Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש דיטיילינג

שימו לב! השרשור הזה בן 3719 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום להפתעתי "ביער המלאכים " היה מפגש של מועדון 5 (שיירה ענקית של רכבים קלאסיים ) .

לאחר כ-חצי שעה לא האמנתי למראה עיניי , שיירה סופר דופר ענקית של דו גלגלים קלאסיים .

פשוט אין דברים כאלה :) .

גם על האש , וגם לשטוף את העיניים :) .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 506
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אז זה מה שזה היה (יער המלאכים)

ראיתי איזה 100 דו גלגליים בזה אחר זה, והייתי בטוח שמדובר במפגש,

אמנם הייתי בהתחלה ועדין לא ברור איפה היה שם מקום ל"תצוגה" :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם לא הייתי במפגש כי בסוף לא יצא לי להגיע, אבל לגבי הסיפור עם הלכה זה לא נשמע טוב.

הוצאת לעצמך שם של מישהו שלא כדאי לעזור לו פעם הבאה בכלום. יכולת לא לקנות אם לא התאים לך למה קנית ואז אתה מתבכיין.

דרך אגב חוק החזרת מוצר תוך 14 יום לא תקף פה :lol:.

Leon 2014: HU: OEM | TW: MT23|MID: PROFI PHASE | AMP: Genesis Profile 4 | MONO: JL :

|Audio 250\1 | SUB: DLS Kw10|ALPINE PXE H650

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כמו לסיים מפגש מצויין בעל האש מצויין, רק עכשיו חזנו הביתה.

לכל הלחוצים והסקרנים, המכסח ימיין\יצנזר את התמונות ויעלה את מה שיש לנו, תאמינו לי, היה נוצץ :wink:

היה לי ממש כיף לפגוש את האנשים מאחורי הכינויים, זכינו במזג אוויר יותר טוב ממה שיכולנו לבקש, מקום מעולה, המון המון תודה למקס מE&M autostyle על האירוח!

כמובן, תודה רבה לVIX על משלוח, הוסיף המון לאווירה ותודה לרופני על זה שהביא אותו :)

פעם הבאה אפשר במתכונת פחות מצומצת באיזור המרכז, שיהיה נגיש ליותר אנשים.

אוהד, אני באמת לא רוצה להכנס לכל הנושא הזה כדי לא להעכיר את השרשור וגם לא להשאיר טעם רע לאנשים שהיו, תרמו ונהנו. אבל אני השתתפתי בכמה רכישות קבוציות וגם יצא לי לקנות כמה דברים מחברי פורום אחרים, שהסכימו לחלוק איתי חלק מהחומרים שיש להם. חלק מה"עיסקאות" גם כללו העברה בנקאית מראש וסכומים יותר גבוהים מ30 ש"ח. בחיים לא העזתי להגיד אפילו מילה לגבי הכמות-מחיר, למה? כי אני יודעת שבן אדם שמוכן לחלוק איתי חלק מהחומר בשביל שאוכל להתרשם חוסך לי עשרות שקלים בקניה של חבילה שלמה. אם ההצעה שלי לא הייתה מתאימה לך, היו לך כמה שעות טובות במפגש להגיד לי את זה ישר בפנים, אבל חוץ מלנסות "תרגיל של שוק" של לתת לי 25 ש"ח ולהגיד שזה מספיק, לא אמרת כלום. יעידו רבים שהיו בסביבה, שלא איימתי עלייך עם אקדח\סכין\APC לא מדולל והכרחתי אותך לקנות משהו. אתה בוחר לחזור הביתה ולהיות גיבור גדול מאחורי המקלדת, לבריאות שיהיה.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הגעתי לא מזמן הביתה, היה אחלה של מפגש שמחתי להכיר את האנשים מאחורי הכינויים,שיש חבר'ה באותו הראש, עם אותה השריטה, איך לא נהנה!?

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיכום המפגש מבחינתי.

היה לא פחות ממדהים! אנשים מגניבים, מכוניות יפות, אחלה מקום, ופשוט כיף לראות אנשים עם אותה שריטה (שבמקרה שלנו הגיע ממש עמוק וכבר אי אפשר לתקן אותה אפילו עם פחחות למוח).

