Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 7 דקות, farkash7 כתב:

מפלגות שמאל נמנעו ממלחמה? אולי לא הייתה סיבה לאחת?

ומה עם ״איש הגשם״ מר נתניהו שמטפטפים לו בלי הפסקה במשמרת והוא ממשיך לישון על האף?

בקיצור אתה רק מקשקש.

בוא תיתן לי סיבה אחת למבצע האחרון.

סיבה אמיתית, בשטח, לא "איום".

אתם פשוט צבועים שמדברים מפוזיציה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4562

• SlowRide

4311

• פינדר

3403

• m3x7r3m3

2926

ארגון טרור שיש לו טילי נ"ט מדוייקים עם יכולת לפגוע באוטובוסים/רכבות איים להוציא פיגועי טרור נגד אזרחים כי עצרו בכיר שלו בגדה.

אנחנו צבועים? אתה פשוט לא מפסיק לדבר שטויות במושגים של ימין ושמאל.
מי שניהל פה את המבצעים לפני ובא "מהימין" לא עשה עבודה טובה יותר ולא היה אגרסיבי יותר אז בבקשה מספיק עם הקישקושים.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מת על זה שיובל משתמש בטיעונים שלי כנגד המבצע, אבל באותו הזמן אני 0מולן שמדבר מפוזיציה.

בקיצור, נשמע שגם הימין וגם השמאל מסכימים שזה היה מבצע מיותר. עכשיו נשאר שליאור יסכים וזהו.

הכי מצחיק אותי שפעם אחר פעם טוענים שיבגני מצביע לפיד. כמה אפשר?

אה כן ויובל, היה צריך לפני שנה? יעני ביבי הימין החזק היציב לא עשה את העבודה?

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

image.png.b989c015ff86e696ba1926415b6528d6.png

זאת הבעיה האמיתית. זאת גם הייתה הבעיה עם בנט, שהעז להצליח במקום שביבי נכשל, תוך שימוש בתרגילים שלו. אין שום בעיה חוץ מזה. התעוזה להראות לעולם שמישהו אחר מסוגל לעשות דברים יותר טוב מוציאה אותם מדעתם. 

• אהבתי 3
  • מצחיק 3
  • רעיון טוב! 1

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 51 דקות, יובל .מ. כתב:

האם נורתה רקטה לכיוון מדינת ישראל?

מה השתנה בשבועיים האחרונים לעומת כל השנה וקצת האחרונות?

איומים תמיד היו.

לכן, ניתן להגדיר את זה כמבצע פוליטי, פשוט הפעם זה לצד שלכם אז זה בסדר.

יפה, נראה שהתרגלת ל-12 שנים של אפס יוזמה, הגררות והעברת מזוודות כסף לחמאס. אני רק יכול לתאר לעצמי את הדיסוננס הקוגנטיבי שאתה נמצא בו, כשממשלה אחרת מוכיחה שאפשר גם ליזום ולא רק לחכות שיירו עלינו טילים (אני עוד זוכר את ההתרפסות העלובה של נתניהו בפני בן גביר לפני שומר החומות, כשהוא התחנן שיעזוב את שיח ג'ראח כי החמאס איימו לירות רקטות לירושלים).

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יובל .מ. כתב:

לכן, ניתן להגדיר את זה כמבצע פוליטי, פשוט הפעם זה לצד שלכם אז זה בסדר.

יובל: היה צריך להרביץ להם יותר!11 דם!111 מווות!11

גם יובל: מדובר במבצע פוליטי, לא ירו טיל מעזה שנה

...

אין לך דעה אמיתית על שום דבר חוץ מזה שימין על מלא זה טוב, בלי שאתה יודע להגדיר מה זה, וכל השאר "פותחים רגליים" נכון?

ולמה אתה כל הזמן מדבר ברבים למען השם?

שאלת אותי ביום שישי ועניתי

ציטוט

אני לא מצביע ללפיד. אני לא משוכנע לחלוטין ובכלל שאין לבחירות הקרובות השפעה על קבלת ההחלטות. וכמובן גם לא נלהב מעוד סבב לחימה בעזה.

לפיד הרבה יותר קרוב לליכוד בכל דבר ממה שהוא קרוב לשמאל. הסיבה היחידה שהוא לא בקואליציה עם ביבי זה כי הם רבו, כמו שביבי רב עם כל הילדים האחרים בגנון.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, יבגניפ כתב:

לפיד הרבה יותר קרוב לליכוד בכל דבר ממה שהוא קרוב לשמאל. הסיבה היחידה שהוא לא בקואליציה עם ביבי זה כי הם רבו, כמו שביבי רב עם כל הילדים האחרים בגנון.

למה אתה חושב שזה מעניין מישהו? מרגע שתומכי הליכוד קיבלו בחפץ לב את המשוואה "ימין=ביבי" ואת המשוואה "שמאל=כל מי שלא ביבי", כל מה שאתה אומר לא מעניין. אני מת לדעת מה ביבי עשה, אגב, שהוא כ"כ ימני. מתישהו. לא אמר, עשה. בייחוד ימין כלכלי (כי מדינית אנחנו ממילא במערכת אילוצים, לפה או לשם כולם יעשו את אותם הדברים).

