Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 20 דקות, פינדר כתב:

איך זה קשור למלחמה??

image.thumb.png.e1f88f6e67fd65aebc7fa7376efa1d60.png

זוועה

חשבתי שכבר ביטלו את הסנקציות על אלה שלא רוצים להיכנס למאגר(חידוש כל 5 שנים במקום 10), וההיפך הוא הנכון עכשיו גם אי אפשר לסרב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4899

• SlowRide

4770

• פינדר

3786

• m3x7r3m3

2926

מרתיח. במיוחד כשממה שאני רואה הפקידים בלשכות אומרים שאין מאגר. לא אומרים שלא ניתן לצאת, אלא פשוט אומרים שהוא לא קיים יותר. השקרים של הראש מחלחלים למטה..

עריכה אחרונה על ידי DubelBoom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

cbdc זה השלב הבא.

השאיפה שלהם היא שליטה מוחלטת באזרחים. 

תקראו על ה-WEF והמדיניות שהוא מתכנן לנו בעתיד.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, KipodYam כתב:

מי אישר דרש להביא את הגופה לקבורה כל כך מהר? זה לא סתם שלומיאליות? או שמישהו פה ידע בדיוק מה צריך לכסתח?!

עכשיו זה נכון.

לפני שעתיים, asix כתב:

בסוף נגלה שהקונספירטורים צדקו. מצלמות, טביעות אצבע , אמצעי זיהוי במאגר שאבטחתו לא ידועה ומי מורשה לגשת אליו, שלטון שאין בו אמון עם אנשים שעל קערת חלב לא הייתי נותן להם לשמור ונותנים להם להיות אחראים על מאגר ביומטרי. 

למה בסוף?

מהרגע הראשון היה ברור שזה הולך לכיוון של מערכת מעקב.

הנה קיבלנו את ה-7/10 בתור טריגר, כל הסמולנים יפי הנפש במילואים והדפקטים מקדמים את האג'נדה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, farkash7 כתב:

יובל קסטלמן, הגיבור, זכרונו לברכה פעל בצורה סופר מקצועית. 
מעבר לעובדה שהוא חתר למגע וחיסל את המחבלים מטווח 0 תוך 0 סיכון של הסובבים אותו, הוא גם  עשה כל מה שאפשר כדי לאותת לכוחות אחרים בשטח שהוא לא מחבל כדי שלא יווצר המצב הזה.
אני בספק אם אזרח אחר עם נשק היה פועל בצורה כזו מקצועית, וזה רק מראה עד כמה המקרה הזה חמור ומחייב ענישה קשה.

ספק גדול אם החייל היורה לוחם סיירת.

חייב להשפט על חריגה מנוהל פתיחה באש.

מסי זה לא רק כדורגל,אסקורט, טריומף, אלפאסוד, מטרו, אונו, פונטו, I30, קונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכתבה בסרוגים שמראיינים את אישתו של הרוצח פשוט מזעזעת.

הוא לא היה נהג, הוא היה לוחם ב"ספר המדבר" ואולי גם מש"ק כלשהו, שזה מעיין איך נקרא לזה, הדבר הכי דומה ל יחידת 101 של ימינו רק הרבה יותר מטורללת והרבה פחות מקצועית, שנדמה לי כפופה לחטיבת כפיר או לגדוד נצח יהודה.

זה יחידה מאוד מאוד בעייתית.

במלחמה הוא ביקש להתנדב וקלטו אותו כנהג. אז הוא לא נהג וכנראה שהבחור ירה מבצעית כבר בשירותו.

אין תירוצים. כנראה תאוות הנקמה היא זאת שהניעה אותו. ביחד עם העובדה ששירת ביחידה שאין לה טיפת מוסר ביחד עם הרקע שלו מלפני ואחרי היחידה.

https://mobile.srugim.co.il/article/870563?amp=1

עריכה אחרונה על ידי KipodYam
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, KipodYam כתב:

הוא היה לוחם ב"ספר המדבר" ואולי גם מש"ק כלשהו, שזה מעיין איך נקרא לזה, הדבר הכי דומה ל יחידת 101 של ימינו רק הרבה יותר מטורללת והרבה פחות מקצועית, שנדמה לי כפופה לחטיבת כפיר או לגדוד נצח יהודה.

אז תגיד פלאנגות.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, KipodYam כתב:

הכתבה בסרוגים שמראיינים את אישתו של הרוצח פשוט מזעזעת.

הוא לא היה נהג, הוא היה לוחם ב"ספר המדבר" ואולי גם מש"ק כלשהו, שזה מעיין איך נקרא לזה, הדבר הכי דומה ל יחידת 101 של ימינו רק הרבה יותר מטורללת והרבה פחות מקצועית, שנדמה לי כפופה לחטיבת כפיר או לגדוד נצח יהודה.

זה יחידה מאוד מאוד בעייתית.

במלחמה הוא ביקש להתנדב וקלטו אותו כנהג. אז הוא לא נהג וכנראה שהבחור ירה מבצעית כבר בשירותו.

אין תירוצים. כנראה תאוות הנקמה היא זאת שהניעה אותו. ביחד עם העובדה ששירת ביחידה שאין לה טיפת מוסר ביחד עם הרקע שלו מלפני ואחרי היחידה.

בן של חבר טוב שלי, במסלול ייעודי לקצונה של תומכי לחימה. במהלך המסלול אחרי הטירונות והקורס הבסיסי, שולחים אותם לחצי שנה לגדוד כדי לצבור נסיון כחייל במקצוע. הציבו אותו בימים אלו באחד מגדודי נערי הגבעות.

מתאר סדום ועמורה. הגדוד בעונש על בעיות משמעת אז שמו אותם באיזה חור. הקצין הממונה עליו אמר לו שהם לא עושים שום דבר והוא לא ילמד שום דבר. הקצין מפחד לדבר עם החיילים. הם מתעוררים מתי שבא להם ולא עושים כלום. בלאגן.

הבן של החבר בחור שרוצה ללמוד ולהשקיע, מנסה לצאת משם, ללא הצלחה.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בישיבת הליכוד עסקו בעיקר בפוליטיקה; אמסלם: "אם הממשלה תיפול, השמאל יעלה - הם בולשביקים שלא רואים ממטר" (msn.com)

חבורה של פחי אשפה, טינופות ולוזרים מסריחים. שינקו את הלשון לפני שהולכים לאכול.

• מבאס 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, יובל .מ. כתב:

חבורה של

פשוט עצוב עליהם (וגם עלינו) שאלו נבחרי הציבור של מפלגת השלטון שלנו.

נשאר רק לבכות :( 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 44 דקות, יובל .מ. כתב:

בישיבת הליכוד עסקו בעיקר בפוליטיקה; אמסלם: "אם הממשלה תיפול, השמאל יעלה - הם בולשביקים שלא רואים ממטר" (msn.com)

למה לחצתי???

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, יובל .מ. כתב:

חבורה של פחי אשפה, טינופות ולוזרים מסריחים. שינקו את הלשון לפני שהולכים לאכול.

נראה שהביוב עלה על גדותיו, אולי ננתב אותו למנהרות החמאס.

• רעיון טוב! 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה מה שאני אומר כבר חודש, שואלים מה יהיה ביום שאחרי המלחמה. מי ישלוט בעזה. 

צריך לשלול להם את האזרחות לכל האפסים האלה ולהעביר לעזה שיקימו שם ממשלה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...