Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 6 דקות, m3x7r3m3 כתב:

על מי מהאנשים בעזה אתה מסתכל כשאתה אומר את זה?

הרוב.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4622

• SlowRide

4436

• פינדר

3494

• m3x7r3m3

2926

• חברי המעגל הראשון
לפני 17 דקות, m3x7r3m3 כתב:

הצבעתי שההשוואה שלך היא לא אובייקטיבית?

הצבעת על זה שבממשלה הקודמת תקף אותנו מעזה ארגון טרור אחד ובממשלה הנוכחית תקף אותנו מעזה ארגון טרור שני. לבן אדם שיושב בממ"ד זה מעניין את התחת.

לפני 28 דקות, m3x7r3m3 כתב:

תגיד שאתה לא רוצה אובייקטיביות אלא לחפש נקודות לטובת הממשלה הזו

מה זה "רוצה לחפש נקודות"? מה יש לחפש זה מול הפנים שלך. העימות הנוכחי נגמר בצורה טובה בהרבה מהקודם עבורינו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, m3x7r3m3 כתב:

הצבעתי על חור לוגי במשפט שלך.

לא. הצבעת על זה שאתה מחזיק באמונה נאיבית כאילו יש פתרון צבאי בנוקאאוט לקונפלקיט כאן. ובהנחה שאתה עדיין סגור על עצמך שאתה רוצה לזרוק לים או לגרש רק מחבלים שאלת ה״מה קורה ביום שאחרי?״ עדיין רלוונטית (יש כאלו כמו קלמן ליבסקינד שחושבים שצריך לחגוג את הנכבה, כמובן. ויש גם כאלו שעדיין חושבים שהערבים חולמים למכור לנו חומוס בשוק ורק אם נגרש את ההנהגה שלהם הם יחזרו להיות נייטיבז חמודים שכאלו).

לפני 27 דקות, m3x7r3m3 כתב:

הסיפור כאילו המבצע יכל להתקיים לפני נפילת הממשלה הזו, לא מיועד אליי ולא ליובל.

לא נראה לי שזה מה שכתבתי

אגב אי אפשר להצביע לבנט, הוא פורש לביתו.

תודה דווייט

זה לחלוטין לא עונה על השאלה...

בעולם של יובל ואולי גם שלך - לא יודע - בשנה האחרונה כל מה שמדינה ומנהיגיה עשו זה לפתוח רגליים. בעולם האמיתי היו מעצרים ופעילויות של צהל בגדה וכל שאר הכיף שהוא חלק מהשגרה שלנו כאן. אם אתה רוצה לטעון ש״אם הממשלה לא היתה מתפרקת ואם היו יורים מעזה אז לא היינו יכולים לצאת למבצע צבאי״ - סבבה. גו פור איט. זה לא מעניין כל כך 

לפני 24 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אתה באמת מנותק ושקוע באידיאולוגיה שלך עד כדי כך שאתה טוען ברצינות שרמת החיים של התושב הממוצע בעזה היא סבירה?

מה?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, David32 כתב:

הרוב.

מדהים, ישנן עוד מדינות או טריטוריות שבהן הרוב המוחלט עני עד כדי מחסור באוכל ומים (לא לדבר על חשמל), ומיעוט עשיר.

לפני 7 דקות, SlowRide כתב:

הצבעת על זה שבממשלה הקודמת תקף אותנו מעזה ארגון טרור אחד ובממשלה הנוכחית תקף אותנו מעזה ארגון טרור שני. לבן אדם שיושב בממ"ד זה מעניין את התחת.

רואה? פה הלכה האובייקטיביות, למה? ברור שלבן אדם שיושב בממ"ד זה מעניין אם מי שתוקף אותנו זה החמאס או הג'יהאד.

מספיק שאציין סיבה אחת - יעילות כיפת ברזל נגד מטחים שהג'יהאד יכול לייצר, מול יעילות כיפת ברזל נגד מטחים שהחמאס יכול לייצר.

ולכן ההשוואה עקומה.

לפני 7 דקות, SlowRide כתב:

מה זה "רוצה לחפש נקודות"? מה יש לחפש זה מול הפנים שלך. העימות הנוכחי נגמר בצורה טובה בהרבה מהקודם עבורינו.

