Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 18 דקות, Giant_TA כתב:

אז נגמר עוד סבב שלדעתי אפשר להגדיר אותו כמוצלח

בטח מוצלח, זה מה שאפשר להגיד תמיד. וכמובן שכול המטרות הושגו...

לפני 8 דקות, Night Driver כתב:

לגבי מדיניות, לדעתי המדיניות של הטבות לאוכלוסייה האזרחית כשיש שקט כדי שיהיה לה מה להפסיד זו דרך נכונה

זה לגבי עזה? זה לא מתקיים...

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4607

• SlowRide

4426

• פינדר

3483

• m3x7r3m3

2926

לפני 36 דקות, David32 כתב:

בטח מוצלח, זה מה שאפשר להגיד תמיד. וכמובן שכול המטרות הושגו...

תראה, אין לנו איזה מדד להצלחה. אבל נסתכל על זה מהצד:

• לא היו הדלפות בממשלה כמו בתקופת ביבי, ולא עשו על זה יחסי ציבור כמוהו עם בריפינגים, הפחדות ו-אני, אני, אני!
  • לא היו נפגעים בצורה רצינית אצלנו.
  • חיסולים מוצלחים.
  • שיגורים מפחידים שלהם על האוכלוסיה בעזה שגרמו לרוב האבידות עם תיעודים.
  • שיפור הפוליגונים בהתראות של צבע אדום, מה שגרם להרבה פחות ריצות מיותרות באזורים ללא נפילות.
  • לדעתי צה''ל עבד הרבה יותר ממוקד ופחות על דיונות חול כמו בתקופה של מר ביטחון. חתירה למגע שהובילה להתקפלות יזומה מהירה של הג'יהאד ברמה שאין להם אפילו משהו קטן לשדר הצלחה.

עריכה אחרונה על ידי Giant_TA
  • אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Giant_TA כתב:

תראה, אין לנו איזה מדד להצלחה. אבל נסתכל על זה מהצד:

- לא היו הדלפות בממשלה כמו בתקופת ביבי, ולא עשו על זה יחסי ציבור כמוהו עם בריפינגים, הפחדות ו-אני, אני, אני!

• לא היו נפגעים בצורה רצינית אצלנו.
  •  חיסולים מוצלחים.
  • שיגורים מפחידים שלהם על האוכלוסיה בעזה שגרמו לרוב האבידות עם תיעודים.
  • שיפור הפוליגונים בהתראות של צבע אדום, מה שגרם להרבה פחות ריצות מיותרות באזורים ללא נפילות.

לא היה יחסי ציבור?
אתה מדבר על ההודעה הרשמית בעמוד של משרד ראש הממשלה שפורסמה מילה במילה אצל יאיר לפיד, שתוקפת את הממשלה הקודמת? או את כל התמונות שלו עם קצינים?
או אולי את זה שביבי ביקש פגישת עדכון עם המזכיר הצבאי, ולפיד ישר רץ להציג את זה כאילו הוא זה שהציע, כדי ששוב יהיה בתמונה.
לא היו נפגעים בצורה רצינית בגלל כיפת ברזל, שעוברת שיפורים מטורפים בכל סבב. 
כל השאר לא בקשר ישיר ללפיד, ביבי, בנט או אבתיסאם מרעאנה.

אם כבר, קרדיט צריך להגיע לאנשי הימין כמו סמוטריץ ובן גביר שישר עמדו אחרי הממשלה הזאת וגיבו אותה, בניגוד לפעולות לפיד או ליברמן בשומר החומות:
לפיד: "השיקולים הביטחוניים מתערבבים עם הפוליטיים" - וואלה! חדשות (walla.co.il)

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, יובל .מ. כתב:

או אולי את זה שביבי ביקש פגישת עדכון עם המזכיר הצבאי, ולפיד ישר רץ להציג את זה כאילו הוא זה שהציע, כדי ששוב יהיה בתמונה.

אני מזכיר לך שמר ביטחון לא מעדכן את הרמטכ"ל ושר הביטחון בהחלטות שהוא מקבל עם הבן שלו על שמירת האיזון בעולם ובממלכה. אז זה שבכלל עידכו אותו במשהו כבר מראה שבאים לקראתו.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כמה שזה כואב לך - יו"ר האופוזיציה זכאי לעדכונים לפי חוק. אף אחד לא בא לקראתו בכלום.
ויופי של התעלמות מהשאר והפעולות של לפיד וליברמן לפני שנה.

