Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

רק הסופרב? מה עם עשרות רכבים וניידות עם שמשות מנופצות וחלקן הפוכות? והיה לפחות עוד רכב שרוף אחד, בצפון. כמעט לינץ' בשוטר, פשוט הזוי. אם זה חוזר על עצמו היום, חייבים להשמש בכוח לפזרם.

התפרסמו פרטים מהחקירה, נראה שהשוטר פעל כשורה, נמתין לעוד התפתחויות. העיקר ישר לשרוף את המדינה.

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4893

• SlowRide

4762

• פינדר

3775

• m3x7r3m3

2926

WOW! זו בטח ההודעה המצוטטת הארוכה בעולם, כל הכבוד. אני סתם כועס שככל הנראה יתבטל לי ערב הפוקר בגלל הפקקים הצפויים. ממש לא כייף. לא עשיתי להם כלום, אני יודע שזה מתקטנן וטיפל'ה ציני, אבל למה שלא ילכו לחסום את כל תחנות המשטרה שאתם יש להם עניין? למה לא לחסום את הבית של מפכ"ל המשטרה (אם יש כזה), ואת הבית של השר לפיתחון בנים? ראש הממשלה? זה ממש לא פייר. ראיתי מה הם עשו לסופרב בתל אביב והייתי קצת בהלם, האנרגיות של מזרח תיכון חדש עם אביב ערבי מתחילות להגיע אלינו? ועוד בקיץ?

כי אם הם היו הולכים לחסום תחנות משטרה אז זו הייתה הפגנה.

אבל הם לא רוצים הפגנה, הם רוצים ונדליזם עם Free pass, הם רוצים להכאיב לנצ'ים האלה, ובעיקר - הם רוצים להרגיש חזקים.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אם יוכלו להביא שוטרי מג"ב שיפקחו על ההתפרעויות בנחישות וברגישות. שלא תבינו לא נכון, נראה לי שלהצית רכב חונה בסיטואציה מסויימת זה ממש מגניב (ל"ג בעומר בקנדהר, למשל), רק לא בא לי לקבל תביעה מאיזה 9 מיליון סוכני ביטוח ובעלי הרכב...בהנחה שבקנדהר עוד לא עזבו את שוקה.

אני מאמין שכל מי שעבר עבירה וצולם, אם ייתפסו אותו הוא ייתן את הדין.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני מאמין שכל מי שעבר עבירה וצולם, אם ייתפסו אותו הוא ייתן את הדין.

צולם רעול פנים. לך תזהה אותו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://news.walla.co.il/item/3245423

מבדיקת הקליע שפגע בסלומון טקה, בן ה-18 מקריית חיים שמותו הצית מחאה ברחבי הארץ, גוברת ההערכה כי השוטר ירה על הרצפה - אך נתז פגע באבי העורקים של הנער וגרם למותו. על פי התמונה העולה מהחקירה, הקצין סיים משמרת בתחנת המשטרה, הגיע לביתו ובשעות הערב יצא עם אשתו ושלושת הילדים לגן המשחקים הסמוך לביתו. במהלך הבילוי השוטר הבחין בשלושה צעירים, בהם שני יוצאי אתיופיה, כשהם מכים נער בן 13 ועלפי החשד מנסים לקחת ממנו כסף ואת הטלפון הנייד שלו.

חקירת הירי בנער: מתחזקת גרסת השוטר כי לא ירה לעבר סלומון טקה

מחקירת מותו של סלומון טקה עולה כי קצין המשטרה פנה ל-3 צעירים בעת שהכו נער, ובהמשך התקרבו אליו וכשחש בסכנה - הוא ירה לרצפה. גורמים בחקירה אמרו לוואלה! NEWS כי נתיחת הגופה מחזקת את גרסת השוטר. משפחתו הועברה לדירת במסתור: "הילדים ברמת האיום הגבוהה ביותר"

השוטר ביקש מהם להפסיק, אך הם לא התייחסו אליו. הוא אמר להם: "אני שוטר", ובתגובה הם החלו לקלל אותו ולאיים עליו. בשלב זה, הנער בן ה-13 עזב את המקום, והשוטר ניתק מגע עם השלושה, ששניים מהם היו ככל הנראה תחת השפעת אלכוהול.