שוב, למה להשוות לעימות הקודם ולא לעימות הדומה במאפיינים שלו?

כי אתה מחפש נקודות, להצדיק בדיעבד את הבחירה שלך בבנט.

בהצלחה לך עם זה, אבל זה רחוק מלהיות שיטת עבודה מוצלחת.

לפני 5 דקות, יבגניפ כתב:

לא. הצבעת על זה שאתה מחזיק באמונה נאיבית כאילו יש פתרון צבאי בנוקאאוט לקונפלקיט כאן. ובהנחה שאתה עדיין סגור על עצמך שאתה רוצה לזרוק לים או לגרש רק מחבלים שאלת ה״מה קורה ביום שאחרי?״ עדיין רלוונטית (יש כאלו כמו קלמן ליבסקינד שחושבים שצריך לחגוג את הנכבה, כמובן. ויש גם כאלו שעדיין חושבים שהערבים חולמים למכור לנו חומוס בשוק ורק אם נגרש את ההנהגה שלהם הם יחזרו להיות נייטיבז חמודים שכאלו).

לא נשמה, זה מה שאתה כתבת:

בתאריך 9.8.2022 בשעה 10:58, יבגניפ כתב:

אחת הבעיות שלי עם מדיניות "ימנית" שהיא ברמה של "נרביץ להם עד שיבכו או יקפצו לים" כמו שחלק פה רוצים, היא שאכן אין לה שום סיכוי לשפר את המצב, כי היא לא מציעה שום דבר ליום שאחרי. המנהיגים בישראל גם מהצד הבטחוני מדברים על זה שצריך הסדר כלשהו עם עזה. שום דבר אחר לא יעזור באמת. 

אני הצבעתי על זה שאתה מצד אחד "מניח לצורך הפרכה" שהערבים יקפצו לים, ומצד אומר שזה לא מציע להם שום דבר ליום שאחרי.

זה חור לוגי - אם הם קופצים לים, אתה לא צריך להציע להם שום דבר ליום שאחרי - כיוון שהם קפצו לים.

מבחינת התפיסה שלי מחבלים / פעילי טרור / חמושים פלשתינים צריך להרוג, את בני המשפחות שלהם צריך לגרש.

זה נכון גם לא רק לגבי מחזיקי ת.ז. כתומה אלא גם כחולה.

לגבי היום שאחרי אני מעריך שאנחנו נשאר עם מספר דומה של אוכלוסיה (תמיכה בטרור נמצאת במספרים גבוהים ברש"פ, וגם בתוך הקו הירוק, ובעזה במספרים גבוהים יותר אפילו), אבל רק של אוכלוסיה שלא פועלת נגד צה"ל ולא נוקטת בטרור.

לפני 5 דקות, יבגניפ כתב:

לא נראה לי שזה מה שכתבתי

ברור שלא, אבל המטרה התקשורתית היא להציג כאילו "הנה גם הממשלה הזו יכלה לפעול בעזה", והיא מכוונת לא אליי ואל יובל, אלא לאנשי ליכוד בגדול.

ואני מצביע על כך שזה שקר, כי "הממשלה הזו" יכלה לפעול בעזה - רק כיוון שהיא כבר נפלה.

שאלת מה מפריע במבצע הזה, ומה ממשלת חלומות הייתה עושה שונה:

לפני 23 שעות, יבגניפ כתב:

בוא, נסה, בבקשה, להסביר מה מפריע לך ספציפית במה שקרה בימים האחרונים ואיך ממשלת החלומות שלך היתה עושה את זה שונה.

ועניתי מה מפריע לי במבצע הזה - שהוא לא יכל להתקיים אם הממשלה לא הייתה נופלת, וזה קשור ישירות למה שממשלת "חלומות" הייתה עושה שונה - היא לא הייתה חייבת ליפול על מנת שמבצע כזה יתרחש.

לפני 5 דקות, יבגניפ כתב:

תודה דווייט

אם אני דווייט למה זה הופך אותך?

לפני 19 שעות, יבגניפ כתב:

למי איכפת? היא נפלה. ומימלא אתה ויובל לא תצביעו ללפיד ולבנט.

