Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש דיטיילינג

שימו לב! השרשור הזה בן 3736 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אסור פה יותר מ-ח בודד.

רק אומר שגמרת אותי. :rofl:

אם כבר ג'חנון אז אני חושב שמותר ח' וע' ביחד:

חעחעחעחעחע

:-D

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 506
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא צריך עמודות מבחינתי, רק נקודת ציון אמינה ב waze ואני מסודר. נגיד כתובת מדויקת או כינוי מיקום מדויק.

אם אתה כותב ב-waze הנס מולר קרית ביאליק התוצאה הראשונה זה מה שאתה צריך.

עוד לא פורסמה כתובת מדויקת או שם העסק או אני פספסתי?

בכל אופן זה רחוב ראשי של איזור התעשייה ובשבת שומם לגמרי שם אז כשתראה קבוצה של רכבים נוצצים - הגעת ליעד!

עריכה: עכשיו הסתכלתי על התמונות ש-Dani.E צילם יש שם בית עסק צמוד בשם חכם הידראוליקה שכתובתו הנס מולר 12.

זה אחרי סופר אושר עד

עריכה אחרונה על ידי NoFear
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבוצה בוואטסאפ נשמע לי אחלה רעיון, בואו נתחיל להיסגר על שעת ההתחלה.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי השעה.

10 נראה לי מוקדם מידי, צריך גם קצת לנוח, בכל זאת, שבת. 12 נראה לי מאוחר מידי. צריך שיהיה לנו שעות אור יום, עדיף כמובן כמה שיותר.

אני חושב ש11 זה טוב. מה אומרים?

לגבי קבוצה בוואטסאפ, ברגע שיהיו יותר מספרי טלפון, אני אפתח קבוצה ואוסיף את כולם.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי שעת הגעה משוערת 11-11:30 ושכל אחד יתכוונן להגיע בין השעות האלו.

לגבי המיקום מכיוון שצריך להיות ערוכים להכל , גם למקרה שהבחור בעל המקום יחליט ברגע האחרון שלא מתאים לו (או מאיזה שהיא סיבה לא יתאים לנו), צריך להסגר על מקום נוסף למקרה שדברים לא יסתדרו ולא נשרוף זמן חשוב בזמן אמת על מקומות. אני לא רוצה להיות שלילי אבל אחרי כל כך הרבה זמן,תכנונים ומרחקים שאנשים באים רצוי לחשוב על הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושבת שזאת קצת פסימיות מוגזמת.

יהיה קשה להשיג מקום נוסף עם גישה לחשמל ומים שיסכים להיות אופציה ב' עד הרגע האחרון, אם להתפשר על מקום בלי חשמל ומים אז לא תהיה בעיה למצוא חניון גדול ופנוי באיזור.

מי שלא רוצה לפרסם את המספר שלו במסמך, תשלחו בהודעה הפרטית לי או לGhostbuster כדי שנפתח קבוצה מסודרת וכולם יהיו מעודכנים. גם אם יהיו שינויים כשנגיע למקום אפשר יהיה לעדכן את כולם מיד.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם!

שמחנו לשמוע על המפגש שלכם,טוב לדעת שנושא הדיטיילינג תופס תאוצה ומושך הרבה אנשים טובים..

מכיוון שהבנו שהמפגש הזה יהיה באווירת מפגש חברתי ללא גופים עסקיים החלטנו שאנחנו לא נגיע .

שלחנו עם RUPNI כפינוק למשתתפי המפגש אריזה מלאה במתנות ופינוקים של מוצרים שיעניינו אתכם... :wink: VIX קרובים ללב שלך :lol: ..

תבלו!

