Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש דיטיילינג

שימו לב! השרשור הזה בן 3714 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 506
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לגבי נקודת מים/חשמל, רוצים שתהיה את האופציה. אם לא יבוצע בזה שימוש, לא נורא. עדיף שיהיה ולא נשתמש מאשר שלא יהיה ונתבאס.

בני, ראיתי את הפרויקט ציפוי קרבון שלך. בהחלא עבודה יפה. בהחלט בהתחשב במה שהיה שם קודם. תמיד יש מה ללמוד וממי. תבוא, מקסימום תפגוש אנשים חדשים...

sciPoPo, צריך להתחשב, אבל כמו שאם המפגש היה במרכז והיו קובעים בשעה מוקדמת, פשוט הייתי קם מוקדם יותר, אז אני בטוח שגם אתה יכול להקריב איזה שעת שינה.

נגיד נזיז את זה ל11:00 או משהו כזה, מקסימום...צריך להתאמץ קצת אחד בשביל השני...

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

sciPoPo,מה המצב? וגם אני מגיע מהמרכז. אני פשוט אוהב לנהוג מוקדם שהכבישים ריקים :wink: (יופי של תירוץ)

לא נראה לי שנמצא איזה צינור מים עם חיבור לחשמל במקום ציבורי.. אבל בהצלחה!

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם sciPoPo (אפילו שאני מחיפה, בזמן האחרון אני לא מתעורר לפני 12) אבל הבעיה היא שבצהריים כבר מתחיל להיות חם (תלוי מה יהיה המזג אוויר באותו זמן)

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן גבע :), סתם רואה מולי את השעון מכוון לשמונה ומשהו בבוקר בשבת ומקבל סחרחורת.

אבל לא נורא, נקווה שיהיה ג'חנון.

אביא איתי את כל הארסנל בארגז, כולל כל מיני מוצרים שארצה להחליף או למכור.

יהיה שמח.

הכי מקווה שעד אז יגיע ה-srp שהזמנתי, מדגדג לי באצבעות לעשות עוד פרויקט על הרכב, כולל נקיון וטיהור רציני, ואז srp + carpro hydr02 (אפילו שההגנה והגלייז עדיין עושים רושם של "לא מתפנים") ויהיה מעולה לעשות את זה לפני המפגש.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן גבע :), סתם רואה מולי את השעון מכוון לשמונה ומשהו בבוקר בשבת ומקבל סחרחורת.

אבל לא נורא, נקווה שיהיה ג'חנון.

אביא איתי את כל הארסנל בארגז, כולל כל מיני מוצרים שארצה להחליף או למכור.

יהיה שמח.

הכי מקווה שעד אז יגיע ה-srp שהזמנתי, מדגדג לי באצבעות לעשות עוד פרויקט על הרכב, כולל נקיון וטיהור רציני, ואז srp + carpro hydr02 (אפילו שההגנה והגלייז עדיין עושים רושם של "לא מתפנים") ויהיה מעולה לעשות את זה לפני המפגש.

אהלן!

גם אני חשבתי על ה carpro hydr02 נראה לי לא רע העסק. אני כבר חייב למצוא זמן ולחדש את האוטם על הרכב. אני גם רוצה לרכוש את ה"מטלית פלסטלינה" שזה מחליף את הפלסטלינה הישנה והקלאסית ולבדוק איך זה עובד. אני יגיע גם עם כל הציוד שלי, כולל כמה מוצרים למכירה.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי על משהו מטריד.

מי יודע איזה מזג אוויר יהיה עוד חודש+?!

אנשים יתארגנו, יעדכנו בעבודה/ את האשה. ואין לדעת מה יהיה.

טווח נורמלי הוא טווח של שבועיים התראה לכל היותר (התאפקתי לא לרשום שבוע), כך אפשר פחות או יותר גם להעריך ולצפות מה יהיה מזג האוויר.

נתון חשוב שההגעה שלי מאוד תלויה בו, עם כל האהבה והרצון.

לא חבל לבזבז כ״כ הרבה שבתות נעימים של שמש בשביל חתול בשק (22/2) ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביררתי לגבי המקום המיועד, יש לנו אור ירוק.

בנוסף לכך הבחור לא דורש אפילו תשלום סמלי עבור שימוש במים וחשמל במבנה(שימוש סביר ולא מרכז שטיפה).