לפני 5 דקות, יבגניפ כתב:

בעולם של יובל ואולי גם שלך - לא יודע - בשנה האחרונה כל מה שמדינה ומנהיגיה עשו זה לפתוח רגליים. בעולם האמיתי היו מעצרים ופעילויות של צהל בגדה וכל שאר הכיף שהוא חלק מהשגרה שלנו כאן. אם אתה רוצה לטעון ש״אם הממשלה לא היתה מתפרקת ואם היו יורים מעזה אז לא היינו יכולים לצאת למבצע צבאי״ - סבבה. גו פור איט. זה לא מעניין כל כך 

לא עדיף לשאול אותי מה דעתי, אולי בלי המסגור של "העולם של יובל ואולי שלך"?

מעצרים ופעילויות של צה"ל בגדה היו באופן שוטף למדי בערך מאז "חומת מגן".

וכן - אם הממשלה לא הייתה מתפרקת (וירו מעזה, הבאתי כאן קודם גם קישור) - לא יצאו למבצע צבאי.

וגורמים בממשלה אומרים זאת במפורש, זה כבר לא רק טענה של ליאור.

אני טוען שהממשלה הזו הייתה צריכה ללכת בין טיפות, איזה תגובה צבאית ניתן לעשות ואיזה לא כדי חס וחלילה לא לעצבן יותר מדי את טאהא וזועבי מתוך הממשלה, או את טיבי מרשת הביטחון.

וזו - דווקא הוכחה שהטענות מימין על ממשלה עם מפלגות ערביות (שהשמיע באופן הכי קולני סמוטריץ') נכונות.

אממה, זה לא אומר שממשלה של הימין עם רע"מ הייתה בהכרח באותה בעיה. כלומר ייתכן שבממשלה ימנית בלי מפלגה אחרת שתאתגר את רע"מ משמאל, הם היו דורשים פחות.

לפני 5 דקות, יבגניפ כתב:

אתה באמת מנותק ושקוע באידיאולוגיה שלך עד כדי כך שאתה טוען ברצינות שרמת החיים של התושב הממוצע בעזה היא סבירה?

באמת כזה קשה לקרוא?

לפני 56 דקות, m3x7r3m3 כתב:

יש שם אנשים עם חיים מעולים, שאין להם בעיה של מים או של חשמל, אוכל או אפילו קניות של מוצרי מותרות מובהקים.

למשל כמה קניונים יש בעזה?

אתה מוזמן לעשות Ctrl+F ולחפש את המילה "ממוצע" בהודעה שלי.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, m3x7r3m3 כתב:

שהערבים

לא דיברתי על כל הערבים, "נשמה". כל הפירוט היפה שלך אחכ משאיר את השאלה באוויר. אין לך תשובה עליה. גם לא יכולה להיות.

לפני 18 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אם

למישהו שלא מדבג כל מילה בפוסט בפורום שלוקח לי דקה לכתוב, ולכן טעה והזכיר את בנט?

אבל תודה ששוב הוכחת שאתה לא מבין מה העיקר בדיונים :)

לפני 20 דקות, m3x7r3m3 כתב:

לא

אתה יכול לכתוב אותה במקום לדבג את הפוסטים שלי. אני לא חושב ששילוב ערבים בממשלה לא מביא איתו אתגרים. אז מה?

לפני 21 דקות, m3x7r3m3 כתב:

באמת

אם אתה מבין,ןנראה שאתה מבין, שהממוצע בעזה חי חרא - מה אתה רוצה?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, m3x7r3m3 כתב:

העיקרית שבהן היא שהתשלום תמורת הסיכון נמוך מהאלטרנטיבות.

מי שלא באידיאולוגיה של הג'יהאד, יעדיף להצטרף לחמאס, עם סיכון נמוך יותר.