זה המקום להגיד תודה ענקית!!!! למקס מ-E&M Autostyle שאירח אותנו.

מקס בן אדם סופר נחמד, שעושה עבודות של השחרת חלונות, הדבקת מדבקות ציפוי לחלקי רכב שונים (מצורפת תמונה), החלפת פנסים, ליטוש פנסים, ועוד ועוד ועוד. אתם מוזמנים להיכנס לפייסבוק שלו, פשוט תחפשו E&M Autostyle.

תודה לדני (Dani.E) שארגן לנו את המקום הזה.

תודה לVIX ששלחו לנו אחלה של מוצרים, שיחקתם אותה! חלק מהמוצרים אפילו נפתחו במהלך המפגש וכבר בוצע בהם שימוש. היה מעולה.

תודה לרופני שהביא לנו את המוצרים מVIX, ונאחל לו בהצלחה בגיבוש!

תודה ל-Stas.Ka המקצוען שעשה לי פוליש לרכב יום לפני המפגש (הפוליש היה מתוכנן הרבה לפני המפגש, זה סתם יצא שזה קרה בדיוק לפני, הפוליש לא היה במיוחד בשביל המפגש, אני לא עד כדי כך משוגע!) ודאג שהרכב שלי ייראה פשוט מצוין, אפילו הגיע למפגש, עזר עם כמה דברים, וחלק איתנו מהידע האדיר שלו!

וכמובן תודה לכל מי שהגיע ולקח חלק במפגש הזה. בהחלט הראיתם שאתם שרוטים (בצורה טובה) ויש מצב לארגן מפגש אפילו יותר גדול.

היה פשוט אדיר!!!

הנה התמונות שאני צילמתי. מצטער על האיכות של חלק מהתמונות, המצלמה שלי מתה אחרי בערך 10 תמונות ואז התחלתי לצלם עם הפלאפון.

אגב, שיניתי את ההגדרות של המסמך של המפגש בגוגל דוקס ככה שאף אחד לא יכול לראות אותו יותר, המספרי הטלפון של כולם לא יהיו גלויים לאף אחד.

תהנו!

20140222_155712.jpg

המקום של מקס - E&M Autostyle.

IMG_0715.jpg

IMG_0716.jpg

IMG_0714.jpg

IMG_0713.jpg

הכיבוד שחברי המפגש הביאו

IMG_0711.jpg

והפינוקים שVIX שלחו

IMG_0712.jpg

IMG_0717.jpg

20140222_153956.jpg

20140222_153946.jpg

20140222_153938.jpg

20140222_150049.jpg

20140222_143845.jpg

גלעד (car4fun) מדגים גודל של משהו. אני אשאיר את זה לדמיון שלכם לחשוב מה הוא הדגים :lol:

20140222_142841.jpg

תראו! זה תא מטען! והוא שחור! :lol:

20140222_142726.jpg

דני (Dani.E) החליט לבדוק שהם לא טועים.

20140222_134205.jpg

20140222_142709.jpg

אחרי שגלעד (car4fun) נידב את האוטו שלו לניסוי של מכונת הפוליש של דני (Dani.E), רואים את הדאגה על הפנים של גלעד כשדני עובד לו על הרכב.

20140222_142609.jpg

וזה רופני!!

20140222_134457.jpg

טל (tolik_tal) משפשף :lol:

20140222_134112.jpg

ארטיום (NoFear) משפשף בצורה מקצועית יותר.

20140222_134044.jpg

המארחת שלנו

IMG_0720.jpg

עבודת הדבקה של מקס מ-E&M Autostyle שאירח אותנו!

IMG_0719.jpg

עכשיו צריך לחכות לתמונות של NoFear שהיה עם מצלמה הרבה יותר נורמלית משלי (שהסוללות שלה מתו אחרי 7 תמונות ובגלל זה חלק מהתמונות יצאו גרוע כי הם צולמו עם הפלאפון).

