Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 6 דקות, m3x7r3m3 כתב:

זה מתוך אג'נדה, להכפיף אותנו לחוקים שאנחנו לא כפופים אליהם בלי לשאול אותנ

אנחנו מקבלים את הביטוי הזה כאילו מדובר בחוק טבע.

בדמוקרטיה העם בוחר את נציגיו והם המחוקקים. לכפוף עצמך לחוקים שלא כפופים להחלטות נציגי העם זה אנטי דמוקרטי.

נ.ב. אני אסייג פה בכל הקשור למה שקרוי ״פשעים נגד האנושות״,  שאלו מעשים שהם כל כך מזוויעים שאפשר, כמו בנירנברג, לטעון שהם רוע אבסולוטי ואין להם שום הצדקה. אם תרצה, חוקים ״טבעיים״ שכל בן אדם צריך להיות כפוף להם בהיותו אדם.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4634

• SlowRide

4444

• פינדר

3497

• m3x7r3m3

2926

לפני 36 דקות, m3x7r3m3 כתב:

לוגיקה? איפה לוגיקה?

סה"כ מבט על ההיסטוריה וחישוב סטטיסטיקה הכי פשוט שבעולם.

הפכת את זה ל"לוגיקה".

בלה בלה בלה, אני לא יודע מה לענות אז אני עונה בבלה בלה בלה

כל הניתוח ה"סטטיסטי" שלך מתבסס על לוגיקה בשקל וחצי והנחות בסיס שאין לי מושג מאיפה אתה חושב שהן נכונות.
נתחיל מזה שמי אמר לך שהצעיר העזתי מחפש את הארגון הבטוח? אולי הוא מחפש דווקא את הארגון הניצי שנלחם ביהוד הכובשים? אולי הוא מחפש אקשן?
קח אנלוגיה, למה צעירים עושים מאמצים גדולים כדי להתקבל דווקא ליחידות המיוחדות והמסוכנות? הם לא עושים את זה בשביל הכסף כי גם בנ"מ הם ירוויחו אותו דבר.
בקיצור יש מצב שארגון יותר אקטיבי הוא ארגון יותר פופולרי ומבוקש.

נמשיך מזה שמי אמר לך שהם משלמים אותו דבר? אולי הג'יאהד מציע יותר כסף?

נמשיך עם זה שגם הניתוח הסטטיסטי שלך הוא ניתוח בשקל וחצי כי גודל המדגם שלך כולל בקושי 90 ימי לחימה משהו כזה (אני ספרתי 89 ימים באירועים שקיבלו שם של מבצע), שמתוכם ב-6 ימים הייתה מעורבות של צד אחד בלבד, "הצד הניצי". מחר בבוקר חמאס יכול לקום על צד שמאל לצאת לסבב של שבוע בלי שהחבר שלו מצטרף וכל התאוריה שלך הלכה לפח, הצד הניצי התהפך.
איך זה בדיוק מדגם שאפשר לבסס עליו משהו? וגם אם מבססים עליו משהו מסתכלים על הממוצע ניתוח סטטיסטי לא?
נניח שיש לך סיכוי של 1% למות ביום לחימה (מאמין שזה פחות אבל יאללה נזרום איתך), אז אם אתה בג'יאהד התוחלת שתמות היא 0.89 ואם אתה בחמאס היא 0.83, כלומר הבדל זניח שאם הנחת הבסיס המצוצה מהאצבע שלך אכן מתקיימת מספיקים 20 שקלים כדי לגשר עליה (האמת שההפרש הזה במדגם הזה הוא חסר משמעות).
אפשר גם לנתח את זה אחרת, התוחלת שלך לצאת מהמבצעים בחיים אם אתה בחמאס היא 88.17 בג'יהאד 88.11, זה הפרש שבמדגם שלך הוא כלום ושום דבר, חסר חשיבות לחלוטין (כנל הקודם).

כפי שאמרתי בלה בלה בלה ניתוח בשקל וחצי.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני שעה, m3x7r3m3 כתב:

רואה? פה הלכה האובייקטיביות, למה? ברור שלבן אדם שיושב בממ"ד זה מעניין אם מי שתוקף אותנו זה החמאס או הג'יהאד.

