Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

בטח שהמצאת. מאיפה ה-1% הזה? למה הוא זהה עבור פעיל גא"פ וחמאס? למה הוא רק בימי לחימה?

אה, אופס, המצאת

נעזור לך רגע:

לפני כשעה, farkash7 כתב:

נניח שיש לך סיכוי של 1% למות ביום לחימה (מאמין שזה פחות אבל יאללה נזרום איתך), אז אם אתה בג'יאהד התוחלת שתמות היא 0.89 ואם אתה בחמאס היא 0.83,

אופס, המצאת. אופס נתפסת

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4632

• SlowRide

4443

• פינדר

3496

• m3x7r3m3

2926

לפני כשעה, falou כתב:

בצדק

מה זה ״חוק בינלאומי״?

איזה מחוקק שיש לנו קשר לבחירתו חוקק את החוקים הללו?!

כל הזמן אומרים ״חוק בינלאומי״... אין חוק בינלאומי אלא אם מדינה מכפיפה עצמה לכללים מתוך חתימה על הסכמים.

שחתמנו עליהם.

לפני כשעה, m3x7r3m3 כתב:

תכנונים יש תמיד, תמיד.

רק שאחרי המעצר התכנונים עברו משלב המגירה, לשלב ההצטיידות, ואז לירידה לשטח.

הוא דיווח על תכנית יישום. לא תכנית מגירה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, SlowRide כתב:

מה זה "רוצה לחפש נקודות"? מה יש לחפש זה מול הפנים שלך. העימות הנוכחי נגמר בצורה טובה בהרבה מהקודם עבורינו.

על סמך מה אתה קובע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, falou כתב:

לכפוף עצמך לחוקים שלא כפופים להחלטות נציגי העם זה אנטי דמוקרטי.

נציגי העם הכפיפו אותנו אליהם והנציגים שבאו אחריהם בחרו שלא לבטל את הכפיפות הזו.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 2 דקות, עדי-אל כתב:

על סמך מה אתה קובע?

על סמך זה שלא נהרג אף ישראלי, שהנזק לרכוש והפגיעה בשגרה היו מינימליות ושצה"ל חיסל להם את כל הבכירים והרס להם תשתיות ליצור טילים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Night Driver כתב:

הדלק נקנה לתחנת הכוח ולא הולך לטילים.

ערכת את זה אחרי שכבר הגבתי.

א. זה לא טילים זה רקטות.

ב. מאיפה מגיע הדלק לרקטות?

ג. גם זה לא נכון, הדלק נכנס לעזה כסחורה שחמאס בין היתר מוכר לתושבים.

לפני 6 דקות, Night Driver כתב:

הוא דיווח על תכנית יישום. לא תכנית מגירה.

ברור, והוא גם סיפר לך.

בינתיים מה שבאמת קרה זה שעצרו אותו, ובתגובה לכך גא"פ רצו לנקום.

Just now, SlowRide כתב:

על סמך זה שלא נהרג אף ישראלי, שהנזק לרכוש והפגיעה בשגרה היו מינימליות ושצה"ל חיסל להם את כל הבכירים והרס להם תשתיות ליצור טילים.

כל זה נכון גם ל"חגורה שחורה" שבאופן מפתיע, דומה מאוד ל"עלות השחר".

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, m3x7r3m3 כתב:

בטח שהמצאת. מאיפה ה-1% הזה? למה הוא זהה עבור פעיל גא"פ וחמאס? למה הוא רק בימי לחימה?

