Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש דיטיילינג

שימו לב! השרשור הזה בן 3725 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני כבר מת על התחום האודיו ואשמח לשמוע ממך קצת גם על התחום הזה. צריך קצת עצה לגבי שדרוג האודיו ברכב שלי. לא ברמה מטורפת של השקעה של אלפי שקלים, אלא יותר בסגנון של מאות שקלים, ועדיף כמה שפחות מאות (-;

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 506
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני אעדכן את העמודה של מה שאביא בבוקר כשאהיה בבית.

בנוסף כמובן לאוסף החומרים שלי והאביזרים שאכניס לבגאז'.

אני יכול להביא כמה מוצרי חלב, מעדנים....מהמקום בו אני עובד, כמובן באישור, אני קונה בהנחה רצינית כי מייצרים הכל במקום.

הזדמנות גם לעשות קצת פרסומת לחברת טרה :)

שוב, זו לא תהיה כמות מטורפת אבל לכמה אנשים יצא לטעום דברים טעימים.

לילה טוב.

If you can't see the bright side of life, just polish the dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגיעים עם חומרי דיטיילינג, מתנסים שומעים חוות דעת שונות ודרך נכונה לעבודה ומקשקשים.

אני שוב רוצה להעלות את הבקשה לגבי פוליש. אני חושב שעבודת פוליש ע״י מנוסה תניב יותר תוצאות למידה לכולנו ותכניס עניין. אם יש מישהו שיש לו הכלים הדרושים והוא מיומן, או מישהו שמכיר מישהו כזה, זה הזמן להגיע ולחלוק אינפו׳. יש נק׳ מים ,חשמל ומקום סגור, חבל לנו לפספס הזדמנות מצוינת זו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ybm3884, ברוך הבא, תשובה כבר קיבלת מ-car4fun, אתה יותר ממוזמן להגיע למפגש.

לגבי הפוליש, לדעתי רעיון טוב, אבל זה לא משהו שלוקח הרבה זמן? לא יכול להיות מצב שזה ייקח כמה שעות ופשוט יגרום למצב שהמפגש הזה הופך למפגש פוליש?

אני אשמח לראות דבר כזה במו עיניי, כי הרכב שלי זקוק לפוליש דחוף, אבל תמיד חשבתי שזה משהו שלוקח הרבה זמן.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לוקח זמן. לכן אפשרי לבצע על חלק אחד של הרכב כמו מכסה מנוע. אותו מנקים, מפלסטלנים, מפלשים, ומורחים גלייז ואוטם לסיום. כך נקבל שיעור לעומק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חברה,

יש לי מכונת DA Porter Cable וכמובן כל הציוד הנלווה. הייתי שמח מאוד להגיע עם כל הציוד ולתת לכם להתנסות, הבעיה רק שאני מהמרכז והמפגש הפעם הוא בצפון. במידה ויהיה מפגש באזור המרכז אני בפנים עם כל מה שצריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ידעתי שהמפגש באזור הזה, אני מגיע בטוח, תוכלו לציין בבקשה את הכתובת המדויקת של אזור התעשיה בצור שלום?

למרות שאני מאמין שלפי התמונות אני ימצא את זה, אבל בכל זאת שם רחוב יקל על כולנו

עכשיו נרשמתי, אז התאריך הוא 22.02.14 שעת המפגש משוערת בין 10 ל12, יותר קרוב ל-12.

עריכה: אשמח להביא איתי את מכונת הפוליש שלי שהיא DA אך לא בעלת חברת מותג, אולי תוכלו להתרשם מאיכותה למרות זאת.

עריכה אחרונה על ידי civic07
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדידס חבל שלא תגיע. לא תוכל להתאמץ טיפה? בכל זאת מדובר על נסיעה של שעה וקצת. אולי תוכל להצטרף לרכב של אחד החברים שמגיעים מהמרכז? אולי להפגיש איתם בנק׳ מסויימת ולהתאחד לרכב אחד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ידעתי שהמפגש באזור הזה, אני מגיע בטוח, תוכלו לציין בבקשה את הכתובת המדויקת של אזור התעשיה בצור שלום?

למרות שאני מאמין שלפי התמונות אני ימצא את זה, אבל בכל זאת שם רחוב יקל על כולנו

עכשיו נרשמתי, אז התאריך הוא 22.02.14 שעת המפגש משוערת בין 10 ל12, יותר קרוב ל-12.

עריכה: אשמח להביא איתי את מכונת הפוליש שלי שהיא DA אך לא בעלת חברת מותג, אולי תוכלו להתרשם מאיכותה למרות זאת.

שם הרחוב הנס מולר. זה כתוב בשורה הראשונה של ההודעה עם התמונות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסופ"שים סוגרים את הכניסות לאיזור התעשייה. לפני כמה שנים היה שומר בכניסה שהיה מכניס רכבים אחרי שרשם את הפרטים. צריך רק לבדוק שעדיין זה ככה ואין בעיה להכנס בשבת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לוקח זמן. לכן אפשרי לבצע על חלק אחד של הרכב כמו מכסה מנוע. אותו מנקים, מפלסטלנים, מפלשים, ומורחים גלייז ואוטם לסיום. כך נקבל שיעור לעומק.

זה פאדיחה כי בעל הרכב יתבאס שחלק אחד נקי ומבריק ושאר הרכב דהוי ועייף .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש שריטות על המכסה מנוע (מישהו עשה בכוונה) אין לי בעיה לפלש ועניינים רק את המכסה (אין לי מכונה אז אני לא עושה פוליש ידני זה יותר מידי עבודה)

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3725 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...