מספיק שאציין סיבה אחת - יעילות כיפת ברזל נגד מטחים שהג'יהאד יכול לייצר, מול יעילות כיפת ברזל נגד מטחים שהחמאס יכול לייצר.

ולכן ההשוואה עקומה

בטח, ממש, כמו שזה מעניין את מי שעוקצים אותו אם זה פרעושים או פשפשים. 

בשני המקרים הוא מתקשר למדביר. ההשוואה היא לא בין חמאס לגיהד, אלא בין התפקוד של הממשלות.

לפני שעתיים, m3x7r3m3 כתב:

שוב, למה להשוות לעימות הקודם ולא לעימות הדומה במאפיינים שלו?

כי אתה מחפש נקודות, להצדיק בדיעבד את הבחירה שלך בבנט.

בהצלחה לך עם זה, אבל זה רחוק מלהיות שיטת עבודה מוצלחת.

כל העימותים האלה דומים וכולם חלקים מאותה מלחמה. 

אני לא מחפש להצדיק שום דבר. אני אומר שלדעתי הממשלה עשתה עבודה טובה יותר מבעימות הקודם. ומה זה "שיטת עבודה", משלמים לך לכתוב פה?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 50 דקות, falou כתב:

כל הזמן אומרים ״חוק בינלאומי״... אין חוק בינלאומי אלא אם מדינה מכפיפה עצמה לכללים מתוך חתימה על הסכמים.

חלק מהסיפור שלנו זה לא תוכנית החלוקה וכו׳?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 49 דקות, falou כתב:

אנחנו מקבלים את הביטוי הזה כאילו מדובר בחוק טבע.

בדמוקרטיה העם בוחר את נציגיו והם המחוקקים. לכפוף עצמך לחוקים שלא כפופים להחלטות נציגי העם זה אנטי דמוקרטי.

נכון.

זה הגיוני כשזה בא מהשמאל (בכ"ז מה להם ולדמוקרטיה מצד אחד, וזה משרת את האג'נדה שלהם שאין להם דרך לקדם בדרך הדמוקרטית).

לא ברור לי למה מפלגות כמו יש עתיד, כחול לבן או הליכוד משתפים עם זה פעולה.

לפני 42 דקות, farkash7 כתב:

כל הניתוח ה"סטטיסטי" שלך מתבסס על לוגיקה בשקל וחצי והנחות בסיס שאין לי מושג מאיפה אתה חושב שהן נכונות.

זה נקרא עובדות.

אני מבין שהן לא מסתדרות לאג'נדה שלך, אבל הן עדיין עובדות.

חמאס ארגון גדול בהרבה, שולט על טריטוריה, ג'יהאד קטן בהרבה ושולט על שכונה ורבע בערך.

עד היום היו 2 סבבים שרק הג'יהאד השתתף מהצד העזתי.

נתחיל מזה שמי אמר לך שהצעיר העזתי מחפש את הארגון הבטוח? אולי הוא מחפש דווקא את הארגון הניצי שנלחם ביהוד הכובשים? אולי הוא מחפש אקשן?

אני לא אומר שזה ייבש את הג'יהאד, אלא שזה ישאיר בג'יהאד את ה"אקטיביסטים" וה"אידיאולוגים".  

לפני 3 שעות, m3x7r3m3 כתב:

העיקרית שבהן היא שהתשלום תמורת הסיכון נמוך מהאלטרנטיבות.

מי שלא באידיאולוגיה של הג'יהאד, יעדיף להצטרף לחמאס, עם סיכון נמוך יותר.

אז או שלא קראת או שלא הבנת.

קח אנלוגיה, למה צעירים עושים מאמצים גדולים כדי להתקבל דווקא ליחידות המיוחדות והמסוכנות? הם לא עושים את זה בשביל הכסף כי גם בנ"מ הם ירוויחו אותו דבר.
בקיצור יש מצב שארגון יותר אקטיבי הוא ארגון יותר פופולרי ומבוקש.

אין לי דרך לעשות את זה יותר בולט וברור. סורי.

