Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 11 דקות, עדי-אל כתב:

גם זה לא מדויק

יש הרבה סיפורים על אנשים שקלטו בפייסבוק את החבר מהעבודה, המכונאי, הערבי הסבבה פתאום מפיץ מסרים של טרור ועידוד מחבלים 

גם בשומר החומות, המון סיפורים מלוד על שכנים שגרים יחד עם יהודים שנים ופתאום מכווינים את ההמון לשרוף מכוניות של יהודים.

לפני 3 דקות, DubelBoom כתב:

אפשר גם להגיד הפוך, אתה לא רואה את מי שלא תומך טרור ברשתות, כי הוא לא תמך בטרור ולא הופיע לך. כך נשמרת האשלייה שרובם אפילו מאד קיצוניים.

כנראה שבסוף רוב האנשים באמצע. רובם רוצים מדינה פלסטינית, רובם מוכנים להילחם נגד צבא שלנו על כך, ורובם לא מוכנים לעשות שואה בקיבוצים.

סיפור נחמד, רק שיש דבר קטן שנקרא סקרי דעת קהל.

אבל תמשיך לעצום עיניים לטובת פנטזיה נעימה שבנית לעצמך בראש, זה עבד נהדר במשך שנים עד השבת הקודמת, אולי זה יכול לעבוד שוב.

• אהבתי 1
  • רעיון גרוע 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4911

• SlowRide

4781

• פינדר

3810

• m3x7r3m3

2926

לפני 17 דקות, David32 כתב:

ומה יש לזלנסקי לבוא לבקר בישראל? 

כי יש אנשים שאצלם הכל סובב סביב ביבי. לא משנה מה יעשו, הם בכל מקרה ימצאו דרך לקשר את זה או "להפיל" על ביבי.

לי אישית אין כל בעיה שזלנסקי יגיע. להיפך, כל מנהיג מערבי (ולא רק) שמגיע לביקור הזדהות או לפגישות, בתקופה הזאת, זה מבורך. עם זאת, בהחלט אפשר להבין אם לממשלה יש כרגע עניינים חשובים יותר להתעסק בהם.

עם כל הכבוד לזלנסקי, זה לא שהוא מגיע בשביל לעזור לנצח את המלחמה.

עריכה אחרונה על ידי gadik6
  • רעיון גרוע 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 56 דקות, 98civic כתב:

למה אתה כל כך בטוח? נראה שבן אדם מעקלת מציאות מעולה וממשיך לשים זין על כולנו כפי שעשה עם ההפגנות

אני בטוח. עם כל הכבוד ״לבייס״, זה לא יספיק.

אבל המציאות תראה אם אני צודק או לא.

• רעיון טוב! 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, עדי-אל כתב:

גם זה לא מדויק

יש הרבה סיפורים על אנשים שקלטו בפייסבוק את החבר מהעבודה, המכונאי, הערבי הסבבה פתאום מפיץ מסרים של טרור ועידוד מחבלים 

זה מצער אותי לראות, אבל זה המקבילה של אנשים שקולים והגיוניים מהצד שלנו (וגם לי רותח הדם וקופז הפיוז הזה לפעמים) של "למחוק את כל עזה, לעשות להם מגרש חניה, לזרוק אותם כולם לים".

• רעיון טוב! 2

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 53 דקות, motior כתב:

אני חושב שהייתי באותה לוויה :-(  היום הלוויה של האחות השנייה :-(

כן עוד שעה.. ממש כואב הלב. 

• מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, elibaba כתב:

זה מצער אותי לראות, אבל זה המקבילה של אנשים שקולים והגיוניים מהצד שלנו (וגם לי רותח הדם וקופז הפיוז הזה לפעמים) של "למחוק את כל עזה, לעשות להם מגרש חניה, לזרוק אותם כולם לים".

לא נכון. המקבילה הייתה ההמון ההוא שפיצץ במכות ערבי בבת ים. אבל זה היה מקרה בודד. שמעת בשבוע האחרון שמישהו תקף ערבי על היותו ערבי? יש גם אצלנו קיצונים, הבעיה היא שמה שנחשב ״יהודי קיצוני״ הוא בעצם בעל דיעות ומעשים דומים לערבי מתון, ומי שנחשב ״יהודי מתון״ הוא חסר כל הקבלה בעולם הערבי. לא בכדי כמעט ואין דבר כזה קבוצות שמאל בשטחים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

לא ישבתי בכפר באיוש אף פעם. אני עובד עם ערבים, הולך לרופאים ערבים, פוגש ערבים בימי מסלול. לטעון שהם כולם דעאש זה... עזוב. אין לי כח לגנון שלכם. אני מקווה שאתה מכין את עצמך להצביע לימין מלא על מלא כפול מלא מלא מלא בפעם הבאה. ככה ננצח.

