Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יורוטריפ (שרשור בהתהוות - סרטון מסע בהודעה 214)

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 3812 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני עוד חייב לכם התרשמות מהאוטו, אבל זה יחכה. גם סרטונים לוקח קצת זמן לערוך מהדרך, אז יהיו בהמשך.

בינתיים אעדכן קצת מניסיוני עם הגופרו הירו 3 סילבר:

1. קניתי (במחיר מופקע של כ-60 יורו) בקפק של סוללה נוספת, והוא מאוד שימושי, כי הסוללה נגמרת ממש מהר.

2. קניתי את הסאקשן קאפ החדש, והוא טוב משמעותית מהקודם - יציב יותר, נוח יותר לתפעול ובנוסף עשוי בצורה חכמה יותר - במקום להרים את הידית למעלה בשביל להדביק, מורידים אותה למטה - וכך היא לא מפריעה להזזת הזרוע.

3. איכות הצילום מצוינת, גם בתנאי תאורה לא טובים במיוחד מתקבלת תמונה סבירה. אומרים שהבלאק אפילו טובה יותר (אבל מחסלת יותר סוללה).

4. האפליקציה סופר-שימושית. אני מאוד מרוצה ממנה. חיבור הויפי יציב, אפשר להפעיל את כל האופציות של המצלמה דרך הטלפון ולראות בדיוק את התמונה בריל טיים (טוב, בדיליי של כמה שניות). אני מפעיל ומכבה את המצלמה כל הזמן דרך האפליקציה, עובר דרך מצבים, בודק כמה מקום/סוללה נשאר וזה עובד נהדר.

5. אם מצלמים מתוך הרכב עם הכיסוי הפתוח של הבקפק, אפשר להטעין את המצלמה תוך כדי שהיא עובדת, וכך ליצור timelapse ארוכים בלי לגמור סוללה.

6. אחרי כמה ניסיונות, אני הכי מרוצה מ-timelapse של 2 שניות. בגלל שהמצלמה מותקנת בתוך הרכב, רואים גם קצת מהבפנים בחלק התחתון של התמונה, אבל באמצעות תוכנת עריכה אפשר לחתוך את החלק התחתון מכל התמונות ולהפוך אותן מ-4:3 ל-16:9, כך שיתאימו לוידאו HD. זה פשוט תהליך שלוקח די הרבה זמן.

7. דבר אחד קצת מעצבן - אחרי 1000 תמונות, המצלמה פותחת תיקייה חדשה וממשיכה שם, אבל במקום להמשיך את המספור, היא מתחילה אותו מחדש. כשעושים טיימלאפס זה מצריך שינוי של שמות הקבצים (נעשה ב-batch עם תוכנה ייעודית).

טוב, חפרתי מספיק. הנה כמה תמונות ממעברי ההרים:

988487_654544104569480_434553668_n.jpg

1000550_654544107902813_735838228_n.jpg

8538_654544237902800_1106943732_n.jpg

1013452_654544241236133_934396823_n.jpg

1006122_654544514569439_1833979528_n.jpg

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 234
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כתיבה מעולה ויופי של רעיון. אשמח למאמר התרשמות מהאוטו נטו. אני בדיוק בהתלבטות.

תודה

יגיע בקרוב. בינתיים אני גמור מעייפות. היה יום מצוין - כמה קטעי נהיגה נפלאים, כמה פאסים מעולים ופאס אחד מיותר, אבל לא נורא. לא התקדמנו יותר מדי - רק יצאנו משוויץ ונכנסנו קצת לאיטליה. מחפשים לברוח מכאן מהר, בחזרה לכיוון צרפת.

קצת תרבות:

1045176_655034791187078_814704651_n.jpg

קצת (הרבה) פונדו:

1044672_655034751187082_714173514_n.jpg

1014089_655035011187056_970421812_n.jpg

600448_655034867853737_1136020701_n.jpg

לילה טוב...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים! הנופים, הZ, המולטיסטראדה, הנופים, התמונות. הכל. פשוט מדהים.