אה, אופס, המצאת

לגבי הסיכוי למות הסתכלתי על המבצע האחרון (שומר החומות). לקחתי את כמות ההרוגים (כ-290) בצד השני הנחתי שכולם היו מחבלים חילקתי ב20 אלף (סדר הכוחות של הזרוע הצבאית של חמאס) קיבלתי קצת יותר מ1% אם תוסיף את סדר הכוחות של גאפ זה ירד, וזה עוד לפני שחילקתי במספר ימי הלחימה... כלומר 1% הוא חסם עליון להסתברות של פעיל למות ביום לחימה ותכלס היא נמוכה יותר...
למה הסיכוי למות ביום לחימה זהה בין שני הארגונים? שניהם פועלים באותו מתאר וצה"ל לא מנסה לפגוע פחות באחד על חשבון השני כששניהם נמצאים בעימות מולו אז אני חושב שזו הנחה מאוד הגיונית.
למה רק בימי לחימה? אתה אשכרה לא מבין כלום בהסתברות... כשהם לא נילחמים בנו אז הסיכוי של הפעילים למות הוא כמו כל אדם אחר בעזה אז כמובן שאין הבדל בין הזרועות והוא לא משנה לחישוב התוחלת.

אני לא המצאתי כלום ומה שהנחתי היה מבוסס. לקחתי את השטויות שכתבת וניתחתי אותם סטטיסטית כדי להוכיח לך שכתבת שטויות.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, m3x7r3m3 כתב:

מה? לפי מה הנחת שאין לי מה להציע להם אחרי זה?

כי זה מה ששאלתי. משהו הפריע לך לענות?

זו הבעיה - הוא הצביע למי שהיה שותף לה, והוא לא אוהב את הממשלה הזו.

את זה אני מבין וזה לגיטימי לחלוטין. שיצביע למישהו הוא רוצה.

כלומר זה ממש סבבה מבחינתך שיירו עליך רקטות, ולא תוכל להגיב, כדי שיאיר לפיד (שאתה לא מצביע לו) יהיה ראש ממשלה?

אני לא באמת חושב שזה תסריט הגיוני. ומקווה שמי שלא יהיה ראש הממשלה הוא ינסה להגיע להסדר כלשהו עם העזתים שיעצור את הסיבובים האלו. 

אז אני מניח שנחכה שעופר ישאל אותך את זה.

גם אם עופר ישאל על זה, הוא לא יקח את זה לכיוון של קומפילציה של ההגדרה של חוק בינלאומי מויקיפדיה או משהו ולא ייגע אותי על זה על גבי 30 עמודים. מה ששלך שלך.

..

הטענה (שהושמעה המון על ידי גדי טאוב - מתנגד להגירה לא חוקית שהתחתן עם מהגרת לא חוקית - זו רמת האינטגריטי) הכללית היא שזה לא בסדר שארגונים בינלאומים שלא בחרנו קובעים לנו את סדר היום ומה בסדר ומה לא. זה בדיוק מה שקרה בתכנית החלוקה. וזה מצחיק כי אני די בטוח שבזמנו אתה התווכחת איתי על ועידת סאן רמו וכו׳. 

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, farkash7 כתב:

לגבי הסיכוי למות הסתכלתי על המבצע האחרון (שומר החומות). לקחתי את כמות ההרוגים (כ-290) בצד השני הנחתי שכולם היו מחבלים חילקתי ב20 אלף (סדר הכוחות של הזרוע הצבאית של חמאס) קיבלתי קצת יותר מ1%. אם תוסיף את סדר הכוחות של גאפ זה ירד...

למה רק שומר החומות?

לפני כשעה, farkash7 כתב:

למה הסיכוי למות ביום לחימה זהה בין שני הארגונים? שניהם פועלים באותו מתאר וצה"ל לא מנסה לפגוע פחות באחד על חשבון השני כששניהם נמצאים בעימות מולו אז אני חושב שזו הנחה מאוד הגיונית.

אז זהו שהיא לא.

ושוב הזנחת את הסיכון לחברי ארגון א' מצד ארגון ב' והפוך.

לפני כשעה, farkash7 כתב:

למה רק בימי לחימה? כי כשהם לא נילחמים בנו אז הסיכוי של הפעילים למות הוא כמו כל אדם אחר בעזה אז כמובן שאין הבדל בין הזרועות.

זה גם לא נכון.

החל מפעולות שאינן במתאר של מבצע, ועד תקלות מבצעיות או "תאונות עבודה".

סתם לדוגמה, כמה פעילי גא"פ נהרגו במבצע הזה בגלל שהרקטות שהם ניסו לשגר, התפוצצו במקום להמריא?

