Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסווגן גולף GTI החדשה בישראל

י.ל1
שימו לב! השרשור הזה בן 3804 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יפה. כל הכבוד bar72.

מהמפרט הזה ניתן ללמוד שהמידע שdor2201 שיחרר פה, אינו נכון, לפחות בחלקו.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 539
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כל מי שמצפה לקנות ב180kטועה.אין סיבה שימכרו ב180 כשכל המתחרות נמכרות ב220וצפונה.

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מי שמצפה לקנות ב180kטועה.אין סיבה שימכרו ב180 כשכל המתחרות נמכרות ב220וצפונה.

את הST הציעו ב 220 ומכרו ב 185...

יש הבדל בין להציע לבין למכור.

ובנגוד לכל המתחרות, בצ'מפיון באמת מכרו לא רע את הדורות הקודמים.

דווקא גרסה ערומה ידנית עם 3 דלתות במחיר טוב, יכלה להיות שוס.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הST הציעו ב 220 ומכרו ב 185...

יש הבדל בין להציע לבין למכור.

ובנגוד לכל המתחרות, בצ'מפיון באמת מכרו לא רע את הדורות הקודמים.

דווקא גרסה ערומה ידנית עם 3 דלתות במחיר טוב, יכלה להיות שוס.

הMK6 שלוש דלתות ידנית (ללא אבזור מופחת לעומת ה5 DSG למיטב ידיעתי) הוצעה ללקוחות ב178K על הכביש (!) לפני בערך שנתיים. אני מקווה שצ'מפיון יובילו את הקו של תמחור ההוט האצ' כאופציה ריאלית למכוניות מנהלים, ולא רק לילדים עשירים ו\או גברים במשבר גיל העמידה.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן.כשאני רכשתי את הג'ולייטה לפני כשנה וחצי הם v.w הציעו ידנית 3דלתות באזור ה185,אבל מעבר לכך לא הסכימו לתת כלום(איתוראן וכו'). השאלה אם גם עם דגם חדש יגיעו לתמחור הזה.

פוקוס st ב185 k?? לטעמי עיסקה סופר משתלמת.דרך אגב,כמעט ולא יוצא לי לראות את הרכב הזה.

סעו בצד ימין!!

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בא נגיד את זה ככה, בד"כ יוצא לי לראות ST באותו יום שיוצא לי לראות פוקוס קבריולה ומסיבות זהות :wink:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בא נגיד את זה ככה, בד"כ יוצא לי לראות ST באותו יום שיוצא לי לראות פוקוס קבריולה ומסיבות זהות :wink:

קבל ח"ח בגירה.

לגבי אבזור - אין לדעת אם הרשימה מוטעית או שמא גרסת ההדגמה שהביאו היא "חסכונית" מתוך ידיעה שממילא איזה כתב רכב יירסק אותה ;-)

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוכרים ערימות לליסינג.בשביל מה להתאמץ עבור הלקוח הפרטי??:evil:

סעו בצד ימין!!

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה המידע?

עכשיו אני מתחיל להבין למה מפרסמים בראש חוצות כל מיני "השקות" ו"הדרכות" לGTI החדשה. הם רוצים לשבת עם בעלי הGTI הקודמות ולהדריך אותם מה אין באוטו. זו מגמה שהתחילה בMK6, שם הורידו את חיישני הגשם\אור ואת חיישני לחץ האוויר מהצמיגים (אביזר סופר בטיחותי), שהיו בMK5. אם עכשיו מורידים גם את הסאנרוף בMK7, זה נראה כאילו שהMK8 תעלה 300 אלף שקל ותבשר את חזרתם לאופנה של החלונות הידניים (מעניין איזו "הדרכה" יעשו על זה - "אז אתם רואים, תופסים כאן את הידית ומסובבים בשביל להוריד את החלון. זה שיפור OEM של פולקסווגן רייסינג, ככה גם החלונות עובדים כשהאוטו כבוי וזה חוסך משקל")

ב MK6 גם הורידו את המראה מתכהה אוטומטית לפי מה שאני יודע.

הורדת החיישנים ב MK6 מבאסת וכשאני חושב לעצמי אם לעבור לדור 6 אני מבין שאין סיבה מהותית חוץ מלהתקדם בשנה.

בתמונה שצילם י.ל. רואים שהרכב עם גג פנורמי כך שהורדת הסאנרוף לא נכונה.

לדים וקסנון זה שטויות אבל הייתי רוצה שיהיה , בעיקר קסנון בשל שיפור רמת התאורה ולא משיקולי דאווין.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3804 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...