עריכה אחרונה על ידי יובל .מ.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, Giant_TA כתב:

ולא עשו על זה יחסי ציבור כמוהו עם בריפינגים, הפחדות ו-אני, אני, אני!

גנץ הצתלם יעני אני מגניב אני הבוס פה מצביע על המסך.

לפני 9 דקות, Giant_TA כתב:

שיגורים מפחידים שלהם על האוכלוסיה בעזה שגרמו לרוב האבידות עם תיעודים.

נקווה שהתקשורת האירופאית והאמריקאית פימפמה שזה הם פגעו בעצמם. אם כי תן לי להיות בספק.

אבל בכלליות, כול המטרות הושגו זאת הצהרה ריקה מתוכן. כמו גם ''חזרה ההרתעה'' ועוד כול מיני משפטים שכולם אוהבים להגיד

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, יובל .מ. כתב:

עם כמה שזה כואב לך - יו"ר האופוזיציה זכאי לעדכונים לפי חוק. אף אחד לא בא לקראתו בכלום.

צודק בכל מילה. בדיוק כמו ששר ביטחון או רמטכ''ל לא אמורים להיות ממודרים מהחלטות ביטחוניות כי מישהו החליט שהמדינה ועולם זה הוא בלבד.

לפני 1 דקה, David32 כתב:

גנץ הצתלם יעני אני מגניב אני הבוס פה מצביע על המסך.

אין לי בעיה עם זה כל עוד עושים משהו ולא יורים על דיונות.

לפני 2 דקות, David32 כתב:

אבל בכלליות, כול המטרות הושגו זאת הצהרה ריקה מתוכן. כמו גם ''חזרה ההרתעה'' ועוד כול מיני משפטים שכולם אוהבים להגיד

שום החזרת הרתעה, ולא כל המטרות הושגו. פשוט ביחס למבצעים קודמים לפחות עשו משהו. מה היה לנו לפני זה? גיוסים מיותרים של עשרות אלפי חיילים לשבת תחת הפצצות מרגמות בגבול עם עזה כדי לבלבל את המוח סטייל "תחזיקו אותי" ובמקביל לעבוד על דיונות. הצלחה ביחס לממשלות של מר בטחון חד משמעית!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 8 דקות, Giant_TA כתב:
  • חיסולים מוצלחים.
  • שיגורים מפחידים שלהם על האוכלוסיה בעזה שגרמו לרוב האבידות עם תיעודים

לא יודע כמה זה נכון, אבל זה מרגיש כאילו הג'יהד האיסלמי זה חמאס מעלי אקספרס.

המערכה הקודמת מול חמאס היתה כמה שבועות, עם נזקים בנפש וברכוש ושיבוש השגרה בכל הדרום והמרכז.

הסבב הזה היה קצר מאד וחיסלו להם את הבכירים תוך כמה ימים. הפעם אנחנו תקפנו אותם ראשונים כי הם איימו להרים ראש. 

זה בגלל שהם באמת כאלה גרועים, או שאנחנו השתפרנו? 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, SlowRide כתב:

הסבב הזה היה קצר מאד וחיסלו להם את הבכירים תוך כמה ימים. הפעם אנחנו תקפנו אותם ראשונים כי הם איימו להרים ראש. 

זה בגלל שהם באמת כאלה גרועים, או שאנחנו השתפרנו? 

הכול מהכול. חמאס - ג'יהד זה כמו חזבאללה - חמאס. הפערים גדולים. בשורה התחתונה חמאס הוא הארגון המתון ביותר ברצועה שיש לך תקשורת איתו. אין לנו סיבה להוריד אותו, אלה אם אתה רוצה להכניס כוח ולשלוט שם כמו פעם מה שלא ריאלי.

