Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש דיטיילינג

שימו לב! השרשור הזה בן 3719 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תמונות מעולות! תודה ארטיום!

הפונטו אכן שלי, מושקעת בהמון אהבה (אני נורא אוהב את חברה שלי ועושה מה שהיא אומרת) :roflmao:

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 506
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

באמת תמונות יפות, אני חושב שלמפגש כזה צריך לבוא עם מטרה ולהתחיל לעבוד על הרכב, כל אחד והרכב שלו ותוך כדי להעזר אחד בשני במידת הצורך.

זה לא חוכמה לבוא עם רכב נוצץ למפגש ולהגיד לאנשים תזהר לא לגעת ברכב שלי בטעות שלא תשרוט לי אותו.

אם כל אחד היה בא עם רכב מנצנץ, מה שהיה נשאר לעשות אולי זה רק לדבר על התהליך ולא באמת לעשות אותו.

אבל הינה באמת מי שהגיע עם פנסים עכורים ורכב ללא פוליש באמת עבד עליו במפגש, חבל שלא עבדתי על הפנסים ברכב שלי גם במקום להסתכל על אחרים איך הם עובדים.

אבל לא נורא, אני יעבוד על הפנסים האלה כבר בבית בזמן שלי ויעלה תמונות שאסיים.

עריכה אחרונה על ידי civic07
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שהיה במפגשון הראשון, ואם יהיה עוד אחד במכרז אגיע בוודאות, קיוותי להכנס ולהתעדכן על מפגש מעניין ומקצועי, במקום זה רוב ההודעות פה מתעסקות במקרה הספציפי, וניסיון הכפשה של המשתמש שנצמא שתי הודעות מעלי, לא מעורב ולא רוצה להיות מעורב אבל גבר תשחרר.

לגבי המפגש ניראה שהרמה עלתה מהמפגשון בקניון אילון שהיה לפני כמה חודשים, הרכבים נראים מעולה, וניראה שהדגמה מקצועית היא חובה.

מקווה שבעתיד הקרוב יהיה שוב מפגש רק באזור תל אביב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה נסגר עם התגובות ההזויות שלך?

בן אדם לא רוצה שתגע לו ברכב, אתה לא נוגע! זה רכוש פרטי, ואם היית שורט לו את את הרכב?

ומה אתה קשור בכלל? לא הייתה במפגש, אין לך מושג מה היה ומה לא היה, אני רואה שלנסות לדבר יפה לא הולך פה, אני דפוק שאנשים מדברים אלי כמו חרא ואני מחזיר להם תגובה בשפה יפה ומנסה להצתדק.

קודם כל דיברתי עם אותו בנאדם בעל האוטו בקשר לתהליך של חיודש פנסים או משו, וזה אפילו לא הוא שהעיר לי על זה, זאת חברה שלו התחילה להכנס לסרטים או לא יודע מה ש''נשענתי'' על האוטו, ומזה נשענתי, אני מדבר עם בנאדם שבמקרה אני ליד האוטו שלו אז בטבעי כניראה נשענתי בקטנה על האוטו, אז היא העירה לי פעם אחת, זזתי קצת והמשכנו לדבר, ואני רק עומד ליד האוטו והיא תזוז מהאוטו, אל תיגע באוטו, אולי נגעתי באוטו פעם פעמיים בלי לשים לב מה כבר קרה?

מזאת ההתנהגות הזאת? בסוף מספרים שאני נשענתי שם על מכוניות, וזה שקר, לא נשענתי על שום רכב חוץ מהמקרה של הפונטו.

עזבו כבר אין לי כוח לנסות להצתדק, יגידו שאר האנשים במפגש אם התנהגתי אליהם לא בסדר, אנשים שהיו שם אפילו לא שמעו על המקרה הזה חוץ מזה שזה נכתב עכשיו על גבי הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

'אתה אמרת בעצמך שנשענת על הרכב, ואז אתה בא בתלונות למה מעירים לך לא להישען על הרכב.

מילים שלך לא שלי.

אני לא מסתמך על מה שאנשים אחרים אמרו, קראתי את התגובה שלך ואתה אמרת.

בקיצור זה לא העניין, תלמד לקבל ביקורת.

עריכה אחרונה על ידי ArikC

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ArikC, שחרר, אין לך מה להתחיל להתווכח איתו, לא יודע אם קראת כמה תגובות אחורה, אבל אם תקרא תבין במה מדובר. אל תיכנס איתו לויכוח. עזוב. בבקשה. חראם על השרשור עוד פעם.

טל, בכיף.

Flick, היא של דני (Dani.E), והיא באמת בערך הסיוויק הכי יפה שראיתי בחיים שלי.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה אתה קשור בכלל? לא הייתה במפגש, אין לך מושג מה היה ומה לא היה, אני רואה שלנסות לדבר יפה לא הולך פה, אני דפוק שאנשים מדברים אלי כמו חרא ואני מחזיר להם תגובה בשפה יפה ומנסה להצתדק.

קודם כל דיברתי עם אותו בנאדם בעל האוטו בקשר לתהליך של חיודש פנסים או משו, וזה אפילו לא הוא שהעיר לי על זה, זאת חברה שלו התחילה להכנס לסרטים או לא יודע מה ש''נשענתי'' על האוטו, ומזה נשענתי, אני מדבר עם בנאדם שבמקרה אני ליד האוטו שלו אז בטבעי כניראה נשענתי בקטנה על האוטו, אז היא העירה לי פעם אחת, זזתי קצת והמשכנו לדבר, ואני רק עומד ליד האוטו והיא תזוז מהאוטו, אל תיגע באוטו, אולי נגעתי באוטו פעם פעמיים בלי לשים לב מה כבר קרה?

