Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש דיטיילינג

שימו לב! השרשור הזה בן 3684 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא מאמינה שיגיעו עשרות רכבים, וגם sharki שוטף מראש, כי מי ברז של באר שבע ב5:30 לפנות בוקר עושים לו את זה יותר ;)

בכל מקרה הרעיון הוא לא שכל אחד יהיה עסוק ברכב שלו וזהו, אלא ליצור אינטראקציה.

מצד שני שתדעי שבטוח יגיעו יותר משלושה רכבים וכנראה את כל השאר לא תצליחי להכניס לשטח המדובר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 506
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

השאלה אם אתם מעוניינים במפגש דיטיילינג שאפשר יהיה ללמוד ולחלוק ידע על רכב אחד או שניים?

או לפתוח שטיפה כללית עצמית בסופ"ש ?

.When a man opens a car-door for his wife, it's either a new car or a new wife

טבלאות השוואה לפולישים,פדים ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שהכוונה היא לא לפתוח מכון שטיפה, כל אחד יכול לשטוף את האוטו שלו בבית לבד.

ולגבי המקום לשלושה רכבים, יש גם תחלופה. אז נעבוד כולנו על 5 רכבים במפגש ולא על כולם, נלמד דברים חדשים, נחשף לחומרים חדשים, ציוד חדש.

נ.ב.

marvel88, אני בספק שיהיה פה מקום שיציע לך 12 צינורות מים במקביל.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נ.ב.

marvel88, אני בספק שיהיה פה מקום שיציע לך 12 צינורות מים במקביל.

חח כמובן שלא התכוונתי ל 12 ברזים את יודעת יותר נכון 2 ברזים שנוכל לעבור מידי פעם מאחד לשני וללמוד תוך כדי ולא רק

אחד שיוכל לעבוד איתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Marvell, אני ממש לא מבין מה לצינורות מים ולמפגש דיטיילינג.

צינור מים זה לא "השפרצת-נסעת" , זה תהליך שלוקח זמן רב.

Murzilka כתבה נכון, הקטע פה הוא האינטרקציה בין המשתתפים.

מה שכן צריך לחשוב איך לעשות כך שלא יווצרו קבוצות אלא שנשאר איכשהו מלוכדים.

If you can't see the bright side of life, just polish the dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תהפכו את המפגשים האלו לטיולי בית ספר ואל תהפכו אותם למהלכים צבאיים.

קחו דוגמה מפורום אודיו-המפגשים לרוב מוצלחים ובלי יותר מדי דאגות. כל אחד מביא בהתנדבות משהו לנשנש/כסאות, באים, מתעניינים, מדברים וסלמאת.

אתם צריכים לבחור מקום וזמן שיתאים לרוב, לפרסם את זה כמה שיותר בהתראה מוקדמת עם הסבר מדיוק איך להגיע ולמה מיועד המפגש ולקוות לטוב. אתם באים לדבר? גם אחרים יבואו לדבר.

גם אני אבוא אגב.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלון יש משהו במה שאתה אומר,אבל במפגשי אודיו כל אחד מראה את המערכת שלו,מתעסקים בהגדרות ועוד דברים שאין לי יותר מדי מושג בהם.

בדיטיילינג אתה בא,רואה את הרכב של האחר ואין יותר מדי מה לעשות,לכן במידה ויארגנו נציג מטעם אחת החברות של מוצרי הדיטיילינג שיתן הדגמות וכד' זה יהיה הרבה יותר מעניין.

וזה חוץ מהניסיון של החברים באודיו והקהל הקבוע שבא לשם,שפה צריך להביא אותו מאפס. אני לא חושב שהמפגש הראשון או השני של הפורום היה בלי דאגות וסידורים.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנח גם בעד לבוא למפגש ולו דווקא להראות אלא לראות. לפי דעתי כמו באודיאו קובעים נגיש שכל שישי שני בחודש נפגשים באזור המרכז(ראשון לציום זה הכי מרכז לכולם) ולאט לאט זה יכול לתפוס. כמובן במפגשים ראשונים יכולים גם להגיע רק 2-3 אבל זה יגדל אם רק תתמידו.

החיים הם כמו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תהפכו את המפגשים האלו לטיולי בית ספר ואל תהפכו אותם למהלכים צבאיים.

קחו דוגמה מפורום אודיו-המפגשים לרוב מוצלחים ובלי יותר מדי דאגות. כל אחד מביא בהתנדבות משהו לנשנש/כסאות, באים, מתעניינים, מדברים וסלמאת.

אתם צריכים לבחור מקום וזמן שיתאים לרוב, לפרסם את זה כמה שיותר בהתראה מוקדמת עם הסבר מדיוק איך להגיע ולמה מיועד המפגש ולקוות לטוב. אתם באים לדבר? גם אחרים יבואו לדבר.

גם אני אבוא אגב.

+1

אתם הופכים את זה לפצ'קריי אחד גדול. (אי סדר) לא צריך מים או חשמל, מכוניות נקיות או לא זו הבחירה שלכם. חבל לבזבז על זה זמן ודפים מיותרים.

בדיטיילינג אתה בא,רואה את הרכב של האחר ואין יותר מדי מה לעשות,לכן במידה ויארגנו נציג מטעם אחת החברות של מוצרי הדיטיילינג שיתן הדגמות וכד' זה יהיה הרבה יותר מעניין.

וזה חוץ מהניסיון של החברים באודיו והקהל הקבוע שבא לשם,שפה צריך להביא אותו מאפס. אני לא חושב שהמפגש הראשון או השני של הפורום היה בלי דאגות וסידורים.

אתה לא פרמטר! אתה הגעת לדקה וחצי וגם בזה אני מגזים! :wink:

גם באודיו וגם בדיטיילינג, יש מנוסים יותר ויש פחות ולכן מפגש זה המקום לשאול את השאלות, איך מטפחים איזה חומרי ניקוי משתמשים וגם מי שרוצה למכור חומר ניקוי מוזמן להביא אותו למפגש. בואו נעשה סטייל כמו באודיו. בלי התחכמויות מיותרות

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפואנטה של מפגשי אודיו מעבר ללראות ולהיראות היא גם לשאול שאלות. תתחילו להציע לאנשים ששואלים שאלה כמו "איך להוריד את השריטה הזו?" או "איך מורידים את הלכלוך הזה?" לבוא למפגש דיטיילינג ולהראות למנוסים את הבעיה ויעזרו להם במקום לטפל בה. אם לא קל לעזור למישהו לעשות דיטיילינג דרך האינטרנט כי לא יודעים איך הרכב שלו נראה באמת, האופציה הכי טובה היא המפגש.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפגשי אודיו יש גם בצפון מידי חודש. הם פשוט מתחלקים לאיזורים.

יצא לי להיות באחד כזה, היה נחמד סה"כ.

אפשר לעשות את זה בפורמט במבה וקולה, אפשר לעשות את זה בפורמט של הדגמות (למרות שלא נראה לי שזה יתאים בגלל יום שבת) מה שבא לכם, העיקר להיפגש 8)

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3684 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...