השוטר שב לחיק משפחתו, ולאחר זמן קצר הגיעו השלושה והחלו להשליך לעברו אבנים. שלוש מתוכן פגעו בשוטר, אחת בראשו ואחת בחזה, אך הפגיעה הקשה הייתה בכתפו. בשלב מסוים הצליח השוטר להתקשר למוקד 100 ולהזעיק עזרה, אולם עד הגעת הכוחות, השוטר טוען שחש בסכנת חיים ושלף את האקדח במטרה להרחיק את התוקפים.

כשהשוטר לא הצליח בכך, הוא ירה ירייה אחת לכיוון הקרקע ולעבר חומה סמוכה. הירי לא בוצע באוויר מחשש שיפגע באנשים, שכן מדובר בשטח מאוכלס. ממצאי הקליע מצביעים כי רק חלקו חדר לבית חזה שמאל של טקה, וחלק מהקליע נשאר על הקרקע.

גורמים המעורבים בחקירה אמרו לוואלה!NEWS כי הנתיחה שנערכה בגופתו של טקה מחזקת את גרסת השוטר, לפיה ירה ברצפה והקליע ניתז ממנה ופגע בחזהו של טקה. בנתיחה נמצא כי ליבת הקליע שנמצאה בגופו של טקה היתה מעוכה מצד אחד וחלקה בצדה השני, מה שמעיד כי הקליע פגע בדבר מה קשיח ונמעך - וזאת מבלי שפגע באף עצם משמעותית. בנוסף לכך, בעוד ליבת הקליע פגעה בחזהו של טקה, מעטפת הקליע נמצאה בתוך חור ברצפה. הקליע הועבר לבדיקת המעבדה הבליסטית של מז"פ, שאמורה לבצע בו בדיקות נוספות.

במקביל, במשטרה החליטו להוציא את משפחתו של קצין המשטרה שירה למוות בטקה מביתה. בני המשפחה הועברו לדירת מסתור של המשטרה, שהציבה אבטחה כבדה על כל אחד מהם, כולל על שלושת ילדיו של הקצין.

במשטרה מעריכים כי האבטחה הכבדה על בני המשפחה תימשך תקופה ארוכה וההערכה כי הם לא יוכלו לשוב ולהתגורר בביתם. קצין משטרה בכיר אמר כי "ביממה האחרונה עלו ברשתות ובאתרים באינטרנט התמונות של השוטר וילדיו וקריאה לרצוח את השוטר וילדיו. אנחנו לא אדישים לכך וביצענו פעולות רבות כדי להגן על הקצין ובני משפחתו הילדים. בני שבעה חודשים, חמש, ושבע נמצאים כרגע ברמת איום הגבוהה ביותר שקיימת בישראל".

הערה אישית: זה נראה שהפיקוד הבכיר במשטרה, והתקשורת מיהרו לשרוף את הקצין, על לא עוול בכפו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה חשבתם? שכל אלו שהיו רעולי פנים, שהשליכו אבנים, שברו רכבים, שרפו צמיגים, הכו שוטרים ועוד, מה נראה לכם שמחר הם שמים חליפה ונהיים ילדים טובים עם אורך חיים נורמטיבי? כל אחד מהם הולך לבית ספר, לאוניברסיטה ולעבודה? באמת מישהו מאמין שזה ככה?

