Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיפוש באוטו ע"י שוטר

שימו לב! השרשור הזה בן 3753 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שוטר עצר אותי בצד, הבאתי לו רישיונות והוא ראה שהיה לי איזה משהו פעם עם המשטרה במסוף.

אחרי זה, הוא ביקש ממני לפתוח בגאז, אמרתי לו שאני מסרב כי אסור לעשות חיפוש סתם, והוא אמר שאני חשוד בגלל שיש לי "עבר" (ממש עבר באמת).

מותר לו? כל פעם ששוטר יעצור אותי יעשו לי חיפוש באוטו בגלל שהייתה לי חקירה במשטרה על שטויות של ילדים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עשית משהו שגרם לו לחשוד בך אז מותר לו אבל אם במקרה עצרת בבדיקה שגרתית אז מותר לך לסרב, במקרה כזה הוא צריך צו משופט כדי לעשות חיפוש באוטו. במקרה והשוטר עדיין דורש לבדוק את הרכב תבקש לראות תעודת שוטר ותגיש אליו תלונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עשית משהו שגרם לו לחשוד בך אז מותר לו אבל אם במקרה עצרת בבדיקה שגרתית אז מותר לך לסרב, במקרה כזה הוא צריך צו משופט כדי לעשות חיפוש באוטו. במקרה והשוטר עדיין דורש לבדוק את הרכב תבקש לראות תעודת שוטר ותגיש אליו תלונה.

החשד שלו זה בגלל שהוא ראה במסוף שהיה לי עבר.

לא עשיתי שום דבר שגורם לו לחשוד בי, עצרתי בצד הדרך חיכיתי לחבר, הוא בא מאחוריי התחיל להבהב לי עם האורות הגבוהים, עצרתי בצד שאלתי מה הבעיה?

ואז הוא אמר לי לחכות, לקחו רישיונות עשו חיפוש וכל הזיוני שכל.

ביקשתי ממנו תעודת שוטר, הוא הראה לי אותה ממרחק של 2 מטר ככה שלא ראיתי כלום וישר סגר את הארנק, ביקשתי שוב את התעודה לצלם והוא אמר שאסור לי לצלם אותה, זה נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רשמת מה זה " עבר ".

אם לשוטר יש חשד לאחזקת סמים או כלי תקיפה ברכב, מותר לו לבצע חיפוש ללא צו.

השוטר בטח לא חייב לתת לך לצלם תעודה, אבל את הפרטים שלו הוא כן חייב לתת.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא עורך דין, אבל לדעתי vladclar צודק.

לשוטר אסור לבצע חיפוש ברכב ללא צו מבית משפט. את זה אני יודע מניסיון.

מותר לשוטר לחפש ברכב אם יש לו חשד סביר להניח להימצאות של דברים אסורים כגון סמים, נשק, וכו'. גם את זה אני יודע מניסיון.

לגבי חיפוש בגלל העבר שלך, אין לי מושג אם מספיק או לא. בזה כבר אין לי ניסיון.

לא יודע לגבי צילום של התעודה שלו, אבל הוא חייב לתת לך את פרטיו. אם הוא לא מוסר את הפרטים, רושמים את מספר הניידת, תאריך ושעה, ואפשר להגיש נגדו תלונה במח"ש גם על חיפוש ללא צו וגם על אי מסירת פרטים. לפי מספר הניידת והזמן, אפשר בקלות לדעת מי היה בניידת.

