Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אנדרואיד - השרשור הבינוני שמתכווץ במים קרים.

roeibf
שימו לב! השרשור הזה בן 3150 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

לגבי חיי סוללה קצרים ב CM10.1, ממליץ לכם להתקין את גרסה מתאריך 1.8.13, שמתי לב שבגרסאות מאוחרות יותר חיי הסוללה התקצרו משמעותית, בגרסה זו חיי הסוללה מצויינים. אני לפחות נשאר עם גרסה זו עד ש CM10.2 יהיה יציב, כרגע יש הרבה באגים.

לגבי קליטת GPS צריך לעשות 2 דברים:

1. תורידו את הקובץ המצורף למכשיר האנדרואיד שלכם, בעזרת סייר קבצים שנו לו את הסיומת ל conf, ז"א עכשיו שם הקובץ יהיה gps.conf. תעבירו את הקובץ לתיקיית /system/etc ותדרסו את הקובץ הקיים. שימו לב שיש צורך בהרשאת Root, תנו לקובץ החדש את ה Permissions ואת Owner כמו שיש לשאר הקבצים באותה תיקייה, תעשו Restart למכשיר.

2. תתקינו תוכנה שנקראת Gps test, תיכנסו להגדרות שלה ותבחרו Clear AGPS, תחזרו למסך הראשי, תעמדו עם המכשיר במקום פתוח, חכו שתהיה קלילטת לווינים טובה, בערך 8 in view ו 8 in use, כנסו להגדרות ותבחרו Update AGPS.

זהו. שימו לב רק שבכל צריבה של Nightly חדש קובץ ה gps.conf נדרס, לכן יש לעשות שוב את שלב מספר 1 למעלה, אין צורך בשלב 2.

לגבי הקובץ, הסבר בקצרה, בקובץ הנ"ל יש הגדרות NTP, בעזרת הגדרות אלו מבוצע סינכרון מול לוויני המיקום, בקובץ המקורי אם תסתכלו יש הגדרות של מזרח אמריקה או משהו כזה, בקובץ זה יש הגדרת NTP של ישראל.

שיהיה בהצלחה,

gps.txt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מחיר הנקסוס 4 בארה"ב ירד הבוקר ל-250 דולר בלבד בחנות גוגל.

למי שחי בשלום עם החסרונות שלו (סוללה לא מתחלפת, שביר יחסית, ווליום נמוך) - מכשיר סבבה במחיר מעולה.

כמה עולה המכשיר כולל עלויות משלוח לארץ מגוגל פליי ?

ווליום נמוך ? לא שמתי לב שעוצמת השמע נמוכה לעומת האייפון היישן שלי 3GS עוצמת השמע גם בספיקר מעט יותר גבוהה.

בדיוטיפרי בארץ המחיר הוא 1785 שקלים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרום הרשמי תמיד יהיה בזבזני ומציק. הם מכניסים לו כל מיני תוספות שאין לך מושג מה הן, ומה הן עושות. עצה ידידותית: חזור ל-CM.

זאת בדיוק הסיבה שחזרתי מ-CM10 ל4.0.4 רשמי של סמסונג. זליגה של סוללה לכיוונים לא ברורים, ולוקח שנתיים להטעין אותה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה עולה המכשיר כולל עלויות משלוח לארץ מגוגל פליי ?

ווליום נמוך ? לא שמתי לב שעוצמת השמע נמוכה לעומת האייפון היישן שלי 3GS עוצמת השמע גם בספיקר מעט יותר גבוהה.

בדיוטיפרי בארץ המחיר הוא 1785 שקלים.

לא שולחים לארץ, גם לקנייה צריך להתחכם עם VPN או משהו בסגנון. צריך להיעזר בחבר אמריקאי (שמעתי שבנצי עושה משלוחים, פרטים אצל רזמל) או באחת מחברות השילוח המתמחות בכך.

לגבי הווליום - גגל על הנושא ותגלה כמה אנשים מתלוננים. לא יודע איזה אייפון היה לך, אבל אין בכלל מקום להשוואה. עוצמת השמע באייפונים פשוט מכאיבה באוזנייים עם אוזניות מתאימות, בעוד שבנקסוס (גם בGNX שלי) מספיק מעט רעש רקע בשביל שלא ניתן יהיה לשמוע כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי בחזרה לCM10.1 לגרסא הלילית האחרונה. לא הסתדרתי עם חיי הסוללה הקצרים.

עדיין לא יצא לי לבדוק לעומק את הgps. לפני שאתה מחליף רום אני מציע לך לנסות לחפש תיקון לבעיה הזאת.

