Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש דיטיילינג

שימו לב! השרשור הזה בן 3714 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במבנה וקולה? סתם להיפגש לדבר? אני לא מבין. מה זה יהיה ערב כיתה?

עם כל הכבוד ויש כבוד, אני מציע שכדי שהמפגש הזה יהיה מעניין, שכל אחד במקום במבה וקולה יביא איתו מוצרי דיטיילינג לצורכי הדגמה נסיון וביקורת ( ולא טרטל ווקס לא נכלל).

קשקשיאדה , לא מעניינת.

או שזה מפגש דיטיילינג או שלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 506
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

במבנה וקולה? סתם להיפגש לדבר? אני לא מבין. מה זה יהיה ערב כיתה?

עם כל הכבוד ויש כבוד, אני מציע שכדי שהמפגש הזה יהיה מעניין, שכל אחד במקום במבה וקולה יביא איתו מוצרי דיטיילינג לצורכי הדגמה נסיון וביקורת ( ולא טרטל ווקס לא נכלל).

קשקשיאדה , לא מעניינת.

או שזה מפגש דיטיילינג או שלא.

עכשיו אפשר להמשיך.

אומנם לא במבה וקולה,לא מפגש כיתה אבל משהו מלמד. יש לי הרבה ידע ניסיון בתחום אשמח לחלוק אותו עם שאר חברי הפורום. אני בטוח שלכל אחד מחברי הפורום כאן יש מה להציע. לאחד מכירת ציוד,מוצרים, לשני "לספק" פח להדגמה, לשלישי ניסיון. שלא תבינו שהולך להיות כאן מפגש עם פירוטכניקה עמייאת. אז תתקדמו ונמשיך בשרשור לצורך שאלות רלוונטיות.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו אפשר להמשיך.

אומנם לא במבה וקולה,לא מפגש כיתה אבל משהו מלמד. יש לי הרבה ידע ניסיון בתחום אשמח לחלוק אותו עם שאר חברי הפורום. אני בטוח שלכל אחד מחברי הפורום כאן יש מה להציע. לאחד מכירת ציוד,מוצרים, לשני "לספק" פח להדגמה, לשלישי ניסיון. שלא תבינו שהולך להיות כאן מפגש עם פירוטכניקה עמייאת. אז תתקדמו ונמשיך בשרשור לצורך שאלות רלוונטיות.

ze4e4aja.jpg

תרומתי למפגש

uploadfromtaptalk1389995570524.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרומתי למפגש

יופי של ציוד סטס! עכשיו לך תביא את הכל למפגש.. :-P

אני חושב כמו גבע, ובנוסף אני מתכוון להביא את הציוד שלי.

ככה אתה מסקרן אותי? מה בתוכנית שלך להביא?

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המפגש יהיה בחיפה או באזור הצפון אני השמח לבוא לראות וללמוד. בעבר היה דיבורים על מפגשים אבל לא שמעתי שיצא משהו. בעבר אני הצעתי שהמפגש יהיה ביחד עם מפגש אודיו ככה יבואו יותר אנשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

darkmanxxx, נביא הכל אל תדאג :-D

נ.ב אין לי בעיה לעזור בארגון המפגש, כמובן שצריך מספר אנשים כדי לארגן אירוע כזה.

במיוחד בצפון, אין לי הכרות במקום.

המפגש לא צריך להתרכז 110% בנושא הדיטיילינג, בדומה למפגשים של אודיו וכו', סה"כ מגיעים אנשים חובבי רכב ונמצא כבר שפה משותפת,

דברים שצריך כרגע

1. מיקום צפון\מרכז - צריך לבדוק כמה אנשים יעדיפו צפון וכמה מרכז.

2. יום מועדף, לדעתי יום שבת בשעות הבוקר הוא יום מעולה.

3. כמות אנשים והתארגנות בהתאם, שתיה, אוכל, כסאות וכו'.

4. אולי סככה במידה והמקום פתוח.

4. ספרי לימוד לסטודנטים בינינו ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המפגש יהיה בחיפה או באזור הצפון אני השמח לבוא לראות וללמוד. בעבר היה דיבורים על מפגשים אבל לא שמעתי שיצא משהו. בעבר אני הצעתי שהמפגש יהיה ביחד עם מפגש אודיו ככה יבואו יותר אנשים.

היה כמה מפגשים.

darkmanxxx, נביא הכל אל תדאג :-D

נ.ב אין לי בעיה לעזור בארגון המפגש, כמובן שצריך מספר אנשים כדי לארגן אירוע כזה.

במיוחד בצפון, אין לי הכרות במקום.

