Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

בדיוק ראיתי בטלגרם שצה״ל חזר בו ומצ״ח כן יחקור את האירוע. 

שתהיו בעניין, אף אחד לא הולך לשבת בכלא על זה, אבל מקווה שהעניין ייחקר עד תומו ונותר רק  לקוות שילמדו מהאירוע הזה.. 

עריכה אחרונה על ידי CarloAbarth
  • רעיון טוב! 1

Not the sound of silence.🇮🇹

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4907

• SlowRide

4775

• פינדר

3803

• m3x7r3m3

2926

לפני 1 דקה, CarloAbarth כתב:

בדיוק ראיתי בטלגרם שצה״ל חזר בו ומצ״ח כן יחקור את האירוע. 

שתהיו בעניין, אף אחד לא הולך לשבת בכלא על זה, אבל מקווה שהעניין ייחקר עד תומו ונותר לקוות שילמדו מהאירוע הזה.. 

למה לא? החיילים צריכים לשבת בכלא לפחות על הריגה. לא מאסר עולם, נניח, אבל 5 שנים, בהחלט.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים איתך, אבל לא רואה את זה קורה. זירת פיגוע כזאת ועוד במצב של המון נפגעים כאוטית החיילים יכולים לטעון כל מה שעולה על רוחם. יש בכלל תקדים לזה שחיילים יושבים בכלא על חתירה למגע וירי דו״צ? במצב מלחמה כמו שישראל נמצאת בה אני מאוד מפחד שפשוט יטאטאו את זה מתחת לשולחן. (גם אחרי החקירה אם תהיה) 

עריכה אחרונה על ידי CarloAbarth
  • אהבתי 1

Not the sound of silence.🇮🇹

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, CarloAbarth כתב:

מסכים איתך, אבל לא רואה את זה קורה. זירת פיגוע כזאת ועוד במצב של המון נפגעים כאוטית החיילים יכולים לטעון כל מה שעולה על רוחם. יש בכלל תקדים לזה שחיילים יושבים בכלא על חתירה למגע וירי דו״צ? במצב מלחמה כמו שישראל נמצאת בה אני מאוד מפחד שפשוט יטאטאו את זה מתחת לשולחן. (גם אחרי החקירה אם תהיה) 

הם יכולים לטעון מה שהם רוצים, אבל הוידאו של החייל מערוץ 14 מרשיע אותו יופיו יופי… 

כל מה שעניין אותו זה אקס על הנשק. ראיית מנהרה ואי הבנה של הסיטואציה + אינדוקטרינציה + ״מחבלים לא יוצאים חיים״ = התוצאה של אתמול.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, פינדר כתב:

זה מה שמטריד אותך? שדיבר כמו טיפש?

בן אדם מת. מת בגלל שמגל ובן גביר וסמוטריץ ועוד רבים שחלקם כתבו פה בשרשור הזה, שחובה לחסל מחבל ווידוא הריגה זו מצווה.

אמרתי את זה כשוידאו הריגה של נערה עם מספריים במחסום וכשרדפו אחרי נער אוטיסט שהתחבא בחדר אשפה. אבל הם היו רק ערבים. עכשיו הרגו בן אדם, אז אולי סוף סוף יפול האסימון למישהו.

עדכון:

לא נראה שזה מעניין מישהו. אין נתיחה ואין חקירה. סדום ועמורה.

IMG_8519.jpeg

קודם כל - הירי שהם ביצעו מנוגד לכל נוהל של כוח מבצעי במדינת ישראל, נוגד את טוהר הנשק, וכל מה שתביא בעניין הזה. מקובל.

אם צריך לחקור? כן. מדובר בכשלון מבצעי לחלוטין.

האם זה רצח? לא, כי הם לא יצאו מהבית ואמרו "אני אלך לירות באזרח".

האמירה שלו לגבי האיקס באופן עקרוני נכונה - כל לוחם יוצא למשימה עם שאיפה לחזור ממנה בריא ושאיפה לחסל אויב ולהשלים אותה. 

מה שלא נכון זה להתגאות בזה בשידור כמו מטומטם, בטח אחרי אירוע כזה. כל אדם עם קצת בינה יכול לראות מיד מי מחבל ומי לא.

מה שמביא אותי לנקודה הבאה - לא מגיע לו לשאת נשק כי או שהוא לא ברמה מספקת, או שהוא פסיכופת, או שהוא באיזה פוסט טראומה שדפק לו תמוח.

האם מגיע לו כלא? לפי דעתי הלא מלומדת כן, כי לכל מעשה שעושים צריך להיות השלכות, בהתאם לנסיבות.

