Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

• תגובות 58 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4755

• SlowRide

4571

• פינדר

3604

• m3x7r3m3

2926

לפני 28 דקות, SlowRide כתב:

עוד עריכה - ביבי בעצמו אמר עכשיו שזה אנחנו. או שהוא מסטול מהתרופות, או שזה האמת. מצער מאוד.

אין לי "בעיה" אם זאת האמת, פשוט רוצה לחכות לתחקיר רשמי של צה"ל.

אם זאת תקיפה ישראלית - התנצלות, פיצוי, הפקת לקחים והצגה למדינות שהאזרחים שלהם נפגעו. אסור לכסת"ח כי 1. אלה אזרחים שלא באו להזיק לנו אלא באו לסייע 2. פגיעה בתדמית ישראל בעולם אם מכסת"חים.

הבעיה שלי היא אלה שרצים להאשים כדי להשיג כותרת.

לפני 18 דקות, David32 כתב:

נראה לך שבאמת לוקח כזה הרבה זמן לראות אם כתבם ירה על משהו?

ברור לך שזאת הגזמה כן?

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, farkash7 כתב:

לא צריך להיות גנרל קארספורום, הצבאות היחידים באזור שחמושים בחיל אוויר וחיל שריון הם צבא מצרים, צבא טורקיה וצבא ירדן. יש גם את צבא סוריה אבל הוא די מפורק ויצא מהמשחק.
גם סעודים אמירתים וקטארים יש חיל אוויר אבל אני מהמר שהם לא במשחק.

לא כל כך מזמן (2011) האחים המוסלמים הפכו למפלגה הגדולה ביותר בפרלמנט המצרי ומתמודד מטעמם הפך לנשיא מצרים. גם ירדן היא לא מדינה הכי יציבה וידידותית לישראל. את אסד קברנו מזמן, אבל מתברר שהוא עדיין חי וקיים. חיזבאללה עד עכשיו שיחק בכאילו כדי להפגין נוכחות. אין לי גם מושג מה תעשה אירן ועשרות אלפי אנשי מיליציות שיעיות מטעמה שיושבים בסוריה ועירק. אז אני לא מהמר. מלחמה אזורית? כרגע זה אפילו לא פרומו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברת על מטוסים וטנקים.
מטוסים וטנקים אומר שמצרים וירדן הצטרפו. אני לא אומר שזה תסריט חסר סיכוי כפי שכתבת, אבל כשמדברים על מלחמה איזורית עכשיו לא מדברים עליהם.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טענת שאנחנו כבר בתוך מלחמה אזורית:

ציטוט

טוען שזה היה מוביל למלחמה איזורית, אבאלה מה קורה פה עכשיו?

מה קורה? סבב נוסף בין ישראל לחמאס, רק עכשיו ברצינות. סוג של חומת מגן בג'נין אקסטרה לארג'. מפריע לך מטוסים וטנקים? תעזוב. מה דעתך על 150 אלף טילי חיזבאללה שלפחות חלק מהם קצת שונה מטילי חמאס? עשרות אלפי לוחמי מיליציות בסוריה ועירק? איראן וסוריה שמצטרפים לחגיגה? 

אז גם עכשיו זה לא כייף, אבל אנחנו עדיין רחוקים מאוד ממלחמה אזורית.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לזכור שמטוס שנכנס לשירות זה לעוד 20 שנה לפחות. כמדינה שלא הכי מוצלחת בתכנון לעתיד, יש תחומים בהם עדיף יותר ולטעות מאשר להיות במחסור בשעת הצורך. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, Supertigre כתב:

צריך לזכור שמטוס שנכנס לשירות זה לעוד 20 שנה לפחות. כמדינה שלא הכי מוצלחת בתכנון לעתיד, יש תחומים בהם עדיף יותר ולטעות מאשר להיות במחסור בשעת הצורך. 

אתה מסתכל על משהו כמו 30-50 שנה. יש מטוסים שעברו כמה וכמה מלחמות איתנו ועדיין טסים.

רוב הציוד שיש בצבא, ישן או ישן עד מאוד.

• רעיון טוב! 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 1.4.2024 בשעה 21:43, sperial כתב:

אתה מחפש קונספירציה?

את האח״מ ינתח מנהל המחלקה, לא משנה איזה ניתוח, בוודאי תיקון בקע, שזה הניתוח הראשון שלומד כל מתמחה. הוא כבר לימד לפחות 100 כאלה, ביצע 1,000 ניתוחים כאלה וימשיך לנתח כל VIP.

