Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החיפושית החדשה מגיעה - החל מ-156 אלף שקל (עדכון מחיר - 130 אלף ש"ח בהשקה)

Scirocco-R
שימו לב! השרשור הזה בן 3653 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחיר אטרקטיבי, אם הייתה גירסת 5 דלתות כמו במיני, אז בכלל....

גרסת ה5 דלתות של המיני החדשה עדיין לא הוצגה אלא רק בתמונות ריגול.

כאשר היא תוצג, היא תהיה יקרה יותר.

MINI ONE אוטומטית עולה 140 אלף ש"ח, MINI COOPER אוטומטית עולה 165 אלף ש"ח. גרסת ה5 דלתות של שני הרכבים האלה תהיה מעט יקרה יותר, אני מאמין שזה משהו באזור ה3000 ש"ח.

לצורך העניין, החיפושית תתחרה בMINI ONE מבחינת הספק (לMINI ONE יש מנוע 1200 סמ"ק טורבו בעל 3 צילנדרים והספק של 102 כ"ס) ומחיר, ולכן יש פה הבדל של כמה אלפי שקלים.

אני הייתי מעדיף את המיני, בעיקר בגלל 2 סיבות.

1. במיני מדובר בדגם חדש שרק עכשיו יצא, החיפושית מהדגם הנוכחי קיימת בעולם כשנתיים למיטב זכרוני אך רק עכשיו הגיעה לארץ. מה שאומר שבקרוב כבר תוצג מתיחת פנים. קצת מבעס.

2. לא הייתי רוצה להיות לקוח צ'מפיון.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מיני 5 דלתות הוצגה כבר:

http://www.worldcarfans.com/114060576295/mini-five-door-hatchback-officially-revealed

לגבי שאר הדברים שאמרת, מסכים בהחלט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק אבהיר שבאנגליה למשל החיפושית יותר זולה מהגולף ב 14% מהלך יפה של צ'מפיון לסחוט עוד (למה לא אם אפשר),

בחישוב גס גולף 130K אז לפי אותו יחס החיפושית *אמורה* להיות מתומחרת במחיר של 114K.

התוצאה לדעתי היא שהם דיי חיסלו את הפוטנציאל לתפוס נתח שוק גדול יותר עם החיפושיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיני 5 דלתות הוצגה כבר:

http://www.worldcarfans.com/114060576295/mini-five-door-hatchback-officially-revealed

לגבי שאר הדברים שאמרת, מסכים בהחלט.

צודק, טעות שלי. משום מה בזמן כתיבת התגובה חשבתי גם על רכב אחר.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3653 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...