מה שמעביר אותי לנושא הבא שהזכרת - אנשים מהסגנון שלך רק מחכים לאירועים כאלה כדי להגיד "אמרנו לכם", בגלל זה אתה מזכיר פה לוחם מג"ב שקיבל בקשר דיווח על מחבל ומנסה להשוות אותו לפעיל SS.

כולם פה פאשיסטים, כולם פה רוצחים, כולם פה רוצים נשקים כדי לירות באזרחים אחרים בזמן ויכוח ברחוב.

דיי בחייאת ראבק פינדר תמצא כבר קצת היגיון.

לפני 9 דקות, garicho כתב:

הם יכולים לטעון מה שהם רוצים, אבל הוידאו של החייל מערוץ 14 מרשיע אותו יופיו יופי… 

כל מה שעניין אותו זה אקס על הנשק. ראיית מנהרה ואי הבנה של הסיטואציה + אינדוקטרינציה + ״מחבלים לא יוצאים חיים״ = התוצאה של אתמול.

אבל מחבלים באמת לא צריכים לצאת חיים מפיגוע.

כשמחבל חוטף כדור זה טוב, כשאזרח זה רע.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, יובל .מ. כתב:

אבל מחבלים באמת לא צריכים לצאת חיים מפיגוע.

כשמחבל חוטף כדור זה טוב, כשאזרח זה רע.

לא. מחבלים צריכים לצאת מאירוע במצב בו הם לא מפגעים יותר, בין אם זה בגלל שהם חוסלו ובין אם זה בגלל שהם נעצרו. לאחר מכן יש לך בית משפט שצריך לשפוט אותם - במידה והם חיים - ולגזור את העונש שלהם. כך החברה צריכה להתמודד. אין לי בעיה עקרונית עם עונש מוות למחבלים (לא חושב שזה יהיה באמת יעיל, וסתם יביא לעוד קדושים מעונים), אבל זה יהיה הדרך הנכונה.

יש כמובן דרכים נכונות יותר להתמודד עם טרור, אבל זה לא משהו שיעשו בישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, garicho כתב:

לא. מחבלים צריכים לצאת מאירוע במצב בו הם לא מפגעים יותר, בין אם זה בגלל שהם חוסלו ובין אם זה בגלל שהם נעצרו. לאחר מכן יש לך בית משפט שצריך לשפוט אותם - במידה והם חיים - ולגזור את העונש שלהם. כך החברה צריכה להתמודד. אין לי בעיה עקרונית עם עונש מוות למחבלים (לא חושב שזה יהיה באמת יעיל, וסתם יביא לעוד קדושים מעונים), אבל זה יהיה הדרך הנכונה.

יש כמובן דרכים נכונות יותר להתמודד עם טרור, אבל זה לא משהו שיעשו בישראל.

זאת הבעיה. פעם אירוע היה נגמר ב"וידוא הריגה", כלומר ירי במחבל, הגעה וכדור בראש. 

היום מכסת"חים עם "וידוא ניטרול", כלומר ירי במחבל, הגעה ו.. "נטרול". כלומר אם היה לו סכין בועטים בסכין וזהו, למשל. אם יש מחבלים נוספים מותר לירות לו בראש, אם לא אז לא.

זה גרם לזה שהם אוהבים לעשות פיגועים, דוגמא לזה היא המחבל שסירב להשתחרר במהלך ההפוגה מהכלא. למה לו לוותר על כסף ואוכל טוב?

*מחבל ודאי כן? לא האירוע אתמול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, יובל .מ. כתב:

זאת הבעיה. פעם אירוע היה נגמר ב"וידוא הריגה", כלומר ירי במחבל, הגעה וכדור בראש. 

היום מכסת"חים עם "וידוא ניטרול", כלומר ירי במחבל, הגעה ו.. "נטרול". כלומר אם היה לו סכין בועטים בסכין וזהו, למשל. אם יש מחבלים נוספים מותר לירות לו בראש, אם לא אז לא.

זה גרם לזה שהם אוהבים לעשות פיגועים, דוגמא לזה היא המחבל שסירב להשתחרר במהלך ההפוגה מהכלא. למה לו לוותר על כסף ואוכל טוב?

*מחבל ודאי כן? לא האירוע אתמול.

אז או שמתאימים את עצמנו למציאות חדשה (מציאות בה כמות נושאי הנשק בציבור גדלה מאוד ולכן הסיכוי שיהיו אנשים נוספים עם נשק בפיגוע שהם לא מחבלים מאוד גבוהה) ודואגים לשנות חוקים ותקנות או שמקבלים את העובדה שיהיו יותר ויותר יהודים הרוגים כתוצאה מירי של אנשינו על אנשינו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, יובל .מ. כתב:

אנשים מהסגנון שלך רק מחכים לאירועים כאלה כדי להגיד "אמרנו לכם", בגלל זה אתה מזכיר פה לוחם מג"ב שקיבל בקשר דיווח על מחבל ומנסה להשוות אותו לפעיל SS.