מזאת ההתנהגות הזאת? בסוף מספרים שאני נשענתי שם על מכוניות, וזה שקר, לא נשענתי על שום רכב חוץ מהמקרה של הפונטו.

עזבו כבר אין לי כוח לנסות להצתדק, יגידו שאר האנשים במפגש אם התנהגתי אליהם לא בסדר, אנשים שהיו שם אפילו לא שמעו על המקרה הזה חוץ מזה שזה נכתב עכשיו על גבי הפורום.

מההתחלה הייתה לי דעה עלייך ועל התגובות הסופר הזויות שלך, על היכולת שלך לדחוף את הסיויק הזאת לכול שרשור, על הצורה שבה כל שרשור או תגובה שלך הופך לצ'אט או לדיון ברמה של גנון.

כרגע פשוט קראתי את כל התגובות האחרונות שלך בשרשור הזה והבנתי ש-צדקתי. אני לא מבין מאיפה היכולת/החוצפה חסרת התקדים שלך להתנהג כאילו מישהו פה חייב לך משהו, חייב לך הסברים, חייב לעזור לך או כל דבר אחר...

אתה אחד המשתמשים היותר הזויים שיש פה, חשבתי שנפטרנו מאושריקו ומהתגובות המטופשות שלו, אבל אתה פותח תקדים חדש.

עוד דבר, אתה מצדיק את עצמך וחופר על המקרה עם "נשענתי" או "לא נשענתי רק עמדתי ממש צמוד ליד", ברצינות?! שלמי בכלל אכפת?? מה אנחנו חברים שלך מהיסודי? אנחנו שכנים שלך שאתה מסביר לנו? אתה מתנהג כאילו כולנו פה "אחים" שלך. ההסברים שלך מעניינים את הת**, אמרו לך לא לעמוד ליד רכב של מישהו שהרכב שלו הרגע עבר פוליש, אז אל תעמוד! ומי אתה שתקבע אם "הוא עושה סיפור" או לא זה הרכוש שלו, זכותו המלאה לבקש ממך לזוז מהרכב, אני לא מבין מה אתה בכלל פותח על זה פה, זה מדהים כמה אתה קטנוני :shock:!!

אתה כל הזמן רושם - הוצאתם לי את החשק, הורדתם לי את ההתלהבות. נוו באמת?! מה אתה ילד בגן?? אם ההתלהבות והחשק שלך תלויים בכמה אנשים באינטרנט שאתה לא מכיר בכלל אתה בבעיה חמורה.

דוגרי - אם הרכב שלי היה עובר פוליש יום לפני, והיית נשען עליו/עומד צמוד מידיי לדעתי והייתי מבקש יפה ועדיין הייתי חוזר על זה, נשבע שהייתי נשען לך על האוטו עם ג'ינס עם ניטים יוצאים ממנו.

תמיד רציתי לרשום לך את זה - התגובות שלך הן תת רמה! פשוט ככה, כל אחת ואחת מהן, אתה פשוט בנאדם שאי אפשר להבין/להסביר, אתה מוריד את רמת הדיון שזה כבר אבסורדי עד כדי גיחוך.

ועוד דבר, אני גם מרוקאי, ואני גם הייתי מבקש ממך כסף על לכה שעלתה לי 100 שקל לפחית, ולא הייתי חופר ומתבכיין פה בפורום אחרי זה ומלכלך על אנשים, לא טוב לך אל תקנה!

אני גם עוזר לאנשים בחינם, המון, אנשים באו אליי וניקיתי להם ריפודים או שייפתי להם פנסים בחינם או בעלות אפסית, כי הם פנו אלי בבקשה עזרה והיו סטודנטים או אנשים מעוטי יכולת, אבל אם בנאדם דורש ממך תשלום מסויים על משהו והוא נראה לך גבוה אתה פשוט יכול להגיד "לא תודה".

תאמין לי אתה מוציא שם רע לעדה עם השטויות שאתה כותב והצורת התבטאות שלך.

וואוו זה יצא ארוך, סליחה מכולם על החפירה.

בקשר למפגש - חבל שאני גר רחוק, נראה שהיה מעניין ויפה והייתי שמח להשתתף, במפגש הבא בתקווה שיהיה באזור המרכז/דרום אני אגיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואוו זה יצא ארוך, סליחה מכולם על החפירה.

בקשר למפגש - חבל שאני גר רחוק, נראה שהיה מעניין ויפה והייתי שמח להשתתף, במפגש הבא בתקווה שיהיה באזור המרכז/דרום אני אגיע.

כנ"ל!

מקווה שהמפגש הבא יהיה באיזור המרכז כדי שאגיע, לפי התמונות נראה שהיה מפגש על רמה, זה שמישהו נתן לכם מקום עם חשמל ומים זה רעיון מעולה...

m.l ברגע שאתה אומר למישהו תת-רמה זה הזמן שלך להפסיק להתווכח ולהשקיע זמן על אדם כזה וגם עצבים,כי הוא לעולם לא יבין.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3719 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...