Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסווגן גולף GTI החדשה בישראל

י.ל1
שימו לב! השרשור הזה בן 3867 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתקן את עצמי, זו לא ליסינג אדישן, זו נוסטלג׳י אדישן, רכב חדש עם ניחוח של נוסטלגיה, ג׳אנטים קטנים ופשוטים כמו פעם, מערכות פשוטות כמו של פעם, ממש כאילו השתילו שלדה טובה על סובארו GL שנת 92 (הרי באותו שנתון גולף אשכרה הגיעה עם חלונות ידניים בזמן שסובארו GL עם חלונות חשמל).

יודע מאיפה זה התחיל?

מאז שהם החזירו את ריפוד מושבים בדוגמה של פעם.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 539
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שוב, כמו שהיא מאובזרת בחו"ל (לא מדבר על חבילת הביצועים) היא חבילה ראויה לכל הדעות ומכונית מצויינת.

כמו שהיא משווקת בארץ זה נראה כאילו לא בא ליבואן על הדגם הספציפי והוא מנסה להרוג אותו.

אני אלך עוד צעד ואומר שגם ב-190-200k שקלים היא לא הופכת לחבילה ראויה כי מחיר טוב לא באמת מפצה על חרא אוכל ואסור ליבואן להגיש גירסה בכירה (ולא משנה באיזה תמחור) שנראית ומאובזרת כך, זה פשוט לא רציני בעידן שמכונית משפחתית מהשורה מאובזרת למשעי. גולף, עוד לפני שמגיעה לדגם GTI ממותגת בארץ כסוג של פרמיום אז שתתחיל להראות ולהרגיש ככזאת.

בגרסת GTI הייתי מצפה למצוא כסטנדרט איבזור פרמיום, למשל חימום מושבים.

בר, שכרתי את האסטרה, מכונית מצויינת.

תפסיקו להיות שפוטים של יבואן שצוחק עליכם בצורה כל כך בוטה יש מספיק רכבים ששמים את הגולף בכיס הקטן במתכונתה בארץ.

במקרה הלכתי היום ברחוב וראיתי גולף חדשה "פשוטה" , הדבר הראשון שקפץ לי לעיניים זו תאורת החזית היפה עם הלדים והקסנון.

בפאקינג דגם נחות של גולף.

יורקים לכם בפנים.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מצטרף לבכי על האבזור וייחוס ה"פרימיום".

מבחינתי ה GTI רלוונטית אם היא מהנה. יודעת את העבודה...

מכאן אני מתמחר אותה.

כרגע היא מוגזמת בקרוב ל 40K ש"ח. סחבאק לא פרייאר. מתישהו הם יתכנסו לכיוון הזה ולא יפצו את מי ששילם את המחיר המלא...

בהחלט יש מקום ל GTI מאובזרת ובתשלום מיוחד. צ'מפיון כבר עשו את זה בעבר עם ה GTI.

יחד עם זאת, בהחלט מבין את מי שמחפש במראה החיצוני את 100,000 הש"ח הנוספים לעומת גרסת ה 1.2. לא ממש רואים את זה...

208GTI - צפי לביקור בקרוב...

עריכה:

מישהו היה בהשקה?

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנושא של האבזור הוא מאוד חשוב בGTI, ולאו דווקא הביצועים. הרי אם הייתי רוצה ביצועים נטו הייתי לוקח מזמן מגאן RS. כל היופי של הגולף (אני נהגתי בדור 5, 6 לא יצא לי) היא הפשרה המעולה בין הספורטיביות לבין המשפחתיות. אבזור, הוא חלק חשוב מאיכות הנסיעה. פגיעה באבזור זו פגיעה במהותה של הגולף GTI. אני לא מבין את צ'מפיון, פשוט לא.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל היופי של הגולף (אני נהגתי בדור 5, 6 לא יצא לי) היא הפשרה המעולה בין הספורטיביות לבין המשפחתיות.

