Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אנדרואיד - השרשור הבינוני שמתכווץ במים קרים.

roeibf
שימו לב! השרשור הזה בן 3150 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זקוק שוב לעזרה חברים!

קצת (או הרבה :-P ) רקע

ניסיתי להתקין ROM חדש יותר על המכשיר, היה לי JB 4.1.2 וניסיתי להתקין גרסת Custom של CM שמבוססת על JB4.2.2.

פעמיים ההתקנה נכשלה, פעם אחת בוודאות זוכר שהיה Status 7 Error. מה שכן - בוודאות הגרסה שהורדתי התאימה למכשיר, בדקתי MD5, עשיתי Root והתקנתי CWM לפני כן ופעלתי בדיוק לפי ההוראות בXDA-Developers.

עכשיו בעצם המכשיר נכנס לSoft Brick ולא הצלחתי להתקין גם מערכת Stock דרך ODIN, כלום לא עזר כי גם נסיונות כניסה לDownload Mode הביאו אותי למסך עם סימן קריאה שעומד בין מחשב ופלאפון. איך שהוא מצאתי בגוגל איזה מדריך שעוזר לצאת מזה ובעצם טוענים את הCWM שוב דרך הODIN (תחת PDA) ממש כמו התקנת STOCK וזה עבד (אגב רק דרך מחשב אחר ולא דרך אותו אחד שעבדתי איתו)

עכשיו השאלה שלי היא כזאת:

אני כרגע מריץ Stock שהוא בעצם GB2.3.5 - לא כזה מפריע לי להיות על רום כזה ישן. אממה, הרבה Apps לא עובדות עליו - Google Chrome, Tapatalk 4 ועוד, וזה מוציא אותי מדעתי.

הורדתי גרסת Stock חדשה יותר למכשיר שלי- JB4.1.2 מאתר SamMobile

האם בשביל להתקין את גרסת הStock הזאת, אני צריך שוב לעשות Root, להתקין CWM ורק אז לפעול לפי הוראות ההתקנה?

האם צריך לפרמט את המכשיר? האם בלי השלבים שהזכרתי למעלה (Root, CWM) אני לא אוכל להגיע לDownload Mode?

המכשיר שלי:

Samsung Galaxy SII I727 SkyRocket

סליחה על החפירה ותודה מראש על העזרה :)

אגב, עוד דבר קטן שמעצבן אותי ובגלל זה אני כל כך רוצה לעדכן או לסדר אותו איכשהו-

כשאני כותב בעברית זה נכתב משמאל לימין ואז נוצר מצב שאם אני רושם נניח משפט כזה:

קבענו להיום בשעה 15:00

הנמען אמנם יקבל אותו כמו שצריך (אם אצלו לא קיימת אותה בעיה :lol: )

אבל אצלי זה יופיע כך:

קבענו להיום בשעה 00:51

8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה טיפלה מסובך אבל תשתדל לעקוב.8)

1. לפני הכל, לגבי העברית, אתה תצטרך לקבוע את ה CSC של המערכת ל IL0 כדי שתוכל לכתוב בעברית עם ישור לימין בצורה נורמאלית. (אנגלית ומספרים בצורה נכונה במיוחד במייל)

אז מה שצריך לעשות, תוריד את הרום שאתה רוצה, תוריד גם ריקברי מקורי (לא CWM.)

תפליש את שניהם דרך ODIN.

תעלה עם הרום, אל תגדיר עדיין כלום.

תדאג לרוט.

תוריד תוכנה שמשנה את ה CSC - מכאן.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.manniakk.cscselector&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5tYW5uaWFray5jc2NzZWxlY3RvciJd

תחפש שם ILO ותגדיר.

המכשיר יעבור מחיקה חוזרת, יכנס לריקברי ויגדיר מה שצריך, ואז המכשיר יעלה.

בשלב הזה יש לך עברית תמידית (גם אם תמחק הכל). תוודא שוב בתוכנה שאתה עם CSC עם IL0 ומכאן אתה יכול להחזיר חזרה את הריקברי של CWM (למרות שהיום עדיף את PHILZ)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא יבוצע WIPE כללי המערכת לא תעלה. אחרי כל התקנת מערכת אנדרואיד יש צורך לבצע WIPE.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני ההתקנה. Wipe אחרי ההתקנה יביא את המכשיר לבוטלופ או סופט בריק.

אגב, שאלה משלי: המון אנשים מחליפים רומים כל יומיים, ונורא עניין אותי איך הם שומרים על השימושיות של הטלפון, הרי כל האפליקציות נמחקות, כל הlayout של מסכי הבית גם נמחק, הטלפון בעצם חוזר למצב סטוק לגמרי.

השאלה שלי היא היא כזאת: איך, והאם בכלל, אפשר לגבות את האפליקציות שיורדו אוטומטית למכשיר והאם אפשר לגבות את מסכי הבית? אם כן, האם יש אפליקציה שעושה את זה אוטומטית? כלומר כל אפליקציה שאני מתקין, היא מגבה וכשאני מתקין רום חדש ומתקין את האפליקציה הזאת היא מורידה אוטומטית את כל האפליקציות שהיו מותקנות?

עם זאת, מה שיותר מעניין אותי הוא גיבוי של מסכי הבית.

תודה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן

GO BACKUP עושה את הכל ובצורה מעולה.

אני משתמש בה באופן קבוע והיא מגבה אם תרצה גם קבצי מערכת ובנוסף גם הגדרות משתמש (כלומר נגיד אם היית בשלב מסוים במשחק, גם זה ישוחזר.)

אם לא יבוצע WIPE כללי המערכת לא תעלה. אחרי כל התקנת מערכת אנדרואיד יש צורך לבצע WIPE.

כשמשנים CSC הפעולה עושה WIPE. לכן לא צריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עזרה, אני מגיע למהירויות שיא =___=

ככה מהבוקר, בכל מקום.

uploadfromtaptalk1372948955110.jpg

שיעורי פיסיקה גרעינית באוף טופיק.

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גלאקסי 2

תמיד רציתי לעדכן לבד אבל פחדתי שהמכשיר יחסם, וגם לא ידעתי איז קרנל לשים כי יש המון

הייתי מוכן לשלם שיחליפו לי אבל המחירים בשוק לא הגיוניים. (220 או 450) לעבודה של מספר דקות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא לחבר את המכשיר למחשב באמצעות KIES ולעדכן?

אין על המקורי

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

fixes - תתחיל בהתקנת רום סטוק 4.1.2 דרך האודין והתקנת SIYAH KERNEL.

אחרי שתעשה את זה תפליש איזה רום שאתה רוצה מהריקאברי.

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגרסה ICS של גלקסי I9070, יש אפשרות לבצע נעילה לדפי הבית שלא יוכלו להזיז ולמחוק בהם קיצורי דרך?

גרסה מקורית של סמסונג

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...