Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש דיטיילינג

שימו לב! השרשור הזה בן 3684 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 506
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ב 22 זה מתאים,רק בואו נסגור את התאריך כמה שיותר מהר גם כדי לסדר את כולנו וגם אני צריך להודיע בעבודה.

לגבי מיקום,אני אשאיר את זה לצפוניים כי אני לא מכיר מקומות כל כך בחיפה.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעניין המיקום, יש למישהו המלצה אולי לאזור חדרה והסביבה שאנשי מרכז-דרום יוכלו להגיע?.

יש כאן עסק\דיטיילר שמעוניין להצטרף?.

בנוגע להגעה, אני בפנים.

שכל אחד יגיב כאן עם השם שלו + רכב עם ציטוט לקודם שנדע כמה אנשים בעניין.

כמובן גם עם תאריך\יום מועדף, לדעתי יום שבת ה31 לחודש יהיה מעולה.

אני אתחיל

סטס - מאזדה3

עריכה: ניתן גם לפתוח קבוצה בwhatsapp בעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

22? מה קשור יום ד׳ באמצע החיים?!

למה לא שבת?

בכל מקרה אני מאוד רוצה לבוא, אם יש לכם העדפה לימי חול אז תכוונו לימי שני.

עריכה: סטס מה קשור חדרה, לא מדברים על איזור חיפה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

22? מה קשור יום ד׳ באמצע החיים?!

למה לא שבת?

בכל מקרה אני מאוד רוצה לבוא, אם יש לכם העדפה לימי חול אז תכוונו לימי שני.

עריכה: סטס מה קשור חדרה, לא מדברים על איזור חיפה?

מדברים על 22.02.14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי אין בעיה שזה יהיה קצת יותר באזור חדרה והסביבה,גם ככה אני מאזור המרכז.

קבוצה בוואטסאפ זה יכול להיות רעיון מעולה.

אני פנוי ב22,23,25 החודש,הבעיה היא שאני צריך מספיק זמן כדי לשריין יום שבת אחר מבחינת העבודה.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

22.2.14, ככה יש מספיק זמן לכולם להתארגן, לתאם, להודיע, לסיים מבחנים:-D

בקשר למיקום, אני מאמינה שכל מי שאישר הגעה לאיזור המרכז מתכוון לא צפונית מנתניה, כך שחדרה\חיפה לא נראה לי משנה.

רופני פתח קובץ גוגלדוקס כדי שנארגן את המידע שם בצורה מסודרת, אני נרשמתי אבל לא מצליחה לראות כלום, לא יודעת אם זה כי אני מאותגרת טכנולוגיה או שיש משהו שונה שם.

בקשר למקום עם נקודת חשמל ומים, אני וGhostbuster חשבנו (כשנסגר על כמות רכבים) לעשות סיבוב באיזור ולחפש בית עסק שיאפשר לנו גישה לחשמל ומים בתמורה לזה שנזמין אצלו (אוכל\שתיה) או שאולי מקום יעודי בתשלום סמלי.

אם יש עוד צפוניים שרוצים לעזור במשימה או שאולי מכירים מקומות טובים, יותר ממוזמנים לשתף פעולה!

עריכה: שכחתי להתייחס לנושא הוואטסאפ. רעיון מעולה, אבל יותר קרוב למועד המפגש כשנדע פחות או יותר מי נגד מי. אחרת זה יהפוך לבלאגן אחד גדול שיהיה מושתק אצל רוב המשתתפים.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתם מעוניינים במקום עם מים וחשמל ומוכנים להגיע עד לקריות,

נדמה לי שאוכל לארגן מקום מסודר שיכול להכיל 2 רכבים לשטיפה ורכב אחד לדיטיילינג מלא(מבנה שיועד לכך).

אציין שהמקום לא שלי ולכן תמורת סכום סמלי אני חושב שהבעלים יסכים.

אם תהיה הענות, אבדוק את העניין.

