Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יורוטריפ (שרשור בהתהוות - סרטון מסע בהודעה 214)

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 3844 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 234
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא הבנתי איך ומדוע ספרד אך ודאי יש סיבה.

טורקוומדה. הרבה torque...:lol:

מאחל לכם הנאה רבה, סיום בריא ומוצלח לכם ולרכבים ו-0 דוחו"ת ממצלמות המהירות שהרסו הרבה מהכיף של הנהיגה בכבישים של מי שפעם היתה היבשת המהנה ביותר לנהיגה.

ותהנו גם מהקולינריה. לא פחות חשוב.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו, הכל מוכן.

כמעט הכל...

האופנוע כבר בפרנקפורט. הרכב מחכה כ-100+ ק"מ משם ואני נוסע לקחת אותו מחר בבוקר. היום מותקנת עליו רביעיית צמיגים חדשה (275/35-19, 245/40-19, הנקוק S1 EVO. מחיר "פעוט" של 870 יורו) ומגיעים מסמכי הרישוי והביטוח הזמניים (~600 יורו...)

"פאן" פאקט: אני אוסף את הרכב 30 ק"מ מהרינג, אבל מחר הרינג סגור, ולצערי אני לא יכול להישאר באזור - יש לי קילומטראז' לכסות...

אז הנה, בגדול, התוואי המשוער שלנו (דברים עוד ישתנו, ככה זה):

attachment.php?attachmentid=342984&stc=1&d=1371703962

1. מתחילים קצת דרומה מפרנקפורט, בעיירה הציורית באדן-באדן שבאזור היער השחור. ממנה יורד דרומה כביש B500 שאמור להיות מעולה. ממנו פונים מערבה אל מחוץ לגרמניה, לשטרסבורג.

2. נשארים לילה בשטרסבורג, יוצאים למחרת דרומה, אל כבישי ראלי צרפת (חבל אלזס) ומשם היישר לשוויץ.

3. מגיעים עד למזרח שוויץ בכבישים די משעממים, אבל למטרה ראויה: מעברי ההרים באלפים. חוזרים דרכם מערבה אבל לפני ג'נבה חותכים דרומה, שוב לצרפת.

4. האלפים עדיין לא נגמרים באחד הפארקים הלאומיים של צרפת, אבל משם יורדים עוד דרומה, אל ניס והחוף הצוחפתי.

5. לא, אנחנו לא עוצרים להשתזף, ממשיכים מערבה ואז דרומה אל הגבול עם ספרד. נכנסים קצת פנימה אבל לפני ברצלונה חותכים מערבה.

6. הכיוון, כמובן, לפירנאים. דרכם אנחנו חותכים בחזרה לצרפת ומתחילים את הדרך הארוכה צפונה. לא ברור דרך איפה עדיין, נחליט כשנתקרב.

7. נקודת הסיום ב-4.7 בפאריז. תמיד יהיה לנו את פאריז.

במסע בן 13 הימים נשתדל להמנע מדרכים ראשיות, אלא רק אם יימאס לנו מהסיבובים :twisted:

התוואי המתוכנן מתפרש על כ-5000 ק"מ, שחלק משמעותי מהם בגבהים שנעים סביב 2000 מטר ומעלה.

מעניין אם נחזור בשלום :twisted:

נ.ב. אתם בטח תוהים לעצמכם למה אנחנו מוותרים על איטליה. זה לא נעשה בקלות, אבל אי אפשר לכסות את כל אירופה. צריך לעשות ויתורים. לא שיש לי בעיה לחזור לאיטליה, אבל הייתי בארץ המגף כבר 5 או 6 פעמים ולא יזיק קצת לגוון.

eurotrip1.jpg

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהנו, אני אהיה בפאריז החל מה30.6 עד ה5.7. יש לך את הטלפון שלי- מוזמן לדבר איתי, אחכה בקו הסיום עם השמפניה והפודיום:lol:

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האופנוע נמצא בדרכו כעת לפרנקפורט באמצעות חברת שילוח.

אפשר לקבל עוד פרטים לגבי האופנוע וחברת השילוח?

אופנוע ישראלי שנשלח מהארץ? עלויות? ביטוח? בירוקרטיה?

תודה מראש

horsepower is an illusory mathematical equation; torque is real and the source of all good things in the universe

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסלול נדיר נראה חוויה אדירה, רק דבר אחד מפריע לי, תגיעו חצי שעה ממונאקו ולא תקפצו להגיד שלום? :roll:

אולי אפילו נגיע למונאקו, עוד לא הוחלט. הרעיון הוא דווקא להמנע ממרכזים עמוסים, ות'כלס - הייתי במונאקו לפני כמה חודשים, נסעתי (לאט) בנתיב של הפורמולה 1. די מיציתי...

אפשר לקבל עוד פרטים לגבי האופנוע וחברת השילוח?

אופנוע ישראלי שנשלח מהארץ? עלויות? ביטוח? בירוקרטיה?

תודה מראש

אנחנו לא בישראל. ממוקמים באסטוניה. אופנוע שולח ע"י חברה מקומית לגרמניה. 250 יורו מטאלין לפרנקפורט. הוא יישלח בחזרה ביחד עם המכונית מפאריז (300 לאופנוע, 600 למכונית).

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה מסלול מצוין, איך הגובה (החוסר בחמצן) משפיע על המנוע (אם בכלל) ?

אני מעריך שלא הרבה כי מדובר במנוע אטמוספרי, אבל נראה בטיול.

מבטיח לעדכן לאורך הטיול עם תמונות. מחר על הבוקר טיסה ולקראת הצהרים אני צפוי לקבל את הרכב, סוף סוף...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחל לך שהמכונית תאהב אותך... :arrow:

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם קולטים שעדיין לא ראיתי אותה במציאות... רצים לי כל מיני סנאריוז בראש: אני נוסע שני מטר ושומע "בום", אני מגיע והבנאדם אומר לי "הנה הניסאן טידה החדשה שלך", אני מגיע ואין בכלל אוטו... :lol:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3844 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...