מצאתי תיקון אבל משום מה הוא לא עובד אצלי. בפוסט שמצאתי כולם מדווחים על הצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבעלי sgs2,

אחריי ניסיון של מספר רומים כאלו ואחרים הגעתי לרום מאוד יציב, בעל המון מאפיינים להתאמה אישית, מבוסס cm ו-PA, , אה וזה כולל את HALO למי שמכיר.

קוראים לרום RootBox והגרסא האחרונה(4.2) שיצאה לפני חודש יציבה מאוד!

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2117444

בנוסף ניסיתי למצוא kernel שיהיה בעל התאמה אישית ויהיה יציב ורק השבוע גיליתי שיש פרוייקט שמבוסס על dorimanx שפשוט עובד מעולה!

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2415759

שילוב של שניהם ויש לכם מכשיר יציב מהיר ומותאם אישית!

מבטיח לכם שלא תתאכזבו!

תודה. הנושא ייבדק.

אהלן,

לגבי חיי סוללה קצרים ב CM10.1, ממליץ לכם להתקין את גרסה מתאריך 1.8.13, שמתי לב שבגרסאות מאוחרות יותר חיי הסוללה התקצרו משמעותית, בגרסה זו חיי הסוללה מצויינים. אני לפחות נשאר עם גרסה זו עד ש CM10.2 יהיה יציב, כרגע יש הרבה באגים.

לגבי קליטת GPS צריך לעשות 2 דברים:

1. תורידו את הקובץ המצורף למכשיר האנדרואיד שלכם, בעזרת סייר קבצים שנו לו את הסיומת ל conf, ז"א עכשיו שם הקובץ יהיה gps.conf. תעבירו את הקובץ לתיקיית /system/etc ותדרסו את הקובץ הקיים. שימו לב שיש צורך בהרשאת Root, תנו לקובץ החדש את ה Permissions ואת Owner כמו שיש לשאר הקבצים באותה תיקייה, תעשו Restart למכשיר.

2. תתקינו תוכנה שנקראת Gps test, תיכנסו להגדרות שלה ותבחרו Clear AGPS, תחזרו למסך הראשי, תעמדו עם המכשיר במקום פתוח, חכו שתהיה קלילטת לווינים טובה, בערך 8 in view ו 8 in use, כנסו להגדרות ותבחרו Update AGPS.

זהו. שימו לב רק שבכל צריבה של Nightly חדש קובץ ה gps.conf נדרס, לכן יש לעשות שוב את שלב מספר 1 למעלה, אין צורך בשלב 2.

לגבי הקובץ, הסבר בקצרה, בקובץ הנ"ל יש הגדרות NTP, בעזרת הגדרות אלו מבוצע סינכרון מול לוויני המיקום, בקובץ המקורי אם תסתכלו יש הגדרות של מזרח אמריקה או משהו כזה, בקובץ זה יש הגדרת NTP של ישראל.

שיהיה בהצלחה,

מזכיר מאוד את הפתרון שמצאתי ברשת אבל אצלי לא עבד. אני אנסה שוב את מה שרשמת ואדווח.

תודה.

נ.ב. מה זאת אומרת "תורידו את הקובץ..."? באיזו סיפריה במכשיר הוא נמצא בכדי שאוכל לשנות לו את השם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך הרשאות ROOT על המכשיר. במידה ויש לך, אתה צריך לגשת לתיקייה העליונה בהיררכיה של מערכת הקבצים שגם נקראת Root והיא מסומנת ע"י '/', משם אתה ניגש לתיקיית system ומשם לתיקיית etc.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שיש רוט ROOT והבנתי איך להגיע לסיפריה. רק שהאפליקציה לא מאפשרת להגיע לסיפריה הראשית אלא רק ל-SDCARD.

אין אופציה לחזור אחורה מזה.

עריכה: יצאתי טמבל. הסתדרתי...

עריכה 2: איך נותנים את ההרשאות? אחרי שהעתקתי את הקובץ לו קפצה שום הודעה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע עם איזה סייר קבצים אתה עובד, תתקין Root explorer מכאן, לך שוב לקובץ, קליק ארוך על הקובץ, תבחר Owner ושים בשתי האופציות root. שוב קליק ארוך על הקובץ, תבחר ב Permissions, תן את אותם הרשאות כמו אחד הקבצים באותה תיקייה, פשוט תראה מה ההרשאות ותעשה אותו דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו אני (כי ההוא הלך):

אני עם GNX סטוק כרגע, סבבה מכשיר אבל עושה בעיות חומרה פה ושם, די נמאס לי גם מהשמע החלש שלו.

יש את ה-S3 LTE , שכמעט לא נופל מהS4. יש לו 2 ג'יגה ראם, כל השאר דומה למדי ל S3 הרגיל. יש להשיגו ב-450 דולר לערך.