לא שיש בזה כדי לגרוע מהשנאה שמבעבעת בי כלפייך כרגע. :lol:

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתיבה טובה, תמונות יפות

אך מה המסלול?[שהשתנה] מה רואים בתמונות?[אם אנו רואים משהו מדהים ש"חייבים להגיע" אליו].לינה סגרתם מראש או על הדרך?

תהנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה כמו טיול מאוד נחמד! נשמע ממש כיף ובהחלט עושה חשק גם לצאת.

שאלה, איך עומר מסתדר על האופנוע כלכך הרבה קילומטרים? לא קשה?

וכמו כולם, גם אני מחכה לסיכום שלך על הZ והשוואה לאקסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני אני רואה שבסוף מצאתם את הפונדו העבוד :-P

תמונות יפות, אולי אני אקפוץ שנה הבאה אליכם אם האופנוע :-)

כן, לא יכולנו להתאפק... :lol:

אפילו לא היה מאכזב מדי, אפילו שהמחיר קצת מוגזם.

כתיבה טובה, תמונות יפות

אך מה המסלול?[שהשתנה] מה רואים בתמונות?[אם אנו רואים משהו מדהים ש"חייבים להגיע" אליו].לינה סגרתם מראש או על הדרך?

תהנו.

תודה. בגדול, בגלל שאיבדנו יומיים, נעזרנו בעצות מכמה אנשים (עדי, בנאדם מסוכנות דוקאטי ועוד) וויתרנו על הנסיעה מזרחה מאזור ציריך. במקום זאת ירדנו דרום-מזרח ל-glarus ועברנו שני פאסים מצוינים בהרים (אחד מהם הוא sustenpass) בדרכנו מערבה. משם נסענו בכבישים הפחות מעניינים דרך אינטרלאקן (אגם גדול במרכז שוויץ) ועד לגרוייר, שם אכלנו המון גבינה (כואבת לי הבטן) וירדנו דרומה דרך פאס נוסף, ועד למנהרה בין שוויץ לאיטליה (30 פרנק!). כעת אנחנו באיטליה, באיזו עיירה מטופשת ליד הגבול. יוצאים היום לכיוון צרפת.

נראה כמו טיול מאוד נחמד! נשמע ממש כיף ובהחלט עושה חשק גם לצאת.

שאלה, איך עומר מסתדר על האופנוע כלכך הרבה קילומטרים? לא קשה?

וכמו כולם, גם אני מחכה לסיכום שלך על הZ והשוואה לאקסית.

עומר מוסר שזה יותר קל מאשר באוטו. המולטיסטראדה מאוד נוח ופעם הוא עשה עליו 1500 ק"מ ביום אחד.

מקווה שהערב יהיה לי יותר זמן לכתוב. תלוי אם נחליט לקחת עוד יום רגוע או שנרביץ קילומטראז'.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

וואו. פשוט וואו (בסגנון רזי ברקאי).

האוטו מהמם, הדרכים והכבישים שאתם עוברים בהם פשוט מטמטמים.

טיול נדיר.

שמרו על עצמכם!

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1500 קילומטר ביום- וואוו!

בהחלט המון גם בשביל רכב ובטח ובטח עבור אופנוע.

למה אגב החלטתם לעשות את המסע על 2 כלים ולא על כלי 1? איך אתם בוחרים איפה לעצור ללילה? מתוכנן מראש או "על הדרך"?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1500 קילומטר ביום- וואוו!

בהחלט המון גם בשביל רכב ובטח ובטח עבור אופנוע.

למה אגב החלטתם לעשות את המסע על 2 כלים ולא על כלי 1? איך אתם בוחרים איפה לעצור ללילה? מתוכנן מראש או "על הדרך"?

מצטרף לשאלה על מיקום הלינה

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3812 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...