נמשיך מזה שמי אמר לך שהם משלמים אותו דבר? אולי הג'יאהד מציע יותר כסף?

הוא ארגון עם תקציבים הרבה יותר קטנים, אמנם המימון שלהם מגיע מאיראן, אבל הוא צריך להיכנס לרצועה, ז"א גם לעבור את משוכת ישראל וגם את משוכת חמאס.

ואם כבר עבר את משוכת חמאס אז הם שילמו בקשיש מהכסף של הג'יהאד לחמאס. מה שהגדיל עוד יותר את תקציב החמאס.

יכול להיות שהוא יכול להציע יותר כסף (תמורת הסיכון המוגבר) כי יש לו הרבה פחות אנשים.

אגב סיכון מוגבר זה לא רק מישראל, לפעילי ג'יהאד יש סיכון גם מצד החמאס.

יש סיכון נוסף להיות חבר בארגון חמוש שהוא לא הריבון בטריטוריה.

נמשיך עם זה שגם הניתוח הסטטיסטי שלך הוא ניתוח בשקל וחצי כי גודל המדגם שלך כולל בקושי 90 ימי לחימה משהו כזה (אני ספרתי 89 ימים באירועים שקיבלו שם של מבצע), שמתוכם ב-6 ימים הייתה מעורבות של צד אחד בלבד, "הצד הניצי". מחר בבוקר חמאס יכול לקום על צד שמאל לצאת לסבב של שבוע בלי שהחבר שלו מצטרף וכל התאוריה שלך הלכה לפח, הצד הניצי התהפך.

סבבה תעלה תלונות למרצה לסטטיסטיקה.

עובדתית עד היום לא היה כזה.

אתה רוצה לטעון שתיאורטית יכול לקרות אחד כזה? אז תברר מה החמאס יעשו לאנשי הג'יהאד במקרה כזה. (הסיכון הנוסף שעליו דיברתי למעלה).

במצב שחמאס מחליט להיכנס לסבב - פעילי ג'יהאד במצב חרא אם ישתתפו ובמצב חרא אם לא.

איך זה בדיוק מדגם שאפשר לבסס עליו משהו? וגם אם מבססים עליו משהו מסתכלים על הממוצע ניתוח סטטיסטי לא?
נניח שיש לך סיכוי של 1% למות ביום לחימה (מאמין שזה פחות אבל יאללה נזרום איתך), אז אם אתה בג'יאהד התוחלת שתמות היא 0.89 ואם אתה בחמאס היא 0.83, כלומר הבדל זניח שאם הנחת הבסיס המצוצה מהאצבע שלך אכן מתקיימת מספיקים 20 שקלים כדי לגשר עליה.

עכשיו סתם עברת להמציא שטויות.

כפי שאמרתי בלה בלה בלה ניתוח בשקל וחצי.

בלה בלה לך ולמשפחתך.

לפני 33 דקות, SlowRide כתב:

בטח, ממש, כמו שזה מעניין את מי שעוקצים אותו אם זה פרעושים או פשפשים. 

בשני המקרים הוא מתקשר למדביר. ההשוואה היא לא בין חמאס לגיהד, אלא בין התפקוד של הממשלות.

אני דיי בטוח שאתה עברת להטרלה ואתה יודע שאתה טועה פה.

כל העימותים האלה דומים וכולם חלקים מאותה מלחמה. 

לא נכון בעליל.

אני לא מחפש להצדיק שום דבר. אני אומר שלדעתי הממשלה עשתה עבודה טובה יותר מבעימות הקודם. ומה זה "שיטת עבודה", משלמים לך לכתוב פה?

אתה אומר שהממשלה עשתה עבודה טובה יותר לדעתך כי אתה מחפש להצדיק את הבחירה שלך נקודה.

אין שום סיבה הגיונית אחרת להשוות את "עלות השחר" ל-"שומר החומות" או "צוק איתן", במקום ל"חגורה שחורה".

ברור, משלמים לי לכתוב פה :screwy: פבל מעביר לי כסף במעטפה כל חודש, רק מזכיר שמחר ה-10 לחודש...

לפני 4 דקות, יבגניפ כתב:

חלק מהסיפור שלנו זה לא תוכנית החלוקה וכו׳?

