Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אנדרואיד - השרשור הבינוני שמתכווץ במים קרים.

roeibf
שימו לב! השרשור הזה בן 3150 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חבר'ה,

אז ככה, קניתי לאמא סמסונג גלאקסי S4, דרך חבר שטס לארה"ב.

עכשיו הבעיה היא, שאין לי מושג בכל הנוגע למכשירי אנדרואיד. לא קשור לחיבה או העדפה, פשוט בינתיים מסתדר עם האייפון.

בכל אופן, כמו שהסברתי, הידע שלי שואף לאפס, ויש לי מס' שאלות, ואשמח אם תענו לי עלהם-

א. האם קיימת אופציה לעשות פירמוט למכשיר, ככה שיהיה מותקן עליו רק מה שאמור להיות/רק מה שעובד בישראל?

יש לי מס' לא קטן של אפליקציות שלא תומכות, וחלק מהם תומך רק במשתמשי חבר'ה (לצורך העיניין, המכשיר כנראה נקנה מחברת T MOBILE)

ב. האם קיימת אופציה לעברית? מחיפושים ברשת יש דעות חלוקות ולא בדיוק מבוססות.

ג. מה זה רום? למה צורבים אותו? האם גירסא של המכשיר תמיד תשאר אותה גירסא (מקריאה על מכשירים אחרים ראיתי שהגירסא שבמידה והמכשיר מופץ בגירסא ישנה זה נאמר לרעתו, אז מכאן השאלה)

ד. איך אני "פורץ" את המכשיר יש משהו בדמות סידיה ו-vshare/appcake או אינסטלוס ז"ל?

תודה רבה, רבותי. מצטער אם הדברים הנ"ל נשאלו, פשוט עייפתי מלחפש :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא יודע אם מותר לפרסם או שלא, מקסימום מנהלים תמחקו.

לבעלי גלקסי אס4 המעוניינים ב IGO:

http://androidum.blogspot.co.il/2013/05/igo-primo-22-v967281004-apk-for-samsung.html

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חבר'ה,

אז ככה, קניתי לאמא סמסונג גלאקסי S4, דרך חבר שטס לארה"ב.

עכשיו הבעיה היא, שאין לי מושג בכל הנוגע למכשירי אנדרואיד. לא קשור לחיבה או העדפה, פשוט בינתיים מסתדר עם האייפון.

בכל אופן, כמו שהסברתי, הידע שלי שואף לאפס, ויש לי מס' שאלות, ואשמח אם תענו לי עלהם-

א. האם קיימת אופציה לעשות פירמוט למכשיר, ככה שיהיה מותקן עליו רק מה שאמור להיות/רק מה שעובד בישראל?

יש לי מס' לא קטן של אפליקציות שלא תומכות, וחלק מהם תומך רק במשתמשי חבר'ה (לצורך העיניין, המכשיר כנראה נקנה מחברת T MOBILE)

ב. האם קיימת אופציה לעברית? מחיפושים ברשת יש דעות חלוקות ולא בדיוק מבוססות.

ג. מה זה רום? למה צורבים אותו? האם גירסא של המכשיר תמיד תשאר אותה גירסא (מקריאה על מכשירים אחרים ראיתי שהגירסא שבמידה והמכשיר מופץ בגירסא ישנה זה נאמר לרעתו, אז מכאן השאלה)

ד. איך אני "פורץ" את המכשיר יש משהו בדמות סידיה ו-vshare/appcake או אינסטלוס ז"ל?

תודה רבה, רבותי. מצטער אם הדברים הנ"ל נשאלו, פשוט עייפתי מלחפש :?

א. אפשרי רק עם עשית למכשיר ROOT, אבל רק בשביל זה לא הייתי עושה ROOT.

ב. תלוי בדיוק בגירסת המערכת הפעלה, אבל בד"כ אם תתקין MoreLocale2 מה-Google Play Store ותוסיף שפה iw, IL זה אמור לעבוד ולתת לך תפריטים בעברית, כתיבה וקריאה בעברית יש לך בכל מקרה בלי לעשות כלום.

ג. זה המערכת הפעלה של המכשיר, היא לא בהכרח תישאר אותה גירסה, יש עידכונים (דרך WIFI, KIES או תוכנת אודין).

ד. להתקין תוכנות שלא דרך ה-Google Play Store? אתה פשוט צריך לסמן Unknown Sources ב-Settings (זה מופיע במקומות שונים בכל גירסת מערכת הפעלה), וזהו.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקרון בכל מכשיר JB שפגשתי בו כולל הS3 שהבאתי לאחי לפני כשנה מארה"ב העברית מובנית במכשיר. בחרתי את האופצייה לעברית בתפריט בחירת השפה שמדליקים את המכשיר בפעם הראשונה.

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

לפני כמה זמן ה-haptic feedback ב-S4 החדש שלי הפסיק לפעול. הויברציות עובדות בשאר המקרים אבל לא כשאני נוגע במסך. כמובן שהאופציה מופעלת בהגדרות. חיפשתי ברשת ולא מצאתי פתרון. למישהו יש הצעה? הכל מקורי בטלפון.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני, באיזה מצבים אתה משתמש בפיצ'ר הזה?

אני תמיד מבטל את זה ומעניין אותי איפה אנשים מוצאים לזה שימוש. אפילו את הצליל ההקשה במקלדת אני מבטל

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני, באיזה מצבים אתה משתמש בפיצ'ר הזה?

אני תמיד מבטל את זה ומעניין אותי איפה אנשים מוצאים לזה שימוש. אפילו את הצליל ההקשה במקלדת אני מבטל

זה פשוט מאוד - ככה אני יודע שהלחיצה שלי נקלטה. לפעמים יש השהייה קטנה בין הפעולה לתוצאה שלה, והפידבק נותן לי להבין שזה בסדר.

האמת, שעכשיו קלטתי שזה עדיין עובד בהקלדת טקסט, אבל לא עובד בלחיצה על כפתורי ה-settings וה-back, שזה מה שהפריע לי מלכתחילה - אני רוצה להרגיש שהלחיצות על ה-back נקלטו.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי לאישתי גלקסי S4 mini בגרמניה (4.2.2) ולא מצליח להפוך את התפריטים לעברית, מה שהלך די בקלות ב S3 שלי (4.1.2) בעזרת morelocale 2.

דורש ממני פקודת PM או הרשאת Superuser :shock:

רעיונות?

לא שולט ברומים/קיסטום וכו'...

תודה,

166, קאפה, GTV, קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, כל פעם אני מקבל הודעות פרסומת בסינית בסטטוס בר למעלה, פעם הייתה לי אפליקציה שהייתה מגלה לי איזו אפליקציה שולחת לי את הספאם הזה. מישהו מכיר?

בדרך כלל זה ממשחקים ותוכנות זבל מהפליי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבקש לשנות את כותרת האשכול:

״אנדרואיד - שרשור הביקיני אך גדל בקצב אבטיח״

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...