המפגש לא צריך להתרכז 110% בנושא הדיטיילינג, בדומה למפגשים של אודיו וכו', סה"כ מגיעים אנשים חובבי רכב ונמצא כבר שפה משותפת,

דברים שצריך כרגע

1. מיקום צפון\מרכז - צריך לבדוק כמה אנשים יעדיפו צפון וכמה מרכז.

2. יום מועדף, לדעתי יום שבת בשעות הבוקר הוא יום מעולה.

3. כמות אנשים והתארגנות בהתאם, שתיה, אוכל, כסאות וכו'.

4. אולי סככה במידה והמקום פתוח.

4. ספרי לימוד לסטודנטים בינינו ;)

תראה יום שבת זה מאוד נוח בשבילי כי אני לא עובד (שבת הבאה הכוונה) אבל כבר רוב הפורום התכוונן על ה 22,ככה שאם בא לך לשנות צריך לשאול קודם. אני עובד לפי משמרות שנקבעות פעם בשבועיים כמעט ויהיה קשה לי להזיז משמרת אם יהיה שינוי ספונטני.

לגבי המפגש,בשבילי עדיף מרכז,אבל אוכל הפעם להרחיק מעט כדי לפגוש גם את הצפוניים. סה"כ מפגשים מהסוג הזה צריכים להיות קלילים מאוד,וספונטניים בלי הרבה הכנות. ספרי לימוד? סטונדנט? מה לומד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב תקשיבו, יש פה כבר לא מעט אנשים שמארו שיגיעו למפגש שכזה. אני דווקא בעד מפגש שיהיה לא רק דיבורים אלא גם מעשים. אני אפילו מוכן לנדב את האוטו שלי.

עד עכשיו, אלה האנשים שהביעו התעניינות ו/או אמרו שיגיעו למפגש כזה, עם דגש על אזור צפון (חיפה/קריות):

STAT-S

rupni

darkmanxxx

v.ch

car4fun

NoFear

marvel88

Dani.E

IRON-MAN

sharki25

AlonBar

v.michael

Elantra05

4Real

Murzilka

GhostBuster

זאת רשימה של 16 אנשים שהביעו עניין במפגש *הצפוני* ואמרו שיבואו או שאולי יבואו במידה ויסתדר להם. גם אם רק חצי מהרשימה הזאת באמת תגיע, אני חושב שבשביל מפגש ראשון, 8 משתתפים זה מעולה!

אני בעד להשאיר את התאריך המקורי, 22/2/14, זה נותן מספיק זמן לכל אחד לבדוק ולהתארגן על עצמו לתאריך הזה (חופש מהעבודה, סידור לילדים, שבירת תוכנית חיסכון לקנייה של מוצרי דיטיילינג להשוויץ בהם וכו') וגם נותן לנו זמן לנסות לחפש מקום שיתאים למפגש הזה.

בנוסף, אני כן חושב ששווה לחפש מקום שיוכל להקצות לנו לפחות מקום לרכב אחד עם נקודת מים וחשמל על מנת שכן נוכל ללמוד וללמד.

Dani.E, אמרת שיכול להיות שיהיה לך מקום בקריות. קריות זה לא כזה רחוק מחיפה. מי שגר רחוק והיה מוכן להגיע עד חיפה, אז כנראה שגם קריות זה יהיה בסדר כי בסך הכל זה בדיוק עוד 10 דקות נסיעה. אם אתה יכול, בבקשה תבדוק את המקום שחשבת עליו, תדבר עם מי שצריך, תראה מה יכולים לתת לנו שמה, תצלם תמונות של המקום אם אתה יכול ותעלה אותם לכאן, וכמובן תעדכן אותנו.

במקביל, מי שגר בחיפה/קריות או כל מקום קרוב לאזור הזה, שיחשוב טוב טוב על מקומות שיכולים להתאים לנו למפגש שכזה. מצאתם מקום כזה? תבררו לעומק עם בעל המקום ומה הוא יכול להעמיד לרשותנו, תצלמו תמונות ותעלו את זה לכאן.

אני יכול להבטיח לכם שאני ו-Murzilka ננצל טוב טוב את הימים שיש לנו עד לתאריך המפגש על מנת לנסות למצוא מקום שיתאים.

יאללה, בואו נרים את זה באוויר, גם אם בהתחלה יהיה קטן, נעשה עוד מפגש ועוד מפגש, ואולי ככה נצליח להרים פה משהו יותר רציני.

מקווה שכולם איתי בעניין הזה.

עריכה:

יש גוגל דוקס, שכל אחד יירשם!

https://docs.google.com/document/d/1rV8z5yqYM8Vuj5h5-ITTPK7gfAnEwiOpRTYHXf72sD0/edit?usp=sharing

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורי אתה מפתיע אותי כל פעם מחדש!

GhostBuster

יופי של הודעה קצר וקולע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3714 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...