מה הקשר של תוכנית החלוקה לחוק הבינלאומי?

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, m3x7r3m3 כתב:

הערבים של עזה, התושבים של עזה, היינו הך כיוון שאין בעזה מאז ההתנתקות אף עם למעט ערבים.

אתה חייב לעשות משהו עם הרפלקס של להגיב בשביל להגיב. אתה לא רוצה לזרוק את כל הערבים לים נכון? אפילו אתה לא עד כדי כך ימני. אז מה שכתבתי בבוקר או אתמול נשאר באוויר. אין לך מה להציע להם אחרי שתזרוק את המחבלים מביניהם לים. 

לפני שעה, m3x7r3m3 כתב:

וזה לגמרי משהו עיקרי בדיון

לא זה לא. בצורה ממש קיצונית. הטענה של יובל היא שהוא לא אוהב את הממשלה הזו. בסדר. אז שלא יצביע למי ממנה שעדין מתמודד.

לפני שעה, m3x7r3m3 כתב:

אתגר כזה - בשביל שילוב ערבים (מסוימים) בממשלה זה משהו שלדעתך משתלם?

כן

לפני שעה, m3x7r3m3 כתב:

2. לשאול עד איפה הפטרנליזם.

לול.

טוב אדוארד סעיד, צודק. איך לא חשבתי על זה קודם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, m3x7r3m3 כתב:

עכשיו סתם עברת להמציא שטויות.

אתה עברת להמציא שטויות. אתה הכנסת את המונח "סטטיסטיקה" לדיון הזה.
אם אנחנו מדברים סטטיסטיקה ההבדל בנתונים שהצגת הוא אפילו לא סטיית תקן, הרבה פחות מסטיית תקן.
אז כל בליל השטויות שלך על "סיכון מוגבר" אצל ג'יהאד הוא שטויות במיץ עגבניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, m3x7r3m3 כתב:

מה הקשר של תוכנית החלוקה לחוק הבינלאומי?

לול #2. אני לא שונא את עצמי מספיק כדי להכנס איתך לדיון כל כך מפגר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, יבגניפ כתב:

אתה חייב לעשות משהו עם הרפלקס של להגיב בשביל להגיב. אתה לא רוצה לזרוק את כל הערבים לים נכון? אפילו אתה לא עד כדי כך ימני. אז מה שכתבתי בבוקר או אתמול נשאר באוויר. אין לך מה להציע להם אחרי שתזרוק את המחבלים מביניהם לים. 

מה? לפי מה הנחת שאין לי מה להציע להם אחרי זה?

לפני 9 דקות, יבגניפ כתב:

לא זה לא. בצורה ממש קיצונית. הטענה של יובל היא שהוא לא אוהב את הממשלה הזו. בסדר. אז שלא יצביע למי ממנה שעדין מתמודד.

זו הבעיה - הוא הצביע למי שהיה שותף לה, והוא לא אוהב את הממשלה הזו.

הוא לא לבד, ולכן סער נטש את הנזל וגרטל והלך לחפש חיבוק חם (ומקומות) אצל גנץ, ולכן ימינה ירדה עד מתחת לאחוז החסימה ואימצה את הנזל וגרטל, ועדיין מתנדנדת סביב אחוז החסימה.

להזכיר, ימינה הייתה 7 מנדטים ועכשיו אולי 4, אולי 0, זה לפחות 3 שהלכו ואולי גם 7, תקווה חדשה הייתה 6 ועכשיו היא שווה אולי 2-3 מתוך כלת"ח, עוד 3-4 מנדטים שהלכו.

לפני 9 דקות, יבגניפ כתב:

כן

כלומר זה ממש סבבה מבחינתך שיירו עליך רקטות, ולא תוכל להגיב, כדי שיאיר לפיד (שאתה לא מצביע לו) יהיה ראש ממשלה?

לפני 9 דקות, יבגניפ כתב:

לול.

טוב אדוארד סעיד, צודק. איך לא חשבתי על זה קודם?

ותשובה יש? בינתיים אנחנו דואגים לעזתים לחשמל, מים, דלק, כספים, מזון ואפילו חומרי גלם.

