Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פוקוס ST סטיישן .

איילון מוטורס
שימו לב! השרשור הזה בן 3819 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בדיוק פורסם לפני כמה ימים, מבחן באתר ״מקו״, בין הרכבים שהוזכרו כאן, המגאן בגירסת cup, הגולף gti והפוקוס st.

הפוקוס st יצאה עם היד על התחתונה בכלל ובניגוד למצופה אפילו בתחומי הניהוג, כן פחות אפילו מהגולף gti.

הגולף gti היא כרגיל הבחירה הטובה היותר וגם בתחומי הניהוג היא היתה טובה מאד, אם כי כאן כבר הרנו הייתה עדיפה.

http://www.mako.co.il/cars-road-tests/Article-81cde202e333341006.htm?sCh=cf404569c706a210&pId=1950692751

מה שמעניין הוא שבזכות גיר ה- dsg ובקרת השיגור, הגולף ״בתנאי יומיום״ היתה המהירה ביותר.

גם במבחן בין הרנו קליאו ספורט עם גיר כפול מצמדים לפיז׳ו gti עם גיר ידני, רנו הייתה מהירה יותר בזכות הנ״ל בכל האצה.

http://www.mako.co.il/cars-road-tests/Article-c49a4e0b0a0a241006.htm

במבחן בין הקליאו ל208 באוטו רשום שמה שהבוחנים לא ניסו,הפיגו האיצה מהר יותר,אפילו שהקליאו האיצה עם הLAUNCH CONTROL!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 341
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בדיוק פורסם לפני כמה ימים, מבחן באתר ״מקו״, בין הרכבים שהוזכרו כאן, המגאן בגירסת cup, הגולף gti והפוקוס st.

הפוקוס st יצאה עם היד על התחתונה בכלל ובניגוד למצופה אפילו בתחומי הניהוג, כן פחות אפילו מהגולף gti.

הגולף gti היא כרגיל הבחירה הטובה היותר וגם בתחומי הניהוג היא היתה טובה מאד, אם כי כאן כבר הרנו הייתה עדיפה.

http://www.mako.co.il/cars-road-tests/Article-81cde202e333341006.htm?sCh=cf404569c706a210&pId=1950692751

מה שמעניין הוא שבזכות גיר ה- dsg ובקרת השיגור, הגולף ״בתנאי יומיום״ היתה המהירה ביותר.

גם במבחן בין הרנו קליאו ספורט עם גיר כפול מצמדים לפיז׳ו gti עם גיר ידני, רנו הייתה מהירה יותר בזכות הנ״ל בכל האצה.

http://www.mako.co.il/cars-road-tests/Article-c49a4e0b0a0a241006.htm

הפוקוס לא נופלת בתחומי הניהוג מה-GTI. הגולף פשוט הייתה מהירה יותר בין הפיתולים ואוחזת יותר, אבל אין בה תחושה אמתית וקיצונית כמו בפוקוס ובמגאן. היא פשוט עושה את מה שאתה רוצה, ומהר. אתה לא מרגיש כלום מהנהיגה עצמה... בקיצור כל טיפש ירגיש איתה בנוח וירגיש שהוא נהג מרוצים מדופלם (אפילו שהוא לא יודע שהאוטו עושה בשבילו את הכל). המהות של ה-ST שונה, היא יותר "הארדקור", יותר מטורפת, יותר קיצונית. אז כן אולי יש לה טורק סטיר (אולי זה בכוונה ככה?), אולי היא יוצאת לפעמים בתת היגוי, אולי היא לא קלה לנהיגה וגורמת לך "להזיע" - אבל זה בדיוק מה שהיא צריכה להיות. קצת פסיכית. קצת עצבנית.

כל עוד אין לי סטופר על הצוואר ואני נוהג קטע נהיגה סתם לפאן ולא לתחרות, הייתי מעדיף את הפוקוס בהרבה מאשר ה-GTI. היא יותר מרעישה ברעש מגרגר, בשרני ומחוספס, היא יותר תחושתית, יותר אמתית, יותר מערבת ונותנת לך לשחק עם השלדה. הגולף תהיה מהירה יותר וקלה יותר לנהיגה מהירה בין פיתולים, עדיין זה שהיא מהירה יותר לא אומר שהיא תהיה מעניינת יותר.

