Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אנדרואיד - השרשור הבינוני שמתכווץ במים קרים.

roeibf
שימו לב! השרשור הזה בן 3150 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו הרבה לאנצ'רים, הכוונה של תומר הייתה אפליקציה שגורמת ל-TouchWiz לנעול את מסכי הבית (ולהמשיך להשתמש ב-TW).

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש לי S2. עברתי מCM10.1 לרום סטוק אורנג' (4.1.2) והוא זולל לי את הסוללה!

לדוגמא, כשהמכשיר לא בשימוש (gps/אינטרנט כבויים) - ב-CM היו יורדים לי אחוזים בודדים מהסוללה, לעומת זאת ברום סטוק ירדו לי מעל 20%. אין משהו מיוחד שעובד ברקע, ביטלתי את כל האפליקציות של אורנג'.

זה אמור להיות ככה?

ועוד עברתי לרום הזה בין היתר בגלל שקראתי שהרום הרשמי אמור להיות לכאורה יותר קליל ופחות בזבזן בסוללה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרום הרשמי תמיד יהיה בזבזני ומציק. הם מכניסים לו כל מיני תוספות שאין לך מושג מה הן, ומה הן עושות. עצה ידידותית: חזור ל-CM.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן לסטוק הזדמנות עוד כמה ימים ואם המצב לא ישתפר אחזור לCM.

בגדול הייתי מרוצה מה-CM. מה שקצת הפריע לי זה שה-gps לא עבד כמו שצריך והבנתי שאיכות הצילום נמוכה מבסטוק.

אבל יותר חשוב לי חיי הסוללה, שהיו בערך פי 4 יותר ארוכים ממה שהסטוק נותן לי כרגע (הייתי מטעין פעם ביומיים).

ממה שמופיע לי בנתוני סוללה הצרכן השני אחרי המסך זה מערכת ההפעלה, בCM הצריכה של המערכת הייתה זניחה.

מוזר שיש תלונות שהCM זולל סוללה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק באתר של CM, הם תמיד מוציאים פאצ'ים לתיקון כל מיני באגים. כנס, תראה. לא יזיק.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שמחפש אפליקציה איכותית להקלטת שיחות-הורדתי אפליקציה שנקראת "incall recorder". הקלטתי באמצעותה כמה שיחות ואיכות ההקלטה מצויינת. אני מרוצה ממנה ורכשתי את גרסת הפרימיום במחיר מצחיק של דולר (גרסת הפרימיום מאפשרת הקלטה אוטומטית בתחילת כל שיחה ועוד כמה פיצ'רים) ואני חייב לציין שהיא שווה כל שקל.

ניתן להוריד את האפליקציה מכאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיה קטנה שאני לא מצליח להבין מאיפה היא נובעת.

הראוטר הראשי הוא גם DHCP ואליו מחוברים בכבל 4 התקנים. מחובר ראוטר שנמצא בסלון ומשמש בתור נקודת גישה בלבד והוא לא מחלק כתובות, מחובר מחשב נייח, טלויזיה ומדפסת בכבל USB. הראוטר הראשי הוא בכתובת 1 והוא מחלק מכתובת 3 ומעלה, הראוטר השני הוא כתובת 2 סטטי, ואז המחשב הנייח בכתובת 3 והטלויזיה בכתובת 4 ולשניהם הכתובות שמורות ב-DHCP. כל שאר ההתקנית מתחברים אלחוטית ללא כתובות שמורות.

בתחום האלחוטי יש לי רשת ראשית מוסתרת, ועוד רשת אורחים שהיא גלויה אבל Isolate. בשני הראוטרים יש אותן ההגדרות בתחום האלחוטי כדי שאם הנייד או הטלפון נותקו מראוטר אחד הם יתחברו לאותה הרשת בראוטר השני.

מה שמחובר לראשית זה מחשב נייד, והטלפון שלי כאשר מידי פעם מצטרף עוד טלפון. כולם כמובן מקבלים כתובות מ-DHCP.