אני מכיר לפחות 2 אירועים כאלה.

לפני כשעה, farkash7 כתב:

אני לא המצאתי כלום ומה שהנחתי היה מבוסס. לקחתי את השטויות שכתבת וניתחתי אותם סטטיסטית כדי להוכיח לך שכתבת שטויות.

לא אתה לא, אתה המצאת, התעלמת איפה שלא היה נוח לך, ואז אתה מצפה ממני לשתף פעולה בשטות הזאת.

לפני 58 דקות, יבגניפ כתב:

כי זה מה ששאלתי. משהו הפריע לך לענות?

לא, שאלת מה אפשר להציע להם יום אחרי המבצע.

אני לא מדבר על יום אחרי המבצע.

אחרי מה שתיארתי אפשר להציע 2 מסלולים:

1. למי שיש אזרחות כרגע (מה שהם קוראים "ערביי 48") - תישאר כזו.

2. למי שאין אזרחות כרגע - תושבות זמנית למספר שנים, אחריה אם לא הסתבך לאומנית או פלילית ויצהיר נאמנות למדינה - תושבות קבועה, ולאחר תקופה קצרה אזרחות בתנאי שאין הסתבכות פלילית.

מי שלא רוצה נאמנות למדינה יכול להישאר במעמד של תושב זמני, וכל עוד לא יסתבך לאומנית או פלילית, יוארך המעמד שלו לעוד כמה שנים.

אבל זה בא בד בבד עם פסילה מלאה של כל המפלגות הערביות שקיימות כרגע, וכל מפלגה דומה שתומכת בטרור או שלא מכירה בישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית (בהתאם לחוק יסוד הכנסת, כפי שאמור לקרות).

ככה זה גם מסמן מה גבולות הגזרה בפוליטיקה, ומי שמתכנן להגיע לאזרחות כדי לנפח את כמות מצביעי בל"ד, יתאכזב.

את זה אני מבין וזה לגיטימי לחלוטין. שיצביע למישהו הוא רוצה.

מותר לו גם להתלונן על מי שהוא הצביע לו ורימה אותו.

זה ששרף כל הבטחה שלו כי "ההבטחה הליבתית זה בלי בחירות חמישיות" - ואז שרף גם את ההבטחה הזו.

אני לא באמת חושב שזה תסריט הגיוני. ומקווה שמי שלא יהיה ראש הממשלה הוא ינסה להגיע להסדר כלשהו עם העזתים שיעצור את הסיבובים האלו. 

יש יותר מ-2 אנשים, ששותפים לממשלה הזו בדרך זו או אחרת, שאומרים שזה בדיוק מה שקרה.

+ דובר של ח"כ שכבר לוקח בעלות על כך שבשנה האחרונה לא היה מבצע כזה. אבל ניקח אותו בערבון ממש מוגבל.

איזה הסדר עוצר סבבים עם מי שהמטרה שלו להשמיד אותך?

הם לא יהפכו לציונים פתאום. הם קיבלו 100% משטח רצועת עזה והם לא מרוצים.

קח בחשבון שאתה תשאר בסבבים כאלה ואחרים איתם אלא אם כן אתה חותך לכיוון קיצוני זה או אחר:

1. שמאלה - אורזים את כל היהודים ובורחים לאירופה.

2. ימינה - תוכניות כמו של סמוטריץ' / בן גביר / שלי / רצח עם.

לשתי התוכניות אין בהכרח הבטחה שהן יעבדו, באירופה יש מוסלמים ששונאים יהודים וגם בארה"ב, לצד השני לכל תוכנית חוץ מרצח עם / טרנספר מלא יש Loop holes.

גם אם עופר ישאל על זה, הוא לא יקח את זה לכיוון של קומפילציה של ההגדרה של חוק בינלאומי מויקיפדיה או משהו ולא ייגע אותי על זה על גבי 30 עמודים. מה ששלך שלך.

גם אני לא, אני שואל מה לדעתך הקשר בין תוכנית החלוקה לחוק הבינלאומי.