שני הדברים (האם החשד שלו היה מספק לטובת חיפוש ללא צו, ולמה לא השאיר לך את פרטיו) יתבררו כאשר מח"ש תטפל בנושא.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[h=3]חיפוש ללא צו[/h]מכורח המציאות, רשויות החוק מוסמכות לבצע חיפוש ללא צו מבית המשפט, אשר השגתו כרוכה בהוצאת זמן ועלולה לסכל את מטרת החיפוש. מסיבה זו מוסמך כל שוטר לבצע חיפוש בכל בית או מקום לאחר הסכמת החשוד במקרים מסוימים:

1. כאשר יש יסוד להניח שמבוצעת שם עבירה מסוג פשע או שעבירה כזו בוצעה שם זה מקרוב.
  2. כאשר המחזיק במקום פונה לעזרת המשטרה.
  3. כאשר אדם שנמצא במקום פונה לעזרת המשטרה ויש יסוד להניח שמבוצעת שם עבירה.
  4. במרדף אחרי אדם המתחמק ממעצר או משמורת חוקית.

[h=3][/h]

C4 PICASSO 1.6THP

PEUGEOT 206 XS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא פעם שוטר חשב שדיברתי בנייד, וכשאמרתי לו שאני ללא הנייד דרשתי שיחפש עליי ועל הרכב שלי כדי שייווכח בעצמו שאין עליי נייד. הוא סירב בטענה שאסור לו ושחרר אותי לדרכי.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה לראות את פותח השירשור גיבור גדול כשחס ושלום פירצו לו את הבית והוא יבוא בטענות למשטרה והוא יגלה שעצרו לביקורת רישונות את החשוד שעה לפני, "אבל עצרתם אותו לבדיקה במחסום שעה לפני, למה לא עשיתם עליו חיפוש " , והתשובה של השוטר תהיה " ביקשתי ממנו לעשות חיפוש והוא לא הסכים לעשות חיפוש אז שיחררתי אותו לדרכו", אחרי שעה הוא בדרך לפריצה/אונס/גניבה,

, אם אין לך משהו בלתי חוקי ברכב אז מה אפכת לך ומה מפריע לך שיעשו לך חיפוש ברכב?

תן לשוטר לעשות את העבודה שלו ברוגע, תהיה נחמד, ואני בטוח שהוא יהיה נחמד אליך בחזרה וישחרר אותך לדרכך.

Golf 1.6 DSG 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן גם אני הייתי בטוח... רק חבל שהניסיון מראה שפעמים רבות השוטרים לא נחמדים ולא יודעים לתת יחס נאות.

שוטר עצר אותי במחסום בבוקר בדרך לעבודה. חיפש בכל האוטו, עיכב אותי - וכל היחס היה מזלזל.

כשסיים את החיפוש זה ממש היה נראה שהוא התבאס שלא מצא כלום, אפילו לא טרח לאחל נסיעה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי בכל מערכת יש זבל של אנשים, לא צריך להכליל את כולם, גם כשאתה הולך לסופר תמצא אנשים ממורמרים בעבודה שלא יגידו בוקר טוב, לא יגידו תודה ושלום, גם כשאתה הולך לקיוסק יכול להיות שהעובד יהיה ממורמר, וגם כשאתה מתקשר לחברת חשמל יכול להיות שהעובד לא יהיה נחמד,

אין מה לעשות, נפלת על שוטר ממורמר ועכשיו תגיד לי אז שיפטרו אותו, אוקיי נפטר אותו, ומי יעבוד במקומו ? האריתראי שמוכן לעבוד בעבודות השחורות ?

הרי כולנו יודעים שלהיות שוטר סיור זה עבודה פיזית קשה, 8 שעות משמרת שצריך להיות עירנו, לחייך ולתת שירות הכי מקצועי לאזרח ,

בכל מקרה, זאת הדעה שלי.

Golf 1.6 DSG 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עשיתי שום דבר שגורם לו לחשוד בי, עצרתי בצד הדרך חיכיתי לחבר, הוא בא מאחוריי התחיל להבהב לי עם האורות הגבוהים, עצרתי בצד שאלתי מה הבעיה?

