Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש דיטיילינג

שימו לב! השרשור הזה בן 3707 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כנ"ל!

מקווה שהמפגש הבא יהיה באיזור המרכז כדי שאגיע, לפי התמונות נראה שהיה מפגש על רמה, זה שמישהו נתן לכם מקום עם חשמל ומים זה רעיון מעולה...

m.l ברגע שאתה אומר למישהו תת-רמה זה הזמן שלך להפסיק להתווכח ולהשקיע זמן על אדם כזה וגם עצבים,כי הוא לעולם לא יבין.

אתה צודק, חשבתי על זה אחרי זה, שחבל על המאמץ שלי, זה כמו לדבר עם קיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 506
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

המפגש כנראה יכלול חשפניות שידגימו חומרים של כימיכל גייז, חתולים משוטטים ורופני.

מספיק?

את רופני ראיתי יותר מידי בחודש האחרון, חתול יש לי בבית, ויש לי חברה שמדגימה כל הזמן חומרים. אז לא הצלחת.

לעומת זאת, אם זה היה רופני בתור חשפן שמדגים איך מורחים חתול בחומר של כמיקל גייז, אז זה כבר היה יותר מעניין :lol:

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה לראות מפגש של תחום שהוא לא בין המוכרים,אשמח להגיע למפגש הבא,ולהכיר אותכם.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה לראות מפגש של תחום שהוא לא בין המוכרים,אשמח להגיע למפגש הבא,ולהכיר אותכם.

אז אני מגיע איתך :)

גרים כמה מטרים אחד מהשני ורק את הרכב שלך אני רואה תמיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3707 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...