ובלי קשר, הגדרה של חוק בינלאומי היא לגמרי משהו קומפילטיבי.

אבל זה כבר חורג מהנושא.

הטענה (שהושמעה המון על ידי גדי טאוב - מתנגד להגירה לא חוקית שהתחתן עם מהגרת לא חוקית - זו רמת האינטגריטי) הכללית היא שזה לא בסדר שארגונים בינלאומים שלא בחרנו קובעים לנו את סדר היום ומה בסדר ומה לא. זה בדיוק מה שקרה בתכנית החלוקה. 

אבל זה לא בדיוק מה שקרה.

תוכנית החלוקה זה הצעה, שהועלתה, והוצבע עליה.

בצד הערבי דחו את ההצעה על הסף, בצד היהודי נוהלו ויכוחים אם לקבל או לא את ההצעה.

אם זה היה חוק - הרי שלא היית מנהל ויכוח אם לקבל אותו או לא.

אגב אתה לא נגד בדיקת "רמת אינטגריטי"? או "צביעות" כפי שקראתם לזה?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני לא מדבר על יום אחרי המבצע.

אני מניח שאפילו אתה מבין שהכוונה ב״יום אחרי״ היא לא מילולית במה שקורה ב24 שעות המיידיות שאחרי. צר לי אם לא.

שמחתי לקרוא שוב את התכנית הרגילה שלך. אני לא מאוד מרוכז היום אבל זכור לי שכתבתי ״כבר היינו בדיון הזה, לא?״ מתישהו. אז לא חידשת לי יותר מדי הפעם. וזה דיון כל כך מיותר ומשעמם שאעצור אותו פה.

לפני 12 דקות, m3x7r3m3 כתב:

מותר לו גם להתלונן על מי שהוא הצביע לו ורימה אותו.

מותר הכל

לפני 13 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אבל זה לא בדיוק מה שקרה.

תוכנית החלוקה זה הצעה, שהועלתה, והוצבע עליה.

בצד הערבי דחו את ההצעה על הסף, בצד היהודי נוהלו ויכוחים אם לקבל או לא את ההצעה.

אם זה היה חוק - הרי שלא היית מנהל ויכוח אם לקבל אותו או לא.

אתה כמעט כרגיל ממציא חוקי קומפילציה שאין לי כח להתמודד איתם

לפני 16 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אגב אתה לא נגד בדיקת "רמת אינטגריטי"? או "צביעות" כפי שקראתם לזה?

לא הבנתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, m3x7r3m3 כתב:

למה רק שומר החומות?

אתה מוזמן לבדוק תקבל שהחסם הזה מחזיק גם לשאר.

אז זהו שהיא לא.

היא כן.

זה גם לא נכון.

החל מפעולות שאינן במתאר של מבצע, ועד תקלות מבצעיות או "תאונות עבודה".

סתם לדוגמה, כמה פעילי גא"פ נהרגו במבצע הזה בגלל שהרקטות שהם ניסו לשגר, התפוצצו במקום להמריא?

אני מכיר לפחות 2 אירועים כאלה.

סיבת המוות שלהם במבצע לא מעניינת אותי הם נכנסו לאותו חישוב הסתברות שציינתי.
פעולות שלא בזמן מבצע שמשתבשות עקב תאונות יש בשני הצדדים.
גם תאונות דרכים של פעילים יש בשני הצדדים וכו'
בקיצור לא רלוונטי בטח שמראש הטענה שלך שיותר מסוכן בג'יאהד התבססה על זה שהוא יצא לשני סבבים לבד מול ישראל, כלומר 6 ימי לחימה יותר מאשר חמאס.

ככל שאתה ממשיך לדבר ולהתחפר אתה רק חושף כמה אתה לא מבין בהסתברות וסטטיסטיקה.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, יבגניפ כתב:

אני מניח שאפילו אתה מבין שהכוונה ב״יום אחרי״ היא לא מילולית במה שקורה ב24 שעות המיידיות שאחרי. צר לי אם לא.