הבעיה איתו - בכ"ז טלפון שכבר נחשב "ישן", סוללה קטנה יותר (2100) ובעיקר חוסר ברום "מעודכן" (יש לי 4.3 ב-GNX, לפחות צריכת הסוללה השתפרה פלאים), יש 4.2.2 ב-XDA, אבל אני לא רואה 4.3 באופק, בוודאי לא רשמי. (תוסיפו על זה את הצורך לעברת אותו, כאב ראש בשבילי).

לעומתו - המכשיר שהכי קורץ לי - S4 בגרסת גוגל (נמכר בגוגל סטור). יעלה 700 דולר (650 + מיסים). בצד הזכות - רום נקי של גוגל בלי השטויות של סמסונג (לא אוהב TOUCHWIZ), עם כל היתרונות של הS4 החשובים לי (סוללה מתחלפת, כרטיס זכרון חיצוני).

בצד החובה (מינורי) - IR לא עובד, הנפנוף לא עובד (ממש לא מזיז לי).

עוד אופציה - S4 "מקורי" של סמסונג - אפשר להשיג ב-750 דולר. שוב, צריך לעברת אותו.

אופציה אחרונה - 800 ירקרקים בדיוטי פרי, שנתיים אחריות, אבל ממש לא מתחשק לי למלא את כיסיו הריקים של מר בן חוב.

HTC ONE - בשמחה, אבל כמו שכתבתי אי אילו - אין סוללה שניתן להחליפה. פוסל אותו.

כנ"ל גם XPERIA,LG ושות'.

מכשיר סיני - לא תודה.

מה אומרים? הפרש המחיר לא מהווה פקטור משמעותי (מכסימום נמכור את אחד הילדים).

האונה הימנית אומרת S3, אבל השמאלית אומרת S4, רצוי של גוגל.

האם עוצמת השמע בS3/4 סבירה/עומדת אל מול האייפון (טפו, ימ"ש עכו"ם)?

או שתקנה S4 של סמסונג ותחליף את כל מה שאתה לא אוהב ב-TW (אגב מי כן אוהב TW?) ב-800 דולר, ותרגיש טוב שלא היית צריך לעברת אותו.

או שתקנה S4 Google Edition ותעברת אותו, מכשיר חזק יותר, עם עדכונים שוטפים, כי ציינת שהפרש המחיר לא פקטור משמעותי.

S3 (בתור אחד שיש לו כזה עם ה-4.2.2) חסר לי העדכונים השוטפים, ואם יש לך כרגע 4.3 אז לרדת ל-4.2.2 אולי לא קריטי אבל בהחלט לא נחמד, אם כבר להשתדרג אז תשתדרג.

אישית אני מעדיף את השמיעה בגלקסים, מה-S הראשון ועד ל-S4 ו-Note/Note II על פני כל אייפון מה-2G ועד ל-5.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון אחרון: תותח!!! ה-GPS מתחבר עכשיו בשניות.

תענוג!

אחלה, שמח שעזרתי. שים לב שאם אתה מעדכן לגרסאות Nightly או כמובן מתקין ROM חדש יש לחזור על העתקת הקובץ ושינוי ההרשאות. אם אתה מתקין ROM חדש יש לעשות את 2 השלבים, העתקת הקובץ ושימוש בתוכנה gps test.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שתקנה S4 של סמסונג ותחליף את כל מה שאתה לא אוהב ב-TW (אגב מי כן אוהב TW?) ב-800 דולר, ותרגיש טוב שלא היית צריך לעברת אותו.

או שתקנה S4 Google Edition ותעברת אותו, מכשיר חזק יותר, עם עדכונים שוטפים, כי ציינת שהפרש המחיר לא פקטור משמעותי.

S3 (בתור אחד שיש לו כזה עם ה-4.2.2) חסר לי העדכונים השוטפים, ואם יש לך כרגע 4.3 אז לרדת ל-4.2.2 אולי לא קריטי אבל בהחלט לא נחמד, אם כבר להשתדרג אז תשתדרג.

אישית אני מעדיף את השמיעה בגלקסים, מה-S הראשון ועד ל-S4 ו-Note/Note II על פני כל אייפון מה-2G ועד ל-5.

את הGE לא צריך לעברת, מגיע מובנה.

דא עקא - בינתיים בדקתי קצת מחירים בארץ הקודש. אפשר לקנות מכשיר ביבוא מקביל (דגם 9500) בכ-730 דולר, או אפילו פחות מ-700 (אם נוסעים לאילת), או מכשיר ביבוא של סאני באותו סכום (גם באילת וגם בדיוטי פרי, לאחר בדיקה חוזרת).

בהפרש זעום כזה - נראה לי שלא שווה להתעסק בכלל עם ארה"ב. אולי אקנה שם נקסוס 4 לאום-חומוס (מכסימום תראו מודעת מכירה בקרוב...).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...