Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

זוכרים את זה?

הנה עוד אחד:

באמת שאני לא מבין את הטפשים האלו, מיותר לציין כמה זה מסוכן לבחון את עירנות נהג המשאית או תקינות הבלמים שלה.

כן, לא מבין את אלו שתקועים בשמאלי כמוך ומפריעים לי בשגרה גם כן אם נדרש לעקוף למשל.

טיפש גם כן במקרה? לא ברור לי.

תייר ברכב השכרה ככל הנראה

עובר באדום מלא, תגובתו הייתה 'אה'.

אחר כך חותך לנתיב השכן ומעיף עלי את הרכב שנמצא בו, וברמזור מחליט לכפות עלי את השפה שלו במקום שילמד בעצמו את שפת המקום, או לפחות שפה בינלאומית, לאחר מכן לקלל אותי כתוצאה מהשתלשלות האירועים האלו.

קיבלתם גם בונוס את התגובה המשעשעת שלי.

דרך אגב, יש לפניו ניידת כמובן, אבל לא שאכפת לשוטרים, האורות שלה אפילו לא דולקים בשעת ערב מאוחרת.

אז אתה נדחפת בינהם ולבסוף היכן שחתכת את הסרטון, עקפת מימין את הלאנסר האפורה בשניה 34-35 רק כדי לחנך את הנהג ולהגיע להיות הכי שמאלי בצומת? היית לפחות מסתיר את זה.

תשקול החלפת מקצוע למורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, לא מבין את אלו שתקועים בשמאלי כמוך ומפריעים לי בשגרה גם כן אם נדרש לעקוף למשל.

אז אתה נדחפת בינהם ולבסוף היכן שחתכת את הסרטון, עקפת מימין את הלאנסר האפורה בשניה 34-35 רק כדי לחנך את הנהג ולהגיע להיות הכי שמאלי בצומת? היית לפחות מסתיר את זה.

תשקול החלפת מקצוע למורה.

הא? יש נתיב פניה שמאלה אחד, ו2 ימינה

התחלת הסרטון בערך 600 מטר מהצומת שפניתי בו שמאלה, ככה שאת המעבר לשמאלי אני עושה בקרבה של 200-300 מטר לצומת, ולא מתנחל שם כל הנסיעה.

חוץ מזה, איך אפשר לעקוף רכב שלא הייתי בנתיב שלו מלכתחילה, בסה"כ עברתי 2 נתיבים שמאלה לאן שהנסיעה שלי מיועדת.

ואיפה ראית 'הדחפות' ביניהם?

עריכה:

מוסיף תצלום של הצומת, וגם מצפה להתנצלות על התגובה המטופשת שלך.

https://www.google.com/maps/place/Sderot+Giborei+Israel,+Netanya,+Israel/@32.2727419,34.8573733,3a,75y,11.8h,81.97t/data=!3m6!1e1!3m4!1s36-uMnCmPlbqT67YrLiCJw!2e0!7i13312!8i6656!4m18!1m12!4m11!1m3!2m2!1d34.8572222!2d32.2726!1m6!1m2!1s0x151d40c21c21a8bf:0xec22eeaa99635d1!2sPoleg+Beach,+Netanya,+Israel!2m2!1d34.8331759!2d32.2734357!3m4!1s0x151d409c735399b9:0x9cdde54299d3ee18!8m2!3d32.2726959!4d34.8572691

עריכה אחרונה על ידי EliC25
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...

קודם כל, שמור על הפה שלך- אני לא חבר שלך וטיפש תקרא לעצמך, בייחוד לאחר שכבר התגלית ככזה בשרשור זה ממש. יותר מפעם אחת.

שנית, מילא שאתה גס רוח אבל אתה גם עיוור. בסרטון רואים בבירור שאני עוקף, שלא לדבר על כך שאני מתקרב לרמזור אדום בצומת מורשה. אה, איך שכחתי- יש שם מצלמת רמזור\מהירות. אז יסלח לי כבודו שאני לא עוקף מהר מספיק לטעמו.

...

מוסיף תצלום של הצומת, וגם מצפה להתנצלות על התגובה המטופשת שלך.

...

אל תטרח, אלי. אני (כבר לא) מחכה לתגובה של האדון על שתי שאלות ששאלתי אותו בשרשור זה ממש.

ולכל האחרים- הנה הסיבה למה השרשור הזה היה צריך להישאר אך ורק סרטונים, ולא ניתוחים של אידיוטים את מה שרואים בבירור מול העיניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה נשמע כאילו אתה מגיב בלי לצפות בכלל בסרטון.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, שמור על הפה שלך- אני לא חבר שלך וטיפש תקרא לעצמך, בייחוד לאחר שכבר התגלית ככזה בשרשור זה ממש. יותר מפעם אחת.

שנית, מילא שאתה גס רוח אבל אתה גם עיוור. בסרטון רואים בבירור שאני עוקף, שלא לדבר על כך שאני מתקרב לרמזור אדום בצומת מורשה. אה, איך שכחתי- יש שם מצלמת רמזור\מהירות. אז יסלח לי כבודו שאני לא עוקף מהר מספיק לטעמו.