שמחתי לקרוא שוב את התכנית הרגילה שלך. אני לא מאוד מרוכז היום אבל זכור לי שכתבתי ״כבר היינו בדיון הזה, לא?״ מתישהו. אז לא חידשת לי יותר מדי הפעם. וזה דיון כל כך מיותר ומשעמם שאעצור אותו פה.

לא הבנת, אני לא מדבר על 24 שעות אחרי, אלא "היום שאחרי המבצע" כל עוד אתה נשאר בתוך ארגז החול, זה לא באמת משנה, אתה עדיין נשאר במוד של סבבים, ובמוד של סבבים אתה לא יכול להציע הרבה יותר מהדברים הרגילים - להכניס סחורות מהעולם (אחרי בדיקה), להכניס כסף מקטאר (או להמיר אותו לדלק במצרים), להכניס חברות בנייה בינ"ל (בעיקר ממדינות ערב), להכניס פועלים שלא מהווים סיכון ביטחוני, להכניס חולים לטיפולים בבתי חולים בארץ.

זה בערך הגבולות גזרה.

לפני 2 דקות, יבגניפ כתב:

מותר הכל

אני בטוח שיובל שמח שאישרת לו 😂

לפני 3 דקות, יבגניפ כתב:

אתה כמעט כרגיל ממציא חוקי קומפילציה שאין לי כח להתמודד איתם

מה חוקי קומפילציה? זה מופיע בשם "הצעת החלוקה", אפילו באנגלית זה נקרא Partition Plan. והיא הייתה Proposal, בתוכה היה Recommendation, ועוד מילים לא מחייבות אחרות.

לפני 4 דקות, יבגניפ כתב:

לא הבנתי

כשאני מצביע על צביעות אתם מתנגדים כי זה מתחת לרמתכם להצביע על צביעות.

אבל כשלך יש הזדמנות (וגילוי נאות אני לא יודע מי זה גדי טאוב או למי הוא נשוי או מה הוא כתב, אבל אני מנחש שהוא מהצד הימני / ליכודניקי), אז היית חייב לדחוף את זה...

לפני 5 דקות, farkash7 כתב:

אתה מוזמן לבדוק תקבל שהחסם הזה מחזיק גם לשאר.

כי פרקש אמר

לפני 4 דקות, farkash7 כתב:

היא כן.

כי פרקש אמר

לפני 5 דקות, farkash7 כתב:

סיבת המוות שלהם במבצע לא מעניינת אותי הם נכנסו לאותו חישוב הסתברות שציינתי.
פעולות שלא בזמן מבצע שמשתבשות עקב תאונות יש בשני הצדדים.
גם תאונות דרכים של פעילים יש בשני הצדדים וכו'
בקיצור לא רלוונטי בטח שמראש הטענה שלך שיותר מסוכן בג'יאהד התבססה על זה שהוא יצא לשני סבבים לבד מול ישראל, כלומר 6 ימי לחימה יותר מאשר חמאס.

מה שמוכיח שהתעלמת מנתונים.

לפני 6 דקות, farkash7 כתב:

ככל שאתה ממשיך לדבר ולהתחפר אתה רק חושף כמה אתה לא מבין בהסתברות וסטטיסטיקה.

כי פרקש אמר

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, m3x7r3m3 כתב:

לא הבנת, אני לא מדבר על 24 שעות אחר

גם אני לא. 

לפני 4 דקות, m3x7r3m3 כתב:

מה חוקי קומפילציה? זה מופיע בשם "הצעת החלוקה", אפילו באנגלית זה נקרא Partition Plan. והיא הייתה Proposal, בתוכה היה Recommendation, ועוד מילים לא מחייבות אחרות.

ואו.

לפני 4 דקות, m3x7r3m3 כתב:

כשאני מצביע על צביעות אתם מתנגדים כי זה מתחת לרמתכם להצביע על צביעות.

אבל כשלך יש הזדמנות (וגילוי נאות אני לא יודע מי זה גדי טאוב או למי הוא נשוי או מה הוא כתב, אבל אני מנחש שהוא מהצד הימני / ליכודניקי), אז היית חייב לדחוף את זה...