אם אכן המפגש יתקיים שם, סה"כ קצת קרדיט לבחור לא יזיק.

תמונות אעלה בהזדמנות כשאהיה באזור.

.When a man opens a car-door for his wife, it's either a new car or a new wife

טבלאות השוואה לפולישים,פדים ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף לכך הבחור לא דורש אפילו תשלום סמלי עבור שימוש במים וחשמל במבנה(שימוש סביר ולא מרכז שטיפה).

האם יש שם חניה גדולה שתספיק לכולם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי על משהו מטריד.

מי יודע איזה מזג אוויר יהיה עוד חודש+?!

אנשים יתארגנו, יעדכנו בעבודה/ את האשה. ואין לדעת מה יהיה.

טווח נורמלי הוא טווח של שבועיים התראה לכל היותר (התאפקתי לא לרשום שבוע), כך אפשר פחות או יותר גם להעריך ולצפות מה יהיה מזג האוויר.

נתון חשוב שההגעה שלי מאוד תלויה בו, עם כל האהבה והרצון.

לא חבל לבזבז כ״כ הרבה שבתות נעימים של שמש בשביל חתול בשק (22/2) ?

קח את מפגשי מועדון ה-5 כדוגמא- הם נקבעים לפעמים מספר חודשים לפני ותמיד נרשם שבמידה ויהיה גשם המפגש ידחה לשבוע הבא או תמסר הודעה חדשה.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מלך אתה!

אף אחד לא הולך לפתוח שם מרכז שטיפה. אני בכלל בעד שכל אחד יבוא עם רכב נקי, והמפגש יתרכז בדיבורים בינינו, והדגמות של חומרים למי שירצה להביא ולהדגים.

הנקודת מים תהיה בשביל צורך בלבד, חומרים ספציפיים שדורשים ניקוי משטח העבודה לפני או משהו בסגנון.

כמו שאמרתי, מעדיף שיהיה ושלא נשתמש, מאשר שנצטרך ולא יהיה.

תמונות של המקום בהחלט יהיה טוב. גם לדעת כמה רכבים אפשר לחנות שם בלי ליצור בלאגן.

קרדיט יינתן לו על גבי פורום זה (בסיכום המפגש, נעלה שרשור כזה עם תמונות וכמובן שיינתן לו הקרדיט המתאים).

car4fun, לגבי בזבוז השבתות.

אתה צודק וטועה ביחד.

צודק כי באמת יהיה מבעס אם בסוף דווקא על השבת שלנו ניפול על מזג אוויר גרוע, ואתה טועה כי לפעמים לא מספיק שבועיים על מנת להתארגן בעבודה/ילדים/אישה/מה-שבא-לך.

אם יש מישהו שמתכוון להגיע ועדיין לא עדכן במסמך בגוגל דוקס, שיעשה את זה בבקשה!

קישור למסמך - לחץ כאן

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

car4fun, לגבי בזבוז השבתות.

אתה צודק וטועה ביחד.

צודק כי באמת יהיה מבעס אם בסוף דווקא על השבת שלנו ניפול על מזג אוויר גרוע, ואתה טועה כי לפעמים לא מספיק שבועיים על מנת להתארגן בעבודה/ילדים/אישה/מה-שבא-לך.

אם יש מישהו שמתכוון להגיע ועדיין לא עדכן במסמך בגוגל דוקס, שיעשה את זה בבקשה!

קישור למסמך - לחץ כאן

לגבי גוגל דוקס - ה"אולי", תלוי בהתאם לתנאי מזג האוויר :wink:

לגבי המיקום שנמצא, כדאי באמת לבדוק כמה רכבים יכנסו. והאם יש חניה צמודה מבחוץ לאלו שרכבם לא יכנס.

באותה הזדמנות אם כבר מצאנו מקום סגור,עם מים ותאורה אני חייב לנצל את הבמה כדי לממש חלום. אם יש למישהו את הכלים הנדרשים לעבודת פוליש (מכשיר DA, פדים, פולישים חיתוך ופינש) והוא בעל נסיון ומוכן להביא את הכלים הללו וללמד אותי על הרכב שלי, אני אשמח. מוכן גם לשלם סכום סמלי עבור החומר שיתבזבז. ואם אין אחד כזה, לא נורא.

יאללה נתראה שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד על העבודה המסורה למצוא לנו מקום ,

ונשמח מאוד לתמונות של המקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3714 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...