אויי נו באמת אילו שטויות.
במבצע הקודם הסיכון להיות בחמאס היה קטן מבג'יהאד? 
מעניין לראות שדווקא אתה נותן מדרג לארגוני טרור הקוראים להשמידנו, אצל מי עדיף לך לעבוד כי הוא יותר פרווה.
זה גם קו המחשבה של בן גביר? כי הוא צועק רק "מוות למחבלים" (ולעוד כמה...) בלי שום הבדל.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, יבגניפ כתב:

לא דיברתי על כל הערבים, "נשמה". כל הפירוט היפה שלך אחכ משאיר את השאלה באוויר. אין לך תשובה עליה. גם לא יכולה להיות.

הערבים של עזה, התושבים של עזה, היינו הך כיוון שאין בעזה מאז ההתנתקות אף עם למעט ערבים.

למישהו שלא מדבג כל מילה בפוסט בפורום שלוקח לי דקה לכתוב, ולכן טעה והזכיר את בנט?

אבל תודה ששוב הוכחת שאתה לא מבין מה העיקר בדיונים :)

אז אולי עדיף לפעמים רגע לקרוא לראות שלא ברח לך איזה "בנט".

וזה לגמרי משהו עיקרי בדיון - הרי התפקיד של בנט בממשלה הזו היה להביא אנשי ימין שהצביעו ימין (כי "לא נשב עם רע"מ, ולא עם מר"צ ולא עם העבודה") - כמוני וכמו יובל.

אז במקום הפאסיב-אגרסיב על טעות שלך, היית יכול להגיד "טעיתי אין בנט" ולסגור סיפור. אבל לא. בסדר, בחירה שלך.

אתה יכול לכתוב אותה במקום לדבג את הפוסטים שלי. אני לא חושב ששילוב ערבים בממשלה לא מביא איתו אתגרים. אז מה?

כתבתי אותה:

לפני 52 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני טוען שהממשלה הזו הייתה צריכה ללכת בין טיפות, איזה תגובה צבאית ניתן לעשות ואיזה לא כדי חס וחלילה לא לעצבן יותר מדי את טאהא וזועבי מתוך הממשלה, או את טיבי מרשת הביטחון.

בעיניי זה רע מאוד, אם בנוסף לכל האילוצים הבינלאומיים שגם ככה יש על כל תגובה צבאית, ממשלה בישראל צריכה גם להתחשב במבנה הקואליציה.

אפילו אצל אולמרט או רבין או ברק זה לא היה בריש גלי ככה.

וזה מטריד מהרבה סיבות - אחת מהן היא כשהאויב יודע שלא הכל על השולחן, הוא יודע שאסקלציה החל מרמה מסוימת כבר לא תביא לשינוי בתגובות. ולכן אם הוא ירצה או יגרר לאסקלציה, או שהיא תהיה ממש קטנה, או ששום דבר כבר לא ירתיע אותם מלשלוף את כל הארסנל שלהם.

זה אומר שזה מצב מוגבל יותר, אבל רק לצד אחד - שלנו.

אתגר כזה - בשביל שילוב ערבים (מסוימים) בממשלה זה משהו שלדעתך משתלם?

אם אתה מבין,ןנראה שאתה מבין, שהממוצע בעזה חי חרא - מה אתה רוצה?

1. להצביע שזה לא ייחודי לעזה. ואפילו לא ייחודי לעולם הערבי.

2. לשאול עד איפה הפטרנליזם.

3. לשאול מי אשם בזה.

4. כתוצאה מ-3 מי אמור לתקן את זה.

לפני 20 דקות, farkash7 כתב:

אויי נו באמת אילו שטויות.
במבצע הקודם הסיכון להיות בחמאס היה קטן מבג'יהאד? 
מעניין לראות שדווקא אתה נותן מדרג לארגוני טרור הקוראים להשמידנו, אצל מי עדיף לך לעבוד כי הוא יותר פרווה.
זה גם קו המחשבה של בן גביר? כי הוא צועק רק "מוות למחבלים" (ולעוד כמה...) בלי שום הבדל.

כן, כי במבצע שהחמאס משתתף, גם הג'יהאד משתתף.

כארגון שהוא יותר "בדלני" או "קיצוני" מצד אחד, ומיעוט קטן מצד שני, אין לו את הפריבילגיה לא להשתתף כשהחמאס משתתף.

לעומת זאת הפוך זה לא עובד, כשהג'יהאד נכנס לסבב זה לא בהכרח אומר שהחמאס רוצה להיכנס.