בזמן מבצעים של ממשלת ביבי בכירי החמאס היו מחלקים סוכריות ברחוב ועושים לאב סטורי, אפילו לא ניסו לשחק את המשחק שיכול להיות ומישהו יחסל אותם... כי הם ידעו שהאלוף בדיבורים לא יעשה כלום. אני כבר לא מדבר על זה שמרוב ההדלפות היה אפשר לעשות את הישיבות של הקבינט ב-Chatroulette

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחת הבעיות שלי עם מדיניות "ימנית" שהיא ברמה של "נרביץ להם עד שיבכו או יקפצו לים" כמו שחלק פה רוצים, היא שאכן אין לה שום סיכוי לשפר את המצב, כי היא לא מציעה שום דבר ליום שאחרי. המנהיגים בישראל גם מהצד הבטחוני מדברים על זה שצריך הסדר כלשהו עם עזה. שום דבר אחר לא יעזור באמת. 

לפני כשעה, יובל .מ. כתב:

לא היה יחסי ציבור?

על מה אתה כועס הפעם? לא מצליח להבין

לפני כשעה, יובל .מ. כתב:

אם כבר, קרדיט צריך להגיע לאנשי הימין כמו סמוטריץ ובן גביר שישר עמדו אחרי הממשלה הזאת וגיבו אותה, בניגוד לפעולות לפיד או ליברמן בשומר החומות:

אם רק היתה משמעות כלשהי לגיבוי הזה. במשהו. אבל כן לגמרי מגיע להם קרדיט שבתור אנשים שכל התדמית הפוליטית שלהם היא ימין אלים הם לא יצאו נגד פעולה צבאית בעזה. זה ממש מפתיע ומעיד על עמוד שדרה.

• מצחיק 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, יבגניפ כתב:

על מה אתה כועס הפעם? לא מצליח להבין

על עצמי שהצבעתי לבנט ונתתי לטיפש כמו יאיר לפיד לעמוד בראשות הממשלה.

לפני 36 דקות, יבגניפ כתב:

אם רק היתה משמעות כלשהי לגיבוי הזה. במשהו. אבל כן לגמרי מגיע להם קרדיט שבתור אנשים שכל התדמית הפוליטית שלהם היא ימין אלים הם לא יצאו נגד פעולה צבאית בעזה. זה ממש מפתיע ומעיד על עמוד שדרה.

בלה בלה בלה.
העיקר מדברים על ממלכתיות, אחדות ושאר הבלבולי שכל.
ראשי המפלגות שלך תקפו את הממשלה (ובהמשך לכך את צה"ל) לפני שנה בזמן מלחמה ופרעות באזרחים יהודים, ואחר כך עוד תמכו בלהקים ממשלה עם אותם תומכי טרור.
העיקר עכשיו מבלבלים תשכל.
הנה, השגתם את המטרה, הימין ירד מה-62 מנדטים בסקרים. נראה מה תשלפו עוד חודשיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, יובל .מ. כתב:

ונתתי לטיפש כמו יאיר לפיד לעמוד בראשות הממשלה.

אבל אתה מבסוט מהמבצע עכשיו לא?

אז מה רע? שהוא לא ברשות ביבי? 😍

SlowRide כתב:
Pika007 כתב:
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 8 דקות, יובל .מ. כתב:

בלה בלה בלה.
העיקר מדברים על ממלכתיות, אחדות ושאר הבלבולי שכל.
ראשי המפלגות שלך תקפו את הממשלה (ובהמשך לכך את צה"ל) לפני שנה בזמן מלחמה ופרעות באזרחים יהודים, ואחר כך עוד תמכו בלהקים ממשלה עם אותם תומכי טרור.
העיקר עכשיו מבלבלים תשכל.
הנה, השגתם את המטרה, הימין ירד מה-62 מנדטים בסקרים. נראה מה תשלפו עוד חודשיים.

זה שטויות שלא מעניינות.
תסתכל על זה מהצד, על מעשים ותוצאות.
ממשלת "ימין" כמו שאתה אוהב, תקיפות טילים מעזה, אזרחים הרוגים, חצי מדינה במקלטים, הכל משותק במשך שבועות.
ממשלת סמול חלש שבראשה עומד גולם עם IQ של אפוד זוהר, איומים מעזה, עוד לא התחילו לתקוף, אחרי כמה ימים שברו להם את הצורה וביקשו הפסקת אש, נזקים מזעריים.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • רעיון טוב! 4

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, יובל .מ. כתב:

בלה בלה בלה.