גם אני עובד עם ערבים ובכל זאת, בבית חולים שגיסתי עובדת בו, פרסמו שצריכים מאבטחים, אז אחת המחבלות שעובדות איתה כתבה 'חחחחח הם צריכים מאבטחים!!!' רק שהיא לא שמה לב ששלחה את זה בקבוצה פנימית של עובדים, והספיקו לצלם מסך לפני שהיא מחקה. אחר כך כמובן שהיא אמרה שזו אי הבנההה... ואח שלה תמיד רצה להיות מאבטח.... אגב אותה אחת בצוק איתן שיתפה סרטון של שריפת דגל ישראל, אבל גם אז הייתה אי הבנה... היא פשוט לא צפתה בסרטון לפני שהיא שיתפה.

בקיצור, שקרנים.

לפני 11 דקות, elibaba כתב:

ההבדל ה"קטן" הוא שהם אזרחי מדינת ישראל ותומכים באויב, ואנחנו לא אזרחי עזה. לכן התגובה שלנו כמובן תהיה קיצונית אחרי שערכו טבח במשפחות שלנו. וגם, רוב העם לא בתגובה קיצונית של 'למחוק את כל 6 מיליון הפלסטינים' אלא בתגובה של 'תעיפו אותם מכאן לעזאזל, יש להם 20 מדינות מוסלמיות, שידחפו לשם.' 

כשערבי ישראלי או כל ערבי אחר בעצם, תומך בהקמת מדינה פלסטינית, הוא לא אומר לעשות טרנספר ליהודים אלא למחוק אותם מפני האדמה. 

הבדלים מאוד קטנים בינינו לבינם.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, ay115 כתב:

עכשיו מדווחים שביבי אמור לשוחח עם פוטין...

איזו בושה.

Screenshot_2023-10-16-15-25-56-90_948cd9899890cbd5c2798760b2b95377.jpg

הרוסים כבר מכרו אותנו מזמן. מקווה שנפל לו האסימון (אם כי לי ברור שלא ברור לו), זה היה ברור לי מהרגע הראשון כשהתחלנו ללכת "בין הטיפות" מול אוקראינה, אפילו רשמתי כאן שהרוסים ימכרו אותנו ויתנו הכל לאיראנים גם אם נעשה וגם אם לא נעשה.
עכשיו כשהסכסוך מול אוקראינה הוא כבר מעצמות זה כבר ברור לכל בר דעת, יש פה חלוקה ברורה של בעלות הברית מול "מדינות הציר" המודרניות.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 2

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, gadik6 כתב:

כי יש אנשים שאצלם הכל סובב סביב ביבי. לא משנה מה יעשו, הם בכל מקרה ימצאו דרך לקשר את זה או "להפיל" על ביבי.

תזכיר לי איך קוראים לרא הממשלה ב15 השנים האחרונות?

מי חיזל״ש את הביקור של זלנסקי? סבתא שלי עליה השלום?

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 44 דקות, MostlyWicked כתב:

זה מה שנקרא selection bias. אתה לא מוצא דיעות קיצוניות אצל ערבים שנמצאים באינטרקציה איתך בגלל שבהגדרה הקיצוניים לא היו נכנסים לאינטרקציה איתך, וכך נשמרת אצלך האשלייה שהרוב מתון, בזמן שבמציאות הרוב קיצוני, ואפילו מאוד קיצוני.

זה מה שנקרא selection bias. אתה בטוח שהרוב קיצוניים ומסיק מזה שהרוב קיצוניים. בזמן שבמציאות רוב האנשים פשוט חיים את החיים שלהם. כנראה אפילו לא באמת משתינים לך בחומוס במטבח, כשאתה לא רואה.

• אהבתי 2
  • רעיון גרוע 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, David32 כתב:

למה שכן יבוא?

לא יודע מה אתה חושב עליו. כרגע בעולם המערבי הוא מייצג את ה״טוב״ שנלחם ב״רע״.

ביקור שלו ותמיכה שלו, טובים מאוד ליח״צ של המדינה (כנראה לא יותר מזה).

• אהבתי 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, יבגניפ כתב:

משתינים לך בחומוס במטבח

כל ילד יודע שחומוסיה שבה העובדים מנקים את הידיים זו לא חומיסיה אמיתית..

• רעיון טוב! 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא תהיה חזק גם ה"טובים" לא יעזרו לך הם במקרה הטוב לא יעשו שום דבר.

אני מאוד מקווה שצה"ל לא מחנה את כל הכוחות שלו בטווח פצמור מעזה, זה מה שחסר לנו.

• אהבתי 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זלנסקי צריך לעשות לנו יחצ?????

גם רשמתי מה אני חושב עליו, יותר בעדינות ממה שיכולתי.

אם אנחנו צריכים את הביקור של זלנסקי בשביל תמיכת המערב... המצב קטסטרופלי.

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...