Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש דיטיילינג

שימו לב! השרשור הזה בן 3764 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קודם אמרתם :

מעדיף להיפגש עם אנשים ולא עם סוכני מכירות. אין לי בעיה שיבוא בעל מקוצע לתרום לנו מהידע שלו, אבל לא בשביל למכור. קצת יהרוס לי את המפגש.

+1

מעוניין במפגש חברי ולא באיזה יריד זול. אזכיר את זה שוב, מי שמעוניין למכור מוצר דיטיילינג שלא בא לו עליו/נמאס לו/רוצה לשדרג, מעוניין להביא אותו למפגש.

ואחרי חבילת שי :

ויקס, סחתיין עליכם!

אני גם חושב שהיה יכול להיות נחמד אם הייתם שולחים מישהו בשביל קצת הדגמות. כמו שאמר C4F, יותר בקטע של להראות ולחלוק ידע ופחות לדחוף מוצרים.

תחשבו על זה.

אתם יודעים, אי אפשר להראות מוצרים מבלי לשווק אותם תחשבו על זה.

:wink:

לפני שתאמרו "המטרה להראות ולא לדחוף מוצרים"

מה שרשמתי :

ישנה אפשרות שיגיעו בעלי מקצוע להדרכה והסברה ואולי גם מכירה.

אני מדגיש כי ישנה אפשרות וזה לא סגור

בחייאת חבר'ה תגבשו עמדה.

לC4F: אל תדאג, הבחור בעל המקום לא "יבריז לך".

.When a man opens a car-door for his wife, it's either a new car or a new wife

טבלאות השוואה לפולישים,פדים ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 506
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

דני, יש פה בערך 20 אנשים שמגיעים למפגש, דעה אחת מגובשת לא תהיה פה. גם להביא ציטוטים של אנשים שונים ולעשות מהם רצף לא הגיוני שקשור לחבילה שנשלחה זה לא פייר.

לכל שאר החברים שאומרים שבמפגש מועדון כלשהו אין מה לעשות יותר מ15 דקות בלי ספונסרים. אז אני יכולה להגיד שהייתי בכמה מפגשים שונים, באף אחד מהם לא היה אפילו ספונסר אחד ואנשים נשארו כמה שעות טובות ביחד ובכיף. לאף אחד אין פה אינטרס כלכלי במפגש, ככה שביטויים כמו "להביא קהל" לא רלוונטיים. מי שרוצה לבוא ברוך הבא, מי שלא, ממש לא בכוח.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי לא הייתי ברור מספיק בהודעה הראשונה שלי שגרמה לרצף התגובות האלה לגבי הכרחיות הגעת גוף מקצועי.

אמרתי שהייתי שמח לראות גוף מקצועי שיחלוק את הידע שלו ויענה על שאלות ללא מתן דגש על מכירת מוצרים.

אך יחד עם זאת, לאפשר רכישת מוצרים המודגמים למי שמעוניין. ז״א מצידי שהמוצרים ישבו בבגאג׳ שלהם.

אין לי צל של ספק שניתן לשלב מפגש חברי ומקצועי יחד ובאותה נשימה טיב המפגש לחלוטין לא תלוי בנוכחות גורם מקצועי כלשהו. מי שחושב כך, שיחסוך לעצמו את הזמן והדלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הציטוט בא בהקשר הגיוני מאוד. התנגדות של אנשים מסוימים לבעלי עסק/מקצוע ולאחר שי מתנה, תמיכה ברעיון.

אין לי בעיה עם דעות שונות,שכל אדם יגבש דעה ויעמוד מאחוריה.

C4F, שמח שהבהרת את עצמך.

השאיפה היא כמו שתארת, מפגש חברי ומקצועי יחד שלא יהיה תלוי בדבר.

לנה, המטרה היא לא לעורר ויכוח אלא לחדד פה דברים שנאמרו.

