Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש דיטיילינג

שימו לב! השרשור הזה בן 3714 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דני, תודה רבה!

המקום פתוח בשבת או שהוא נותן לך מפתח? איך בדיוק המקום יהיה פתוח בשבילנו בשבת? הבעלים של המקום יהיה שם איתנו או...?

דבר שני, אם תוכל בבקשה לתת כתובת מדויקת של המקום, לטובת הWAZE...

אגב חברים, אם יש למישהו מקום אחר להציע, אנא עשו זאת! אף אחד פה לא נעול על מקום מסוים.

כרגע דני הוא היחיד שהציע מקום טוב ואף סגר עם בעל המקום גישה לנק' מים וחשמל שיהיה לנו במידה ונצטרך.

אז אם יש מישהו שחושב שיש לו מקום שיכול להיות יותר טוב, אנא גשו לבדוק את הנושא ועדכנו בהתאם.

שבת שלום.

עריכה אחרונה על ידי GhostBuster

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 506
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אשמח להגיע . הייתי בטוח שהמפגש יהיה באיזור הקריון משום מה . אגב מה בדיוק נעשה שם ? יהיה נחמד להתרשם מרכבים אבל זה לא ייקח הרבה זמן ...

HYUNDAI - Always there for you .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח להגיע . הייתי בטוח שהמפגש יהיה באיזור הקריון משום מה . אגב מה בדיוק נעשה שם ? יהיה נחמד להתרשם מרכבים אבל זה לא ייקח הרבה זמן ...

מהקריון עד א.ת. עוד 5 דקות...

מה נעשה עוד חוץ מלהתרשם? נעשה הדגמות, נחלוק ידע, מכירה/קניה, נשנושים...

תאריך ושעה?

נוכון לעכשיו 22.02.14 שעת המפגש עוד לא סגורה. בין 10 ל12, יותר קרוב ל-12 כנראה שכולם יספיקו להגיע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מפגש שנערך של חברי פורום, בין אם זה אודיו או אספנות או לא משנה מה, לא מדברים רק על הנושא שלשמו התכנסו. זה המכנה המשותף בין כולם, אבל לא מדברים רק על זה.

מי שעוד לא נרשם בגוגלדוקס, בבקשה לעשות את זה, זה עוזר להתכונן לכמות אנשים שצפויה להגיע, גם אם לא יהיה דיוק מירבי, לפחות יהיה מושג כללי.

https://docs.google.com/document/d/1rV8z5yqYM8Vuj5h5-ITTPK7gfAnEwiOpRTYHXf72sD0/edit?pli=1

אגב, כל מי שעדכן שהוא מגיע וגם מי שאולי, מה ההעדפה של כולם לגבי אוכל/שתייה?

שתייה קלה? נשנושים? בירות? משהו אחר? אולי כלום?

דברו חברים...

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולנו נוהגים לשם...אז בירות, גם אם יהיו, רצוי לא לפרסם במופגן לדעתי.

אני כמובן לא מצפה לאיזה על האש רציני אבל במינימום קפה טוב (בוץ) ומשהו לנשנש בקטנה.

אני מגיע מרחוק ואשמח לקצת התרעננות בשטח.

מה זה משהו לנשנש? זה אשאיר למתכננים. יכול להיות שכל אחד מאיתנו צריך לשים שם במקום יעודי איזה סכום סימלי כדי לממן את העניין.

If you can't see the bright side of life, just polish the dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שיש היענות גם מאיזור המרכז ויש כמה חברי פורום שמתכוונים להגיע. (אפילו מהדרום-sharki)

לאור העובדה שגם ככה מגיעים נקיים (הכוונה לרכבים כמובן ;) ) ולא מתוכננים פרוייקטים גדולים.

למה שכמה חברים מהמרכז לא יתארגנו בכמה רכבים מרוכזים ויתחלקו בדלק למשל?

אפשר להוסיף עוד עמודות בגוגל דוקס כדי שיתאפשר לעדכן איזור ואם יש מקום.

עריכה אחרונה על ידי Murzilka

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם לא מדבר עכשיו על איזה מנגל מטורף, אני יותר בעד נשנושים קלים בסגנון במבהקולה.

לגבי קפה - עליי. יש פק"ל קפה מוכן עם כל האבזור הדרוש.

מישהו מוכן להביא נרגילה? לדעתי זה יהיה מעולה.

הוספתי עמודה במסמך בגוגל של מה כל אחד מביא, וכמובן עדכנתי כבר את מה שאני מביא.

כרגע לדעתי הכי נכון יהיה שכל אחד יביא בקבוק שתייה קרה ו/או איזה חטיף. ככה גם לא תהיה עלות מטורפת, סה"כ כמה שקלים לחטיף/בקבוק.

מסכימים? לא מסכימים? רעיונות אחרים?

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים, רעיון מעולה.

+1למורזילקה על הרעיון של איחוד רכבים.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 דברים.

ראשית, אני חושב שזה לעשות סיפור גדול מידי ובמיוחד לפעם ראשונה.

שכל אחד יביא איתו מה שהוא רוצה כך שלא יהיה לאף אחד טענה לגבי מה יש או מה אין. מה שתביא זה מה שיהיה לך לנשנש ולשתות. אדיבות מצד אחרים זה נחמד אבל לא רצוי שיסתמכו על זה בלבד.

שנית, אני עדיין חושב שזה צריך להתקיים מוקדם יותר לפחות כל עוד זה חם.

ההיענות טובה, המקום נמצא, ומזג האוויר לצידנו. אז למה לסחוב את זה כל כך הרבה?! חודש ימים! זה מוגזם.

עריכה אחרונה על ידי car4fun
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו מוכן להביא נרגילה? לדעתי זה יהיה מעולה.

עליי :roll:

אני מגיע עם הטנדר, אחרי דיטיילינג.

אולי אמשוך עם המערכת בה גם עוד חבר'ה לתחום אחר, האודיו.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3714 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...