זה לא מתחת לרמה שלי לדבר על צביעות. אבל אני בהחלט לא מתעסק כל היום ב״אם אתה ככה אז למה אתם לא ככה?״. וזה לא עניין של צביעות פה אלא קצת יותר מזה. בגדול אתה צודק ולא הייתי חייב להזכיר את טאוב בכל מקרה. אבל זה לא שרשור או פורמט מתאימים מימלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, m3x7r3m3 כתב:

כי פרקש אמר

לא כי זה פשוט מה שתקבל. קח את עופרת יצוקה. 700 הרוגים שם. 22 ימי מבצע. תחשב תקבל ש1% חוסם.
לגבי השאר נעצור פה. הבאת טענה, דיברת על סטטיסטיקה. הראתי לך שכל מה שכתבת זה שטויות. יש לך העידר ידע מתמטי בסיסי כדי להבין שאתה מדבר שטויות. אני לא יכול להתדיין עם מישהו שמדבר על סטטיסטיקה מצד אחד ומצד שני לא יודע לחשב חסם פשוט להסתברות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 45 דקות, יבגניפ כתב:

גם אני לא. 

זה בדיוק העניין, כל עוד אתה נשאר בתוך ארגז החול, זה סוג הדברים שאתה יכול להציע, והצד העזתי יכול להציע... שקט זמני.

זה לא מתחת לרמה שלי לדבר על צביעות. אבל אני בהחלט לא מתעסק כל היום ב״אם אתה ככה אז למה אתם לא ככה?״. וזה לא עניין של צביעות פה אלא קצת יותר מזה. בגדול אתה צודק ולא הייתי חייב להזכיר את טאוב בכל מקרה. אבל זה לא שרשור או פורמט מתאימים מימלא.

אז למה הפריע לך בעבר כשמראים צביעות בצד השמאלי?

לא ברמה של כל היום, אבל גם אם העלו את זה אז אתה ופינדר התנגדתם.

אני לא יודע אם זה יותר מצביעות, ואני לא יודע אם טאוב רלוונטי לפואנטה שרצית להעביר.

ואו.

כאילו מפתיע אותך שבחוקי הפורמט אפשר לא לקבל הצעה?

עובדה - הערבים לא קיבלו, ולרוב אפילו לא משתמשים בזה כנגדם.

לפני 37 דקות, farkash7 כתב:

לא כי זה פשוט מה שתקבל. קח את עופרת יצוקה. 700 הרוגים שם. 22 ימי מבצע. תחשב תקבל ש1% חוסם.
לגבי השאר נעצור פה. הבאת טענה, דיברת על סטטיסטיקה. הראתי לך שכל מה שכתבת זה שטויות. יש לך העידר ידע מתמטי בסיסי כדי להבין שאתה מדבר שטויות. אני לא יכול להתדיין עם מישהו שמדבר על סטטיסטיקה מצד אחד ומצד שני לא יודע לחשב חסם פשוט להסתברות.

לא כי לדבר עם מישהו ששכח שהג'יהאד והחמאס הם לא BFF... 🤣

Priceless.

תבדוק מה קרה למשל לפעילי הפתח אחרי שהחמאס עלה לשלטון בעזה...

ואני מאמין שאפשר לסיים פה. זה לא בור בהשכלה זה חוסר יכולת להבין כנראה.

ולקוראים אני מזמין אתכם לתרגיל מחשבתי, אילו תוכנית "המטרו" של הרמטכ"ל הייתה מצליחה במלואה, איפה המספרים של פרקש ואיפה המציאות.

ללמדכם עד כמה לפעמים עניין של מזל שלהם.

גם אצלנו זה עניין של מזל לפעמים, דוגמה לחוסר מזל זה הפגיעה בממ"ד שהרגה את עידו אביגל.

דוגמה למזל, היא בסבב הזה למשל, שגם רקטה שכבר עברה את כיפת ברזל, ופגעה במבנה תעשייתי, והיה מישהו במבנה, הוא בכלל ערבי מחברון.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...