.When a man opens a car-door for his wife, it's either a new car or a new wife

טבלאות השוואה לפולישים,פדים ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דני, יש פה בערך 20 אנשים שמגיעים למפגש, דעה אחת מגובשת לא תהיה פה. גם להביא ציטוטים של אנשים שונים ולעשות מהם רצף לא הגיוני שקשור לחבילה שנשלחה זה לא פייר.

לכל שאר החברים שאומרים שבמפגש מועדון כלשהו אין מה לעשות יותר מ15 דקות בלי ספונסרים. אז אני יכולה להגיד שהייתי בכמה מפגשים שונים, באף אחד מהם לא היה אפילו ספונסר אחד ואנשים נשארו כמה שעות טובות ביחד ובכיף. לאף אחד אין פה אינטרס כלכלי במפגש, ככה שביטויים כמו "להביא קהל" לא רלוונטיים. מי שרוצה לבוא ברוך הבא, מי שלא, ממש לא בכוח.

מסקים איתך לגמרי.

לפי דעתי מפגש כזה אמור להיות יותר בשביל להכיר שיטות עבודה של חברי המפגש. לשטף בנסיון עם חומרים שונים. וסתם תמיד טוב להכיר עוד אנשים ולדבר במיוחד שיש על מה :-P ולא להגיע בשביל למקור ! אני מאוד מקווה להגיע למפגש ולהביא קצת חומרים ומכונות פוליש איתי אבל אני לא ימכור כלום במפגש :-D אני בא כבן אדם פרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דני, אני כרגע עם הנייד כך שלא ראיתי של מי כל ציטוט. עברתי על כמה עמודים אחרונים ומצאתי "של מי השורה הזאת" חייבת לציין שכל אחד מהם נשאר די עקבי. אחד היה אנטי ונשאר אנטי והשני היה בעד הדגמות ולא מכירות ומוצרים וככה נשאר.

בכל אופן, לדעתי, הבהרת הנקודה הייתה מיותרת ולא תרמה לכלום. המפגש עוד שבוע וכולם מחכים לו. אני בעד אווירה נעימה יותר ופחות מתוחה. כי זה לא יתרום שום דבר לאף אחד. סתם חבל.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דני כל הכבוד לך על הבאת הציטוטים הנבחרים, אני בחרתי שלא להגיב ראשון, רציתי לראות לאן זה יתפתח. יש פה חוסר עקביות מחריד לגבי מעורבות של ספונסר/בחור שמקדם מכירות. בהתחלה תוכנן למפגש חברי כיפי,הכל סבבה אגוזים. אחר"כ ראו את החיסרון בחסרונו של הספונסר, ואז מה!? כל פעם משנים עמדה, מי שכותב עמדה מסויימת שישאר איתה לאורך כל הדרך,אחר"כ הכל הופך כאן לברדק שלם, הספונסר לא מבין מה אנחנו רוצים, ובסוף אנחנו נחגוג בדפי הגיבוב על זה שאנחנו חבורה של ליצנים. חברים קצת רצינות, גם אני הייתי בכמה וכמה מפגשי פורום ומעולם(מעולם) לא השתתף ספונסר. בכאלה מפגשים דובר זמן מה לפני המפגש על הבאת נציג שירות/ספונסר וכולם אמרו בפה אחד. לא. אין לי שום דבר במישרין או בעקיפין כלפי הספונסרים אשר מנסים(מנסים) לקדם את עסקי הדיטיילינג רק אני אומר שמפגש צריך להיות נטול כל ייצוג חברה מסוימת ויש הסכמה בין רוב חברי הפורום אז כך המצב קרה. צצים להם ניצנים שזורקים לכם חוכמות ואתם ישר מאבדים עשתונות? בחייאת תתאפסו.

אני, כמו מורזילקה בעד אווירה טובה ורגועה,בואו נשאיר את זה כך.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ אני חושב שכדאי שתקרא את שתי התגובות שלי שוב,כדי להבין על מה דיברתי.

לא חושב ששיניתי את דעתי באף אחת מהתגובות.

וגם אם מישהו שינה, זכותו. אף אחד לא חייב ללכת לפי הזרם ואם לפני שבוע הוא אמר x לא מפריע לי שעכשיו הוא אומר y.

