Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש דיטיילינג

שימו לב! השרשור הזה בן 3725 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 506
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מגיע עם

הוט רימס- מגס

קלינר לעור- מגס

קונדישינר לעור- מגס

טייר ג׳ל -מגס

נטורל שיין-מגס

תרסיס דיטיילינג ששכחתי את שמו עכשיו-מגס

אופטימום אופטי קואט

גלייז בלק לייט cg

יש לי לתרום

קולור בק - טרטל

ווקס בקבוק ירוק ובקבוק כחול - טרטל

אשמח אם יש למישהו קונדישינר לעור של ננוסקין, שיביא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושבת שכדאי שמגווירס יפרטו מה הכוונות שלהם ולא רק יזרקו דברים באוויר. משם נתקדם ונחליט אם אנחנו מעוניינים בהצעה שלהם או שנשאיר את זה חברי ולא מסחרי.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שכבר הנושא הזה הועלה , אבל יש אפשרות שאנשים ירשמו את איזור מגוריהם כדי שנוכל להגיע ביחד , כל אחד ישים כסף על הדלק ונוכל גם להביא כמה נשנושים ושתייה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגמות מכל המינים והסוגים אפשר לראות ביו טיוב וזו בהחלט לא צריכה להיות הסיבה העיקרית למפגש כזה אלא רק עוד אספקט מעניין להעביר עוד כמה דקות יחד בצפיה במקצוענים בזמן עבודה.

לא אכפת לי שיהיו באסטות של מגווירס או מותגים של ויקס....(זמן טוב להדגים את מוצרי mothers ), גם המחיר לא מעניין אותי. אם לא אטרקטיבי אז לא קונה וזה הכל.

בגדול זה לפגוש את החבר'ה שמגיבים פה ופשוט להכיר אחד את השני ובעיקר ללמוד אחד מהשני.

מזכיר שוב לכל אחד להביא משהו איתו לנשנש ולשתות בבוקר כדי שלכולנו יהיה הרבה יותר נחמד וכיף.

See ya :)

If you can't see the bright side of life, just polish the dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום שארקי,

חשוב לא ליצור "הכנת קרקע" כזו שכל מפגש דיטיילינג יהיה בזאר,או ריכוז סמכויות צד ימין מגווירס צד שמאל כימיקל כי זה יוריד את הרמה פלאים. כמו כן גם בתחום האודיו יש הרבה מה להרחיב,הרבה מה ללמוד,וציוד פשוט עד לציוד מקצועי ויקר מאוד ובמפגשים שלהם אין ערבוב בין ספונסרים עם מפגשים.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני זוכרת נכון, היה מפגש אחד לפני כמה חודשים שויקס ניסו להכנס אליו וזה גרר הרבה בלגן ואווירה שלילית עוד בשרשור ההתארגנות. אני מאוד מקווה שלא נראה את זה פה. בגלל זה ביקשתי מנציגי מגווירס שהגיבו בשרשור מיוזמתם לפרט את ההצעה שלהם. אבל, לצערי, זה לא קרה.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד כמה שבתות של שמש נבזבז???

אני אומר לכם אם בסוף השבת הזאת (22) תיפול ביום חורפי או בתור שלי לעשות שבת אצל ההורים של האשה, אני מקים וועדת חקירה על המפגש הזה! והאחראים לתאריך יועמדו לדין!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

C4F היקר,

אל דאגה,זה נותן לך מרווח זמן לטפל במאזדה שלך!

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד כמה שבתות של שמש נבזבז???

אני אומר לכם אם בסוף השבת הזאת (22) תיפול ביום חורפי או בתור שלי לעשות שבת אצל ההורים של האשה, אני מקים וועדת חקירה על המפגש הזה! והאחראים לתאריך יועמדו לדין!

אתה מבין שזה לא באמת משנה אם נזיז את התאריך או לא?

יש איזה אחד, חתיכת מנ-מנ**ק, שלא משנה מה תעשה, הוא יהרוס לך, קוראים לו מרפי.

אם נשאיר את התאריך המקורי, כל השבתות שלפני ואחרי המפגש יהיו יפות, ודווקא השבת של המפגש תהיה עם מזג אוויר מזוויע.

ואם נזיז את התאריך, אז דווקא בשבת של המפגש יהיה לנו מזג אוויר חרא, ובשבת של ה22/2 יהיה מזג אוויר נפלא!

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3725 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...