שלומי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאפו וויקס כל הכבוד על המחשבה. לעניות דעתי דווקא היה לכם מקום להגיע ולתת הדגמות למוצרים שלכם ותת לנו לראות ״לייב״ תוצאות ממוצרים שונים ושימוש נכון. יכולתם להביא איתכם מהמוצרים אותם הייתם רוצים להדגים ולאפשר למעוניינים לרכוש אותם (אולי במחיר אטרקטיבי) וכמובן לתת את התשובות המקצועיות שלכם לשאלות שישאלו, ויהיו הרבה. אפשרי בהחלט לעשות מפגש חברי, בשיתוף גוף מקצועי למטרות לימוד והעצמת הידע כאשר הדגש יהיה על ידע והתנסות על רכבינו בזמן אמת ואופציית הרכישה תהיה קיימת למעוניינים בלי אפקט ״דחיפה״. בכל מקרה זו דעתי וכן הייתי שמח לראותכם במתכונת שציינתי.

רופני,

מסיבה לא ברורה , אני משתוקק לפגוש אותך בשבת (;

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רופני,

מסיבה לא ברורה , אני משתוקק לפגוש אותך בשבת (;

תיזהר, הוא עוד עלול להבין את זה לא נכון.

ויקס, סחתיין עליכם!

אני גם חושב שהיה יכול להיות נחמד אם הייתם שולחים מישהו בשביל קצת הדגמות. כמו שאמר C4F, יותר בקטע של להראות ולחלוק ידע ופחות לדחוף מוצרים.

תחשבו על זה.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם יודעים, אי אפשר להראות מוצרים מבלי לשווק אותם תחשבו על זה. :wink:

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שיש מפגשים של חברי מועדון כזה או אחר ,כל הזמן יש גם נציגויות של חברה מסויימת במפגשים האלו ולא במטרה ״לדחוף ״ מוצר אלא מעבר לשיווק גם להראות ולעזור לקונה(חברי מפגש) איך להשתמש בו וגם לעזור לקונה לבחור מוצר שהוא חושק בו.כמה פעמים ישבתם עם חבר ודיברתם על הנושא ולא נדלקתם ״עכשיו״ לקנות משהו? ואז מתחיל שבוע חדש,עבודה,אין זמן בלה בלה ובסוף אתם בבאסה ששוב לא קניתם.דווקא מפגש כזה כן ח י י ב שיהיו בו ספונסרים ועזבו כבר קטע של מחירים אטרקטיביים.בן אדם יוצא לעבוד בשבת במקום לשבת בבית עם משפחתו לפחות תנו קרדיט.לא רק זה,גם עצם עובדה שספונסרים יגיעו זה ימשוך יותר קהל יותר עניין

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שיש מפגשים של חברי מועדון כזה או אחר ,כל הזמן יש גם נציגויות של חברה מסויימת במפגשים האלו ולא במטרה ״לדחוף ״ מוצר אלא מעבר לשיווק גם להראות ולעזור לקונה(חברי מפגש) איך להשתמש בו וגם לעזור לקונה לבחור מוצר שהוא חושק בו.כמה פעמים ישבתם עם חבר ודיברתם על הנושא ולא נדלקתם ״עכשיו״ לקנות משהו? ואז מתחיל שבוע חדש,עבודה,אין זמן בלה בלה ובסוף אתם בבאסה ששוב לא קניתם.דווקא מפגש כזה כן ח י י ב שיהיו בו ספונסרים ועזבו כבר קטע של מחירים אטרקטיביים.בן אדם יוצא לעבוד בשבת במקום לשבת בבית עם משפחתו לפחות תנו קרדיט.לא רק זה,גם עצם עובדה שספונסרים יגיעו זה ימשוך יותר קהל יותר עניין

+1

בלי אנשי מקצוע , אין כול כך עניין להישאר לאורך זמן . במיוחד שבאים אנשים מרחוק שמצפים יותר מ"נעים מאוד " .

זאת חובה במפגש (בעיניי ) שיהיו אנשי מקצוע שידגימו , ייעצו , ימכרו כי זה "הדובדבן שבקצפת" .

אם הייתי בא למפגש כמו שאתם מתכננים ב-22, הייתי קופץ ל15 דקות בשביל היכרות קצרה ונוסע .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3736 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...