עריכה אחרונה על ידי GhostBuster

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב עם עובדות כבר קשה להתווכח, כמו שאמרתי, אני הייתי מתבייש לקחת על דבר כזה כסף

אבל אם כבר מחיר סימלי באמת על הרצון והעזרה, כמו שאמרת בפורום 15 שקל למה לא, הייתי מוכן ולא הייתי עושה לך סיפור.

בטח גם צחקתם על זה כל הדרך אך הצלחנו לדחוף לטמבל הזה קצת לקה ב 30 שקל גם חסכנו את הדלק על הדרך

''אמרתי לך (כבר אתמול, בשרשור של המפגש) שאם תרצה אני יכולה להביא לך את הלכה המומלצת של יעקובי בכמות שאתה צריך במחיר סמלי (15 ש"ח?).

או שתשתמש במה שיש לך. מה יש לחפור על זה עוד?''

אם אתם חושבים שאני חוצפן או קמצן אז תחשבו קצת להפך, פשוט בושה, לא רק שאמרת לי בפורום מחיר אחר, אלה גם אין לך בושה לבקש על דבר כזה בכלל כסף ועוד להגיד שאמרתי לך ב 5 שקל פחות ולא הסכמת, כי לא מנהלים פה דיון כמו בשוק, פשוט ניצלת את העובדה שאני צריך את הלכה הזאת.

יש לי בבית לכה לעוד 20 שנה, את חושבת שיש לי פרצוף לקחת למישהו 30 שקל על קצת לכה? על 200ML

5ysv.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראית כיף כל הפעילות הזאת של טיפול ברכבים במקום של מקס....מצטער שלא יצא להגיע בסוף.

שוב תודה לויקס שלפי התמונות נתנו לא מעט חומרים יקרים למפגש הזה.

וכן, כולכם משוגעים :)

If you can't see the bright side of life, just polish the dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב עם עובדות כבר קשה להתווכח, כמו שאמרתי, אני הייתי מתבייש לקחת על דבר כזה כסף

אבל אם כבר מחיר סימלי באמת על הרצון והעזרה, כמו שאמרת בפורום 15 שקל למה לא, הייתי מוכן ולא הייתי עושה לך סיפור.

בטח גם צחקתם על זה כל הדרך אך הצלחנו לדחוף לטמבל הזה קצת לקה ב 30 שקל גם חסכנו את הדלק על הדרך

''אמרתי לך (כבר אתמול, בשרשור של המפגש) שאם תרצה אני יכולה להביא לך את הלכה המומלצת של יעקובי בכמות שאתה צריך במחיר סמלי (15 ש"ח?).

או שתשתמש במה שיש לך. מה יש לחפור על זה עוד?''

אם אתם חושבים שאני חוצפן או קמצן אז תחשבו קצת להפך, פשוט בושה, לא רק שאמרת לי בפורום מחיר אחר, אלה גם אין לך בושה לבקש על דבר כזה בכלל כסף ועוד להגיד שאמרתי לך ב 5 שקל פחות ולא הסכמת, כי לא מנהלים פה דיון כמו בשוק, פשוט ניצלת את העובדה שאני צריך את הלכה הזאת.

יש לי בבית לכה לעוד 20 שנה, את חושבת שיש לי פרצוף לקחת למישהו 30 שקל על קצת לכה? על 200ML

עריכה: וואו יצא לי ארוך. מצטער בפני כולם. מלבד civic07.

תשמע, עד עכשיו הייתי רגוע ונחמד, אפילו במפגש הסברתי לך מה לעשות בדיוק ואיפה לקרוא, המלצנו לך לא לעשות את זה במהלך המפגש מתוך ניסיון כי למרות מה שאמרת, לא היית שם 4 שעות, היית הרבה פחות.

רציתי להתעלם מהתגובות שלך, אבל פשוט אי אפשר. ממליץ לך לא לפתוח חזית עם חברי הפורום ובטח לא עם חברה שלי, אתה לא רוצה לבדוק אותי. ממש לא רוצה לבדוק אותי.