זה גוזר רמת סיכון אחרת, להיות בחמאס זה סיכון כי כשהחמאס נכנס לסבב אתה בסיכון, להיות בג'יהאד זה סיכון גם כשהחמאס נכנס לסבב, אבל גם כשהג'יהאד נכנס לסבב.

ועובדתית זה כבר קרה פעמיים - סבבים רק נגד הג'יהאד בלי החמאס. אז הסיכון הזה גדול מ-0 בפני עצמו.

אין הבדל (אפילו בין החזית העממית לדעא"ש וכל מה שביניהם) ברמת הקריאות להשמידנו או במטרה הסופית או במוכנות להגיע לשם.

אבל בוודאי שיש הבדל. זה עיוורות לומר שאין. אפשר לשאול אם זה הבדל טקטי או אסטרטגי, והאם יש הבדלים נוספים (ויש), שהם פשוט לא רלוונטיים אלינו.

ולגבי קו המחשבה שלי (ועד כמה שהבנתי גם של בן גביר), אין משמעות בכלל להבדל הזה, כי הקריאה להשמידנו, המטרה הסופית, או המוכנות (כל אחד בנפרד, וכולם ביחד כמובן) מזכים אותם במוות.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3
  • אהבתי 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, m3x7r3m3 כתב:

אגב מבחינתי המעצר של אותו מפקד ג'יהאד בשומרון היה מיותר, היו צריכים לחסל אותו וזהו.

אם היית מחסל אותו היית יוצר למבצע אחרי טיל שהוריד אוטובוס על כביש יג מרדכי שדרות. זה מידע שקיבלו ממנו והוביל לחיסול בעזה.

כי סכומים גבוהים בהרבה, אבל בתצורה של דלק שאפשר למכור ברצועה (ואפילו להפקיע את מחירו כדי להרוויח אפילו יותר מהשווי הריאלי) זה עדיף?

בטח שזה עדיף.

הדלק נקנה לתחנת הכוח ולא הולך לטילים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר?

הם איימו לירות נ"ט אם לא ישחררו אותו.

אם הוא מת (כמו נאבולסי אחריו) - אין טעם לאיומים כאלה.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי אשם בזה שאין להם חשמל? המדינה שעליה הם יורים שגם מספקת להם חשמל (שעליו הם כמובן לא משלמים, רק צוברים חוב)?

מי אשם בזה שאין להם מים? שישתו מהים של עזה לא?

אתה רק מתעלם מהחוק הבינלאומי שקובע שאם זגרת את הגבול הבינלאומי שלהם (הים) אז זה שטח שלך שאתה אחראי לספק לו חשמל ומים. אנלחנו לא עושים את זה מאהבה.

לפני 6 דקות, m3x7r3m3 כתב:

על מה אתה מדבר?

הם איימו לירות נ"ט אם לא ישחררו אותו.

אם הוא מת (כמו נאבולסי אחריו) - אין טעם לאיומים כאלה.

התכנון היה עוד קודם.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 48 דקות, m3x7r3m3 כתב:

כן, כי במבצע שהחמאס משתתף, גם הג'יהאד משתתף.

כארגון שהוא יותר "בדלני" או "קיצוני" מצד אחד, ומיעוט קטן מצד שני, אין לו את הפריבילגיה לא להשתתף כשהחמאס משתתף.

לעומת זאת הפוך זה לא עובד, כשהג'יהאד נכנס לסבב זה לא בהכרח אומר שהחמאס רוצה להיכנס.

זה גוזר רמת סיכון אחרת, להיות בחמאס זה סיכון כי כשהחמאס נכנס לסבב אתה בסיכון, להיות בג'יהאד זה סיכון גם כשהחמאס נכנס לסבב, אבל גם כשהג'יהאד נכנס לסבב.

ועובדתית זה כבר קרה פעמיים - סבבים רק נגד הג'יהאד בלי החמאס. אז הסיכון הזה גדול מ-0 בפני עצמו.

בלה בלה בלה קורס לוגיקה בשקל וחצי בלה בלה בלה.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, Night Driver כתב:

אתה רק מתעלם מהחוק הבינלאומי

בצדק

מה זה ״חוק בינלאומי״?