עוד דוגמה יפה לזה היא אם נשים את ה-GTI לעומת סובארו BRZ/טויוטה GT86. הגולף GTI כנראה תהיה מהירה בהרבה מצמד היפניות, תאחוז יותר ותברח להן בכבישים מפותלים בהרים. אבל הנהג בסובארויוטה ירגיש הרבה יותר כיף ויהנה יותר מהסיבובים, מהמשחקים עם השלדה, מהחיבור ומהמעורבות.

חוץ מזה, גם הביצועים של הגולף רחוקים מלהיות "המהירה ביותר" שם. בכתבה עצמה כתוב שהמגאן הייתה המהירה ביותר בכל מצב, בתאוצות מהמקום הפוקוס והגולף עמדו כתף מול כתף, ובתאוצות ביניים היא הצליחה להשיג יתרון על פני הגולף. כל זה כתוב בכתבה ששמת כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שסיכמת תואם השוואה עצמית שעשיתי.

מכיוון שאני (בשונה אולי מאחרים) לא מתחרה אלא מחפש הנאה, הגעתי למסקנה דומה.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכרתי באיטליה פוקוס סטיישן (tdci, כמובן שלא st). התאהבתי באוטו. פרקטי להדהים, ניהוג מצויין, תא נוסעים טוב למדי. אין לי ספק שבגרסת st האוטו הזה הוא מציאת העשור.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. סביבת הנהג קומפקטית יחסית אבל לא צפופה בכלל. לא היה חסר לי מקום. קו החלונות נמוך יותר מהגולף, אבל זה ככה ברוב המכוניות. היא לא מרגישה מרווחת כמו הגולף, אבל זה רק עניין של הרגשה. בפרקטיקה האוטו גדול.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי בדיחה שמתאימה ל"סטטוסים מצייצים" אבל לא ממש למי שמכוון לרצינות ביבוא המקביל.

אין אתר אינטרנט, אין מחירון שקוף, אין רכב מבחן.

קצת נשמע כמו תבוא אלינו, תבחר איזו רמת גימור שאתה רוצה מפרוספקט ואנחנו נביא לך את זו שהדילר שחרר לנו, יהיה בסדר גבר, נסתדר.

למרות האמור למעלה אני באמת באמת מקווה שהתחום יזכה ליותר רצינות, אחרת בהעדר תמריץ לקונים וחלופה רצינית ליבואנים הגדולים נפסיד כולנו.

Para comer bien hay que saber manejar

"Dona Rosa"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שרוצה נסיעת מבחן יכול לעשות על הפוקוס ST סטיישן אצל מכאל בתשלום כמובן.

ממש לא צחקתי מה שכן הרבה צייצנים כאן לא באמת רציניים ורוצים לקנות אלא סתם חלום ילדות שעליו הם אוהבים לחלום וזה בסדר אבל תשימו לב לאותם אנשים שיודעים מה הם רוצים ויכולים להרשות לעצמם לקנות והם אכן קנו וישנם עוד לקוחות ולא "בעלי חלומות" שהגיעו למקום והזמינו את רכב החלומות שלהם.

בכל אופן אין מצב שלקוח לא יצא מכאן מרוצה עם כל המשתמע מכך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שרוצה נסיעת מבחן יכול לעשות על הפוקוס ST סטיישן אצל מכאל בתשלום כמובן.

למה שמישהו ישלם על נסיעת מבחן שאפשר לעשות בחינם בחברה המתחרה??

אין כמעט שום הבדל בין הסטיישן לרגילה.

Vw Polo GTI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא צחקתי מה שכן הרבה צייצנים כאן לא באמת רציניים ורוצים לקנות אלא סתם חלום ילדות שעליו הם אוהבים לחלום וזה בסדר אבל תשימו לב לאותם אנשים שיודעים מה הם רוצים ויכולים להרשות לעצמם לקנות והם אכן קנו וישנם עוד לקוחות ולא "בעלי חלומות" שהגיעו למקום והזמינו את רכב החלומות שלהם.

בכל אופן אין מצב שלקוח לא יצא מכאן מרוצה עם כל המשתמע מכך.