אל תטרח, אלי. אני (כבר לא) מחכה לתגובה של האדון על שתי שאלות ששאלתי אותו בשרשור זה ממש.

ולכל האחרים- הנה הסיבה למה השרשור הזה היה צריך להישאר אך ורק סרטונים, ולא ניתוחים של אידיוטים את מה שרואים בבירור מול העיניים.

תצטט את השאלות ואענה לך, היות וכבר עניתי על כולן אך ייתכן ופספסתי "מחילה".

אחזיר אלייך את הכדור, עניתי על כל השאלות כאן בשרשור, טיפשים אלו שלא הבינו, צר לי.

בכל מקרה, התגובות לאחר מכן זה שיגעון, תענוג לחזור שוב ושוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תייר ברכב השכרה ככל הנראה

עובר באדום מלא, תגובתו הייתה 'אה'.

אחר כך חותך לנתיב השכן ומעיף עלי את הרכב שנמצא בו, וברמזור מחליט לכפות עלי את השפה שלו במקום שילמד בעצמו את שפת המקום, או לפחות שפה בינלאומית, לאחר מכן לקלל אותי כתוצאה מהשתלשלות האירועים האלו.

קיבלתם גם בונוס את התגובה המשעשעת שלי.

דרך אגב, יש לפניו ניידת כמובן, אבל לא שאכפת לשוטרים, האורות שלה אפילו לא דולקים בשעת ערב מאוחרת.

צרפתי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צרפתי?
כן הוא מקלל שם טאמר משו כזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תצטט את השאלות ואענה לך, היות וכבר עניתי על כולן אך ייתכן ופספסתי "מחילה".

אחזיר אלייך את הכדור, עניתי על כל השאלות כאן בשרשור, טיפשים אלו שלא הבינו, צר לי.

בכל מקרה, התגובות לאחר מכן זה שיגעון, תענוג לחזור שוב ושוב.

ברגע שהודית ממש כאן שאתה מתנהג כטרול, אין מה להתייחס אליך ברצינות.

יודע מה? עזוב את השאלות שלי. אלי הגיב לך ממש בעמ' זה, עם בקשה להתייחסות מצדך. תתחיל מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שהודית ממש כאן שאתה מתנהג כטרול, אין מה להתייחס אליך ברצינות.

יודע מה? עזוב את השאלות שלי. אלי הגיב לך ממש בעמ' זה, עם בקשה להתייחסות מצדך. תתחיל מזה.

זה בסדר אני בספק שיתייחס. הוא אדם שקשה לו להודות בטעויותיו בטח לאחר שהוא אמר אותן בכזו נחרצות
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בכלליות, בסרטונים של כמה שניות אין מספיק רקע להבין את כל הסיטואציה. לפעמים זה נראה כאילו הצלם נרדם בשמאלי אבל הוא בעצם בעקיפה כשהרכב הנעקף צמוד אליו מימין אז לא רואים אותו, או שהצלם צריך לפנות שמאלה עוד 500 מטר אבל הסרטון נגמר הרבה לפני זה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בסדר אני בספק שיתייחס. הוא אדם שקשה לו להודות בטעויותיו בטח לאחר שהוא אמר אותן בכזו נחרצות

כנ"ל לגבייך, לא תלמד לנהוג כאדם נורמטיבי לעולם, זה לא משנה גם ככה אז כל אחד ממשיך במשחק שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט ותאונה בין אוטובוס לרכב פרטי, החל מ 00:21:

קו 312 אשר נהג בפראות לאורך רוב הכביש מאז שראיתי הכלל עקיפות מרובות, נתיב שמאלי ברוב הזמן וכמובן, כמעט ותאונה לא מעט פעמים.

*** הוא לא יצא לעקיפה אלה נהג מראש בנתיב האמצעי לאחר עקיפות בשמאלי.

האוטובוס נסע לאשדוד, לא היה צריך את מחלף יבנה, לבעלי הספק.

[video=youtube_share;H_Vp4sJlswU]https://youtu.be/H_Vp4sJlswU

צר לי, נתיב ימני, מהירות תקינה ושיוט נינוח בסופו של יום, כמו אדם נורמטיבי.

תסלחו לי פשוט, כל הסרטון הם כאלו, בצד ימין :-D (לעקיצות הבאות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנ"ל לגבייך, לא תלמד לנהוג כאדם נורמטיבי לעולם, זה לא משנה גם ככה אז כל אחד ממשיך במשחק שלו.
מצחיק, שאתה עדיין לא מודה בטעות שלך ובהאשמות הסרק. איפה לא נהגתי כשורה? כשהערתי וניסיתי למנוע מאדם לעבור באדום, או כשהייתי בימני לאחר פרסה ועברתי אחר כך לנתיב השמאלי, בוא תספר לי.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שזוכר ולמי שלא - בדיוק בדיוק באותו מקום כמו הסרטון של שבוע שעבר, הפעם היה זה רוכב עם משאלת מוות

זה הסרטון משבוע שעבר:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...