תגובות כאלו רק מתסיסות ומאלצות כביכול חברים שהגיבו להצתדק.

שורה תחתונה לי לא היה אכפת שישתתף גוף מקצועי כלשהו שיתן את המלצותיו המקצועיות תחת אווירה לימודית ולא שיווקית. גם לא מוצא סיבה שזה יפריע למישהו.

הליצנות שאתה מתאר נגרמת בדיוק מתגובות כאלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדיל בין ספונסר לבין תרומת ידע.

אני לא רוצה ששום בית עסק יבוא ויקח חסות על המפגש. אנחנו, המשתמשים, הרמנו את המפגש הזה, וכישלונו או הצלחתו היא על ראשינו.

הייתי ונשארתי נגד ספונסרים. אבל אני לא מתנגד אם אחד מבתי העסק המתמחים בתחום רוצים לשלוח מישהו עם איזה ברלינגו עם קצת ציוד מאחורה בשביל להדגים כמה מוצרים, אבל בעיקר בשביל לחלוק את הידע שלו איתנו.

למפגש כזה קטן, אין דבר כזה ספונסר. אין פה הוצאה כספית גדולה של השכרת מקום יעודי למפגש, השכרת ציוד מיוחד, חברת אבטחה לאבטח את האירוע, תקציב שיווק ופרסום וכו'.

בשביל מפגש בסדר גודל שדורש את הדברים שכתבתי, כן נדרש ספונסר כי מדובר בהוצאה כספית ענקית. ספונסר גם לא ייתן שום תשלום למפגש קטן כי זה לא יניב לו הרבה כסף בתמורה. הכל עניין של עלות מול תועלת.

למפגש כמו שאנחנו עושים פה, אין צורך בספונסר, בדיוק מהסיבות שציינתי.

עיקר המפגש הוא האנשים והאהבה לתחום הדיטיילינג, עם דגש על חלוקת הידע.

אני חוזר על מה שאמרתי, אם בית עסק שמתמחה בתחום רוצה לשלוח את אחד העובדים עם רכב עם ציוד מאחורה, להדגים לנו שיטות עבודה, לחלוק ידע, לנהל דיון, וכן, אפילו אולי לחלק כמה דוגמיות רחמנא ליצלן, הרי זה מבורך.

חשוב להבין שהדגש פה הוא על חלוקת ידע. לא על המוצרים! המפגש הזה הוא לא בשביל לקנות דברים, הוא בשביל האנשים!

לא צריך לדבר עם אף אחד, לא צריך לבקש מאף אחד, מי שרוצה שיבוא. המפגש הזה הוא שלנו ובשבילנו.

תעזבו כבר את הפוליטיקה ומי צודק ומי טועה. תשאירו את זה לחבר'ה של מועדון החמש. יש להם מספיק פוליטיקה בשביל 5000 מפגשים כמו שלנו.

פשוט תבואו ליהנות ולהכיר אנשים שיש להם את אותה שריטה כמו שלכם (ולחלקם אפילו יש כבר תעלה במקום שריטה, שארקי הכוונה אליך).

עריכה אחרונה על ידי GhostBuster

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש קבוצה בווטסאפ ולא מזמינים אותי ?

אין בעיה, הדברים מVIX נשארים אצלי !

אם כל זה:

הוספתי עמודה של מספרי טלפון. אפשר גם לפתוח קבוצת וואטסאפ כי אנחנו רק 10 ימים לפני המפגש.

לגבי קבוצה בוואטסאפ, ברגע שיהיו יותר מספרי טלפון, אני אפתח קבוצה ואוסיף את כולם.

מי שלא רוצה לפרסם את המספר שלו במסמך, תשלחו בהודעה הפרטית לי או לGhostbuster כדי שנפתח קבוצה מסודרת וכולם יהיו מעודכנים. גם אם יהיו שינויים כשנגיע למקום אפשר יהיה לעדכן את כולם מיד.

לא מספיק לך? לשלוח לך הזמנה אישית בפרטי?

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3764 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...