Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסווגן גולף GTI החדשה בישראל

י.ל1
שימו לב! השרשור הזה בן 3783 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו תמיד גם הפעם אני מביא לכם תמונות ראשונות של הגולף GTI כבר בארץ, כל הפרטים יפורסמו רק שבוע הבא במועד השקתה בינתיים ניתן לתמונות לדבר.

GTI 1.jpg

GTI 2.jpg

חבר טוב פעם אמר לי ...." מה זה משנה מזגן לא מזגן אם יש דלקן הוא החבר הכי טוב של האדם

:lol: "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 539
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני רואה שגם את הפנסי הערפל הם הורידו בגירסא ה"ישראלית" ואני מתאר לעצמי שגם הבקליות מאחורה בטח רגילות ולא LED כמו שזה מופיע בכל התמונות של הרכב בכל אתר ברשת.

TOYOTA RAV4 2.5 HYBRID LIMITED

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שתהיה אופציה של 3 דלתות/ידנית במחיר שפוי

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזה פנסי השקל תשעים האלו, מילא בגולף הרגילה, למרות שגם שם זה מוגזם כאשר כל משפחתית אחרת מגיעה עם יחידות תאורה מודרניות, אבל גם ב-GTI?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמתי לב שהרבה מכוניות יוקרה עם דגמי הספורט גם מורידות את פנסי הערפל, אולי זה בתמורה לתת יותר עיצוב למכונית, ביננו לא משתמשים בהם הרבה גם בחו"ל...

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

רק שתהיה ידנית.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה שגם את הפנסי הערפל הם הורידו בגירסא ה"ישראלית" ואני מתאר לעצמי שגם הבקליות מאחורה בטח רגילות ולא LED כמו שזה מופיע בכל התמונות של הרכב בכל אתר ברשת.

אחחח ישראל ישראל... :drinking:

אבל חייבת להיות אופציה לזה, יש לי עוד תקווה!

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שתהיה ידנית.

+1

כל השאר מקשקשים שטויות על לדים, למי איכפת מהצעצועים האלה?

כשאתם הולכים לקנות הוטהאצ' אתם קודם בודקים איך היא על הכביש או על אם יסתכלו עליכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1

כל השאר מקשקשים שטויות על לדים, למי איכפת מהצעצועים האלה?

כשאתם הולכים לקנות הוטהאצ' אתם קודם בודקים איך היא על הכביש או על אם יסתכלו עליכם?

תגיד מה אתה רציני ? קוסמטיקה איך שלא תהפוך את זה , זה גם חלק מהעניין !

ובנאדם שקונה ממיטב כספו אמור לקבל את הבסט של הבסט, בושה שהרכב מגיע בלי לדים, זה אמור להיות סטנדרט .

רק בארץ הם חוסכים באבזור בשביל שכאילו המחיר יהיה אטרקטיבי...

אוטו-מאניה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד מה אתה רציני ? קוסמטיקה איך שלא תהפוך את זה , זה גם חלק מהעניין !

ובנאדם שקונה ממיטב כספו אמור לקבל את הבסט של הבסט, בושה שהרכב מגיע בלי לדים, זה אמור להיות סטנדרט .

רק בארץ הם חוסכים באבזור בשביל שכאילו המחיר יהיה אטרקטיבי...

אתה נדיב, המחיר לא יהיה אטרקטיבי ועל כל התוספות הקוסמטיות האלו אתה תוסיף, בדיוק כמו ב-A3 עם חבילת השארפ.

XENON, עיצוב של רכב הוא חלק בלתי נפרד מהחוויה הכוללת, לפני שפותחים את הדלתות ואחרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3783 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...