ביקשתי ממנו תעודת שוטר, הוא הראה לי אותה ממרחק של 2 מטר ככה שלא ראיתי כלום וישר סגר את הארנק, ביקשתי שוב את התעודה לצלם והוא אמר שאסור לי לצלם אותה, זה נכון?[/QUO

יש בניידות מסופים והם בודקים תוך כדי נסיעה מספרי רישוי באקראי. בגלל שהופיע לו תחת המספר של האוטו שלך שיש לך "עבר" הוא עצר אותך. זה מסוג "ירייה באפילה" מבחינתם. למרבה הצער אתה לא יכול להתנגד לחיפוש. החוק כיום מתיר לשוטר לעשות חיפוש ברכב והוא לא צריך יותר מדי חשדות. מספיק שהוא יגיד שהרכב נסע בצורה חשודה. אם אין לך מה להסתיר, חבל להתנגד כי זה רק יכול מבחינתו לתת לו סיבה לקרוא לתגבורת ולפרק לך את הרכב. אתה תתעצבן ומהר מאוד זה מתדרדר למקומות רעים ולא משנה כמה אתה צודק. כן, מותר לו לעשות חיפוש, תן לו לעשות חיפוש ושיראה שאין כלום הוא ימשיך בדרכו. תבלע את הרוק, חבל לתת לזה להרוס לך את המצב רוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל מתחיל ונגמר ב"עבר" שלך.

רק אתה והוא יודעים בדיוק ובאמת למה הוא ביקש ממך לפתוח את תא המטען. הסירוב שלך רק מעצים את החשדנות שלו.

נכון שאפשר להיות 'דון קישוט' ולעמוד על הזכויות שלך כמו בסרטים שראית בטלוויזיה. השאלה היא מה ישרת אותך יותר טוב.

רק אתה יודע מה התשובה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לחוק המאפשר להם לחפש לך ברכב, כמו שכבר אמרו לך, קח עצה מבעל נסיון:

כנראה שה"עבר" שלך הוא מהעבר הלא-רחוק.

תתחיל להתרגל לעניין, ותקח את זה בקלות. אם אין לך מה להסתיר (ובמצבך, רצוי מאד שלא יהיה לך מה להסתיר, ואם כן, אל תסתיר את זה באוטו. :D בבית יהיה להם יותר קשה להציק לך).

היו תקופות (בעבר הרחוק, כש"עבר" שלי היה קרוב :D ), שהיו עוצרים אותי כמעט כל יום. ההוכחה לכך שזו היתה הטרדה לשמה, היא שאתה ניידת היתה עומדת במקום קבוע והיתה עוצרת אותי ל"ביקורת שגרתית" כל יום בדרך לבסיס. השוטרים כבר הכירו אותי אישית (שתי משמרות שונות, אבל כבר היינו מתחילים את השיחה ב"בוקר טוב XXX"....).

אני יכול רק להגיד לך שזה הולך ונעלם עם הזמן.

אחרי כמה שנים, אתה יוצא להם נקי במסוף.

תעשה לעצמך טובה, תעשה סוויץ' בראש ואל תסתבך יותר. שום דבר לא שווה את זה.

בסופו של דבר, אתה יוצא קאובוי גדול, רק בעיני עצמך ובעיני עוד כמה עלובים שדעתם לא משנה.

ותן להם לחפש. שיבלו.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה לראות את פותח השירשור גיבור גדול כשחס ושלום פירצו לו את הבית והוא יבוא בטענות למשטרה והוא יגלה שעצרו לביקורת רישונות את החשוד שעה לפני, "אבל עצרתם אותו לבדיקה במחסום שעה לפני, למה לא עשיתם עליו חיפוש " , והתשובה של השוטר תהיה " ביקשתי ממנו לעשות חיפוש והוא לא הסכים לעשות חיפוש אז שיחררתי אותו לדרכו", אחרי שעה הוא בדרך לפריצה/אונס/גניבה,

, אם אין לך משהו בלתי חוקי ברכב אז מה אפכת לך ומה מפריע לך שיעשו לך חיפוש ברכב?

תן לשוטר לעשות את העבודה שלו ברוגע, תהיה נחמד, ואני בטוח שהוא יהיה נחמד אליך בחזרה וישחרר אותך לדרכך.