היא לא איבדה את היתרון הזה. גם בתצורה הייחודית המוצגת לנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין את זה-אם כבר שמת 220-230 אלף שח באוטו אתה רוצה שלפחות בפקק הקרוב לביתך ובעקרון תבלה בו כנראה רבות תרגיש את הכסף,אם לא אז לפחות כשלא תהיה בפקק תרגיש את הכסף.......עם כל הכבוד לשם-בדגם הנ"ל לא תרגיש את זה לא בפקק כי כל מזדה 6 או אפילו רחמנאלצלן MGM מפנקת אותך יותר ולא מחוצה לו שם תקבל זווית ראייה מעולה על ישבנה המתרחק של הRS{שגם מאובזרת יותר על הדרך} או הST{כנ"ל}שלא לומר..........VAG אחרת משופרת ב2000 שח אתה תיבחר איזו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בהשקה בירושלים. לפחות בירושלים לא היה מדובר ב"אירוע" השקה, סה"כ הדגם הוצג לראשונה באולם התצוגה.

הייתי היחיד שהסתובב סביב הרכב וניסה להתרשם ממנו.

שלושת סוכני המכירות + מנהלת האולם היו עסוקים עם לקוחות של דגמים אחרים (פולו, גולף).

בשלב מסויים ניגש אלי אחד מאנשי המכירות, בחור חביב, ושאל "נו, מה אתה אומר על הדגם החדש?". שאלתי אותו למה לא מוצגת גם או רק הגרסה המאובזרת. "זו הגרסה המאובזרת" הוא עונה לי.

מכאן התפתחה שיחה קצרה, שהעיקר בה היה שעם מכונית/מנוע כזה מי צריך קסנון ו/או חיישנים.

ואז הגיע לקוח מזדמן נוסף והוא התפנה אליו.

המחיר של הרכב בתצוגה היה 233,840, שזה 5 דלתות, צבע מטאלי ורישוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לקבל אותה כבר ב 5,000 ש"ח פחות :wink:

http://www.vw.co.il/prices/?modelid=17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מצטרף לבכי על האבזור וייחוס ה"פרימיום".

מבחינתי ה GTI רלוונטית אם היא מהנה. יודעת את העבודה...

אז מה ההתלבטות שלך, אם אבזור עדכני לא מעניין אותך ואתה מחפש רכב מתנהג עם מנוע טוב, יש לך GTI אחרת שאתה צריך להסתכל עליה:

306 GTI6.

תעשה בית ספר להתנהגות ולהנאה מנהיגה לכל GTI אחרת, מנוע מגניב לאללה, איבזור זהה ותעלה לך בערך 180k שקלים פחות מגולף.

לא חדשה מספיק?

תתפרע עליה ביישור קו ושיפור בנניח 100k שקלים (מספיק כסף?) שבהם תחליף כל חלק בלוי, תשים מערכת פליטה חדשה מהסעפת עד דוד אחורי (סופר ספרינט נשמע אלוהי על הרכב הזה), תחליף תותבים ובוקסות בכל הרכב לחדשות, משולשים וכל מה שעולה לך בראש, תן נגיעות קטנות לשיפור (תתפרע באיזה פורטינג, יש לך מספיק כסף ממה שחסכת על אותה נוסטלג׳י אדישן).

ב-140-150k שקלים (כולל מחיר הרכב) ובהנחה שאיבזור עדכני לא מדבר אלייך אתה תקבל את מכונת הכביש בין המהנות שינועו בכבישי ישראל.

אבל ברור, אתה רוצה להרגיש חדש.... חלק מחדש זה גם אבזור, אל תשקר לעצמך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, כמו שהיא מאובזרת בחו"ל (לא מדבר על חבילת הביצועים) היא חבילה ראויה לכל הדעות ומכונית מצויינת.

כמו שהיא משווקת בארץ זה נראה כאילו לא בא ליבואן על הדגם הספציפי והוא מנסה להרוג אותו.

אני אלך עוד צעד ואומר שגם ב-190-200k שקלים היא לא הופכת לחבילה ראויה כי מחיר טוב לא באמת מפצה על חרא אוכל ואסור ליבואן להגיש גירסה בכירה (ולא משנה באיזה תמחור) שנראית ומאובזרת כך, זה פשוט לא רציני בעידן שמכונית משפחתית מהשורה מאובזרת למשעי. גולף, עוד לפני שמגיעה לדגם GTI ממותגת בארץ כסוג של פרמיום אז שתתחיל להראות ולהרגיש ככזאת.