כולם פה פאשיסטים, כולם פה רוצחים, כולם פה רוצים נשקים כדי לירות באזרחים אחרים בזמן ויכוח ברחוב.

ההגיון מאוד פשוט, יובל.

רובינו - ימנים, שמאלנים, דתיים, חילוניים - לא פאנטים של אלימות, לא מאוהבים בה, לא מחכים להזדמנות לירות באחרים.

חלקנו כן, ברמה של ממש להתחרמן ממנה, כמו שזה נראה מהצד. וזה הבדל ענק שמפריד בין הרוב השפוי במדינת ישראל, לבין ימין קיצוני דתי וחלקית גם ביביסטי.

אתמול כל המיעוט הזה טס ב-400 קמש להלל את נוער הגבעות. שופר אחד ראיין, אחרים פרסמו בגאווה, שהנה, תראו איזה כיף לנו שיש לנו נוער גבעות. אישתו של היורה אפילו רמזה שאם לא היו שם נערי גבעות, לא היה מי שיעצור את הפיגוע. כי רק להם האומץ להסתער או משהו כזה. אחרי שהתברר מה קרה, חלק מחקו, חלק התחילו להאשים את המבקרים בשנאת דתיים (אמיתי). כי בכל זאת, הבסיס נשאר איתן: אוהבים אלימות. ומקסימום, כשחוטבים עצים, אז עפים קצת שבבים. ומי שלא איתם - הוא אנטישמי "שונא פאות" או משהו כזה.

עכשיו, אני יודע. היום זה מוכוון נגד ערבים מחבלים (שזה בעצם כולם). לא חלילה נגד יהודים. ובכל זאת, אני רואה וקורא את זה ומפחד. כי מתישהו המלחמה תגמר. ומתישהו הם יחזרו גם לעשות את מה שהם רוצים לעשות פה. ומתישהו הם שוב יבואו להפוך את דיזנגוף בת"א לבית כנסת, או להדביר הומואים, או כל דבר דומה אחר שהם רצו לעשות או ניסו לעשות לפני ה7.10. ו... אתה מבין, נכון?

• אהבתי 3
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, יובל .מ. כתב:

האם זה רצח? לא, כי הם לא יצאו מהבית ואמרו "אני אלך לירות באזרח".

זה אולי לא רצח לפי הז'רגון הישראלי, במדינות אחרות בהן יש דרגות שונות של רצח זה בהחלט רצח.
החברה האלה צריכים לשבת בכלא כמה שנים.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, יובל .מ. כתב:

אנשים מהסגנון שלך רק מחכים לאירועים כאלה כדי להגיד "אמרנו לכם", בגלל זה אתה מזכיר פה לוחם מג"ב שקיבל בקשר דיווח על מחבל ומנסה להשוות אותו לפעיל SS.

אני הבעיה. אנשים מהסגנון שלי.

מה לעשות שהתממש בדיוק מה שכתבתי פה ב2016 על מקרה אזריה ואחר כך על איאד חאלק ובעוד מקרים.

מה אתה חושב שהיום חיככתי ידיים בהנאה ובאתי לפה לחגוג? המקרים האלו יושבים לי בראש ורודפים אותי.

לפני 32 דקות, יובל .מ. כתב:

אני בן אדם הגיוני סה"כ, שחי במציאות לא הגיונית.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום קשר למקרה אלאור עזריה. 

מחבל לא צריך לצאת מפיגוע חי,וזה כמובן לפי הוראות פתיחה באש.

וכמובן לאחר זיהוי ודאי,פה אפילו זיהוי לא היה,הוא זרק את הנשק לכיוונם. 

זה מקרה חמור פי כמה וכמה. 

את הבסיס של הבסיס הם לא ביצעו. 

עריכה אחרונה על ידי ArikC
  • אהבתי 1

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, ArikC כתב:

מחבל לא צריך לצאת מפיגוע חי,וזה כמובן לפי הוראות פתיחה באש.

שני חלקי המשפט סותרים אחד את השני. מקווה שאתה לא נושא נשק.

• רעיון גרוע 1
  • רעיון טוב! 3

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, ArikC כתב:

אז אתה טועה ומטעה. 

או שפשוט אתה מתבלבל בין זה לבין נוהל מעצר חשוד. 

אשמח איפה כתובה התקנה הזאת - שמחבל לא צריך לצאת מפיגוע חי. אולי זה משהו שאומרים, אבל זה בוודאות לא הנחיה רשמית של אף אחד. אולי של הבחור הזה:

Judge Dredd (film) - Wikipedia

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...