Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב 7 מקומות ל-30K ק"מ בשנה - ליסינג או רכישה משנתון סביר?

gillz
שימו לב! השרשור הזה בן 3673 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 99
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם אפשר לשאול בבקשה בכמה מציעים את הפיקאסו?

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתשומת לבך דלק נמצאת בתביעה ייצוגית על כך שמשך שנים דפקה מחיר ללקוחות דלקן לעומת לקוח מזדמן.

תחשוב שוב על כדאיות דלקן.

לגבי הרכב שהסתכלת , פיקאסו c4 משנתון 2011 ימכרו ממגרש ליסינג ב 80000 ומטה וכמו שהזכירו פה שנתון יותר ישן ימכרו הרבה יותר בזול, כמו ההוא מעפולה.

אבל דווקא בגלל הנסועה שלך הייתי ממליץ לך לחזור לקרסו ולברר אם יש מבצע כלשהו על הרנו גראנד סניק 1.5 דיזל. לצערך היא דיי חדשה על הכביש אבל אולי יש להם משהו אטרקטיבי...

יש לי שאלה אחרת אליך. ב 5 שנים שבהן נסעת בפיקאסו מהעבודה, האם חווית תקלות כלשהן ?

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתשומת לבך דלק נמצאת בתביעה ייצוגית על כך שמשך שנים דפקה מחיר ללקוחות דלקן לעומת לקוח מזדמן.

תחשוב שוב על כדאיות דלקן.

לגבי הרכב שהסתכלת , פיקאסו c4 משנתון 2011 ימכרו ממגרש ליסינג ב 80000 ומטה וכמו שהזכירו פה שנתון יותר ישן ימכרו הרבה יותר בזול, כמו ההוא מעפולה.

אבל דווקא בגלל הנסועה שלך הייתי ממליץ לך לחזור לקרסו ולברר אם יש מבצע כלשהו על הרנו גראנד סניק 1.5 דיזל. לצערך היא דיי חדשה על הכביש אבל אולי יש להם משהו אטרקטיבי...

יש לי שאלה אחרת אליך. ב 5 שנים שבהן נסעת בפיקאסו מהעבודה, האם חווית תקלות כלשהן ?

* לגבי הדלקן - כל החברות נותנות אולי 3 אגורות הנחה ביחס לתדלוק עצמי (ביחב למחיר רגיל 7.50 ש"ח - יש תחנות שמוכרות בזול יותר). מיותר.

* בלובינסקי הציעו לי את C4 פיקאסו 01/2011 דגם PACK עם 55000 ק"מ יד1 מפרטי ב-98000 ש"ח. הרבה יותר מ-80K.

את הדגם הרגיל מ-08/2011 עם 93000 ק"מ יד1 מליסינג מציעים ב-94000 ש"ח.

* הגראנד סניק דיזל זה רעיון מצויין - לא מצאתי יד 2. אבדוק בקרסו, אם כי ה-C4 עדיפה לדעתי.

* מצאתי C4 פיקאסו דיזל (110 כ"ס) 2008 עם 220000 ק"מ (!) יד1 מפרטי... מבקשים 58000 ש"ח!

* במילה אחת - אפס תקלות, כולל שנה עם פיקאסו שחוטה מהשכרה. רק נשרפו המנורות הראשיות בתדירות גבוהה יחסית אבל זה שטויות - 20 ש"ח ו-30 שניות עבודה. לא טרחתי לנסות לבדוק מה זה. תענוג של רכב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי תחשיב בדיון הזה:

http://goo.gl/2t79zj

אם לא טעיתי במשהו שם, בנסועה שלי הכי משתלם לקנות C4 פיקאסו החדשה (דיזל), אפילו אם לוקחים בחשבון את המחיר הגבוה וירידת הערך ואפילו מול קניה של רכב משומש 2007/08... נשמע לא סביר אבל זה מה שיצא - תבדקו אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל דווקא בגלל הנסועה שלך הייתי ממליץ לך לחזור לקרסו ולברר אם יש מבצע כלשהו על הרנו גראנד סניק 1.5 דיזל.

במבחן פה היא עשתה רק 12.4 ק"מ לליטר :-(

http://www.icar.co.il/%D7%9E%D7%91%D7%97%D7%A0%D7%99_%D7%A8%D7%9B%D7%91/%D7%A8%D7%A0%D7%95_%D7%92%D7%A8%D7%A0%D7%93_%D7%A1%D7%A0%D7%99%D7%A7_%D7%93%D7%99%D7%96%D7%9C_-_%D7%9E%D7%91%D7%97%D7%9F_%D7%A8%D7%9B%D7%91/

הפיקאסו בנזין עושה 11-12 ק"צ לליטר בערך...

הפיקאסו החדשה דיזל טוענת ל-1:22 בבינעירוני (רוב הנסיעות שלי) -אני מניח שזה יהיה 1:16 בפועל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לך שמה שלובינסקי טרייד מסר לך זה מחירי פתיחה.

שכן שלי גם הלך אליהם וקנה מהם פיקאסו משומשת. בהתחלה ביקשו 100 אלף שח. אחרי מומ ירדו ל 82 וגם קיבל טיפולים לשנתיים כלול. כרגיל בהתחלה הם מבקשים מחיר בלתי הגיוני מתחשבים במחירון רק במה שאפשר להעלות וכו וכו...

הפיקאסו דיזל מתומחרת גבוהה מידי. חבל. גם זו שמצאת יד2.