לפני 5 דקות, farkash7 כתב:

אתה עברת להמציא שטויות. אתה הכנסת את המונח "סטטיסטיקה" לדיון הזה.
אם אנחנו מדברים סטטיסטיקה ההבדל בנתונים שהצגת הוא אפילו לא סטיית תקן, הרבה פחות מסטיית תקן.
אז כל בליל השטויות שלך על "סיכון מוגבר" אצל ג'יהאד הוא שטויות במיץ עגבניות.

אתה מוכן לשים את זה על גרף או שאתה מפחד?

וכאמור - אין לך שמץ של מושג, ולכן אין לך מושג מה זה להיות חבר גא"פ בשטח של החמאס.

לפני 3 דקות, יבגניפ כתב:

לול #2. אני לא שונא את עצמי מספיק כדי להכנס איתך לדיון כל כך מפגר. 

אז אני מניח שנחכה שעופר ישאל אותך את זה.

שזה סבבה אבל הופך אותך לפבלובי 😂

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אתה מוכן לשים את זה על גרף או שאתה מפחד?

כדי לחשב סטיית תקן לא צריך גרף. אני מבין שגרפים זה מאוד באופנה כיום אבל יש הגדרות ונוסחאות שאפשר לקחת דף ועט ולקבל מספר - סטיית תקן.
אם "תתאמץ" ותחשב תראה שההבדלים בסיכון בין גאפ לחמאס במודל המקושקש שלך הוא אפילו לא סטיית תקן. בקיצור בליל של שטויות.

לפני 5 דקות, m3x7r3m3 כתב:

וכאמור - אין לך שמץ של מושג, ולכן אין לך מושג מה זה להיות חבר גא"פ בשטח של החמאס.

נכון אין לי מושג איך זה להיות גאפ תחת חמאס או מה אקטיביזים עושה לפופולריות של הארגון אצל מגוייסים פוטנציאלים. גם לך אין מושג. ההבדל בינינו שאני יודע שאין לי מושג ולכן אני לא ממציא תאוריות על סמך הנחות בסיס מקושקשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, farkash7 כתב:

כדי לחשב סטיית תקן לא צריך גרף. אני מבין שגרפים זה מאוד באופנה כיום אבל יש הגדרות ונוסחאות שאפשר לקחת דף ועט ולקבל מספר - סטיית תקן.
אם "תתאמץ" ותחשב תראה שההבדלים בסיכון בין גאפ לחמאס במודל המקושקש שלך הוא אפילו לא סטיית תקן. בקיצור בליל של שטויות.

עכשיו עברת לחשב את המודל שלי עם הנתונים שלך ואני כותב שטויות?

לפני 4 דקות, farkash7 כתב:

נכון אין לי מושג איך זה להיות גאפ תחת חמאס או מה אקטיביזים עושה לפופולריות של הארגון אצל מגוייסים פוטנציאלים. גם לך אין מושג. ההבדל בינינו שאני יודע שאין לי מושג ולכן אני לא ממציא תאוריות על סמך הנחות בסיס מקושקשות.

ההבדל הוא שאני רואה מה עושים לפעילי גא"פ תחת חמאס.

אתה סתם ממציא המצאות, כאילו גא"פ משלם לפעילים יותר כסף, כאילו סיכון לפעיל גא"פ הוא X וסיכון לפעיל חמאס הוא Y.

מכיוון שאתה טועה במהות אתה נכנסת לדיון על מספרים, כשאין לך מושג. טעות.

ומילא זה, אתה גם שכחת לחשב את הסיכון של כל ארגון מהארגון השני, עוד טעות.

לכל בר דעת ברור שהטענה שלי נכונה - להיות פעיל גא"פ ברצועת עזה מסוכן יותר מלהיות פעיל חמאס ברצועת עזה.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 14 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני דיי בטוח שאתה עברת להטרלה ואתה יודע שאתה טועה פה

ממש לא. פשוט לפי ההיגיון הדפוק שלי אפשר להשוות בין דברים שהם לא 1:1 אותו הדבר ולפי ההיגיון המשובח שלך אי אפשר להשוות אפילו בין 2 תפוזים אם הם לא גדלו על אותו ענף ולשניהם יש בדיוק אותה כמות חרצנים.