אנחנו הגענו לשם ב12, ויצאנו משם בערך ב4 וחצי. אתה הגעת אחרינו והלכת לפנינו. הלקה צריכה 4 שעות להתייבש, ומה עם הזמן שאתה צריך בשביל העבודה של הליטוש? נראה לך שזה לוקח 5 דקות? זה לוקח בערך חצי שעה לפנס אם לא יותר, וזה עוד לפני היישום של הפוליש, הדילול של הלקה עם טרפנטין, והמריחה על הפנסים, שכמו שהסברתי לך, צריך להיעשות בעדינות עם מטלית שלא מורידה שערות.

בקיצור, היית מקסימום, ואני נדיב, 3 שעות. זה לא מספיק בשביל ליטוש פנסים כמו שאנחנו עשינו.

אם זה לא מספיק, לאורך כל הזמן שהיית שם חיפשת מי יעשה לך ליטוש פנסים. במקום שאתה תעבוד, חיפשת מי יעשה את זה בשבילך. אתה לא מכיר שם אנשים יותר מ10 דקות וכבר מחפש מי יעבוד בשבילך.

אם גם זה לא מספיק, כל שנייה נצמדת לרכב שלי אחרי שידעת שהרכב עבר פוליש בדיוק אתמול. ואם היית גורם לשריטה עם הג'ינס שלך? היית משלם לי פוליש חדש? לפחות 5 פעמים חברה שלי הייתה צריכה להגיד לך להתרחק מהרכב. אתה בפאקינג מפגש דיטיילינג, מפגש של אנשים שדואגים לרכב שלהם בצד האסתטי, ואתה מתעקש להישען על רכבים של אנשים. גם על הרכב של דני נשענת. אתה לא מבין שלא עושים את זה לאנשים שמשקיעים כל כך הרבה ברכב שלהם? וואלה אם היית גורם לי לשריטה לרכב היית מקבל את כל הלקה שלי בתוך הבלוק מנוע שלך.

הבאנו לך כמות לקה שתספיק לך לליטוש וקצת יותר כי גם לנו יצא לזרוק קצת מהלקה תוך כדי העבודה מכל מיני סיבות (יתושים שנכנסים בפנים, לכלוך, בטעות שופכים את הכוס, ועוד ועוד) ולא רצינו שתיתקע בלי מספיק לקה בשביל הליטוש. באים לעזור לך ואתה מלכלך.

אם היינו מביאים לך פחות, היית מתלונן שלא הבאנו מספיק, שוב לא היית אומר כלום כי לא נעים לך, ואז היית מתלונן שהיינו צריכים להביא לך יותר ושגם היית מוכן לשלם על זה. מכיר אנשים כמוך.

רוצה קצת מתמטיקה? בבקשה.

פחית לקה כזאת עלתה לי 100 ש"ח. בפחית יש 750 מ"ל, קיבלת בקבוק שבתוכו יש 250 מ"ל. 250 מתוך 750 זה בדיוק שליש. 30 מתוך 100 זה קצת פחות משליש. אז אפילו הפסדתי קצת כסף. כן, אני הפסדתי. זאת הלקה שלי ולא של חברה שלי. אני שילמתי עליה.

ולחשוב שהיא עוד רצתה לא להביא לך בכלל כי עצבנת אותה ואני שכנעתי אותה להחליק את זה ולהביא לך כי בכל זאת אנחנו חולקים את האהבה לתחום הדיטיילינג.

מתבייש לקחת על זה כסף? בעיה שלך. לא יודע מה איתך, אבל אני עובד קשה בשביל הכסף שלי. לא מוכן לתת דברים בחינם, בטח לא לאנשים שאני מכיר בדיוק 5 דקות. אתה יודע מה, אם לא היית כל כך מציק ומתנהל כמו ילד קטן, עוד הייתי מחליק את זה. אבל אתה חייב לפתוח, אז בבקשה, נפתחנו.

יש לך בבית לקה ל20 שנה? תשמע, אל תשתמש בלקה שהבאנו לך. אם אתה רוצה, בוא אליי לעבודה, תביא לי את הלקה, וקח את הכסף שלך בחזרה. תשתמש בלקה הזאת שיש לך.