לגבי גארנד סניק דיזל וצריכה מנהלתית אמיתית של 1:12 גם עם זה נכון, עדיין זה טוב יותר מרוב הסגמנט

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי גארנד סניק דיזל וצריכה מנהלתית אמיתית של 1:12 גם עם זה נכון, עדיין זה טוב יותר מרוב הסגמנט

זה נכון, אבל בחישוב עלויות יש הבדל עצום אם אני מחשב 1:15 לפי האתר הזה למשל או 1:12 כמו בסקירה שהבאתי למעלה. היצרן אומר 1:21 :-(

לפי אותו אתר, הפיקאסו 1.6 טורבו עושה 1:11 שזה גם מצויין.

מישהו מצא נתון אמין לגבי הפיקאסו דיזל החדשה? גם כאן סיטרואן מצהירים 1:22...

מכיוון ש~70% מהנסיעות שלי בין עירוניות ולרוב ללא פקקים אני מניח שהצריכה שלי בפועל תהיה טובה יחסית לממוצע.

גם מה שלא "בין עירוני" הוא לא ממש בתוך עיר (אין כמעט רמזורים/פקקים וכדומה - נסיעות קצרות לב"ש או בתוך הישוב).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהדיון השני:

רק לגבי נתוני צריכת הדלק של ה-C4 פיקאסו דיזל - ממה שראיתי בכל מיני מקומות (למשל כאן) הנתונים האמיתיים בד"כ נמוכים ב~10-15% מנתוני היצרן שמפרסמים בסיטרואן ודגמי דיזל בעבר הגיעו לכמעט ~20 ק"מ לליטר בפועל :

http://www.honestjohn.co.uk/realmpg/citroen/c4-grand-picasso-2007/16-e-hdi-airdream-egs

[ATTACH=CONFIG]376168[/ATTACH]

אז יש בסיס טוב להניח שאפשר לקבל נאמר 1:18 אמיתיים בגרסת הדיזל שנמכרת עכשיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב... עברתי היום בכמה אולמות מכירה, זה השלל:

(1) סיטרואן C4 פיקאסו דיזל החדשה מהניילונים - 180000 ש"ח לדגם הדיזל עם תיבה אוטומטית.

עם צריכת דלק נמוכה במיוחד (1:18 ריאלי?) ואני מעריך ששמירת ערך עדיפה. אולטרא-מאובזר והכי נוח בחבורה.

אחריות יצרן ל-5 שנים... לא ברור מה כולל.

(2) רנו גרנד-סניק דיזל חדשה מהניילונים ~ 175000 ש"ח אבל תהייה זמינה רק עוד חודשיים-שלושה.

לא ברורה לי צריכת הדלק בפועל אבל ממילא היא לא זולה משמעותית ופחות נוחה לטעמי מהפיקאסו.

(3) סיטרואן C4 פיקאסו PACK המוחלפת (אבל חדשה), בנזין 1.6 רובוטית - 151000 ש"ח.

רכב מצויין מניסיון אבל עושה "רק" 1:12 בערך ולדעתי יתרסק במחירונים בגלל החלפת הדגם והצפה מהליסינג.

(4) ניסאן קשקאי + 2, 2014, 0 ק"מ יד1 מהיבואן, אדום מטאלי, בנזין - 153000 ש"ח. 3 שנות אחריות יבואן.

צריכת דלק מעט פחות טובה והרבה פחות שימושי מהמיניוואנים. היתרון שלו במחיר, כאילו 4X4, שמירת ערך עדיפה (?) וצבע!

(5) שברולט אורלנדו 7 מקומות, 0 ק"מ יד1 מאלבר, 3 שנות אחריות יבואן, 1.4 טורבו בנזין - 130000 ש"ח.

זול מאוד למיניוואן סביר בהחלט למרות שלדעתי הוא הרבה פחות נוח ומרווח מהפיקאסו/סניק. פחות חסכוני בדלק.

רמת איבזור LS ללא בקרת שיוט שלי אישית היא מאוד חשובה.

מבצע דומה פה - לא ברור איזה רמת איבזור:

http://www.motori.co.il/camp.php?id=30

(6) רנו סניק III 5 מושבים, 0 ק"מ יד1 מהיבואן+3 שנות אחריות, שנת 2012 - 115000 ש"ח בלבד.

אמנם 2012 ואמנם רק 5 מושבים אבל מחיר טוב, לא? רכב מצויין מניסיון גם אם לא ממש חסכוני...

בעצם זה זהה למחיר המחירון אחרי שקלול + אחריות יצרן מלאה ל-3 שנים.

אשמח לחוות דעתכם...

עריכה אחרונה על ידי gillz
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מוריד מהרשימה את הסניק 5 מושבים מודל 2012 - מדובר במכונית שעמדה במחסני היבואן (תחת כיפת השמים ולא באיזה חניון פרמיום) מעל שנתיים! זאת גרוטאה בפוטנציה, אני לא הייתי נוגע.

Subaru BRZ 2.4 6MT | Toyota Avensis 2.0 AT | Citroen C4 SX 1.6 AT 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מוריד מהרשימה את הסניק 5 מושבים מודל 2012 - מדובר במכונית שעמדה במחסני היבואן (תחת כיפת השמים ולא באיזה חניון פרמיום) מעל שנתיים! זאת גרוטאה בפוטנציה, אני לא הייתי נוגע.

זה גרוע יותר מרכב זהה שנסע 40-50K ק"מ באותו זמן?

הם מחליפים שמנים/צמיגים ואולי עוד משהו ומתחייבים לאפשר לי בדיקה עצמאית של הרכב המכון לבחירתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיני זה יותר גרוע - גם משאבות בלם יכולות להיתפס, צינורות גומי מתייבשות/נסדקות, צבע, תא נוסעים (קרינת UV הרסנית) - שוב זאת דעתי, לא הייתי נוגע בפגר כזה.

Subaru BRZ 2.4 6MT | Toyota Avensis 2.0 AT | Citroen C4 SX 1.6 AT 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3673 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...