הבעיה היא כזאת, הטלפון שלי, לרוב מחובר לרשת ומקבל גישה לאינטרנט כמו כולם, אבל לפעמים (לא הצלחתי לאפיין סיטואציה מסויימת אבל שמתי לב שזה קורה יותר כאשר המחשב הנייד מחובר באלחוטי) הטלפון מחובר לרשת הפנימית אבל לא מצליח לצאת לאינטרנט. כשזה קורה הטלפון רואה רק את הראוטר הראשי בכתובת 1 אבל לא רואה את שאר ההתקנים שברשת הפנימית שלי וגם אין בינו לבינם פינגים. גם ב-ARP במחשב אני לא רואה את הטלפון שלי. לפעמים מספיק לכבות את ה-WIFI בטלפון לכמה דקות ולהדליק ואז מסתדר, לפעמים צריך לכבות את הטלפון. מה שמצחיק זה שאם הטלפון מחובר לאטור 1 ואז הבעיה צצה, ואני עובר בבית למקום שאין בו קליטה לראוטר 1, אז הטלפון מתחבר לראוטר 2 (זה שמשמש נקודת גישה בלבד) ואז הבעיה נעלמה באותו הרגע כאילו כלום לא קרה.

אתמול העלתי מהטלפון קבצים לגוגל דרייב והמחשב הנייח נותק מהאינטרנט וקיבל גישה רק לרשת הפנימית.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

samsung I9070 4.1.2 stock

עשיתי למכשיר רוט לפי המדריך הבא http://www.teamandroid.com/2013/05/17/root-xxlqe-android-412-galaxy-s-advance-i9070-stock-jelly-bean-samsung-firmware/

והבעיה היחידה מבחינתי זה שבמעבר בין דפי הבית או במגרת אפליקציות, הטלפון מדבר ואומר לי page one of 4 page two of 4 וככה הלאה.

בהגדרות לא מצאתי משהו שקשור לזה, מישהו יודע איך לבטל את הדרעק הזה?

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן לסטוק הזדמנות עוד כמה ימים ואם המצב לא ישתפר אחזור לCM.

בגדול הייתי מרוצה מה-CM. מה שקצת הפריע לי זה שה-gps לא עבד כמו שצריך והבנתי שאיכות הצילום נמוכה מבסטוק.

אבל יותר חשוב לי חיי הסוללה, שהיו בערך פי 4 יותר ארוכים ממה שהסטוק נותן לי כרגע (הייתי מטעין פעם ביומיים).

ממה שמופיע לי בנתוני סוללה הצרכן השני אחרי המסך זה מערכת ההפעלה, בCM הצריכה של המערכת הייתה זניחה.

מוזר שיש תלונות שהCM זולל סוללה.

גם לי נמאס מהבעיה של ה-GPS שהופיע אחרי שידרוג ל-CM10.1. אני שוקל לעבור לרום אחר ומחפש משהו מוצלח.

לא ניתקלתי בבעיה של איכות צילום.

אני רואה 3 אפשרויות:

1. סטוק רום של סמסונג.

2. CM בגירסא ישנה יותר

3. רום אחר מומלץ (אני בחיפושים כרגע)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לקבל עזרה, חבר קנה S4 מארה"ב דגם I337 נעול ל AT&T. עכשיו אני מנסה לפתוח אותו לסימפריי אבל ללא הצלחה, כבר ניסיתי אינספור מדריכים דרך אינספור קודי טכנאים ועדיין ללא הצלחה. כמו כן ניסיתי לקנות קוד פתיחה מאיי ביי אבל ללא הצלחה, הקוד שנתן לי המוכר לא פתח לי את המכשיר. אשמח לדעת האם יש כאן מישהו שנתקל בבעיה דומה ויכול לכוון או לעזור?

תודה מראש.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

samsung I9070 4.1.2 stock

עשיתי למכשיר רוט לפי המדריך הבא http://www.teamandroid.com/2013/05/17/root-xxlqe-android-412-galaxy-s-advance-i9070-stock-jelly-bean-samsung-firmware/

והבעיה היחידה מבחינתי זה שבמעבר בין דפי הבית או במגרת אפליקציות, הטלפון מדבר ואומר לי page one of 4 page two of 4 וככה הלאה.

בהגדרות לא מצאתי משהו שקשור לזה, מישהו יודע איך לבטל את הדרעק הזה?

סודר.

משום מה אין talkback תחת accessibility כדי לבטל את זה. לאחר התעקשות בעל המכשיר ציין שיש לו שם את tasker וזה כן מופעל.