לא חושב שזו קונספירציה. ניתח אותו מנהל מחלקה אחת - סבבה. למה הצטרף מנתח מנהל מחלקה אחרת לא קשורה לכאורה?

באותו היום רופאים כמו חגי לוין פרסמן גם שהסיפור על בקע נשמע מפוקפק. בדיוק כמו ההתייבשות בכינרת שהסתיימה בקוצב.

אני לא מתחבר ממש לתיאוריות כאילו הוא על כדורים ולא מתפקד. הן מופרכןת מהרבה סיבות. אבל מה מצבו האמיתי אנחנו לא יודעים.

אגב, התקיפה המיוחסת בסוריה בוצעה כשביבי מורדם, והמחליף שלו זה לוין. פחד אלוהים.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, יבגניפ כתב:

אגב, התקיפה המיוחסת בסוריה בוצעה כשביבי מורדם, והמחליף שלו זה לוין. פחד אלוהים.

בעקרון כבר באיזור 11-12 אמרו שביבי התעורר מההרדמה ועשה התייעצויות מבית החולים, התקיפה הייתה לקראת 6 בערב. זה לא נכון מה שרשמת.

חוץ מזה שזה הפוך - אם לוין היה ראש ממשלה, או כל אדם אחר עם ביצים לצורך העניין, כבר היינו אחרי המלחמה הזאת.

רעידת אדמה עוצמה 7.2 בטייוואן, דיווחים על בערך 25-30 בניינים שקרסו, 4 הרוגים ו-50 פצועים.

הימורים מה יקרה פה ברעידה כזאת?

עריכה אחרונה על ידי יובל .מ.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, יובל .מ. כתב:

הימורים מה יקרה פה ברעידה כזאת?

אף פעם. כי כאן יהיו עשרות אלפי הרוגים. והפוטנציאל גדול במיוחד בכוורות החרדים עם הבניה האותנטית שלהם.

כמובן שזה לא יהיה בגלל השם, אלה החילונים שלא התפללו מספיק ולא מימנו להם דיור בטיחותי בזמן שהם עסוקים בלהציל את העולם. 

עריכה אחרונה על ידי Giant_TA
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, Giant_TA כתב:

כמובן שזה לא יהיה בגלל השם, אלה החילונים שלא התפללו מספיק ולא מימנו להם דיור בטיחותי בזמן שהם עסוקים בלהציל את העולם. 

הפוך.

הכופרים הכי גדולים גרים בבתים מודרניים ויציבים. אלוהים ימחה רק את הרשעים בבני ברק ומאה שערים בדיוק כמו סדום ועמורה.

עם קצת מזל גם אשת נתניהו תהפוך לנציב מלח אבל כנראה שגם לניסים יש גבולות.

• מצחיק 3

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יש מצב שהיא תהפוך לבקבוק שמפניה.

• מצחיק 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יובל .מ. כתב:

בעקרון כבר באיזור 11-12 אמרו שביבי התעורר מההרדמה ועשה התייעצויות מבית החולים, התקיפה הייתה לקראת 6 בערב. זה לא נכון מה שרשמת.

באיזור 6 בערב ביבי התכונן לנאום שלו מול הכתבים, וכפי שניתן היה לראות בשידור חי, בקושי היה מסוגל לדבר, וגם שכח מה שאלו אותו תוך כדי.

כשמתעוררים מהרדמה, בטח אחרי ניתוח, לוקח קצת זמן לחזור לתפקד. גם לביבי. 

לא אומר שזו סיבה לעצור פעילות מבצעית או משהו. סתם פשוט הכל חלק מאותו הברדק. 

לפני שעה, יובל .מ. כתב:

חוץ מזה שזה הפוך - אם לוין היה ראש ממשלה, או כל אדם אחר עם ביצים לצורך העניין, כבר היינו אחרי המלחמה הזאת.

אם לוין היה ראש ממשלה, אני לא חושב שהיה צהל היום ואולי היינו כבר במלחמת אזרחים עוד לפני ה7.10.

• אהבתי 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, יבגניפ כתב:

כשמתעוררים מהרדמה, בטח אחרי ניתוח, לוקח קצת זמן לחזור לתפקד. גם לביבי. 

די מהר.

אני אחרי ניתוח בקע שעה אחרי שיצאתי מחדר הניתוח כבר שלחתי מיילים ועניתי לטלפונים מהעבודה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...