Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש דיטיילינג

שימו לב! השרשור הזה בן 3725 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כתובת מדויקת אעדכן בהקדם.

יש עדיין שומרים בכניסה , ולא תהיה בעיה להכנס.

במידה והכל יצא לפועל כמתוכנן ,

תהיה הגעה של בעלי מקצוע עם כמה רכבים מעניינים.

כנראה שגם אפשרות להדגמות ולרכישת מוצרים.

.When a man opens a car-door for his wife, it's either a new car or a new wife

טבלאות השוואה לפולישים,פדים ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 506
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היי חברה,

האם מתוכנן להיות מפגש דיטייליג בזמן הקרוב?.

במידה ולא, אולי ניתן לארגן משהו במקום מסודר?, אולי בתיאום אחת או יותר מהמקומות המתמחים?.יכול להיות רעיון נחמד לדעתי.

מגווירס ו3M ישראל מוכנים לעזור ולהיות ספונסרים במיפגשים האלה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתחיל להיות מעניין כאן :) האם יהיו הדגמות רישמיות ? מחירים מיוחדים ? אגב אני מבין את הרעיון של לבוא יחד ברכבים (חסכון בדלק, זיהום ובכלל..), אבל לא כל העניין שאנשים יבואו עם הרכבים שלהם ?

פסיכו פאסאט 1.8T

פסיכו ג'טה 2.0 FSI

ו-205 1.4i שנת 98 :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגווירס ו3M ישראל מוכנים לעזור ולהיות ספונסרים במיפגשים האלה.

אשמח אם תוכלו להתייחס למפגש הספציפי שמתוכנן ליום שבת בצפון הארץ.

וכמובן כל הרחבה נוספת בנושא תהיה מבורכת.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

rupni, הנה החתימה שלו:

PRESTIGE CAR STUDIO

דיטיילינג מקצועי לרכבים ואופנועים

Meguiar's, אנחנו נשמח אם תוכלו לשלוח מישהו למפגש הקטן שלנו, אתם יותר ממוזמנים.

אם תשלחו, תבורכו, ואם לא, עדיין תבורכו.

Prestige, נראה כי אתה משתמש חדש בפורום. יהיה נחמד אם תציג את עצמך, תפרט במה בדיוק אתה מתמחה בכל התחום הזה של דיטיילינג, וכמובן שאתה מוזמן להצטרף למפגש שלנו, אבל אנחנו לא יכולים ולא מתכוונים להתחייב עם שום דבר, בטח שלא על כמות משתתפים.

רוצה לבוא? בכיף, נשמח להכיר עוד בן אדם. לא רוצה? לבריאות. לא נפגעים. הכל בסדר :-D

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מומחה גדול בספונסרים, אם מישהו יועיל בטובו להסביר את היתרונות בדבר, אודה לו.

בכל מקרה,

נראה שהעניין תופס תאוצה, נהיה פה די מעניין.

.When a man opens a car-door for his wife, it's either a new car or a new wife

טבלאות השוואה לפולישים,פדים ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום עניין. אם מגס׳ מעוניינים להגיע ולהדגים בלבד, הם מוזמנים, בירה עליי, אני יותר מישמח לראות תוצאות עבודה של ה DA שלהם עם M105 M205 על חתיכה מהרכב.

ואם כוונתם גם להגיע עם מוצרים למכירה, מה טוב! בתנאי שהם מציעים אותם במחיר אטרקטיבי מהמתחרים באינטרנט (ואני לא מדבר על אוטוסטור).

אם לא, אז שינפשו עם משפחתם ושישאירו לנו שבת שקטה ונעימה מוקפת באנשים ללא אינטרס כלכלי-רווחי מהמפגש. חבל להפוך מפגש חברי, לאווירת יריד מכירות וספונסרים.

כך או כך, תודה על ההצעה. רק תחליטו בתור מה אתם מעוניינים להגיע. אנשי מקצוע או אנשי מכירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום עניין. אם מגס׳ מעוניינים להגיע ולהדגים בלבד, הם מוזמנים, בירה עליי, אני יותר מישמח לראות תוצאות עבודה של ה DA שלהם עם M105 M205 על חתיכה מהרכב.

ואם כוונתם גם להגיע עם מוצרים למכירה, מה טוב! בתנאי שהם מציעים אותם במחיר אטרקטיבי מהמתחרים באינטרנט (ואני לא מדבר על אוטוסטור).

אם לא, אז שינפשו עם משפחתם ושישאירו לנו שבת שקטה ונעימה מוקפת באנשים ללא אינטרס כלכלי-רווחי מהמפגש. חבל להפוך מפגש חברי, לאווירת יריד מכירות וספונסרים.

כך או כך, תודה על ההצעה. רק תחליטו בתור מה אתם מעוניינים להגיע. אנשי מקצוע או אנשי מכירות.

אף אחד לא מבטיח שהמחירים יהיו אטרקטיבים, ולפי דעתי זה לא יהיה גם ככה. המטרה שלהם תהיה למכור כמה שיותר ולהסביר, כמה כבר יש להסביר כאן?! זה בעיקר להפוך את המפגש הזה ליריד ותו לא. רק חסר שנציג מחברת קירבי יגיע עם שטיח והאבקה הלבנה לניקוי יסודי.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוכן להגיע עם רכב כולל מים וחשמל להסבירעל שיטות עבודה, ולתת דוגמאות חינם של מיטב החברות המובילות במידה ויהיו מעל 20 איש.

הייתי שמח שתגיע גם ללא התחיבות ל 20 משתתפים. עבודת פוליש מעניינת אותי כבר הרבה זמן, אשמח ללמוד ולהשכיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא לא הייתי מתנגד לספונסר למפגש.

בחו"ל הספונסרים לא מנסים רק למכור, אלא גם להדגים ולחלק סמפלים של מוצרים נבחרים.

זה יכול להיות מעניין.

מזכיר שוב את עניין הסמפלים :)

אבל אכן הייתי שמח שעיקר המפגש יהיה באווירה חברית ולא הרגשה של יריד.

(החלפות/מכירות בין חברי הפורום טבעי ורצוי).

בכלל נראה לי שיכול להיות נחמד אם חברי הפורום שמתכננים להגיע ירשמו איזה מוצרים בא להם להחליף/למכור.

שנדע/אדע להערך בהתאם. :mm_yeah:

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיל. שכחת להזכיר שוב שזה בחו״ל.

סמפלים? לחלק? מזכיר לך שוב, ששוב שכחת להזכיר שזה בחו״ל.

אין מה להרחיב ואסתפק ב +1

כל אחד אשר מעוניין למכור משהו שיביא אותו.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3725 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...