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו אני (כי ההוא הלך):

אני עם GNX סטוק כרגע, סבבה מכשיר אבל עושה בעיות חומרה פה ושם, די נמאס לי גם מהשמע החלש שלו.

יש את ה-S3 LTE , שכמעט לא נופל מהS4. יש לו 2 ג'יגה ראם, כל השאר דומה למדי ל S3 הרגיל. יש להשיגו ב-450 דולר לערך.

הבעיה איתו - בכ"ז טלפון שכבר נחשב "ישן", סוללה קטנה יותר (2100) ובעיקר חוסר ברום "מעודכן" (יש לי 4.3 ב-GNX, לפחות צריכת הסוללה השתפרה פלאים), יש 4.2.2 ב-XDA, אבל אני לא רואה 4.3 באופק, בוודאי לא רשמי. (תוסיפו על זה את הצורך לעברת אותו, כאב ראש בשבילי).

לעומתו - המכשיר שהכי קורץ לי - S4 בגרסת גוגל (נמכר בגוגל סטור). יעלה 700 דולר (650 + מיסים). בצד הזכות - רום נקי של גוגל בלי השטויות של סמסונג (לא אוהב TOUCHWIZ), עם כל היתרונות של הS4 החשובים לי (סוללה מתחלפת, כרטיס זכרון חיצוני).

בצד החובה (מינורי) - IR לא עובד, הנפנוף לא עובד (ממש לא מזיז לי).

עוד אופציה - S4 "מקורי" של סמסונג - אפשר להשיג ב-750 דולר. שוב, צריך לעברת אותו.

אופציה אחרונה - 800 ירקרקים בדיוטי פרי, שנתיים אחריות, אבל ממש לא מתחשק לי למלא את כיסיו הריקים של מר בן חוב.

HTC ONE - בשמחה, אבל כמו שכתבתי אי אילו - אין סוללה שניתן להחליפה. פוסל אותו.

כנ"ל גם XPERIA,LG ושות'.

מכשיר סיני - לא תודה.

מה אומרים? הפרש המחיר לא מהווה פקטור משמעותי (מכסימום נמכור את אחד הילדים).

האונה הימנית אומרת S3, אבל השמאלית אומרת S4, רצוי של גוגל.

האם עוצמת השמע בS3/4 סבירה/עומדת אל מול האייפון (טפו, ימ"ש עכו"ם)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי נמאס מהבעיה של ה-GPS שהופיע אחרי שידרוג ל-CM10.1. אני שוקל לעבור לרום אחר ומחפש משהו מוצלח.

לא ניתקלתי בבעיה של איכות צילום.

אני רואה 3 אפשרויות:

1. סטוק רום של סמסונג.

2. CM בגירסא ישנה יותר

3. רום אחר מומלץ (אני בחיפושים כרגע)

חזרתי בחזרה לCM10.1 לגרסא הלילית האחרונה. לא הסתדרתי עם חיי הסוללה הקצרים.

עדיין לא יצא לי לבדוק לעומק את הgps. לפני שאתה מחליף רום אני מציע לך לנסות לחפש תיקון לבעיה הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבעלי sgs2,

אחריי ניסיון של מספר רומים כאלו ואחרים הגעתי לרום מאוד יציב, בעל המון מאפיינים להתאמה אישית, מבוסס cm ו-PA, , אה וזה כולל את HALO למי שמכיר.

קוראים לרום RootBox והגרסא האחרונה(4.2) שיצאה לפני חודש יציבה מאוד!

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2117444

בנוסף ניסיתי למצוא kernel שיהיה בעל התאמה אישית ויהיה יציב ורק השבוע גיליתי שיש פרוייקט שמבוסס על dorimanx שפשוט עובד מעולה!

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2415759

שילוב של שניהם ויש לכם מכשיר יציב מהיר ומותאם אישית!

מבטיח לכם שלא תתאכזבו!

2008 AUDI S3

Former: Toyota Yaris TS 2003

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר הנקסוס 4 בארה"ב ירד הבוקר ל-250 דולר בלבד בחנות גוגל.

למי שחי בשלום עם החסרונות שלו (סוללה לא מתחלפת, שביר יחסית, ווליום נמוך) - מכשיר סבבה במחיר מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...