רק שים לב שזאת לקה ללא מסנן UV, שזה מה שחשוב בלקה שמשתמשים בה לפנסים (קרני UV זה הקרניים מהשמש שפוגעות בפנס וגורמות לו להפוך למטושטש), ואולי קצת יותר חשוב, זאת לקה בצבע מט ולא מבריק. יודע מה ההבדל? מעולה. אז עכשיו אתה מבין שהלקה שהעלית פה לא מתאימה לפנסים. לא יודע מה ההבדל? מעולה. שים אותה על הפנס ותגלה. אז השריטות שיש לך על הפנס כבר לא ישנו לך כי תצטרך להחליף אותו.

לקה כזאת כמו שהעלית פה עולה 40 ש"ח. כמו שאמרתי, הלקה שאני קניתי (יאכט ורניש) עולה 100 ש"ח לאותה כמות. למקרה ולא הבנת, זאת לקה לעץ שיש ביאכטות, שסופג כמויות אדירות של שמש וקרני UV. בגלל זה היא כל כך יקרה ויותר מומלצת לפנסים.

אבל אל תקשיב לי. תשתמש בלקה שלך. אני כבר מחכה לשרשור הבא שלך על איך מורידים לקה מפנס או איפה קונים פנסים חדשים לסיוויק בלי לשלם מחיר גבוה כי במוסך היבואן רוצים הרבה כסף.

במפגש אמרנו לך שצריך לדלל את הלקה עם טרפנטין ביחס של 1:1. לא הבנת מה זה אומר ושאלת, הסברנו לך.

פתאום אתה יודע מה זה 250 מ"ל? אגב, בהתחלה כתבת 230 מ"ל, ועכשיו אתה כותב 200 מ"ל. מעניין לאיפה נעלם 30 מ"ל.

פתאום נהיית לי רב מודד.

אתה מבין מה אתה עושה? אתה רב איתנו על 20-30 מ"ל ועל 5-15 ש"ח. אתה לא יודע לבחור את הקרבות שלך. אתה עוד תלמד. אני מקווה בשבילך שתלמד.

אגב, הגעת למפגש שהיה מאורגן הרבה זמן מראש, כולם הביאו דברים, בין אם זה היה חומרים לעבודה, או דברים כמו במבה, קולה וכו', ואני לא זוכר שאתה הבאת משהו.

אז הגעת למפגש, לקחת מהדברים שVIX שלחו, חיפשת מי יעבוד בשבילך, לא הבאת שום דבר מעצמך, נשענת על רכבים של אנשים (בפורום הזה זה משהו שלא עושים), ואתה עוד בא בטענות.

תשמע, אני בן אדם עם סבלנות של פיל, גם לאנשים קשים. הם יכולים להיות מטומטמים, קשי הבנה, מפגרים חברתית, הכל. יש לי סבלנות לכולם. אני תמיד מקבל את השונה ולא שופט אף אחד. מי שמכיר אותי מקרוב יודע כמה סבלנות יש לי. אבל במקרה שלך נגמרה לי הסבלנות. יצאת לי מכל החורים. באמת באמת באמת שנורא השתדלתי להיות בסדר ואפילו חשבתי לתפוס אותך היום בצד ולדבר איתך קצת, בשביל להסביר לך קצת על איך מתנהלים בפורום ולמה זה לא יפה להיכנס לשרשורים של אנשים ולהתחיל לשאול שאלות שקשורות אליך. רציתי להסביר לך איך עושים את הדברים בצורה קצת יותר יפה. להסביר לך מתי מגיבים בשרשור קיים ומתי כדאי לפתוח שרשור חדש. פשוט להסביר לך איך מתנהלים פה כי בכל זאת יש כאן סדר בדברים וחוקים קצת שונים מהחיים האמיתיים (למשל, אל תסיים משפט עם שלוש נקודות [...] כי תקבל התראה מרז).

אבל אחרי היום, אין יותר סבלנות. no more mr. nice guy. נמאסת.

קח את זה לתשומת ליבך.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3719 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...