הפוסטים שלך לא קוהרנטים כמו הציטוט כאן.

על מה אתה כועס על בנט ולפיד עכשיו? שיצא למבצע צבאי? זה כמו בבדיחה על הארנב והכובע? או שנעלבת בשם ביבי שלא הזמינו גם את הבן שלו לתדרוך אצל לפיד? 

בוא, נסה, בבקשה, להסביר מה מפריע לך ספציפית במה שקרה בימים האחרונים ואיך ממשלת החלומות שלך היתה עושה את זה שונה.

מה קשורה "ממלכתיות" כרגע? בן גביר וסמוטריץ' תומכים בפעולה צבאית של ישראל זה האובייסט. זו האג'נדה שלהם. אתה חושב שהם והליכוד יותר ממלכתיים ממי שיושב בממשלה כרגע? בסדר, נו. שיהיה לך בכיף. מה באמת יכול להיות יותר ממלכתי מאדם שמתנהל נגדו משפט כרגע, וחברו שהיה פעם חבר במה שהוגדר פה כארגון טרור ובשבכ לא רצו שיוכל להיות עורך דין בישראל? 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, David32 כתב:

אבל אתה מבסוט מהמבצע עכשיו לא?

אז מה רע? שהוא לא ברשות ביבי? 😍

חצי כוח, לא תקפו מספיק ולא גבו מספיק דם.
בטח כשהעולם מתעסק ברוסיה וטיוואן.
מבחינתי שגרגרמל יעמוד בראשות הממשלה, העיקר שייתן אישור לתקוף.

לפני כשעה, SlowRide כתב:

ממשלת "ימין" כמו שאתה אוהב, תקיפות טילים מעזה, אזרחים הרוגים, חצי מדינה במקלטים, הכל משותק במשך שבועות.
ממשלת סמול חלש שבראשה עומד גולם עם IQ של אפוד זוהר, איומים מעזה, עוד לא התחילו לתקוף, אחרי כמה ימים שברו להם את הצורה וביקשו הפסקת אש, נזקים מזעריים.

תהיה אובייקטיבי, החמאס לא השתתף בלחימה.
אם חמאס היה מתחיל לירות היית יושב עד עכשיו בממ"ד.
למה? כי דאגו להתחנן אליו שלא יצטרף ובתמורה יקבלו הקלות נוספות ועוד כסף. כמובן שלא היה אף דיבור על השבויים בינתיים.

לפני 52 דקות, יבגניפ כתב:

הפוסטים שלך לא קוהרנטים כמו הציטוט כאן.

על מה אתה כועס על בנט ולפיד עכשיו? שיצא למבצע צבאי? זה כמו בבדיחה על הארנב והכובע? או שנעלבת בשם ביבי שלא הזמינו גם את הבן שלו לתדרוך אצל לפיד? 

בוא, נסה, בבקשה, להסביר מה מפריע לך ספציפית במה שקרה בימים האחרונים ואיך ממשלת החלומות שלך היתה עושה את זה שונה.

המלחמה התחילה נטו בגלל הבחירות.
אם הייתה ממשלה עם איומי הפלה מצד זועבי, טאהה וחבריהם לפיד לא היה מעז לתקוף. אפילו לא בחלום.
רק שמע שזועבי מתכננת להפיל את הממשלה רץ ופתח רגליים.
והוא בטח שלא היה תוקף על "איומים".

לפני 53 דקות, יבגניפ כתב:

מה קשורה "ממלכתיות" כרגע? בן גביר וסמוטריץ' תומכים בפעולה צבאית של ישראל זה האובייסט. זו האג'נדה שלהם. אתה חושב שהם והליכוד יותר ממלכתיים ממי שיושב בממשלה כרגע? בסדר, נו. שיהיה לך בכיף. מה באמת יכול להיות יותר ממלכתי מאדם שמתנהל נגדו משפט כרגע, וחברו שהיה פעם חבר במה שהוגדר פה כארגון טרור ובשבכ לא רצו שיוכל להיות עורך דין בישראל? 

שוב, אתה מתעלם ממה שאמרו לפיד וליברמן. 
קשה להגיב כשזה נוגד את הפוזיציה שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...