Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש דיטיילינג

שימו לב! השרשור הזה בן 3734 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נראה לי משהו משובש במתמטיקה שלך.

נגיד שהגיעו X אקזמפלרים לארץ, לפי החישוב שלך:

0.5X+0.75X+15=X

(X=(-60

אז בעצם מדינת ישראל חייבת לפיג'ו 60 יחידות.

אגב, היציאות בסטילים יותר גרועות משריון (כן זה אפשרי) אבל זה כבר נושא לגיבוב.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 506
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גבע, כן.

גוסטבסטר, ידעתי שתחשוב שהכוונה לנהיגה (דרך אגב בסוגריים כתבתי שאתה לא תוכל לנהוג כי אין לך ביטוח מתאים אבל מחקתי את זה).

מורזליקה, לא מדובר על יחידות שהגיעו לארץ אלא על יחידות שיוצרו באופן כללי, ואני לא מכוון לסטילים, זה פשוט גיבוש שאני צריך לעשות בדרך.

אגב, כן המתמטיקה שלי לא משהו בכלל חישבתי את זה מ100 ולא מ200 (אבל נעזוב את ההדגמה ונגיד שנשארו 15 במצב מכירה [עכשיו או בעתיד])

עריכה אחרונה על ידי rupni

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא ממש ברור ומדוייק, אם אתה מתכוון למה שרשמו בעמוד 19 ש darkmanxxx רשם שהוא בעד השעה 11

וcar4fun רושם ''שעת הגעה משוערת 11-11:30 ושכל אחד יתכוונן להגיע בין השעות האלו''.

כולם ראו שהוא רשם את זה? לא ראיתי אנשים שהסכימו ואישרו שזאת אכן תיהיה השקע הקבוע.

ולגבי המיקום (המדויק) NoFear רשם ''אם אתה כותב ב-waze הנס מולר קרית ביאליק התוצאה הראשונה זה מה שאתה צריך''

חברה, תקבעו שעה סופית שכולם מסכימים עליה, ורואים על איזה שעה סגרתם, + שם רחוב מדוייק ומספר ב GPS.

ורצוי לערוך את זה בעמוד הראשון של פתיחת הדיון, ככה שלא נצתרך לחפש כמה עמודים אחורה בשביל לדעת מהיא שעה ההגעה שנקבע ומהוא המיקום המדויק לחיפש ב GPS.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה כותב ב-waze הנס מולר קרית ביאליק התוצאה הראשונה זה מה שאתה צריך.

עוד לא פורסמה כתובת מדויקת או שם העסק או אני פספסתי?

בכל אופן זה רחוב ראשי של איזור התעשייה ובשבת שומם לגמרי שם אז כשתראה קבוצה של רכבים נוצצים - הגעת ליעד!

עריכה: עכשיו הסתכלתי על התמונות ש-Dani.E צילם יש שם בית עסק צמוד בשם חכם הידראוליקה שכתובתו הנס מולר 12.

זה אחרי סופר אושר עד

מה לא מדוייק בנס מולר 12?

לגבי שעת הגעה, זה לא טיסה ולא רכבת שכולם צריכים להגיע על הדקה ביחד.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמינו לי שלי הכי אין בעיה עם הגעה, אני גר בקריות ומכיר את האזור, סהכ''ל רציתי שזה יהיה מאורגן ומובן כמו שצריך.

עכשיו רק צויין שזה במספר 12 למרות שאמרתם מספר הרחוב הראשון שמופיע בוואיז, אבל תדייקו, אנשים באים מרחוק ולא מכירים את המקום.

ולמה לא לקבוע שעה מדוייקת? למרות שברור שחלק יאחרו אבל אם אתם אומרים שעה מדוייקת אז אנשים ידעו מתי לצאת מהבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Anyway.

בשעה טובה סיימתי עם הרכב.

עוד שכבה של srp, שכבה של power lock, לצמיגים endurance ולפלסטיקה חיצונית silkshine.

שיחנק מי שהגה את הדטיילינג.

לחלוטין פעם אחרונה שעושה פרוייקט כזה בעצמי.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועם הנאחס הפסיכולוגי של חולי דיטיילינג, הוואקום עוד יעשה סווירלים.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בסדר, הרכב שלי לא חף מסווירלים ואפילו רחוק מכך. :-D

הוא מעולם לא עבר פוליש בארבע השנים שהוא אצלי (לא שהוא לא צריך, אף פעם לא הצלחתי למצוא יום שאשאיר אותו למשך יום+ אצל דיטיילר).

אלון, אתה מגיע למפגש?

עריכה : גוגל דוקס אומר שאתה שם עם נרגילה, מלך.

עריכה אחרונה על ידי sciPoPo

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3734 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...