Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש דיטיילינג

שימו לב! השרשור הזה בן 3736 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מקווה שהשאלה באה מתוך סקרנות ולא מדאגה :)

כמו שציינתי כבר, ישנה אפשרות שיגיעו בעלי מקצוע להדרכה והסברה ואולי גם מכירה.

אני מדגיש כי ישנה אפשרות וזה לא סגור,

מכיוון שסה"כ הזמנתי ואין לי שליטה מעבר לכך.

אני חושש שאנשים יפקפקו במטרה ולכן אני חייב לציין שאין לי אינטרס אישי בעניין ואני מקווה שזה מובן.

.When a man opens a car-door for his wife, it's either a new car or a new wife

טבלאות השוואה לפולישים,פדים ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 506
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בכל מקרה באופן אישי אשמח לדעת מה התכנון. בכל זאת אנחנו יוזמים מפגש ולא מצטרפים אליו. אם יש תוכניות ורעיונות זה מצוין אבל לפני שמחיליטים להוציא לפועל צריך לעדכן בכל הפרטים, בלי הפתעות ולברר עם היוזמים והמשתתפים אם זה מתאים.

אם הזמנת אנשים להדגמות, מצוין. מי אלו? איזה נסיון יש להם?

אם יש מצב למכירת מוצרים גם טוב. מי מוכר? איזה מותגים? ושאלת השאלות באיזה מחירים? כי הרי אם לא יהיה מחירים אטרקטיביים אין לו מה לחפש שם.

זה לא סוד שאני לא מעוניין להיות שותף בנסיון לתת במה לאנשים מהתחום שלא ישרתו את האינטרסים של באי המפגש.

אני בטוח שהכוונה שלך טובה, אבל יהיה לי חבל לחכות כ״כ הרבה זמן עד למפגש ולעשות את כל המאמצים שאני עושה כדי להיות בו, ולהתאכזב משטות כזאת.

כולנו נשמח לשמוע על מה חשבת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שהשאלה באה מתוך סקרנות ולא מדאגה :)

אני אישה! משפט הסקרנות הרגה את החתול רלוונטי ביותר :lol:

אף אחד לא מפקפק בכוונות הטובות שלך ואני בטוחה שהן טהורות לגמרי. אבל אני מצטרפת לC4F בזה שאם יש יוזמה כלשהי לערב גופים מקצועיים\מסחריים (תקרא לזה שאיך שבא לך) יהיה נחמד אם ההחלטה תתקבל ברמת הפורום ולא ברמה האישית.

אל תשכח שאנשים עושים מאמצים לפנות את התאריך וחלקם גם מגיעים מרחוק, אני חושבת שיהיה לא פייר שיחכו להם הפתעות שהם לא מעוניינים בהן.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהיה ״מצחיק״ אם באמצע שיחה עם חבר פורום, יגיע לו איזה מומחה מטעם לאמעניין וישאל אותי אם בא לי הדגמה על הרכב שלי.

לא בא לי מסחרה.

רוצה מפגש חברי.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהיה ״מצחיק״ אם באמצע שיחה עם חבר פורום, יגיע לו איזה מומחה מטעם לאמעניין וישאל אותי אם בא לי הדגמה על הרכב שלי.

לא בא לי מסחרה.

רוצה מפגש חברי.

אני בעד. מעדיף להיפגש עם אנשים ולא עם סוכני מכירות. אין לי בעיה שיבוא בעל מקוצע לתרום לנו מהידע שלו, אבל לא בשביל למכור. קצת יהרוס לי את המפגש.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנסה לברר את מה שמעניין אתכם , אעדכן לאחר הסופ"ש.

לא יהיה שום דבר במתכונת ספונסרים זה בטוח.

.When a man opens a car-door for his wife, it's either a new car or a new wife

טבלאות השוואה לפולישים,פדים ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בא לי מסחרה.

רוצה מפגש חברי.

+1

מעוניין במפגש חברי ולא באיזה יריד זול. אזכיר את זה שוב, מי שמעוניין למכור מוצר דיטיילינג שלא בא לו עליו/נמאס לו/רוצה לשדרג, מעוניין להביא אותו למפגש.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש למישהו מוצר טוב לחידוש/ שמירה על גומיות חיצוניות ויכול להביא איתו?

יש לי משהו הוא בעיקרון לגומיות של הסאן רוף אבל גם טוב לדברים אחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את האופטי בונד ופלאש דאש ואני יביא אותם.

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יצא לי לעבוד עם מוצרים לגומיות עדיין לכן אני לא בקיא ברמה ובאיכות.

הם מתאימים לשימוש חיצוני(גומיות סנרוף,חלונות,דלתות)? הם מסוגלים לחדש או רק להגן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יצא לי לעבוד עם מוצרים לגומיות עדיין לכן אני לא בקיא ברמה ובאיכות.

הם מתאימים לשימוש חיצוני(גומיות סנרוף,חלונות,דלתות)? הם מסוגלים לחדש או רק להגן?

האופטי בונד מתאים לצמיגים בעיקר שהוא מרוכז מאוד, בדילול (1:1) מתאים לכל סוגי הפלסטיקה הפנימית והחיצונית והוא מחדש ומגן וגם דוחה מים מהמשטח. אצלי כל הפלסטיקה ברכב כולל החיצונית היא במצב מצויין,ככה שמה שנשאר זה רק להגן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האופטי בונד מתאים לצמיגים בעיקר שהוא מרוכז מאוד, בדילול (1:1) מתאים לכל סוגי הפלסטיקה הפנימית והחיצונית והוא מחדש ומגן וגם דוחה מים מהמשטח. אצלי כל הפלסטיקה ברכב כולל החיצונית היא במצב מצויין,ככה שמה שנשאר זה רק להגן.

אני דיללתי חצי מכמות האופטי בונד בדילול של 1:1 ותמיד אחרי זמן מה החומר עולה למעלה והמים יורדים למטה, כלומר האופטי בונד נפרד מהמים וצריך כמו שאומרים..."לנער היטב לפני השימוש".

האם אצל כולם זה ככה או שיש צורה אחרת למהול?

If you can't see the bright side of life, just polish the dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3736 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...