.When a man opens a car-door for his wife, it's either a new car or a new wife

טבלאות השוואה לפולישים,פדים ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הצפוניים וכל המרכזיים שבינינו צריכים להרגע.... את הצפון בכל מקרה נחזיר לסורים בקרוב ועל המרכז יש חשש לירי גראדים.

המקום הכי בטוח בארץ כרגע הוא באר שבע.

אם תתעקשו אני יכול אפילו לתת לכם את הכתובת :)

וברצינות, תאריך זה משהו שפחות מטריד אותי כרגע כי אני די גמיש (ואל תבקשו ממני לעשות שפגאט).

כמובן עדיפות ליום שבת.

מקום עם מים או בלי מים זה פחות מעניין אותי כי אשטוף את האוטו יום לפני.

ממליץ למארגנים לפנות ל vix או לאחת הסדנאות המפורסמות פה ואולי ואולי נזכה לכמה הדגמות וכמה שיעורים על עבודה נכונה על הרכב.

דוכני מכירות יתקבלו בברכה...כמובן הציפיה לא למשהו גרנדיוזי, אבל עם ההנחות המתאימות אני בטוח שאנשים יקנו.

בקטע הזה של המכירות אולי אפשר להכניס את מגווירס ישראל לעניין כי גם להם יש כמה מוצרים טובים.

למי שלא הבין - אני בעניין!

If you can't see the bright side of life, just polish the dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדמה לי שאוכל לארגן מקום מסודר שיכול להכיל 2 רכבים לשטיפה ורכב אחד לדיטיילינג מלא(מבנה שיועד לכך).

לדעתי שלושה רכבים זה שטח קטן כי כאמור יגיעו לשם לדעתי כמה עשרות מכוניות אז נצטרך שטח גדול יותר ואם יש אפשרות

גם גישה לכמה ברזי מים יהיה יתרון שיוכל לעזור לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הצפוניים וכל המרכזיים שבינינו צריכים להרגע.... את הצפון בכל מקרה נחזיר לסורים בקרוב ועל המרכז יש חשש לירי גראדים.

המקום הכי בטוח בארץ כרגע הוא באר שבע.

אם תתעקשו אני יכול אפילו לתת לכם את הכתובת :)

וברצינות, תאריך זה משהו שפחות מטריד אותי כרגע כי אני די גמיש (ואל תבקשו ממני לעשות שפגאט).

כמובן עדיפות ליום שבת.

מקום עם מים או בלי מים זה פחות מעניין אותי כי אשטוף את האוטו יום לפני.

ממליץ למארגנים לפנות ל vix או לאחת הסדנאות המפורסמות פה ואולי ואולי נזכה לכמה הדגמות וכמה שיעורים על עבודה נכונה על הרכב.

דוכני מכירות יתקבלו בברכה...כמובן הציפיה לא למשהו גרנדיוזי, אבל עם ההנחות המתאימות אני בטוח שאנשים יקנו.

בקטע הזה של המכירות אולי אפשר להכניס את מגווירס ישראל לעניין כי גם להם יש כמה מוצרים טובים.

למי שלא הבין - אני בעניין!

כל הכבוד על ההיענות למרות המרחק, מרשים ביותר.

בקשר לVIX ושות' המפגש מתוכנן ליום שבת וכנראה לאיזור חיוג 04. אני לא יודעת אם הם יזרמו עם זה.

נשמע מעולה!

לדעתי שלושה רכבים זה שטח קטן כי כאמור יגיעו לשם לדעתי כמה עשרות מכוניות אז נצטרך שטח גדול יותר ואם יש אפשרות

גם גישה לכמה ברזי מים יהיה יתרון שיוכל לעזור לכולם.

אני לא מאמינה שיגיעו עשרות רכבים, וגם sharki שוטף מראש, כי מי ברז של באר שבע ב5:30 לפנות בוקר עושים לו את זה יותר ;)

בכל מקרה הרעיון הוא לא שכל אחד יהיה עסוק ברכב שלו וזהו, אלא ליצור אינטראקציה.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3684 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...