מחר יחזרו לפארקים עם בירה, רעש עד מאוחר, קטטות בינם לבין עצמם וזה עוד הפלילי לייט. שמישהו רק יעיז לדבר איתם, ובגלל שאיש לא יעיז לדבר יקראו למשטרה, ואז שוב בכי ונכי על שיטור יתר. הרי מה הרצון? לעשות את כל זה אבל בלי שחס וחלילה יפריעו, וכשיפריעו זה שוב שיטור יתר.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה וכל זה נכון, אני באמת חושב שאנחנו צריכים לתת הצהרה ברורה שהשוטר הזה(ספציפי) הוא מלח הארץ ואם אחד המפגינים יפגע בו או במשפחתו האלימות של האתיופים תראה להם סוכר לאומת מה שהם יקבלו!

מה יהיו התוצאות של ההפגנות? שבני הנוער העבריינים ירגישו עכשיו חופשי לפעול באותם הפארקים והשכונות כשהשוטרים יפחדו לעזור לאזרחים?

צריך לתת גיבוי למשטרה מול החבורה האלימה הזו שיוצאת לפגוע באזרחים בגלל עבריין שהם גידלו.

עריכה אחרונה על ידי Giant_TA
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה אחרים ראו, אבל מה שרואים עם הסקודה זה ניראה בידיוק כמו ניסיון לינץ' והסלעים הגדולים והבלוקים שרואים -מה בידיוק חושבים שהייתה המטרה?

אם ככה הם מתנהגים מול כל הארץ- מי יכול ליטעון שזה לא קרה או יכול ליקרות לשוטר הבא? בושה וחרפה התגובה של המשטרה והממשלה, ניראה לי שכל אחד רוצה לישמור את קולות האתיופים למיפלגה שלו ולכן כולם משחקים פוליטיקלי קורקט.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Giant

כן, אבל...סלח לי; תראה; תבין; תשמע: לכנות שוטר כמלח הארץ יכול להרוס פרסומת למפעלי ים המלח. לא שאין כאלה, באמת שיש, אבל הם לא הרבה, ממש, אבל ממש לא הרבה (מתנצל על ריבוי הפסיקים, אין לי דרך אחרת להמחיש ציניות). אני מציע להמתין לתוצאת חקירת מחש שלפי הפרסום הראשוני ככל הנראה הוא לא יואשם בביצוע עבירה פלילית, אבל משם ועד מלח הארץ יש מרחק. לא מצדיק את ההתנהגות המפלצתית של המתפרעים, ממש "בולה בולה איפה את" כי ככה נראה לנו הכי הגיוני, אבל לא רץ להדביק לשוטר את עיטור העוז. גם לא את עיטור המופת. לאחר מחשה נוספת- גם לא את צל"ש המפכ"ל, וככל הנראה גם לא אזמין אותו לבית הנשיא ביום העצמאות.

עריכה אחרונה על ידי ST12345

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב את ההשוטר- הבעיה היא ליראות את אותם "ילדי זהב" שאין דרך אחרת לכנות אותם מאשר עבריינים/טרוריסטים שהיה להם רק רצח בעיניים לפי מה שהראו בתיקשורת, איזה אדם נורמטיבי ינסה לעשות לינץ באזרח שחוזר הביתה מעבודה ויזרוק למכונית סלעים בגדול של כדורסל שבקלות יכול להרוג וירביץ ויזרוק אבנים על כבאית [שבאה להציל] ושוטרים? סוג כזה צריך ליהיות בכלא ומהר, זו רשלנות לתת לדבר כזה לעבור בשתיקה, יש צורה להפגין ולהבעיר צמיגים וכו' אבל מעשי לינץ'? הזוי!.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

האתיופים הצליחו לפתור את בעיית הפקקים בת"א. הערב כל העיר היתה חצי ריקה, תענוג.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי כולם ברחו הביתה ב-2 בעקבות פוסט טראומה אחרי אתמול.

אצלנו במשרד אף אחד לא עבד כולם היו עסוקים בשיתוף חוויות ובתכנון מסלול בריחה אחר הצהריים.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...