לפני 16 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אתה אומר שהממשלה עשתה עבודה טובה יותר לדעתך כי אתה מחפש להצדיק את הבחירה שלך נקודה.

לא, אני אומר את זה פשוט כי זו דעתי. אבל גם אם הייתי מנסה להצדיק את הבחירה בבנט, אתה אומר את זה כאילו זה משהו רע...

לפני 18 דקות, m3x7r3m3 כתב:

רק מזכיר שמחר ה-10 לחודש...

Wrong. זה היום, לא מחר. 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אתה סתם ממציא המצאות, כאילו גא"פ משלם לפעילים יותר כסף, כאילו סיכון לפעיל גא"פ הוא X וסיכון לפעיל חמאס הוא Y.

אתה חלש מאוד בסטטיסטיקה והסתברות כנראה כי לא הבנת מה כתבתי.
נתתי להם את אותו סיכון למות ביום לחימה ומכאן נגזר החישוב שלי. אתה יכול להחליף את הנתון ששמתי ב-p אחר הגיוני כרצונך. זה לא ישנה את המסקנה הסופית - כתבת בליל של שטויות.

לגבי המצאות אני עניתי לך בהמצאות. אתה המצאת שמלשבי"ם שם נרתעים מארגון אקטיבי בגלל הסיכון. הבאתי לך דוגמא מהמציאות שלנו, גיוסים לצהל שמלשבים דווקא עושים מאמץ כדי להגיע ליחידות כמה שיותר מסוכנות.
מאחורי ההמצאות שלי עמדה דוגמא רלוונטית. מאחורי ההמצאות שלך רק הדמיון שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, SlowRide כתב:

ממש לא. פשוט לפי ההיגיון הדפוק שלי אפשר להשוות בין דברים שהם לא 1:1 אותו הדבר ולפי ההיגיון המשובח שלך אי אפשר להשוות אפילו בין 2 תפוזים אם הם לא גדלו על אותו ענף ולשניהם יש בדיוק אותה כמות חרצנים.

אבל יש לך מבצע הרבה יותר דומה! אז ההיגיון שלך כן דפוק.

אתה אומר "יש לי פה תפוזים, אני יכול להשוות אותם לקלמנטינה, אבל לא, לפני רגע היה לי ביד תפוח אדמה, אז נשווה את התפוזים לתפוחי אדמה".

לפני 2 דקות, SlowRide כתב:

לא, אני אומר את זה פשוט כי זו דעתי. אבל גם אם הייתי מנסה להצדיק את הבחירה בבנט, אתה אומר את זה כאילו זה משהו רע...

בוודאי שזה רע, זה אומר שאתה לא מסתכל על המציאות בצורה אובייקטיבית, אם היית מנסה להצדיק את הבחירה בביבי היית זוכה בזכות להיקרא "ביביסט".

לפני 3 דקות, SlowRide כתב:

Wrong. זה היום, לא מחר. 

פבל, אתה באיחור

לפני 2 דקות, farkash7 כתב:

אתה חלש מאוד בסטטיסטיקה והסתברות כנראה כי לא הבנת מה כתבתי. נתתי להם את אותו סיכון למות ביום לחימה ומכאן נגזר החישוב שלי. אתה יכול להחליף את הנתון ששמתי ב-p אחר הגיוני כרצונך. זה לא ישנה את המסקנה הסופית - כתבת בליל של שטויות.

כאמור המצאת, ואז אתה מצפה שאני אשתתף בחגיגת ההמצאות שלך.

סורי, פבל לא משלם לי מספיק על זה.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר לא המצאתי. אשכרה חישבתי ואפילו הצגתי לך את החישובים. אתה לא מבין אותם זו בעיה אחרת... אחת מהתופעות של חוסר הבנה היא להאשים את הצד השני שהוא ממציא.
יש הגדרות. יש נוסחאות. לך חשב תוחלת וסטיית תקן. תבין שטעית. תחזור תתנצל. מקבל את זה הכל טוב קורה לכולנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...