Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא מצליח להרגיל את הכלבה לכלוב

vxlan
שימו לב! השרשור הזה בן 3758 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הכלבה שאימצתי לא מחונכת לצרכים. אחרי מפגש ארוך עם מאלף, בו הורכב הכלוב(נקנה בהמלצתו) והסבר בסיסי על השימוש בו- הכלבה נכנסת לכלוב מרצון ומתיישבת שם.

הבעיה- כשאני סוגר את הדלת היא מתחילה ליילל.

המאלף הציע לתת לה חטיף כל הזמן, בשביל להרגיע אותה, זה לא עוזר, איך שאנחנו נעלמים לה מהעיניים היא מתחילה לילל.

אין לי מושג איך להרגיל אותה, יש בפנים כל טוב( צעצוע אהוב עליה+ קונג מלא בגבינה לבנה עם קצתחמאת בוטנים..

מה עוד ניתן לעשות?

אני לא מצלצל למאלף כי יום שבת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מעניין,בדיוק ראיתי השבוע בתוכנית של סיזאר מילאן על מישהו עם בעיה זהה.

ההסבר של סיזאר היה כזה: ברגע שאתה שם כלב בכלוב,הוא מתייחס לזה כאל מערה. נוח לו ונעים לו ואין לט בעיה עם זה.

ברגע שסגרת את הדלת-הכלב מתייחס לזה כעל מקום סגור וקלסטרופובי.

ולכן,יש להשאיר את הדלת פתוחה ולחנך אותו להישאר בפנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך קודם כל, לתת לה להרגיש שהמקום הוא מקום טוב ובטוח. ליצור התניה של משהו טוב. זאת לפני שאתה סוגר אותה בכלוב.

לאחר שהכלב כבר רגיל לשכב שם והוא רגיל לקבל שם חטיפים, רק אז תתחיל לסגור את הכלב. עוד עצה זה להאכיל את הכלב תקופה מסוימת בכלוב, גם זה יוצר התניה חיובית.

בכל אופן, לא לסגור את הכלב ישר בכלוב. זה דורש פרק זמן מסוים (לא ארוך במיוחד) עד שהכלב מתרגל לכלוב ורק אז צריך לסגור אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל זה כבר קורה, היא רגילה לקבל שם חטיפים והיא כבדרך אגב נכנסת לראות אם יש שם משהו בשבילה.

הבעיה היא שאין לי מקטם אחר לשים אותה.. האלטרנטיבה היחידה היא לתת לה להסתובב בבית ולעשות צרכים איפה שבא לה...

פשוט דיכאון היסטרי הדבר הזה.

עוד שעה אנחנו יוצאים מהבית ואין לי מושג מה נעשה איתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה... צער גידול ילדים (מכל הסוגים והמינים).

מאוד מגביל את הבחירות בחיים. לפחות עם חיות אתה יכול לבחור בין לא ללכת לבין פיפי בבית.

לא נורא, אפשר לנקות.

לא הייתי משאיר בכלוב, זה יכול לחבל בשימוש בו בעתיד.

לא הכל יבוא קל ומייד, אם בכלל...

סבלנות, התמדה, וחיפוש אחר אלטרנטיבות אחרי ששיטה אחת לא עובדת, זה שם המשחק.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתה מציע לתת לה להסתובב חופשית ולעשות צרכים איפה שהיא רוצה, עד שתתרגל לכלוב, אם בכלל?

לא חטשב שזה יעזור במשהו.

הבעיה שלי היא מה לעשות איתה מחר כשאלך לעבודה.. רק מחר אני אוכל להיוועץ במאלף הרי.

אולי אני באמתאשאיר אותה חופשייה רק מחר.. כבר ניקיתי אחריה שבוע וחצי רצוף, מה זה עוד יום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח קונג מלא בגבינה או משהו בסגנון הזה ותן לה בתוך בכלוב. נסה לסגור את הדלת של הכלוב בזמן שהיא מתעסקת בזה, ואם הכל טוב נסה להעלם בשקט ל-2 דקות ולראות מה קורה.

להיות נעול בכלוב מלא בפיפי זה לא ממש נעים...

עריכה אחרונה על ידי ToMeR

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתה מציע לתת לה להסתובב חופשית ולעשות צרכים איפה שהיא רוצה, עד שתתרגל לכלוב, אם בכלל?

התייחסתי להיום, כשאין עם מי להתייעץ.

יש לך מאלף, מה אני כבר מבין יותר ממנו...

אם הוא לא יצליח להביא אותך לפתרון, אז אולי צריך לחפש שיטה אחרת או שפשוט הכלבה עוד לא מוכנה וזה יבוא עם הזמן.

אתה יודע, זה לא נעים לנקות פיפי, אבל זה לא כמו נזק לבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסתבר שאם אחרי שאני מכניס אותה לכלוב אני נועץ בה מבט ארוך בלי לחייך, היא נשכבת בחלקו האחורי של הכלוב והולכת לישון בשקט מופתי.

יש מצב שקלטתי את זה בתת מודע באחת מהתוכניות של סיזר..כל הסופש ישבנו לראות אותו ואיך הוא ניגש לכלבים.

אני מקווה שאני לא פותח פה לשטן, אבל יש מצב שזה הפתרון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי זה הפוך. אישתי רק תוקעת בי מבט (גזה שכל גבר נשוי מזהה בשבריר שניה) ואני ישר הולך לפינה שלי בשקט.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אעדכן שדיברתי עם המאלף והוא המליץ על עצם סידן שתעסיק אותה שם. ביקור קצר בחנות ועבור 15 שח יש עצם עם הבטחה שתחזיק מספר שבועות לפחות.

הכלבה מתעסקת איתה בכלוב מהצהריים ולא שומעים ממנה ציוץ למעט קולות גריסה ולעיסה. פשוט תענוג...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי!

כל דבר שאפשר לפתור חיובי, זה מצויין.

אנחנו רואים לפעמים כלבים מאולפים, בייחוד בתוכנית הערוכה של סיזאר, וחושבים איזה בעסה שהכלב שלנו לא כזה. מה שלא יודעים זה שלהגיע לרמה טובה של תקשורת עם הכלב לוקח זמן. לפעמים יותר, לפעמים פחות, לפעמים יש באמת נפלאות (היה לי כלב שמצאתי פעם שהיה צייתן באופן מדהים)... אבל לרב צריך לעבוד. להשקיע זמן. מחשבה. תרגול.

אין ארוחות חינם ובשביל תוצאות צריך לעבוד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה כלוב בכלל? מה היא בעונש?

לי אומנם הייתה כלבה קטנה (פינצ'ר מעורבת,רדיוס חצי מטר פחות או יותר) ותמיד היא ישבה\ישנה בגיגית כביסה מלבנית.

אוכל ושתיה היו ב2 קופסאות פלסטיק ליד.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...