לא מכיר לא את איילון, גם לא את האוטו הזה, כנראה שהוא נחמד למדי, אולי אפילו יותר מכך, אבל כדאי לשמור על פרופורציות. העובדה שהוא מיובא כמעט בהסתר, ללא מחיר ועם נסיעות מבחן בתשלום, לא הופכת אותו למשהו אקזוטי דמוי פאגאני או אסטון מרטין זאגאטו כזה שראינו צילום שלו במעלה הפורום. יכול להיות שיש כאלו שנשבים בקסם הכמעט קונסיפרטיבי הזה של קניית פורד פוקוס ST סטיישן אצלכם, מתי שהוא הם ייגמרו ויגיעו אותם לקוחות שיש להם משום מה גם תודעה צרכנית בסיסית בנוסף לערגה הזו שאתה מייחס להם במין התנשאות לא לענין שכזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים עם איילון מוטורס שנסיעת מבחן על רכב נישה לא צריכה להיות חלק מהגשמת חלומות,

עם כל הכבוד זה עסק מסחרי ולא מוסד להגשמת חלומות.

סביר להניח שאנשים שנראים מספיק רצינים לא יצטרכו לשלם, אבל אם חייל בסדיר מגיע עם החברה שלו, הסיכוי שיצא מהסוכנות עם הזמנה שקול לסיכוי שפולארד ישוחר מחר בבוקר (או בעשר השנים הבאות), כך שלמרות וזה פוגע בחלק מהציבור יש הגיון שעומד מאחורי העניין.

מצד שני אני חייב לספר, שכשנכנסתי לסוכנות מזארטי בסינגפור ושאלתי מתוך בדיחות הדעת מתי אפשר לעשות סיבוב, מיד הושיבו אותי מאחורי ההגה למרות שהיה להם ולי ברור שהזמנה לא תצא משם. עניין של שרות לקוחות.

חבל שלאיילון אין דף אינטרנט ומחירון מסודר ואף אחד לא יצטרך לנחש מפרט ומחירים כו השרשור על הפיאסטה ST שמחירה הוא כסודות הקמ"ג.

שבת שלום.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד אחד אני מבין, מצד שני הניסוח בעייתי משהו..

רכב נישה שנמכר בבודדים.. אי אפשר לצפות מיבואן זעיר שיחזיקו רכב הדגמה..

(אני גם לא לגמרי בטוח שיש לדלק st להדגמה אחרי מכירת החיסול שעשו)

מצד שני אפשר לבקש נסיעה על כל מתחרה של הst וגם לקבל אחת בחינם.

נכון גם אתם וגם איש המכירות תדעו שמכירה לא תצא פה, אבל נסיעה תקבלו..

לדעתי צריך להתייחס למקרה הזה ספציפית כמו לקניה של קאמארו מסוכנות ייבוא אישי כלשהי; נסיעה לא תקבלו, אבל אתם יודעים פחות או יותר למה אתם נכנסים..

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק רוצה לציין שהרכב הוא לא "חלום ילדות" של אף אחד, ולו משום שהרכב לא היה קיים אז...

מעבר לכך, כמו שכולם (ב"כולם" הכוונה כמובן למי שמתעניין ברכב) יודעים מה מחיר המחירון של דלק ומה מחיר הסגירה, ולכן יש כן מי שקונה מהם, אני חושב שלו אנשים פה היו יודעים מה מחיר הסגירה של הרכב, אולי (אולי) זה היה מביא עוד לקוחות. אבל כל מה שיש זו מודעת יד2, באמת כמו אחד מאותם יבואנים של רכב יד2 מארה"ב, ופחות כמו יבוא מקביל.

חשוב לי לציין שבאופן אישי אני מקווה שהיוזמה הזו תצליח, ושלדעתי איילון לא צריכים לקחת את זה באופן "אישי" אלא לעשות את המקסימום כדי לתת את השירות שמצפים לו בארה"ק (אבל זו באמת דעתי האישית). הפרחת בלון ניסוי עם מחיר סגירה, עשויה באמת להביא עוד לקוחות. או שלא. בהצלחה בכל מקרה :-) אני באמת מקווה, הן במישור האישי ובמישור ה"ציבורי", שאיילון יצליחו ושחברות דומות תקומנה.

[דוגמא רלבנטית מחיי האישיים: כרגע אין כוונה לרכוש רכב נוסף במחיר ה- GTI שמכרתי אתמול (סיכום בהמשך), אלא רכב מעט זול יותר. לצורך ההשוואה, לאון 1.8T היא אפשרות, כמו גם ג'וליטה כלשהי. אשתי אפילו מוכנה (כן, יש לה SAY ;-) ) פוקוס ST סטיישן ידנית (!), אבל אני אפילו לא מגיע כי ב- 200 זה לא רלבנטי...]

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3819 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...