מפריע לי מאוד, למה שהוא יחטט לי בדברים האישים?, אתמול נכנסתי לחניון בקריון והשומר בכניסה פתח את הדלת מאחורה והתחיל להעיף לי שם בגדים שהיו מונחים על הכסא בזלזול, שקלתי לדרוס אותו ברוורס אחרי זה.

זה דוגמא לכך, שאני לא מעוניין שכל בדיקה שוטר יתחיל להפוך את האוטו ולחטט בדברים.

בקיצור מצא בסוף משהו?

לא היה לו מה למצוא, עשה חיפוש שכונה כזה, יכולתי להחביא מחבל והוא לא היה שם לב.

ביקשתי ממנו תעודת שוטר, הוא הראה לי אותה ממרחק של 2 מטר ככה שלא ראיתי כלום וישר סגר את הארנק, ביקשתי שוב את התעודה לצלם והוא אמר שאסור לי לצלם אותה, זה נכון?[/QUO

יש בניידות מסופים והם בודקים תוך כדי נסיעה מספרי רישוי באקראי. בגלל שהופיע לו תחת המספר של האוטו שלך שיש לך "עבר" הוא עצר אותך. זה מסוג "ירייה באפילה" מבחינתם. למרבה הצער אתה לא יכול להתנגד לחיפוש. החוק כיום מתיר לשוטר לעשות חיפוש ברכב והוא לא צריך יותר מדי חשדות. מספיק שהוא יגיד שהרכב נסע בצורה חשודה. אם אין לך מה להסתיר, חבל להתנגד כי זה רק יכול מבחינתו לתת לו סיבה לקרוא לתגבורת ולפרק לך את הרכב. אתה תתעצבן ומהר מאוד זה מתדרדר למקומות רעים ולא משנה כמה אתה צודק. כן, מותר לו לעשות חיפוש, תן לו לעשות חיפוש ושיראה שאין כלום הוא ימשיך בדרכו. תבלע את הרוק, חבל לתת לזה להרוס לך את המצב רוח.

בעיקרון, האוטו של אבא שלי אז על הרכב הוא לא יודע כלום, רק אחרי שהוא לקח את הרישון ובדק, הוא עשה את החיפוש.

מעבר לחוק המאפשר להם לחפש לך ברכב, כמו שכבר אמרו לך, קח עצה מבעל נסיון:

כנראה שה"עבר" שלך הוא מהעבר הלא-רחוק.

תתחיל להתרגל לעניין, ותקח את זה בקלות. אם אין לך מה להסתיר (ובמצבך, רצוי מאד שלא יהיה לך מה להסתיר, ואם כן, אל תסתיר את זה באוטו. :D בבית יהיה להם יותר קשה להציק לך).

היו תקופות (בעבר הרחוק, כש"עבר" שלי היה קרוב :D ), שהיו עוצרים אותי כמעט כל יום. ההוכחה לכך שזו היתה הטרדה לשמה, היא שאתה ניידת היתה עומדת במקום קבוע והיתה עוצרת אותי ל"ביקורת שגרתית" כל יום בדרך לבסיס. השוטרים כבר הכירו אותי אישית (שתי משמרות שונות, אבל כבר היינו מתחילים את השיחה ב"בוקר טוב XXX"....).

אני יכול רק להגיד לך שזה הולך ונעלם עם הזמן.

אחרי כמה שנים, אתה יוצא להם נקי במסוף.

תעשה לעצמך טובה, תעשה סוויץ' בראש ואל תסתבך יותר. שום דבר לא שווה את זה.

בסופו של דבר, אתה יוצא קאובוי גדול, רק בעיני עצמך ובעיני עוד כמה עלובים שדעתם לא משנה.

ותן להם לחפש. שיבלו.

את האמת, קשה לי לתת לו מרצוני לעשות חיפוש למרות שאין לי מה להחביא ואני לא מתעסק בדברים כאלה, זה עניין של עיקרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3753 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...