Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש דיטיילינג

שימו לב! השרשור הזה בן 3714 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 506
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

במה אני מפתיע ? זה ידוע שאני משוגע שקונה מלא שטויות.

GhostBuster וMurzilka חותרים תחתי הא, אין בעיה ניפגש בסיבוב...

סתם, סחטיין, הוצאתם אחלה של מסמך, אני די מקובע (בנתיים סידרתי שכל אחד יכול לערוך ולראות אצלי).

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במה אני מפתיע ? זה ידוע שאני משוגע שקונה מלא שטויות.

GhostBuster וMurzilka חותרים תחתי הא, אין בעיה ניפגש בסיבוב...

סתם, סחטיין, הוצאת אחלה של מסמך, אני די מקובע (בנתיים סידרתי שכל אחד יכול לערוך ולראות אצלי).

אז במפגש תראה לנו את כל השטויות שאתה קונה! :-D

רשמתי את עצמי במסמך.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר קבענו תאריך מה אם שעה של המפגש?

יש לי את המכונת שטיפה של קרצ'ר הקטנה ואני מוכן לנדב אותה למפגש + נרגילה שהיא קבוע בבגז'.

נשמע ממש אחלה כל אחד יתרום משהו מעצמו ויהיה פשוט פנטסטי=]

אין לי בעיה להביא כמה בירות חח כי בכל זאת אני לא מומחה בדייטלינג אז אני מגיע קצת (הרבה) להעשיר את הידע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בכלל לא משנה מה אתה יודע ומה לא. על מנת ליצור מפגש כיפי ומעניין צריך שיהיו את אלה שיודעים ויכולים ללמד, וכמובן שלהם צריך להיות קהל כלשהו, שזה אנשים כמוך וכמוני שלא מבינים הרבה אבל יש להם את הרצון ללמוד.

לגבי שעה, אני חשבתי על משהו בסגנון של בין 10 בבוקר ל12. שיהיה לנו מספיק שעות אור.

תגידו מה דעתכם.

כל אחד יביא משהו זה מעולה. אני למשל יכול להביא את הפק"ל קפה.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קפה זה טוב! אני אביא שתייה קלה ואיזה משהו טעים לצד הקפה.

לפי דעתי 10:30 זה בסדר,גם עד שנגיע,לאלה שצריכים הכוונה, התארגנויות וכ'ו,וגם יהיה מספיק שעות אור.

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא יימצא מקום של בעל עסק עם מים וחשמל אני מציע לבדוק חניונים פתוחים של קניונים או חברות היי-טק (למשל בכניסה הדרומית לחפה).

אם תצפינו לקריות אז יש את החניונים (הרבה) של קריון אבל עדיף חניון של הסופר הסמוך - הוא יהיה ריק בשבת בבוקר או חניון תת קרקעי של אותו הסופר (בעיית תאורה).

יש גם בקרית ביאליק חניון של המקום שעושים פיקניקים. החלק הסופי של החניון מרוחק וללא מוצא. יש מקומות חנייה משני הצדדים ככה שאפשר לסדר את הרכבים יפה במעגל והמקום יהיה כולו לרשותנו. בשעות הבוקר יש שם צל אם אני לא טועה. רק אני צריך לבדוק שהאוטובוס שחונה שם בערבים וסביר להניח גם בשבת לא יפריע.

אבל אני מאמין שיש גם בחיפה מקומות דומים אז נחכה לבדיקה של GhostBuster ו-Murzilka .

אני גם יכול להביא ערכת קפה. ובנוסף בירות, שתייה קלה, נשנושים.

מבחינת חומר דיטיילינג אביא מה יש לי וג'ריקן‏ מים של איזה 20 ל'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנשר יש את החניון הענק של שופרסל שיהיה פנוי, וגם לידו מקום קצת יותר מרוחק (איפה שמתקיימים מפגשי האודיו) אבל אני לא חושבת שיש שם נקודת מים ברדיוס הסביר.

בחניון תת קרקעי יש תאורה חלשה, מצד שני, אם ירד גשם זה לא יהרוס את התוכניות.

בכל אופן, אנחנו נחכה לעדכון מ Dani.E לגבי המקום שהוא הציע ומשם נתקדם.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליד הקונגרסים אולי ? יש חניון גדול ואפשר לקנות חומוס. (אבל אין צל כ"כ ואין חשמל או מים).

אז במה זה עוזר לנו? בסוף אנחנו רוצים ללמוד מאנשים איך לעבוד נכון ויעיל ואם אין חשמל ומים ,

אז מה נעשה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל לדיטיילינג עצמו כמעט ולא צריך מים, דבר שני (אני לפחות) מגיע כדי לפגוש את האנשים יותר ממש לא בראש שלי להתחיל לשטוף רכבים, ולעבוד עליהם, אין בעיה להסביר, אפילו להדגים (על רכב נקי, אפשר לשטוף בבוקר\ערב לפני ולעשות עוד ניקיון עם ONR במקום).

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל לדיטיילינג עצמו כמעט ולא צריך מים, דבר שני (אני לפחות) מגיע כדי לפגוש את האנשים יותר ממש לא בראש שלי להתחיל לשטוף רכבים, ולעבוד עליהם, אין בעיה להסביר, אפילו להדגים (על רכב נקי, אפשר לשטוף בבוקר\ערב לפני ולעשות עוד ניקיון עם ONR במקום).

+1

תסבירו לי בבקשה למה אנחנו צריכים להגיע לשם כדי לבצע טיפולי דיטיילינג? אני אגיע עם רכב נקי ולא יבצע שם איזה משהו מיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חברים.

אני מעולם לא הייתי במפגש אבל אני מאוד מתעניין.. בכל הנושא של רכבים אני דיי מגוון ומבולגן. אני אסביר לכם קצת עליי ועל הפונטו שלי ותגידו לי אם יהיה לי משעמם או מעניין שם :)

אז ככה, עד כה הספקתי לעשות לבדי לרכב כל פרוייקט שעלה לי לראש ואני רק מחפש עוד ועוד. זה התמכרות טהורה מבחינתי.

התחלתי מלהתקין שלטי נוחות ואז עברתי למערכת שכוללת את כל האמור בחתימה. ואז יצאתי מהאוטו קצת, עשיתי טיפול עשרת אלפים (וכמובן דאגתי להעלות פרוייקט מצולם) ואז המשכתי להתעניין בבחוץ עוד ושמתי לד לבנים באורות חניה, עטפתי את האוטו יפה בדמוי קרבון והאוטו כבר נראה יותר בנאדם מאי פעם (גם יש פרוייקט מצולם:lol: ). גם כשלתי בניסיון ללטש פנסים ואין לי כוח לנסות שוב בזמן הקרוב כי זה לא מספיק מעניין בנתיים. עכשיו אני מחפש את הפרוייקט הבא...

מה אומרים?

ואם יש פה מישהו עם סבלנות אז אשמח לשמוע קצת על מפגשים קודמים או לראות תמונות... תודה :)

בכל מקרה זו הפונטו אחרי הפרוייקט האחרון של הדבקת הקרבון

השוואה אחרי.JPG

9 לאחר סיום.jpg

HU - Premier RU525MP. Comp - Morel tempo 6''

rear - 3-way JBL GTO937 6X9. Sub - Cadence ZXW 12''. Amp - JBL CS60.4

| Fiat Punto spice 16V ELX1.3 manual 2001 |

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3714 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...