקקתי להם, בכדי לתמוך בטיעון שיכול להיות שמדובר במכונית טובה ואיכותית.

4. מכל מקום הויכוח הסיזיפי הזה, שמשופע גם בעלבונות אישיים מצידך, מפסיק להתאים לי. אני לא משחק במשחקים של מי טמבל ומי לא, לא פה על כל פנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא משחק במשחקים של מי טמבל ומי לא, לא פה על כל פנים.

באמת? אז מה המשחק שלך? מי צנוע ומכבד?

אני לא רוצה לדמיין את המקומות האחרים שאתה משחק בהם...

ובאמת אין צורך שתתייחס למכונית שלך פולקסווגן בורה או 4C. זו באמת הייתה שאלה לא לעניין.

במקום שתביע את דעתך על החדשה המוטורית, אתה כמו בהרבה מקרים אחרים מופיע פה ומבקר דעות של חברים. תתחיל לגוון.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אבל אתה יודע, זה היה לפני המיסוי הירוק.. המחיר היה שווה ערך לקורולה פחות או יותר?

מה גם שזה היה בתקופה שהפנדה הייתה המיני היחידה בארץ, היום הכבישים מוצפים ברכבים הקטנים האלה, לחסוך זה IN, רכבי מנהלים וSUV גדולים ובזבזניים זה OUT.

אני חושב שישראל 2014 זו פלטפורמה הרבה יותר בשלה להשקה של הפנדה הזאת, במיוחד לאור השיפורים בה ביחס לדור הקודם, אבל עכשיו לסמל"ת יש תחרות מבית, ואם עד היום היה סיכוי כלשהו שיביאו את הצעצוע הזה - עכשיו אותו סיכוי נעלם, לדעתי.

רק שסמל"ת נמצאת בפיגור לעומת המותגים האחרים.

פנדה נמכרת ב-72 אלף, פונטו ידנית בסיסית ב-94, 500L כבר מיותר לציין.

אפילו את הסדיצ'י הם תמחרו גבוה יותר מהסוזוקי וכולם ראו מה יצא להם מזה.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שאלה הרכבים היחידים שפתורים מחובת פח אשפה בארץ, כל האוטו הזה פח אשפה (על הלוגאן אני אומר מניסיון, ומכיוון שהיצרן הזה מכוון לכיוון מאוד מסוים [רכבים זולים מ-א-ו-ד] כנראה שהדאסטר לא שונה).

תשמע עד עכשיו הייתי לגמרי בעניין של קניית דאסטר בעתיד, בהתבסס על כתבות עליה מהעולם;

TopGear: "You'll not find a better 4x4 for the same money. The bargain of the decade."

Chris Harris: "something silly for weekends and something sensible for the daily trudge. I can't think of a new car that would be so enjoyable to trudge in so cheaply."

AutoCar: "The Dacia Duster is a no-nonsense machine that wears its bargain price tag like a badge of honour. And we can’t help liking it for that"

CarBuyer: "Nothing else on the market can match it for value for money"

AutoExpress :Never has so little cash bought you such a roomy, adventurous vehicle."

Whatcar: "For The Dacia Duster is a lot of car for the money, with a spacious cabin and a big boot. The entry-level price is staggeringly low."

Honestjohn: "Great value for money. Spacious and practical cabin."

אבל אחרי שקראתי את דעתך המקצועית על רכב שמעולם לא ראית, או חלילה נהגת בו - שפיותי שבה אלי, קרסו לא יראו ממני גרוש.

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכירות הפנדה נכשלו כשלון כל כך חרוץ בארץ - אפילו פה בפורום, אני היחיד אני חושב עם פנדה חדשה - שאין שום סיכוי שנראה את גרסת ההנעה הכפולה. נינג'ה, היה והדאסטר נוחת בארץ, אתה עומד ראשון בתור? מאיזה תג מחיר תוותר על הרעיון לקנות אותו?

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אהיה חשבונית #1 של אולם התצוגה, כן, כל עוד המחיר שפוי. כלומר;

שקל מעל 90K לגרסת 1.6 4x4 ידנית בסיסית תהווה בעיה מבחינתי.

באירופה משווים את המחיר לקליאו, ואפשר לעשות את זה גם כאן; קליאו בסיסית עולה 78K, אז דאסטר 1.6 4x2 ידני בסיסי אמור לעלות 75K, עם תוספת של 20% (אלפיים פאונד) להנעה כפולה. 75+20%=90

כמובן לא מדבר על גרסאות הדיזל או רמות אבזור גבוהות, לא מעניין אותי. רוצה access.

אין לי גם בעיה שיעשו כמו סיאט וישימו תג מחיר גבוהה יותר עם מבצע קבוע, העיקר מבחינתי זה לשלם מקסימום 90K.

נשמע שפוי/הוגן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא שאלה של if, אלה שאלה של when.

ויש תשובה;

בראיון שנתן אבי תמיר, ראש חטיבת הרכב של קרסו מוטורס, לאודי עציון ממוסף ממון של ידיעות אחרונות בסוף השבוע שעבר נחשפה באופן רשמי "התוכנית הסודית" של קרסו מוטורס למותג הרכב דאצ'יה. המותג, לדברי תמיר, עתיד לחזור בהדרגה לשוק הישראלי החל מהמחצית השנייה של שנת 2014.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, הייתי צריך לסייג את זה.. :wink: התכוונתי בגלגול הנוכחי של דאצ'יה, מן הסתם.

אגב, רק אני משועשע שבפרסומת מתרברב האיש שהוא מרוצה מהרכב על סמך 1,500 ק"מ שהוא עבר איתו?! שלא לדבר על זה שהוא הספיק להכיר את המוסך בזמן הזה, כפי שעולה מהכתוב.. :lol:

עריכה אחרונה על ידי Fkl0ster
:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני קראתי שב 1500 ק"מ הוא מרוצה מהשירות...קורע מצחוק. :lol:

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתמונה דלתה שנת 82?

לא זכרתי שהן שווקו לפני (או אחרי) 1988.

בהמשך למודעת הפרסומת, הסלוגן שלהם היה "אתה יכול 88"

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3663 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...