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ורומן נכנס לרשימת השמאלנים שבוחרים לפיד של יובל. 🤣

• מצחיק 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, RK כתב:

אני מת לדעת מה ביבי עשה, אגב, שהוא כ"כ ימני

יש לו גן מזרחי מה לא שמעת?
קרוב רחוק שלי מסתבר.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, יובל .מ. כתב:

מלחמה ופרעות

זה היה סבב ולא מלחמה. 

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, David32 כתב:

ורומן נכנס לרשימת השמאלנים שבוחרים לפיד של יובל. 🤣

שיט, בלאט, מה אעשה עכשיו? אגב, לא הצבעתי לפיד. לא שזה משנה.

לפני 5 דקות, farkash7 כתב:

יש לו גן מזרחי מה לא שמעת?
קרוב רחוק שלי מסתבר.

שמעתי כבר דברים יותר הזויים. מסתבר, למשל, שבחרקוב היו 5 (!) בתי כנסת ספרדיים וקהילת יהודים ספרדיים. לקוחה שלי קיבלה ככה אזרחות ספרדית. לא ידעתי שבכלל היו יהודים ספרדיים בשטחי ברה"מ לשעבר חוץ מיהודי קווקז ובוכארה. אבל לא באמת חושב שזה קשור לביבי.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, יובל .מ. כתב:

מה השתנה בשבועיים האחרונים לעומת כל השנה וקצת האחרונות?

ירי נ"ט לכיוון מטרות אזרחיות וזה היה בעקבות מעצר של בכיר גא"פ ביו"ש או כמו שאפשר לקרוא לה מדינת פת"ח.

לפני שעתיים, David32 כתב:

אה. אז המבצע לא היה נחוץ?

נו טוב אחרי שהאוטובוס היה מיורט על ידי נ"ט, היו קמים מכל הצדדים קולות מלחמה, סליחה סבב לחימה כי לא שומרים על האזרחים שלנו.

לפני שעה, יובל .מ. כתב:

הבעיה שלפיד בחר לצאת למבצע נטו מרצון לקבל עוד קולות, וזה מה שמכעיס.

זה היה קורה גם ככה אם ביבי היה בשלטון וגם אם היינו אחרי הבחירות 22. הסבב הזה הוא ברירת מחדל מסוימת. הסבב היה קורה מתישהו בעתיד הקרוב. כך יצא שיש שעת כושר לעבוד בה..

לפני שעה, יובל .מ. כתב:

בוא תיתן לי סיבה אחת למבצע האחרון.

סיבה אמיתית, בשטח, לא "איום".

סיבה אחת? איום בירי נ"ט, לא מספיק או שאתה רוצה לראות דם של יהודים נשפך ואחרי זה לצעוק למה לא עשו עם האיום משהו?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, DareDevil כתב:

ירי נ"ט לכיוון מטרות אזרחיות

לא היה ירי, היה איום על ירי.

• אהבתי 1
SlowRide כתב:
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, David32 כתב:

מה יש להם להפסיד שם בעזה? כאילו מה נשאר לקחת?

זהו שנתנו קצת כדי שיהיה מה לקחת.

הרחיבו את שטח הדייג וה 15,000 פועלים זה לא סתם אויר.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, David32 כתב:

לא היה ירי, היה איום על ירי.

צרפתי, אמריקני וישראלי טסים במטוס מעל האוקיינוס השקט, כאשר לפתע המנועים חדלים לפעול, המטוס נוחת נחיתת אונס על אי נידח והשלושה נתפסים ע"י שבט קניבלים. השלושה מובאים לפני הצ'יף, וזה מסביר להם שהשבט מתורבת, ולכן הם נוהגים לקיים את משאלתו האחרונה של אדם לפני שיאכלוהו. האמריקני מבקש סטייק ענק, עם הרבה צ'יפס וארגז בירה. האמריקני מקבל את מבוקשו ונזרק לסיר. הצרפתי מבקש ארגז שמפניה וצלחת של צדפות מבושלות בסגנון צרפתי. הצרפתי מקבל את מבוקשו ונזרק לסיר. הצ'יף פונה לישראלי ושאל לבקשתו האחרונה. הישראלי עונה לו"אני רוצה שתבעט בי בכל הכוח". הצ'יף מושך בכתפיו, ומורה לישראלי להסתובב ואז בועט בו בכל כוחו. הישראלי מסתובב מיד, שולף תת מקלע ויורה למוות בצ'יף וחבורתו. האמריקני והצרפתי ההמומים יוצאים מהסיר, פונים לישראלי ושואלים: "אם היה לך כל הזמן הזה נשק, למה לא עשית עם זה כלום לפני כן??" הישראלי משיב להם: "באמת?! ולהסתכן בגינוי מהאו"ם, מאירופה ומהממשל האמריקני על תגובה מוגזמת לפרובוקציה שולית?"

• מצחיק 4

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...