איזה מחוקק שיש לנו קשר לבחירתו חוקק את החוקים הללו?!

כל הזמן אומרים ״חוק בינלאומי״... אין חוק בינלאומי אלא אם מדינה מכפיפה עצמה לכללים מתוך חתימה על הסכמים.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, Night Driver כתב:

אתה רק מתעלם מהחוק הבינלאומי שקובע שאם זגרת את הגבול הבינלאומי שלהם (הים) אז זה שטח שלך שאתה אחראי לספק לו חשמל ומים. אנלחנו לא עושים את זה מאהבה.

שכחת שלרצועת עזה יש גבול נוסף.

לא עם ישראל ולא עם הים.

הסיבה היחידה שאנחנו ממשיכים לספק להם חשמל היא שמפחדים מה יקרה אם לא יהיה להם חשמל.

שזו דאגה לגיטימית כשאתה משחק בתוך ארגז החול עם סבבים בלתי נגמרים וחיסול בכירים וריצה משני הצדדים אחרי מאגר הרקטות וכו'.

אני מציע לצאת מארגז החול בכלל.

לפני 9 דקות, Night Driver כתב:

התכנון היה עוד קודם.

תכנונים יש תמיד, תמיד.

רק שאחרי המעצר התכנונים עברו משלב המגירה, לשלב ההצטיידות, ואז לירידה לשטח.

אתה חושב שאין לחמאס תכנונים מקבילים? או תכנונים לגבי שימוש במנהרות?

לפני 5 דקות, farkash7 כתב:

בלה בלה בלה קורס לוגיקה בשקל וחצי בלה בלה בלה.

לוגיקה? איפה לוגיקה?

סה"כ מבט על ההיסטוריה וחישוב סטטיסטיקה הכי פשוט שבעולם.

הפכת את זה ל"לוגיקה".

בלה בלה בלה, אני לא יודע מה לענות אז אני עונה בבלה בלה בלה

לפני 1 דקה, falou כתב:

בצדק

מה זה ״חוק בינלאומי״?

איזה מחוקק שיש לנו קשר לבחירתו חוקק את החוקים הללו?!

כל הזמן אומרים ״חוק בינלאומי״... אין חוק בינלאומי אלא אם מדינה מכפיפה עצמה לכללים מתוך חתימה על הסכמים.

זה מתוך אג'נדה, להכפיף אותנו לחוקים שאנחנו לא כפופים אליהם בלי לשאול אותנו

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, m3x7r3m3 כתב:

מדהים, ישנן עוד מדינות או טריטוריות שבהן הרוב המוחלט עני עד כדי מחסור באוכל ומים (לא לדבר על חשמל), ומיעוט עשיר

יש הרבה עזות?

עזה שוברת שיאים... אולי הגיע הזמן להתעורר ולהבין מה המצב שם. תשאל את החברים שלך בפורומים הביטחוניים.

לפני 55 דקות, m3x7r3m3 כתב:

להצביע שזה לא ייחודי לעזה. ואפילו לא ייחודי לעולם הערבי.

עזה ייחודית.

לא משנה איך תנסה לסובב את זה.

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

לא דיברתי על כל הערבים

''אבל בטח לא כול הערבים דר וייס''

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, David32 כתב:

יש הרבה עזות?

עזה שוברת שיאים... אולי הגיע הזמן להתעורר ולהבין מה המצב שם. תשאל את החברים שלך בפורומים הביטחוניים.

עזות או עיזות?

בוודאי שיש עוד הרבה טריטוריות דומות, עם בערך 0 התעניינות מהעולם.

לפני 4 דקות, David32 כתב:

עזה ייחודית.

לא משנה איך תנסה לסובב את זה.

ברור, ברור, אין טריטוריות יותר עניות.

אין מקומות שאפילו לא יכולים לחלום על חשמל.

אין מקומות שהמים היחידים שיש להם הם מים דלוחים עם טפילים...

זה מתוך עיוורון או חוסר עניין?

מה שבאמת ייחודי בעזה זה שהם יורים על מי שמספק להם חלק מהחשמל שלהם.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...