בגרסת GTI הייתי מצפה למצוא כסטנדרט איבזור פרמיום, למשל חימום מושבים.

בר, שכרתי את האסטרה, מכונית מצויינת.

תפסיקו להיות שפוטים של יבואן שצוחק עליכם בצורה כל כך בוטה יש מספיק רכבים ששמים את הגולף בכיס הקטן במתכונתה בארץ.

במקרה הלכתי היום ברחוב וראיתי גולף חדשה "פשוטה" , הדבר הראשון שקפץ לי לעיניים זו תאורת החזית היפה עם הלדים והקסנון.

בפאקינג דגם נחות של גולף.

יורקים לכם בפנים.

אני פשוט מסכים עם כל מילה שלך בשרשור הזה, ואני עוקב אחריו.

כשמתנהלים דיונים כאלה אני כל כך שמח שלא רכשתי אז רכב מהם והרכישה בוטלה, ועוד אחד כזה עם DSG7.

ההתנהגות של היבואן לא מכבדת את הלקוח ויש מספיק אלטרנטיבות ראויות לא פחות, עם או בלי גירים רובוטיים ומנועי טורבו.

מי ששבוי אחר הסמל ימשיך לשלם וזאת זכותו אבל דעתי על אלה שנוהגים כך ידועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות חדשות צולמו בסוכנות בעפולה (קרדיט לצלם): הגג ניפתח רגיל ולא רק מצב "ערס" למי שתהה.

tmtf.jpg

9hnj.jpg

ועוד תמונת "מצא את ההבדלים": :-P

1cku.jpg

TOYOTA RAV4 2.5 HYBRID LIMITED

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל ברור, אתה רוצה להרגיש חדש.... חלק מחדש זה גם אבזור, אל תשקר לעצמך.

נו באמת...

חדש זה חדש. אבזור זה אבזור.

אני מצדיע לכל מי שמסגול להתעסק עם פאזל מליון חלקים ולגמור אותו. לי אין כוח לזה.

לדעתך, ב 180K ל GTI ידנית החבילה הזו לא ראויה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כי רכב ב-180k שהוא במקרה הגירסה הבכירה של הדגם צריך להיות מאובזר משמעותית ביחס לדגמים הרגילים, לא תשכנע אותי אחרת שי.

לא הגיוני שבכל העולם הגולף GTI התאבזרה עם השנים ורק בארץ הקודש היא עברה רגרסיה כל כך חזקה.

לא נוסף כי ב-160k יש את ה-208GTI שמקבלת ביקורות מאוד טובות, אומרים שהיא חזרה למקורות של שנות ה-90 כשפז׳ו ידעו ליצר מכוניות מכוונות נהג ונהיגה, כי היא נראית by far מרשימה יותר מהגולף, היא מאובזרת יותר וגם לה לא חסר כח.

החיים לא מתחילים ונגמרים בגולף GTI.

ב-180-200k מאובזרת כמו בחו״ל (חיישני חניה קדימה ואחורה באינטגרציה עם המערכת, מראות עם קיפול חשמלי, ג׳אנט נורמלי, פנסי LED מקדימה ואחורה (כמובן קסנון בחזית) וכו׳- בת זונה של חבילה.

קח, הנה המפרט שלה בהונג קונג, תעבור עליו ותגלה כמה המכונית בארץ מבישה:

http://www.vw.com.hk/en/models/golf-gti/trimlevel-overview.s9_trimlevel_detail.suffix.html/golf~2Fgti.html#/tab=17e9b4bbc2841565f7ad297e218a7b0f

(אני אחסוך לך- יש רק תוספת אחת אפשרית בתשלום וזה צבע לבן מיוחד, כל היתר- סטנדרט, כולל חיישני לחץ אויר...).

צוחקים עליכם בצ׳מפיון, תתעוררו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די די...

אם 208GTI היא תמורה טובה ב 160 אז גם היצור הזה ראוי ב 180.

והמשקל שהאבזור קיבל בדיון הזה הוא כל כך חסר פרופורציה, שבכלל נדמה לי שרוב המתבכיינים רוצים "מכונית מנהלים". לא זאב בעור כבש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3867 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...